Opinie o Aura gmbH Roboclean Poland w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aura gmbH Roboclean Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aura gmbH Roboclean Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aura gmbH Roboclean Poland w Lublin

Przedstawiciel

Sprzęt super, Ludzie widzą co kupują . każdy rozsądny zdrowo myślący człowiek chciałby mieć robocleana w domu. Satysfakcjonuje mnie to co robię ponieważ po roku odzywając się do klienta klient mnie sam motywuje mówiąc jak świetne urządzenie zakupił. Polecam pracę jako przedstawiciel. Nie piszę o zarobkach ponieważ wszystko zależy na jakim poziomie pracujesz i chcesz żyć. A można godnie żyć na wysokim poziomie lecz nie zawsze pieniądze są najważniejsze ..... Po prostu jak w każdej firmie żeby zarobić trzeba pracować..

Pracuję w dziale infolinii. Super atmosfera klienci sami się umawiają bez żadnych nacisków. Są uprzedzeni przez polecających, Wnioskuję z tego iż nie stwierdzają nic negatywnego - reagują bardzo pozytywnie na mój telefon . Bardzo polecam pracę w firmie Roboclean !!!

iF Design Award to jeden z najbardziej liczących się na świecie konkursów w dziedzinie designu. Od ponad 60 lat certyfikat iF uznawany jest jako znak doskonałości projektowej. Co roku w konkursie bierze udział kilka tysięcy firm z całego świata. W ostatniej edycji produkty zostały wybrane spośród 5295 zgłoszeń z 53 krajów w kilkunastu kategoriach, a doceniane produkty wyróżniają innowacje techniczne na najwyższym poziomie. I dlatego Roboclean jest najlepszym sprzętem ! Czy Roboclean to urządzenie sprzątające? Oczywiście że jedną z wielu funkcji jest sprzątanie!! Nie wstydzimy się tego jak inne firmy sprzedające pseudo podobny sprzęt!! Roboclean jest najlepszy w kategorii takich urządzeń!! Praca z produktem Roboclean to prestiż i satysfakcja z tego co robisz.

kolo

Ten odkurzacz to jeden wielki syf za 6000zł a ci co wypisują te pochlebne opinie to pewnie własciciele tych psedo firm co oszukują ludzi i wciskaja ten syf zwany robocleanem hehehe

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Aura gmbH Roboclean Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

chciałbym się dowiedzieć więcej konkretnych rzeczy o akwizytorce tego odkurzacza, usuńcie te swoje pochlebne wpisy o odkurzaczu tu jest serwis pracy a nie serwis reklamy odkurzacza Roboclean, jak usuniecie będzie czytelne, decydując się na pracę w takiej firmie każdy ma świadomość że to akwizycja i nie ma co tu czarować , interesuje mnie czy jest umowa o pracę i stała pensja, czy tylko prowizja? jakie obroty trzeba zrobić, czy muszę załozyć działalnośc gospodarczą? czy dostanę auto służbowe? , czy musze kupić ten odkurzacz żeby go sprzedawać? ile muszę mieć na pokazie emerytów żeby sprzedać 1 szt? wogóle czy wyciągnę piątaka miesięcznie na czysto czy nie? mam doświadczenie w pokazach ale szukam czegoś nowego , interesują mnie prawdziwe opinie

odp Nick

Każdy rozsądny człowiek, nie pseudo konkurencja nie stwierdza że praca w której chciałby pracować to pseudo akwi.. itp Jeśli szukasz pracy proponuję udać się na rozmowę kwalifikacyjną o ile Cię przyjmą .. (Z takim negatywnym nastawieniem wątpię.. ) A wszystkiego się dowiesz... Podejmując pracę powinieneś tego wymagać od przyszłego pracodawcy , a nie od forum internetowego. Nie rozumiem dlaczego krytykujesz ludzi za wydawanie pozytywnych opinii na temat sprzętu - przecież jest on głównym powodem pracy. No chyba, że sprzedajesz do tej pory tandetę i denerwuje Cię fakt iż porządne firmy jakoś sobie dobrze radzą oraz mają tysiące zadowolonych klientów. Taką firmą jest przede wszystkim produkt Roboclean!!

