Opinie o peek-cloppenburg.pl - Fashion ID GmbH & Co. KG

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Peek & Cloppenburg. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Peek & Cloppenburg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peek & Cloppenburg w Warszawa

xyz

Dokładnie tak , idealnie to ująłeś. ! dlatego jutro składam wypowiedzenie :)

megan fox

@zisek on pisze o pracy w tej firmie a nie tych chińskich szmatkach, które tak "atrakcyjnie cenowo" nabywają klienci.

aaaaa

Pracowałem tam już jakiś czas temu i dosyć krótko, ale bardzo się cieszę, że to już przeszłość. Klejenie jeszcze da się wyrobić , ale najbardziej pamiętam to, że najgorsza jest atmosfera w pracy, starzy pracownicy mają nowych za nic, nawet dzień dobry nie powiedzą tylko chodzą dumnie z głową podniesioną do góry,nie rozumiem takiego zachowania,ludzie trochę szacunku do innych ! Poza tym udawane ogromne przyjaźnie a za plecami zazdrość kto ile skleil albo czy może ktoś klienta nie ukradł. Nie wiem dlaczego tak aplikowalem, odradzam z całego serca, chyba że coś się tam zmieniło przez te kilka lat,ale sądząc po wypowiedziach na tym forum jest dalej tak samo. Najgorsza praca w moim życiu.

megan fox

Peek w Arkadii? Nie polecam. Takiego potoku wazeliniarstwa, obłudy i zakłamania nie widziałam przez całe swoje życie.

Sprzedawca

Kiedy dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną odniosłam miłe wrażenie. Pan był bardzo uprzejmy, pytał kiedy mi pasuje i w jakich godzinach moglabym przyjsc na rozmowę, trzeba to podkreślić ponieważ wielu pracodawców z góry zakłada kiedy masz przyjść a jesli Ci nie odpowiada odrazu informują, że zadzwoniaą jesli będą mieć jezszszcze wolne wakaty. W Krakowie w Bonarce rozmowa przebiegła dosyć szybko ale się nie dziwię. Rozmawiałam z samym szefem-świnią. Już na samym początku obejrzał mnie z góry do dołu jakbym miała właściwie tylko wyglądać lub stać w witrynie. Po chwili usiedlismy i rozpoczęliśmy standardowa rozmowę kwalifikacyjną uzupełniona o dodatkowe pytania w ogóle nie związane z pracą a z prywatnym życiem. Facet gapił mi się typowo dekolt jakby zapomniał gdzie są oczy. Zachwycony był moją sukienką i moją filigramową sylwetką.. w czasie rozmowy stwierdził, że konieczne musi mnie przydzielic do działu męskiego. Dało się niestety mocno wyczuć podtekst.. Wiele pytań nie było. Odrazu stwierdził, że mnie zatrudni.

1. Co wiem na temat sklepu Peek&Cloppenburg? 2. Czy wychodze za mąż? (na widok pierścionka w ogóle nie na tym palcu który by na to wskazywał).

