Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.

acido 2015-05-01 10:11:50
witam moglbys cos wiecej napisac o tej firmie
.... 2015-07-09 11:28:03
witam w Niemczech, kazda agencja tak robi, jak chcez zyc normalnie to wynajmij sobie mieszkanie sam, umebluj (najlepiej nowymi meblami w końcu pracujesz w Niemczech to Ciebie stąć) i bedziesz mial spokoj a na nikogo nie bedziesz narzekać :)
Basia 2015-09-17 12:42:10
Meyer Fachowc? Nie, mam raczej zupelnie inne doswiadczenia. Podjelismy wraz z moim partnerem fajna prace. Praca jest bardzo przjemna a i zakwaterowanie poprostu super! Mieszkamy ok 800 m od zakladu pracy w prywatnym pensionacie za 250 € miesiecze. Pokój jest skromy ale czysty, wygodny a wlasciciel mily i goscinny. Zaklad placi za nasze zakwaterowanie z naszych poborów zaoszczedzajas nam biurokracji. Poza wczesnym wstawaniem nie ma powodu do marudzenia.
Pracujacy 2015-10-19 08:32:46
Witam, firma Meyer Fachowcy zaproponowala mi prace w zawodzie w Niemczech i dopelnila wszystkich formalnosci. Nocleg mam w porzadku, ogolnie jestem zadowolony.
Tadek 2015-10-19 09:11:52
W moim przypadku wszystko ok. Wypłata na czas. Mogę polecić.
bbbartek78 2015-10-27 22:12:10
Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Praca jest w porządku, zakwaterowanie mam za całkiem sensowną kwotę (260 Euro) jak na niemieckie realia, znajomi na kwaterze też w porządku. Nie mogę narzekać. Pomogą w każdej problematycznej sytuacji.
margarethe 2015-11-13 15:53:38
agencja w porzadku, wypłacalność terminowa, wielka pomoc ze strony koordynatora zarowno na terenie Polski jak i za granicą
Greg 2015-12-21 08:37:40
Moja relacja z pracownikami Fachowcy Meyer jest przyjacielska. Zostałem nawet osobiście zawieziony z Wrocławia do Turyngii, ponieważ w tym czasie nie było odpowiedniego połączenia kolejowego. To właśnie wyróżnia Fachowy Meyer na tle innych pośredników pracy. I za to bardzo dziękuję!
Dorka 2015-12-22 13:47:00
Moge spokojnie polecic te agencje wszystkim, ktorzy szukaja pracy w DE i znaja oczywiscie j. niemiecki. Ciekawe oferty, rozne branze, takze praca dla par. Ja jestem zadowolona.
ddddddddddddd 2015-12-22 20:21:19
największe problemy są z parami, ludzie unikajcie mieszkania pod jednym dachem z parą to istna udręka, z takimi ludzmi, wieczne problemy z łazienką ,garami fochami babsztyli i ich fagasami,szczera rada.
kucharzAZ 2016-06-05 15:10:15
Powiem tak.byłem znam polecam.2014wyjechalem robie.nawet mnie dowiezli mialem problemy z kasa.robilem w pl na czarno.ciul 50zl.na bilet mi niedal.zalega mi kase h..mu.p.ania ok.trafilem niemcy robie zyje mam normalna niemiecko..bezposrednio z szefem mej pracy.dobze
kasia 2016-06-16 11:58:10 [użytkownik zarejestrowany]
Pracowałam przez Fachowcy Firmy Meyer pięć miesięcy w firmie GeAT i zawsze byłam bardzo zadowolona z pracy. Niczego złego nie mogę powiedzieć – dobra praca (czasami było trudno, bo byłam tam bez mojej rodziny , ale to nie jest wina GeATu), przyjemna atmosfera, punktualne wypłacanie płacy. Jak zawsze – dużo zależy od nas samych.
r 2016-07-14 13:04:27
pomijając hejt powyżej, chciałabym się dowiedzieć czu jako pomocnik przy produkcji żywności otrzymam u was pomoc przy zakwaterowaniu
hihi 2016-09-23 17:29:44
Wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie, co zdecydowanie jest rzadkością w dzisiejszych czasach. A jaka jest atmosfera teraz?
Zostaw swoją opinię o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.