Opinie o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

Praca w Niemczech: Wykorzystaj swoją szansę! Myślisz o pracy w Niemczech? To absolutnie wystarczy! Całą resztę zostaw nam! Dzięki profesjonalnej pomocy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Twoim planom zawodowym nic już nie stanie na przeszkodzie. We współpracy z Grupą Meyer oraz pozostałymi Partnerami przedstawimy Ci wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia. Z przyjemnością wyszukamy stanowisko odpowiadające Twoim wyobrażeniom.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Jaa

Nie ma takich możliwości. W tej firmie nie ma awansów.

Wypowiedzenie

Czy ktoś z Państwa orientuje się ile trwa okres wypowiedzenia? Mamy umowę na czas określony. W umowie jest podany okres wypowiedzenia według układu zbiorowego iGZ. Jeśli nie zachowamy okresu wypowiedzenia zostanie nam narzucona kara. Pracujemy 2 tygodnie przez tą pseudo firmę. Ile trwa okres wypowiedzenia? Wiem, że cały kodeks układu pracy możemy sprawdsić w biurze agencji, ale niestety z powodu COVID-19 nie chcą w żaden sposób nam go udostępnić. Nikomu nie polecam. Zakwaterowanie daleko od pracy, ponad 20 km za dojazd nie zwracają. Jeśli się przekroczy 18 km. Wtedy zwrócą dziennie 0,19 euro centów za kilometr tylko w jedną stronę. Czyli w naszym przypadku całe 76 euro centów za dzień. Koszt zakwaterowania 350 euro. Problem z meldunkiem. W biurze kobieta, która nie ma zielonego pojęcia co się do niej mówi. Kontakt telefoniczny okropny nic kompletnie nie można się od niej dowiedzieć o ile uda się dodzwonić, rozłącza się w trakcie rozmowy. Najgorsza agencja pracy z jaką mieliśmy doczynienia. Ostrzegam wszystkich.

Poprostu_ciekaw

Planuje wyjazd do Erfurtu do magazynu zalando.... Stawka podana 11.19 brutto, czy jest taka rzeczywiście? Przed wyjazdem podobno pomagają znaleźć zakwaterowanie, nie mają swoich mieszkań, tylko pomagają wynająć to co jest aktualnie na rynku....Ktoś może to potwierdzić bądź zdementować?

@Poprostu_ciekaw

Także z chęcią dowiem się czegoś więcej na temat stawek w Meyer. Dobrze byłoby, jakbyś ktoś dobrze zorientowany w miarę szybko odpowiedział. A międzyczasie może mi powiesz, czy jesteś zainteresowany pracą tymczasową, czy planowałbyś nieco dłuższy pobyt?

Poprostu_ciekaw
@Aneta

@Aneta Dłuższy a raczej stały pobyt tam w planach...

Były pracownik firmy
@Poprostu_ciekaw

Firma zapewnia mieszkania dle trzeba mię samochód mieszka są odalone kilka kilometrów firma nie sprawdza jakie są warunki ja byłam w pensjonacie który nie był ogrzewanie bez pralki smierdzoalo a trzeba było zapłacić 350 inna koleżanka miała pluskwy w materacu koszmar nie polecam jeżeli chodzi o place to słabe nie tyle co na papierze do pracy jest daleko bo jest nie w Erfudzie tylko 15km za nim dojazdu beznadziejny

Patryk

Witam! Jak długo czeka się na odpowiedź z firmy Fachowcy Firmy Meyer w sprawie pracy?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mike

Cześć! Czy aplikuje ktoś na ofertę pracy w Erfurcie na stanowisko komisjonera? Pzdr

Ile zarabiasz na czysto i jaki koszt mieszkania?Pozdrawiam.