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
dawno temu

To co napisała marigold to czysta prawda. Oto moja historia: Arkadia.Udało mi się dostać dzięki koleżance koleżanki która szkoliła się tam na kierowniczkę. Trafiłam na dział to się chyba nazywało-męskie artykuły, czyli dział z koszulami(to ten na dolnym piętrze peeka po lewej stronie)3 godziny próbne, dają Ci rolkę z numerkami i na sklep. Oglądają jak dajesz sobie radę z klientem i metody sprzedaży.Tego samego dnia odpowiedź, że się spisałam. Na dziale z koszulami kierowniczką(usunięte przez administratora) Obie na pierwszy rzut oka przemiłe. Ciąg dalszy mojej "kariery" Pełny etat po 10h dziennie, Półtora weekendu wolnego w miesiącu.System różny- 3 dni na 2, 5 na jeden. 6 na jeden. Dzień pracy, dzień wolne, 2 dni pracy, dzień wolny. Pierwsze półtora tyg-10h na nogach(przerwy jest 45minut), nie czułam nóg, momentami chodziłam na piętach bo cała stopa mnie tak bolała, żeby odpocząć szłam do łazienki na chwile.Oczywiście każde wyjście trzeba zakomunikować. Przerwy obiadowe trzeba ustalić z resztą pracowników i wpisać się na listę codziennie.W kantynie jest czajnik,mikrofalówka,naczynia,lodówka i automat ze słodyczami i napojami.Są dni kiedy na innych działach brakuje pracowników wtedy przerzucą cię tam.Oczywiście nie znasz obcego asortymentu ale musisz sobie jakoś radzić.Ja trafiłam do Pani (usunięte przez administratora)na dział exclusive gdzie wkurzyła mnie jedna Panna i powiedziałam, że nie chce tam więcej iść, czym sobie podpadłam u Pani (usunięte przez administratora)która nie omieszkała powtórzyć tego do dyrektorki której była zastępczynią. Oklejanie innych to norma.Chyba że trafisz na lojalną ekipę która wręcz Cie woła jak widzi, że Ci klient ucieka do kasy.To jest nieuniknione jak stracisz klienta z oka i pójdzie na inny dział wtedy inni sobie go przechwycą. Robiłam dość duże utargi, dużo kart klienta. Jednego tygodnia byłam najlepsza na całym sklepie z kart i zostałam pochwalona przez dyrektorkę na zebraniu pracowników. Więc powinnam być pracownikiem docenianym a jednak tak nie było. Kierowniczka przestała mnie lubić za to, że się chyba udzielałam na naszych wewnętrznych działowych zebraniach. Zawsze robiła problem jak chciałam np zamienić się z kimś na zmianę. Mimo iż drugiej a nawet trzem osobą to odpowiadało i było na rękę. Dodatkowo się jej nie podlizywałam jak inni. Taka moja natura. Daje z siebie wszystko w pracy ale nie włażę w d..... przełożonym.Teraz do sedna. Miałam umowę na okres próbny 3 miesiące. Do ręki ok (usunięte przez administratora)plus prowizja. W najlepszym miesiącu udało mi się wyrwać (usunięte przez administratora). Gdy zaczął się zbliżać koniec mojej umowy i chodziłam się podpytywać kierowniczki co ze mną będzie to mówiła, że nie rozmawiała jeszcze z(usunięte przez administratora)dyrektorką. Gdy poszłam do dyrektorki była milutka ale mówiła, że nie rozmawiała jeszcze z moją kierowniczką. Gdy kolejny raz poszłam po kilku dniach do kierowniczki powiedziała, że musza zrobić analizę mojej pracy. Nagle 2 dni przed końcem mojej umowy kierowniczką wraz z zastępczynią poprosiły mnie do biura i poinformowały, że nie mogą przedłużyć mi umowy. Oczywiście głupie tłumaczenie, że jest za dużo osób na dziale itd. Tylko, że ludzi z gorszymi utargami zostawiała. No ale wiadomo a co chodziło. Dlaczego po kilku latach postanowiłam to napisać?Przez frajerskie zachowanie z ich strony. Gdyby powiedziały mi chociaż tydzień wcześniej to może nie zostałabym bez pracy z dnia na dzień ale przecież nie bo może poszłabym na urlop i za mało osób byłoby na dziale. Moje sugestie- dział butik chyba jest najfajniejszym działem. Trafiają tam klienci którzy zjeżdżają schodami z piętra wyżej a więc drugie tyle utargu można sobie na nich zrobić. W dodatku można się luźno ubierać.Artykuły damskie-tam byłam na 3 godzinach próbnych-jest jakoś bezpłciowo w dodatku dział jest dosyć duży. Nie pamiętam nazw działów na górze. Ale jest coś typu męski exclusive, garnitury,koszule itd,damski exclusive-drogie sukienki, futerka, torebki itd i tu chyba warto się znaleźć. Nie trzeba się nalatać do tego łatwo zrobić utarg przez ceny jakie tam panują. Są jeszcze działy z kurtkami itd na górze ale nie pamiętam zupełnie nazw. Wypłaty w terminie.Każde wejście i wyjście jest odbijane kartą na czytniku więc dokładnie wiedzą o której ktoś wszedł i wyszedł z pracy.I to chyba tyle. Jak ktoś przetrwa i się przyzwyczai do takiego trybu zmian i życia, wdroży się, kierownik go polubi a ekipa będzie w porządku to praca jest idealna.Trzeba być tylko obrotnym i kontaktowym. Na ciapy nie ma tam miejsca. Mam nadzieje, że jakiś zarys Wam dałam. Pamiętajcie o miękkiej podeszwie przez pierwsze 2 tyg;)