Sławek

Sprzęt rewelacja , widziałem na własne oczy, kupiłem !! Nie kupiłem pod chwili emocji tylko kupiłem racjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z prezentacji oraz z obsługi . Polecam w pełni urządzenie Roboclean !

prawdomówny sprzedawca

Naprawdę w 2016 roku ktoś jest zadowolony z jeżdżenia po domach z odkurzaczem za 6000 złotych?? Ten rodzaj akwizycji uprawia się od lat, ale tendencje są raczej zniżkowe, bo ludzie wiedzą, że akwizytor ma od 1000 do 2000 na każdej maszynie. Do tego utrzymuje tych co go wprowadzili i całą piramidkę. Ludzie - ten sprzęt jest wart max 1000 złotych! Opamiętajcie się! A Wy pracownicy przestańcie wypisywać bzdury na forach. "słuchaj przełożonych ponieważ maja rację" - boże to już nawet szkolenia robicie nowym na forum :-) @młody jak płacą ci za picie kawy 7500 /m-c to już wiadomo czemu zwykły odkurzacz kosztuje 6000 - 8000 - wyjaśniłeś klientom w jednym zdaniu :-) wystarczy, że 2 sprzedasz - szkoda tylko naiwniaków co to kupili - no ale wy sprzedajecie marzenia - to ma cenę ;-)

Sumienie
@prawdomówny sprzedawca

He he , jak tak Ci żle prawdomówny sprzedawco to po co piszesz że wystarczy sprzedać 2 szt i dobrze żyjesz. WIdocznie byłeś słaby w tym co robiłeś. Jeśli Nie potrafiłeś sprzedać 2 szt :-) Jeśli uważasz że pokazujesz fakty klientowi i to coś w tym złego to znaczy że jesteś z Firmy która zazdrości rozwoju .No cóż sam nie zje - drugiemu nie da. Cena jak cena... każdy na czymś zarabia Nawet jak sprzedają BMW czy Mercedesa to ileś na nim zarabiają skoro po roku jest kilka dziesiąt tysięcy tańszy. Ale widocznie dla Ciebie to trudne do zrozumienia w związku z faktem musisz pracować na magazynie nie obrażając ludzi na tym stanowisku :-) :-) PS. Musisz jeszcze raz umówić się na pokaz skoro uważasz, że ROBOCLEAN to zwykły odkurzacz.. He He..

Zbigniew

W skrócie Bardzo fajna firma. Fajnego jest to, że reklamuje rewelacyjne urządzenie pod względem skuteczności. Robi mega pozytywne wrażenie na ludziach. Najważniejsze jest to, że niema żadnej ściemy w prezentacji tylko to co mówimy to pokazujemy. Ludzie nie lubią dziś opowiadań tylko fakty. I Właśnie dlatego produkt ROBOCLEAN jest bez konkurencyjny !! Aby stwierdzić czy jest tak jak piszę trzeba po prostu zobaczyć produkt....

Młody

Pracuję z urządzeniem Roboclean o 2 miesięcy. Ktoś może powiedzieć cóż to za czas żeby wydać opinie. Lecz każdy czas ma pewnie inne plusy i minusy. Gdy się przyjmowałem sceptycznie podchodziłem do pracy ze względów nie na samego siebie lecz na opinie rodziny ( podpowiedź że powinienem poszukać stałej pracy, stałe wynagrodzenie itp ). Powiem krótko NIE ŻAŁUJĘ Podjęcia decyzji na tak. W chwili obecnej moje średnie wynagrodzenie za 2 msc pracy wyniosło raptem 7 i poł tys . Nie sądziłem że tak można zarabiać na rynku Polskim. SUPER praca!! Jedziesz pijesz kawę u klienta, i jeszcze za to płacą...Jest jeden minus , słuchaj przełożonych ponieważ mają rację !!! po swojemu to możesz długo się uczyć :-)

rozmowa

Sądzę że jeśli dostałeś zaproszenie to najlepiej się udać na rozmowę . W całej Polsce jest około 20 oddziałów firmy Roboclean także pewnie nie na każdym oddziale są takie same warunki zatrudnienia. Najlepiej o tym rozmawiać na rozmowie. U mnie na oddziale i pewnie na innych też proponowane jest umowa o pracę jak i współpracy . Tylko na początku będziesz musiał coś pokazać od siebie co umiesz . Jak się wykażesz to przecież będzie zależeć właścicielom na Twojej osobie wtedy sam możesz wynegocjować jaką umowę będziesz chciał. O warunkach finansowych byłoby to nielojalne gdybym o tym pisał w kwotach, ale jest ok nawet bardzo ok. Podejdź tylko poważnie do szkoleń ! Powodzenia

Monika K

Zapraszając przedstawiciela na reklamę sądziłam, że mam posprzątane mieszkanie. Jedak to co zobaczyłam na prezentacji wprowadziło mnie w wielkie zdumienie. Postanowiłam wydać opinie chociaż nigdy tego nie robiłam ponieważ Aura Roboclean jest rewelacyjnym urządzeniem. Przedstawiciel ma naprawdę super produkt w swoich rękach.

