Opinie o PGE Obrót w Łódź 8-go Marca 6

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PGE Obrót. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGE Obrót o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Obrót w Łódź 8-go Marca 6

Monik

@Andrzej zależy mi na pracy, a w obecnej sytuacji ciężko jest z pracą . Na początek wiem że kokosów nie zarobię ale tak chciałabym się podjąć.

Ktos

Widzę dużo negatywnych opinii. A jakieś pozytywne? Najlepszy SVO lub SVM według Was?

S????️inalla
@Ktos

Duzo negatywnych dlatego ze nikt nawet nie pomysli o tym zeby cos napisac jak pracuje, a nawet jezeli to zrobi to bedzie to odebrane jako propaganda i zakopane pod ciaglym narzekaniem. Pozytywem tej pracy jest elastyczny grafik, i ok wyplata (to jest infolinia, ludzie, nie oczekujcie ze dostaniecie 4K na reke) Ludzie z ktorymi sie pracuje tez sa calkiem mili :0

@S????️inalla

Minimalna krajowa jest dla Ciebie dobra wypłata? To gratuluje...

GośćZamość

Przychodzisz do pracy i chcesz skupić się na tym, żeby jak najlepiej robić to co do Ciebie należy. Problem zaczyna się kiedy kierownik zaczyna wciągać Cię w swoje prywaty. Jeżeli wchodzisz coraz głębiej w (usunięte przez administratora) to owszem jesteś najlepszym pracownikiem na BOK, jednak powoli tracisz szacunek do samego siebie. Zaczynają się obiecanki, umowa na stałe, udział w reklamie, wstawiennictwo "najświętszej" bo taką z siebie struga, kierowniczki. W rzeczywistości ludzie w tej firmie mówią Ci jedno a za plecami robią pod górkę. Jeśli nie masz rodziny, dobrego przyjaciela na stanowisku i oczywiście szacunku do samego siebie to możesz liczyć tylko na pracę 18 miesięcy przez agencję "bez dziękuję" i dowodzenia. Osobiście zostałam potraktowana gorzej niż pies, nie chciałam się spoufalać z kierowniczką przez co zaczęło dochodzić z jej strony do sytuacji mobbingowych. Takie sytuacje były wielokrotnie zgłaszane przez pracowników do kierownika oddziału, który nigdy nic z tym nie zrobił. Bardzo zależało mi na pracy więc siedziałam cicho, plan wyrobiłam w miesiąc, latałam po klientów jak durna. Pracując w tym miejscu można się jedynie rozchorować, bo z normalnością nie ma tam nic wspólnego. Sam charakter pracy z klientem jest na prawdę bardzo fajny, lubiłam tą PRACĘ. Niestety tą firmą kieruje przypadek, ludzie, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu i podejściu do drugiego człowieka. Jeśli chcesz się wykończyć nerwowo i dać wpłynąć na siebie ludziom, który powoli będą Cię niszczyć to jak najbardziej ta praca jest dla Ciebie.

Filomena

@Welini Nie rozumiem dlaczego jeszcze tu pracujesz skoro jest tak źle? Mamy dobrego pracodawcę i na zarobki nie narzekam tylko trzeba mieć chęci do pracy!!!!

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Kiku

Jak jest teraz w pge na infolinii coś się zmieniło? Czy nadal najniższa krajowa i umowa przez agencje pani Anety?

Welini

Praca dla ludzi o żelaznych nerwach, umowy bezpośrednio z PGE zawierane niechętnie, tylko gdy trzeba, ludzie przetrzymywani na umowach agencyjnych. Wymagania to 110% pracy i nic w zamian, czas pracy i przerw pilnowany co do minuty. Rzetelność działa tylko w jedną stronę. Ścieżka kariery to złudzenie, które nic nie daje, złotówka do stawki godzinowej, która ma cię zmotywować na kolejne ciężkie miesiące. Ranking można sobie wsadzić w buty, premie nie są wypłacane. Zero motywacji do pracy, najlepsi pracownicy nie są doceniani, nie opłaca się kręcić wyników bo i tak nic się z tego nie ma. Na stanowiskach SVM osoby znudzone już swoją pracą, nie cechują się cierpliwością i życzliwością do nowego czy słabszego pracownika. Pomagają z efektem zależnym od humoru, najczęściej z wielką łaską. Oczywiście nie tyczy to wszystkich, ale większości. Dominująca jest też jedna osoba, która faktycznie przejawia syndromy mobbingu w pracy. Duża część osób nie ma natomiast tak mocnego charakteru i boi się temu sprzeciwić. Najważniejszy w tej pracy jest klient. Praca jest oceniana, dosyć surowo, tylko po co? Wymagany perfekcjonizm pracy od firmy, która nie raczy tym samym pracownika.