stepy
@dawno temu

Tak znam ja dyma sie z kazdym typem na imprezach

agnieszka

ile zarabia tam kierownik danego działu sprzedaży?

Chora atmosfera pracowałam w Arkadii (usunięte przez administratora) Praca dla ludzi bez perspektyw, niewykształconych którzy nie mają pomysłu na życie (usunięte przez administratora)Moją kierowniczką na dziale (usunięte przez administratora)czepiała się o rzeczy które sobie wymyśliła, krzyczała robiła afery.... a na porannych zebraniach była taka miła i profesjonalna że aż podziwiam jej sztukę aktorską a jak przyjechała wizytacja to jakby mogła to by w(usunięte przez administratora) weszła. Kolejna sprawa godziny pracy pracowałam po 10 godzin dziennie jak robol, latałam jak porypana z numerkami, często po kilka dni w tygodniu. Problem z załatwieniem czegokolwiek, nieuprzejme pracownice kasy.Wieczne pretensje brak szacunku dla ludzi nie wiem jakim cudem znalazły się te osoby na stanowiskach kierowniczych jednym słowem moda na sukces. (usunięte przez administratora)

skk

Po co komentować jak i tak to kasujecie??? Pisze się realia jakie są w tej firmie a i tak to znika... Absurd. A może nie jest prawdą ze to nowoczesny (usunięte przez administratora) Ze masa nadgodzin to standard? Ze nie akceptuje się ludzi ceniących rodzinę? Ze pracowników traktuje się w Polsce jak mięso armatnie a na Niemców chucha i dmucha? Ze pracowników którzy za długo pracują wyrzuca się bez mrugniecia okiem? Po co są te komentarze???

adele

Ludzie niestety w wiekszosci fałszywi i do cna wrecz egoistyczni. Kierownictwo z maleńkimi wyjątkami robi kupę wyźej niż ma mechanizm do jej wychodzenia. Liczy sie tylko klejenie i karty stalego klienta, zero ludzkich odruchów.

Marigold

szczerze odradzam i żałuję, że nie wzięłam pod uwagę tego forum i opinii kiedy tam zaczynałam ale po kolei; -zmiany na cały etat 10h i notoryczne nieprzestrzeganie prawa praca, o wolnej sobocie czy niedzieli możesz zapomnieć przez pierwsze trzy miesiące, - cała masa nadgodzin na ktore po prostu musisz sie zgodzi, i tak to prawda ze jest za nie placone i sa rozliczane regularnie terminowo co 3 miesiace, ale właściwie nie możesz odmówić, i żyć ci się nie chce tak jesteś wykończony -jak nie "kleisz" i nie robisz kart to wylot, każdy pracownik ma indywidualnie ustalony target i musi to zrobić! notoryczne licytowanie się między pracownikami o klientów i "podklejanie" ich -mnóstwo merytorycznych szkoleń n początku jest to prawda -generalnie (usunięte przez administratora) naprawdę sprzedawcy owszem zarabiają tam bardzo dobre pieniądze ale praca jest to maximum stresująca i męcząca po 10 dniach po 10h żyć się odechciewa -i ostatnie wazelinowanie kierowników działów na siłę, byle tylko mieć układy to już jest najzwyczajniej w świecie poniżające