Nie polecam

Nie polecam, firma wystawia ogłoszenia których tak naprawdę nie ma. Ja się pytam po co?? Żeby ludzie dzwonili i tracili na rozmowę czas? Konsultant bardzo niemiły i nie pomocny. Odradzam

@Nie polecam

Myślę, że trochę za daleko posunąłeś się w swoich wnioskach. Być może zachowanie tego Konsultanta było jednorazowe - każdy może mieć przecież nieco gorszy dzień. Widziałam, iż Fachowcy Firmy Meyer w dalszym ciągu chętnie zatrudnią nowych pracowników: https://www.meyer-fachowcy.pl/kandydat/ofertypracy Na tej stronie masz pełną liste wolnych stanowisk. Może spróbujesz aplikować jeszcze raz?

jestem kompletnie zawiedziony. brak profesjonalizmu - totalne olewanie. najpierw zlote gory sie obiecuje a potem brak kontaktu i ucieczka od odpowiedzialnosci. dno i porazka. zdala od firmy Meyer - z "Fachowcami" nie ma te "firma" nic wspolnego!!! Moje sugestie dla Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.: zaczac interesowac sie pracownikami i nie nabierac ludzi i potem wystawiac do wiatru! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zaczac odpowiadac na kontakty i brac odpowiedzialnosc za postepowanie - po prostu byc fachowcem a nie odstawiac fuszerke

Aneta

Na co Waszym zdaniem należy zwrócić największą uwagę podejmując współpracę z Fachowcy Firmy Meyer? Pojawiają się różne komentarze na temat oferowanych środków na start w wysokości 300 zł, na temat zmian klasy podatkowej i cen za wynajmowane mieszkania. Ciekawa jestem, jak wiele osób miało podobne doświadczenia, a dla ilu takie problemy są czymś nieznanym w relacjach z tą agencją?

Niki
@Aneta

300zl na start jest po przepracowaniu tygodnia. Lozko w pokoju to koszt 400 euro(+ -). Nie dopilnowuja tego aby zglaszac osoby w urzedach i pozniej z tego wynika problem z klasa podatkowa. Ponadto musisz chodzic sama wszystko wyjasniac choc to nalezy do obowiazku pracodawcy.

Asa
@Aneta

A czy Ty pracujesz juz w tej firmie.

Malgosia
@Aneta

pracuje juz kilka miesiecy w zalando w erfurt. jestem zadowolona. nawet nadgodziny robie. polecam wspolprace z fachowcami. 300 wydalam na paliwo.

Rafał

Pracuje od piatku, pension może być, załatwili mi numer podatkowy i ubezpieczenie. Praca na całym etetacie. W różnych lajffirmach pracowałem ale tutaj jest naprade ok

@Rafał

Widzę, że pracodawca pomaga w załatwianiu wszelkich formalności. A czy organizuje też transport do pracy? Napisałeś, że jesteś zatrudniony na cały etat - napisz proszę, czy praca jest zmianowa. Jeśli tak, to czy w godzinach nocnych stawka jest wyższa? Wspominasz, że wszystko jest okej, inne osoby na pewno będą wdzięczne, gdy opowiesz, co podoba Ci się najbardziej.

Ja J.

Kto wybiera się do Erfurtu do Zalando a może ktoś pracuje i podzieli się uczciwą opinią tutaj ???

Remix
@Ja J.

Ja jadę na 20.09

Remix
@Remix

radana5@onet.pl

zalando
@Remix

Przez telefon mówili, że stawka 10,50 na godzinę brutto, dzisiaj dojechałem do Erfurtu dostalem jedynkę pokoj za 350 euro za miesiac, a jutro o 9 podpisuje umowe. Na razie jest ok!

Czarna
@Ja J.

Jesteśmy właśnie w drodze do Erfurtu . Resztę opiszemy po podpisaniu umowy. Jak narazie wszystko jest dla nas jasne

MP
@zalando

Umowe podpisalem. dzisiaj ide na druga zmiane. ja tam zadowolony jestem.chyba kazdy bylby za 10,50 euro.