Na szczescie juz tam nie pracuje. Porażka, porażka i jeszcze raz porażka... nie dajcie się oszukać. To nie jest ani fajne miejsce, ani fajna praca.

Kosultant
@Anonim

Popieram. Najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Wypłata zenada, atmosfera tez slaba.

Tom

Praca na infolinii pge, to porażka, nie spotkałem się z gorszą pracą, brak szkolenia produktowego, a superwajzorzy robią łaske ze odbiorą od Ciebie tel, bo są na zdalnym i maja wyrypane i slyszysz, czego znowu nie wiesz. Nie polecam, trzymajcie sie z daleka. Naliczają 120 zł kary za nieobecność w pracy....

kamila

Jaka jest podstawa i premia na infolinii?

Aaa
@kamila

Na początek 15 zl brutto / h plus procent z rankingu x 4 brutto.

Kamila
@Aaa

Dziękuję za informację. Czy mógłbyś przybliżyć czym jest procent z rankingu i jakiego rzędu jest to kwota tak w przybliżeniu? Wielkie dzięki za pomoc!

Iii
@kamila

Zapytaj pani koordynator jakia jest premia i ile dla kogo. Wszyscy muszą robić cele a elita zbiera śmietankę. Prawda czy nie endi?

Kamila
@Iii

Jak mam zapytać koordynatorki skoro tam nie pracuję chyba że jest jakiś kontakt do niej :)

Ttt
@Kamila

280-400zł w zależności od tego jak są realizowane cele.

Ola
@Ttt

Dziękuję za taką informację, powiedz jeszcze czy te cele są trudne do wyrobienia? To jest sprzedaż czy jakość obsługi? :) Dziękuję z góry za pomoc

łukasz
@Aaa

Od czego zależy premia na infolinii przychodzącej- trzeba sprzedawać coś czy raczej dobrze obsługiwac klientów czy jeszcze od czegoś innego? :)

@kamila

Podstawa minimalna, premia zależna od wyników. 100 % celu nikt nigdy nie zrobił.

??

Co tam słychać u pan merytorycznych. Nadal tylko ploteczki sieją i nic więcej?

lodzianka

tak samo to wyglada, ciagle jej nie ma albo papieros ewentualnie pod stołem u szefostwa zwolnilam sie w listopadzie miałam dość nagonek z ofertami i braku wsparcie od SV

DM0601
@lodzianka

Po wypowiedzi domyślam się, że mowa o grupie do której należałam. MM to najlepsza osoba w CC a jej ekipa to przecudowni ludzie. Zawsze mogłam na nią liczyć, a bzdurnych pytań na początku miałam milion. Nigdy nie usłyszałam, „po co znowu przylazłaś” wręcz przeciwnie. Jak tylko widziała, że coś jest nie tak zawsze mnie wspierała. Ekipa to samo, gdy SV byli na zebraniu a ja miałam milion pytań zawsze mogłam na nich liczyć! Najlepsza grupa pod skrzydłami MM

do roboty!!!!!!!!!!
@??

niektóre z nich nadal spędzają większą część dnia na plotach a potem nagle się dziwią ile to mają na sobie zgłoszeń do ogarnięcia i rozmów do odsłuchania

Antoni
@do roboty!!!!!!!!!!

Ile czasu przerwy obowiązuje w firmie PGE Obrót? Jestem ciekaw, czy ktoś weryfikuje to, ile czasu pracownik w ciągu dnia korzysta z przysługującej mu przerwy.