Klient

Sprzęt rewelacja !! Wrażenie Mega pozytywne, Miałem u Siebie reklamę urządzenia. Kurcze Przedstawiciel który pracuje w takiej firmie to naprawdę Gość.. Sądzę że jest nie wiele tak dobrych firm, które ma tak super produkty w sprzedaży. Wydaje swą opinię bo wiem jak to z góry wrzuca się do złego wora. Sądzę że być przedstawicielem w firmie Roboclean to coś czym można pochwalić się wszędzie gdzie pracuje . Jeśli będziesz to robił z Wiarą i z taką pasją jaka robił to u mnie przedstawiciel to sądzę że każdy kto pracuje z Robocleanem będzie odnosił sukcesy...

Maciej

Witaj Jacku. Co do zarobków ja jestem bardzo zadowolony. Wiadomo że byłoby to bardzo nie rozsądne żebym chwalił się sumami. Ludzie z którymi pracuję pozytywnie zwariowani. Jeśli dostaniesz informację o rozmowie kwalifikacyjnej idź nie pożałujesz. Z tego co wiem musisz od początku zrobić dobre wrażenie ponieważ nie z każdym podejmują współpracę nawet w etapie szkoleń. Powodzenia ! !!

bossss
@Maciej

Dziś otrzymałem zaproszenie na rozmowę. MOżesz zdradzić jaka forma umowy jest proponowana? Czy jest podstawa i jakie godziny pracy?

Maciej

Urządzenie Roboclean za swój innowacyjny i unikatowy wygląd otrzymało dotychczas 4 prestiżowe nagrody i wyróżnienia w kategorii designu. W każdym z konkursów- Red Dot Design Award, Iconic AWARDS 2016: Interior Innovation, Design Awards 2016, Good Design- międzynarodowe grono jury doceniło Roboclean w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, a także jakość i estetykę wykonania produktu, design, funkcjonalność oraz innowacyjność. To dla nas pracujących z Roboclean ogromy zaszczyt i motywacja do dalszej pracy. Jestem bardzo dumny pracując z Roboclean ....

japierd&&
@Maciej

byś chociaż imię zmienił jak już piszesz fake opinie ;) haha - ja nie mogę- debile większych debili szukają

obserwator

AURA ROBOCLEAN to potężna firma. Posiada ponad 40 przedstawicielstw na całym świecie !! Wyobrażasz sobie urządzenie które jest sprzedawane na tak szerokim zasięgu ? ZNACZY to , że musi być Bardzo wysoka jakość produktu pod każdym względem !! A Pamiętaj drogi czytelniku , Ludzie jak wszędzie w każdej dziedzinie ( sklep , salon) znajdzie się ktoś na nie odpowiednim stanowisku. Ale wtedy nie krytykujmy MARKI !!

Agnieszka C

Urządzenie Aura Roboclean Bardzo nam się podobało z wyglądu oraz to że jest lekkie i proste w obsłudze, ma bardzo szerokie zastosowanie. Wszystkie te walory spowodowały że je zakupiliśmy. Używam już Robocleana od 4 msc, jesteśmy z mężem mega zadowoleni....:-)

Piotr M

Internet jest niesamowitym, nie od dziś.. Ktoś wyda opnie hasłem typu Roboclean kraków itp. nie podpisze się pod tą opinią z imienia i nazwiska tylko skrótem " abc " i sieje propagandę jaka cała firma zła. Na pewno nie jest to opis konkurencji :-) pomyślcie o tym jak czytacie....

abc

Omijać szerokim łukiem roboclean Kraków itp. Byłem dziś na rozmowie. Siedziba w szczerym polu w domku jednorodzinnym.Trwała mniej niż dojazd. Pan x na początku zaznaczył że spotkanie jest po to by lepiej się poznać. Potem Pan x się przedstawił wypytał o wszystko i nic ofirmie nie powiedział, gdy zapytałem czym firma się zajmuje odpowiedział że na kolejnym etapie o tym się rozmawia.Lipa ściema i chamstwo

fan
@abc

dlaczego ściema i chamstwo niezbyt rozumiem nie chcesz to się nie zatrudniasz odkurzacz jak odkurzacz żaden cud świata jest wiele lepszych w media ale nie sądzę żeby na rozmowie kwalifikacyjnej byli chamscy

@abc

bylem na rozmowie w tej firmie, w roboclean w Krakowie, rozmowa przebiegla na plus i jestem zadowolony ze wspolpracy. Po powyzszej wypowiedzi rozumiem czemu pan "x" zakonczyl wczesniej rozmowe...

nierocleannienienie

Dapax Daniel Pachura Kalisz Roboclean Poland jakieś opinie ktoś słyszal?

chętny

No to dobrze zezzajrzałem tutaj

Zostaw merytoryczną opinię o Aura gmbH Roboclean Poland - Lublin

Aura gmbH Roboclean Poland