Aneta

Osoby ostatnio dzielące się swoimi doświadczeniami z pracy dla Fachowcy Firmy Meyer podkreślają niedociągnięcia, które dostrzegają po stronie organizatora pracy. Zastanawiam się, czy mają one jedynie przejściowy charakter. Oczywiście tylko kolejne komentarze osób korzystających z pośrednictwa tej firmy pomogą nam znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Witam,czy wybiera się ktoś po niedzieli do Nordhausen na produkcje wyrobów piekarniczych?

dzejko
@anonymous

ja się wybieram, kontakt: gjeg@interia.pl

Grzesiek

Jak ktoś szuka wszędzie wad to zawsze coś znajdzie!!

Niki
@Grzesiek

Pan Grzegorz zapewne pracuje w biurze firmy Meyer i sam wie jak to wyglada. Zero pomocy ze strony Wroclawia

Wera

Nie polecam pracy przy produkcji drewna. Praca w kurzu na hali okolo 40 stopni, atmosfera rozna w zależności od dzialu. Za lozko w pokoju placi sie po 400e od osoby.

Maya

W Meyer fachowcy oddziałem w Sangehausen jest nieciekawie. Rotacja ludzi duza. Nie kazdy nowy pracownik otrzymuje prawdziwe informacje. Wysylaja ludzi do pracy przy produkcji drewna; praca ok ale ceny za mieszkania to tragedia (300-500 euro za lozko). Drugi problem jest taki ze zmieniaja klasy podatkowe na 6 i kaza samemu chodzix do urzędu wyjaśniać mimo ze to ich obowiazek. Pani M. niby osoba pomagajaca z językiem polskim to porazka. Nie wiele pomoże wiec jesteście zdani na siebie. Jednym słowem agencja pracy stosuje system: spyhologi, liczy się sztuka pracownik. Ma pracować aby oni mogli zarobić na was. Pozdrawiam

Zaradna PL

Kochani na gorszą firmę jeszcze nie trafiłam, na spotkaniu słodzą i zachęcają abyś tylko podjęła pracę. Zatrudniają ludzi każą przejechać setki km a po jednym dniu próbnym gdy nie ma pracy stwierdzają że się nie nadajesz gdzie naprawdę firma stała. Pani G.M także słodzi wraz z szefową w niemczech, Niemką. Niemka jest okropna na spotkaniu mówili że dają zaliczki a wcale ich nie dostajesz wręcz musisz się prosić o swoje ciężko zarobione pieniądze, a gdy coś się stanie uchylają od tego ręce i jedyne co ci dają to umowę wypowiadająca. Pracowałam tam z znajomymi 2 tygodnie ale gorzej nie mogliśmy trafić. A te 300 zł to zwykła ściema do tej pory rzadnych pieniędzy nie otrzymałam, nie którzy z nich mówią że od razu po podpisaniu umowy a inni że do 10 dni. Nie dajcie się oszukać kołchoz i wyzysk ludzi gdzie tylko czekają na nasze zarobione pieniądze naszą siłą roboczą.

Aneta

@Nikola, chcesz powiedzieć, że ta premia jest bardziej formą pożyczki, którą będziesz musiała później zwrócić Fachowcy Firmy Meyer? Jakie rozliczanie masz na myśli? Ze względu na osoby poszukujące aktualnych informacji o tej firmie jako pracodawcy, rozwinięcie Twojego wpisu będzie bardzo cenne.

Aneta

Weszłam na stronę agencji Fachowcy Firmy Meyer https://www.meyer-fachowcy.pl/ i dowiedziałam się, że każda osoba, która zdecyduje się na pracę to zanim rozpocznie pracę już dostanie premię 300 zł. To zawsze jakiś dodatkowy budżet na wyjazd. Brzmi zachęcająco prawda?

Nikola
@Aneta

Jak przepracujesz tydzien dopiero wysylaja 300zl na konto. Później w pl musisz sie z tego rozliczyc. Czy to takie zachecajace ?!

Anita

Może firma nie jest idealna ale pracownikom również można wiele zarzucić.

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.