@Antoni

Tak przerwy są monitorowane, a limit jest zgodny z przepisami prawa.

Sop

Szok...tam ktoś pracuje? Telefon dzwoni 45 min i nikt nie odbiera... porażka...pieniądze tylko umieją brać...

Ela
@Sop

Z kimś takim jak ty to też bym nie chciała gadać

@Sop

To zapraszam odbierać... i słuchać od wspaniałych klientów po 45 minut jaka/ jaki jesteś głupi i tylko kawkę pijesz

xy

No i co czopki? Macie prace? Jak sporo firm upada, a Wy pensje macie? Najgorsza grupa hahahaha.... Jakoś w grupie MM większość ludzi na umowie z firmą pracuje, nie na agencji.... Najgorszych trzymają?

Gall anonim
@xy

Spoko...teraz nikomu umów nie przedłużają.

Zainteresowana
@Gall anonim

No właśnie - to prawda? Podobno ludziom umów nie poprzedluzali??? Premii nie ma, nadodzin zabronili. Czas sie zwijac

@Gall anonim

Przedłużyli.

Wiecie może czy w PGE Obrót szukają chętnych na staż?

Konsultant

Napisz list do oddziału (z fv).

Czy firma PGE Obrót w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Svm

Tak

O.o

Święta już blisko, a o premiach dla pracowników znowu zapomnieli.. śmiech na sali, zaraz nie będzie miał kto pracować

??
@O.o

A za co te premie? Bardzo dobrze ????

Antoni
@O.o

Czy premie ostatecznie zostały wypłacone? Jeśli tak, to ile w tym roku wynosiły i czy były podobne jak w 2019? Daj znać, ciekawi mnie ta kwestia.

Prawda
@Antoni

Zapytaj jednej z operacyjnych. Ta zawsze ma świeże info

xy

Zapraszam odbierać ????

Tea
@xy

Zapraszam pracować

xyz

Premii uznaniowej jak nie było tak nie ma dla pracownikow zatrudnionych przez agencję. Gdzie tu sprawiedliwość, skoro synergia bez problemu jest nagradzana? To może skoro pracownicy agencji jej nie dostają (mimo że jest zasłużona za dobre wyniki) może pora przestać robić złudne nadzieje i tak żeby było fair wykasować wszystkich agenciaków z rankingów :D jeżeli jeszcze jacykolwiek pracownicy zatrudnieni przez agencję zostaną, bo ile można upraszać się o coś na co się zapracowało? Zastanawiające jest to jak infolinia sobie poradzi jak większość agenciaków odejdzie za takie traktowanie. Co najlepsze.. Prowadzone są rekrutacje i na stronach jak byk jest napisane, że pracodawca oferuje ,,Ciekawe i różnorodne systemy motywacyjne premie miesięczne, frekwencyjne, uznaniowe''.(usunięte przez administratora)! Przestańcie wodzić wszystkich za nos i postawcie sprawę jasno.

masiera
@xyz

afera o 100 zł premii, i tak jej nie dostaniecie bo jest pandemia i nie ma kasy

Qwerty
@masiera

To chyba masz marne wyniki jak 100zl premii dostajesz

Czy ma ktoś informację co z zawieszonymi premiami za kwiecień i maj? Dlaczego synergia ma wypłaty premii bez opóźnień a pracownicy agencyjni nie mają premii w ogóle?

@Anonim

O premiach decyduje PGE a nie agencja, jak ktoś nie klepnie na górze, że pracownikom agencji można wypłacić kasę to premii nie ma. Widocznie PGE się nie spieszy.

@Anonim

Myślę, że premii już nie będzie, tylko nie chcą poinformować pracowników o tym, nie ma premii to większość może się nie przykładać do rankingów.

@Anonim

Nie macie się o co martwić, premię na pewno dostaniecie. PGE to firma potrafiąca zatroszczyć się o osoby w niej pracujące, której zależy na docenieniu swoich najlepszych pracowników poprzez przyznawanie im wcale niemałych premii pieniężnych i atrakcyjnych nagród w organizowanych konkursach. To firma mogąca się poszczycić certyfikatem firmy przyjaznej klientowi, ale z mojego doświadczenia śmiało mogę powiedzieć że to przede wszystkim firma przyjazna pracownikowi :-) Opłaca się tu pracować ;)

?????????!!!!!!!!!!!

