Opinie o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

Praca w Niemczech: Wykorzystaj swoją szansę! Myślisz o pracy w Niemczech? To absolutnie wystarczy! Całą resztę zostaw nam! Dzięki profesjonalnej pomocy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Twoim planom zawodowym nic już nie stanie na przeszkodzie. We współpracy z Grupą Meyer oraz pozostałymi Partnerami przedstawimy Ci wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia. Z przyjemnością wyszukamy stanowisko odpowiadające Twoim wyobrażeniom.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

hihi

Wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie, co zdecydowanie jest rzadkością w dzisiejszych czasach. A jaka jest atmosfera teraz?

kamil

poczytaj powyższe opinie, pracownicy tutaj piszą rożnie, w sumie to raczej każdy jest niazadowolony, czytam to i sie zastanwiam czy nie lepiej coś z tym zrobić? czy ktos z was wogol probował zgłaszać te problemy?

Stołek

No z firmą ciągle widzę ktoś ma problem, ale do końca nie rozumiem jaki, dlaczego tak naprawdę narzekacie?

Wistk

Ale to jeśli Twoja wypłata Twoim zdaniem nie jest adekwatna w stosunku do tego co robisz, to czemu po prostu i po ludzku nie pójdzie renegocjować umowy, albo z kimkolwiek pogadać w tym temacie, tylko narzekasz?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
poala

Wypłata rzeczywiście jest adekwatna do zakresu zadań, ale wiecie może czy są jeszcze jakieś premie do podstawy zarobków? W końcu stawki są całkiem niezle.

Am

Może ktoś mi w końcu powie co jest głównym problemem

szuszu

a co z rekrutacjami teraz u was do Niemiec na operatorów wózków widłowych? przede wszystkim to chciaŁABym wiedzieć czy jako kobieta mam szanse na takie stanowisko

poala

Ja to na tego dekarza blacharza chętnie bym się załapał, bo przecież oprócz dobrych zarobków dają jeszcze premie.

Ajax

Ogólnie to wydaje mi się, że już wszystko zostało powiedziane, ale nie ma co robić też jakiejś wielkiej afery, wiadomo przecież że firma jest odbierana różnie

Alek

A mi się wydaje, że nie ma specjalnie za wielu czynników na minus

Aj

Nie wiem czy takie 8 euro to jest dobra pensja czy zła, ale co ja mogę powiedzieć, ogólnie nigdy nie zarabiałem tyle i jak dla mnie to są dobre pieniądze, nie można za bardzo nad nimi narzekać, ja bym po prostu spróbował i zobaczył jak to się złoży pod koniec miesiąca

Noue

W sumie wchodzę tutaj z wielką przyjemnością, aby trochę poczytać o tym co się tutaj dzieje, z tego co widzę to pensje macie naprawdę znośne, więc w czym jest problem?

Fenomenal

Ale to może ktoś mi wreszcie wyjaśni - skoro firma normalnie działa, a normalnie ludzie pracują, to czemu niby te opinie?

zazi

No też mi się wydaję, że nie ma co tyle narzekać, tylko niektórzy powinni wziąć się do pracy. Trzeba docenić, ze jest.

J

Ogólnie to musze powiedzieć Wam, że jeszcze tak rozwiniętej dyskusji jak tutaj to nie widziałem, trochę to przykre, ale też nie ma na co narzekać,praca jest praca i zamiast tracić czas na takie dziwne i niezrozumiałe bzdury to trzeba po prostu robić swoje

Alojz

A ja na Waszym miejscu bym za bardzo nie przesadzał, nie wiem skąd takie dziwne pomysły się dzieją z nimi

hah

Ale ja nie chce czytać na innych forach, tylko się zatrudnić ;)

sxdc

eh no wlasnie i tyle roznych opinii jest ze nie wiadomo w co wierzc

zuzka

Może raz moglibyście odnieść się do wypowiedzi tych, którzy widzę jakoś racjonalnie starają się wyjśnić sprawę. Takie oczernianie bez pokrycia @gosiu raczej nic ci nie daje

hmm

Ale chyba od początku podpisujesz z nimi umowę legalną i to na niemieckich warunkach @Hela von Sinnen no to na jakiej podstawie ktoś mógłby wam obniżyć stawkę? Sorry ale dla mnie to brzmi to podejrzanie

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.