Frugi
@Marigold

Zgadzam sie.Zarobki dobre ale tez nie na takim poziomie jak były kiedyś.Pracując tam albo będziesz starą panną albo rozwódka bo ciągle jesteś w pracy.Wszystko jest pozabierane przez p.F.Nie ma świadczeń socjalnych nie ma opieki lekarskiej, nie ma nawet wody do picia bo cięcie kosztów. Niektóre osoby zachowują się jak świnie dorwane do koryta. Jest mobbing i każdy kto pracował długo to zna.Przebijają godziny ale wiedzą to tylko osoby mające dostęp do HK.

NickName
@Frugi

Czy mogłabyś rozwinąć o co chodzi z przebijaniem godzin? Będę bardzo wdzięczny, gdyż nie raz spotkałem się z tym hasłem, a za bardzo nie wiem o co chodzi?

Lola

Hej, dostałam zaproszenie na rozmowę. Na stanowisko kierownika działu. Podpowiecie coś?

mussi
@Lola

Lola i jak tam rozmowa, jestem ciekawa bo też mam za 2 dni taką rozmowę...

ploteczki

Ktos cos, jakies romanse po wigilii?

szukam pracy

byłam na rozmowie, umowa o prace dobre zarobki.Praca dla chcacych pracowac!

Była_pracownica

Ok 4000 brutto

anonim111

Witam, Jestem zainteresowany praca w P&C. Mam pytanie, jaka atmosfera panuje w Warszawskich sklepach i czy wie ktos jakie pieniadze zarabia zastepca kierownika?

poszukujaca pracy

czy cos sie zmienilo w p&c w warszawie? jaka jest tam atmosfera? czy da sie wyrobic premie?

"Kolko wzajemnej adoracji" to doskonale okreslenie atmosfery jaka panuje w tej firmie zero profesjonalizmu... osoby na stanowiskach kierowniczych doskonale pasowaly by na targ do sprzedazy ziemniakow ( krzyki, przeklenstwa, traktowanie pracownikow jak smieci) Pozornie przyjemna atmosfera to niestety fikcja...

ania90

Ktoś wie ile zarabia dekorator??

werr

Ile zarabia się tu na pół etatu??

div@

Praca nie jest najłatwiejsza jednak zarobki nie najniższe. Nie jest to sklep dla ludzi leniwych i bez tempa pracy bo tam nie ma czasu na ślimacze ruchy. Jednak przestrzegane są wszystkie warunki z kodeksu pracy i co najważniejsze wypłata jest na czas. Dziwie się tym negatywnym opinią ponieważ pracowałam w jednym ze sklepów i mile wspominam większość ludzi i pracę. Zazwyczaj najbardziej negatywnie nastawione są osoby które pracują na pół etatu.A wygląda to tak.Pracują dwa-trzy dni w tygodniu(najczęściej po 4-5 godzin) i wiecznie słychać tylko,że są zmęczeni (co oczywiście tryb ich pracy sam mówi za się ,jest po prostu nie dorzeczne). Najlepiej gdyby w ogóle nie musiały przychodzić a pensja wpływała by na konto.Czasem trzeba było tłumaczyć coś po trzy razy a najlepsi mimo wszystko nie ogarniali jak wypisać zwrot fakturę czy tax free.Dodajmy że są to naprawdę proste rzeczy.Drugi typ to złodzieje na sprzedaży którzy potrafią wynieść naprawdę wszystko.Zostaną złapani a później wypisują bzdury na temat firmy co jest dla nich upustem emocji. Także nie przejmujcie się tymi wpisami bo praca jest naprawdę ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Peek & Cloppenburg - Warszawa

• Jak się pracuje w Peek & Cloppenburg?

Zobacz opinie na temat firmy Peek & Cloppenburg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Peek & Cloppenburg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Peek & Cloppenburg?

Kandydaci do pracy w Peek & Cloppenburg napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Peek & Cloppenburg
2.1/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Marynarska 19A
    02-674 Warszawa