A

Chyba w tym roku to Ty dostaniesz węgiel ...

wniebowzięta

Dość tego!!!!!! Już czas skończyć z tymi kłamstwami na temat tak fantastycznego miejsca, jakim jest CC, pełnego życzliwych, zawsze chętnych do pomocy ludzi, nawet w najbardziej patowych sytuacjach, dającego możliwość rozwoju, samodoskonalenia i awansu dzięki przejrzystej ścieżce kariery. Właśnie w tym miejscu każdy odnajdzie swój "kawałek podłogi"!!

Wzięta
@wniebowzięta

O którym ty cc piszesz? .Chyba nie o tym co cześć osób robi sobie co chce. Przychodzi kiedy chce i wychodzi jak się podoba. Chyba nie o tym że priorytetem są cele a co za tym idzie wyrabianie premii dla elity bo inaczej nie można nazwać pewnych osób . Moze warto się pochwalić osobą które nie mają umów w pge jakie pensje dostali za styczeń. Może chcesz popisać o kolejnych koordynatorkach ktore po podwyżce nie chcą swoich stanowisk. Chyba nie wiesz jak wygląda dobra atmosfera w pracy.

@Wzięta

Co to za bujdy jakieś??? Jakie wyrabianie premii dla elity??? Jakie przychodzenie i wychodzenie, kiedy się chce??? Każdy supervizor to osoba o ogromnym doświadczeniu i wiedzy, zawsze niezwykle pomocna, która osiągnęła swoją pozycję w uczciwej rekrutacji na zajmowane teraz stanowisko, a nie została wybrana za "piękne oczy". Mówię to zarówno o svm jak i operacyjnych. Takiej fachowości, zaangażowania w swoje obowiązki i profesjonalizmu jak u tych osób próżno szukać w innych miejscach pracy. A to że ktoś wyjdzie kilkanaście minut wcześniej z pracy czy przyjdzie trochę później, i co z tego? Jeżeli dalej będą wykonywać swoją pracę z takim podejściem jak teraz to niech nawet i godzinę się spóźniają albo wychodzą wcześniej!! Będę walczyła o sprawiedliwość dla tych osób jak lwica, koniec z ich upokarzaniem i szkalowaniem dobrego imienia!!!!!!

Wzięta
@wniebowzięta

Codzienne przychodzić i wychodzić wcześniej? Może wszyscy tak powinni. Co o tym myślisz żeby konsultanci tak postępowali? To nie obowiązuje 40h pracy?Może masz inną umowę.A wiesz o co ja będę walczył? O sprawiedliwość i uczciwość której tu nie ma. I szkoda ze nie odnosisz do wszystkiego

wzniebowzięta
@Wzięta

(usunięte przez administratora)Sama siedzę na stanowisku niedaleko dziewczyn operacyjnych i złego słowa na nie powiedzieć nie mogę. Zawsze nie ma problemu, żebym dostała urlop kiedy go potrzebuję, plan urlopowy zawsze można z nimi ułożyć tak, żeby mieć dni wolne, kiedy się chce. Nigdy nie słyszałam, żeby kogoś obgadywały z imienia i nazwiska czy naśmiewały się z kogoś. Można się z nimi pośmiać, pożartować, po prostu super osoby, niezwykle ciepłe i serdeczne. (usunięte przez administratora) Nie dziwię się, że czasami zdarzy im się krzyknąć na jakiegoś konsultanta, ale jeśli ktoś nadużywa jakiegoś statusu, którego nie powinien korzystając z niego bez pozwolenia (patrz prepaid) albo robi sobie maile, a powinien odbierać połączenia to nie ma się czemu dziwić, że zostaje mu zwrócona uwaga!! Nie ma się co obruszać!!! dziewczyny operacyjne mają takie, a nie inne obowiązki i wykonują je należycie, bo inaczej to CC poszłoby z dymem. Gdyby nie ich umiejętności interpersonalne to chyba już nikt by na tej infolinii nie pracował, tylko zbijał bąki!!! Zresztą dziewczyny merytoryczne też mają nienaganne podejście do swoich obowiązków i zawsze można liczyć na słowa wsparcia z ich strony czy pochwałę typu "Super, tak trzymaj! Oby tak dalej!". A jeżeli osiągasz dobre wyniki to nie masz się o co martwić. Svm na pewno to docenią i przedłużą z tobą umowę. Też nawet ostatnio dostałam takie zapewnienie od swojej supervizorki, ale ja - w przeciwieństwie do niektórych konsultantów - skupiam się na pracy i realizacji narzuconych celów, niekoniecznie na biadoleniu, jak to niby w CC jest źle i jak to niby niektóre osoby są złe. Czas zacząć mówić prawdę na temat tego niezwykłego miejsca, jakim jest CC!!!!!

wzniebowzięta
@wzniebowzięta

Co więcej, powiedziałabym, że dziewczyny operacyjne i merytoryczne to nie moje przełożone, tylko prawdziwe koleżanki, a nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że przyjaciółki z pracy, którą będę wspominała z uśmiecham na twarzy i sentymentem do końca swego życia!

Hahaha
@wzniebowzięta

Zaprzeczasz sama sobie więc trochę się ogarnij. Większego ubawu z twoich komentarzy dawno nie było. Zapytaj o to swoje koleżanki a nawet przyjaciółki

A
@Wzięta

A ty zostajesz do 19.30 jak trzeba? Przychodzisz o 6.30 jak trzeba? Tego już nie widzisz??? No pewnie wybija godzina zero i znikasz i reszty nie widzisz... Żałosne.

@Hahaha

nie muszę się o nic pytać dziewczyn, wiesz dlaczego? Bo mam do nich pełne zaufanie. Nie mam też zamiaru zaprzątać sobie głowy tymi podłymi insynuacjami. Szkoda tylko, że nie potrafimy dbać o tak wspaniałe miejsce do pracy i zawierania długotrwałych znajomości jakim jest nasze cc. Powinniśmy pielęgnować dobre relacje, wzajemne zrozumienie, wspierać się i pomagać sobie w trudnych chwilach, Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile tracimy przez te ciągłe waśnie i spory, a przecież tak naprawdę jesteśmy wobec siebie równi, w naszej pracy nie ma podziału na równych i równiejszych, lepszych i gorszych. kiedy w końcu niektóre osoby zrozumieją że stanowimy jedno i mamy wspólne cele????? Dbajmy o to co w naszym CC najlepsze.

???
@wzniebowzięta

Szanowna pani konsultantko może warto zapytać operacyjnych tych zaufanych twoich osób czy pomału trzeba szukać nowej pracy i czy stan ludzi pozostanie ten sam.Bo w kuluarach się mówi że czekają nas duże zmiany

Tak jest
@wniebowzięta

Czyżby komuś zamkli buźkę? No cóż czasem tak bywa

@wzniebowzięta

Tia jak masz milion pre paidow i malo siedzisz na polaczeniach to jestes taka wniebowzięta.

19.77.00.15
@wzniebowzięta

Co do odgadywania niestety jest wystarczy posłuchać, ta osoba svm oktorej mowa to warto by było żeby się zastanowila nad swoim postępowaniem bo w końcu trafi na silniejszego, niestety brak pomocy ze strony svm, svm przestańcie odgadywać ludzi weźcie się do pracy jedyne co trzyma tu to fajna ekipa jeśli chodzi o konsultantów pomocni,i z dużym poczuciem humoru

Jakitaki
@wniebowzięta

Ty chyba niezdajesz sobie sprawy z ich braków w wiedzy. Zresztą to widać po ich podejściu do pracownika. Najlepiej to nic nie robić cały dzień. A jak co do czego przychodzi to zajrzyj do konsoli. No proszę was opamiętajcie się.

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Obrót - Łódź

• Jak się pracuje w PGE Obrót?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Obrót tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Obrót?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGE Obrót?

Kandydaci do pracy w PGE Obrót napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGE Obrót