Opinie o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Premium Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Premium Work Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

maro85

mnie nie puścili do pracy do niemieckiego klienta bo nie znalem jezyka, wiec chyba jednak sprawdzajom

broniu

Ja wrucilem tydzień temu, nie nażekam jak w każdej lajfirmie. Mieszkanie srednia klasa ale za 17euro, to nie dużo. W ciągu 2 miesiacy 2 budowy mialem. wyplata na czas i mozna zaliczki brac za przepracowane godziny. jest O K.

xyz

ja sie przejechalem na ewio

elvis

2 kola ojro mozna na czysto wyciagnac a nawet troche lepiej z nadgodzinami.

elektromonter

Rekrutacja przeniega wyśmienicie, obiecują zlote gory, nic nie trzeba ze soba brac nawet ciochow roboczych, obiecuja narzedzia i ciuchy, po dojezdzie do miejsca pracy okazuje sie ze wszystkie obiecanki sa bez pokrycia, jedyne co pokrywalo sie z obietnicami to fakt iz co tydzien wyplacaja zaliczki w kwocie 250€ celem oplaty za kwatere

Ogolnie przeprowadzil 5 minutowa rozmowe po niemiecku i stwirrdzili iz sie nadaje, lecz po spotkaniu innych osob nie mam pojecia o czym oni rozmawiali na rozmowie gdzyz spotkalem osobnikow ktorzy nie potrafili wymienic dni tygodnia po niemiecku

logo firmy Serwisant rowerowy
merlin

Całkiem dobra firma. Jest to co obiecuja na pooczatku. Praca fajna w dobrej atmosferze.

kimek

Ja już raz miałem przyjemność pracować w tej firmie..bylo nawet ok. nigdzie nie jest idealnie. od przyszłego tyg znowu zaczynam. dam znac

misza

Pracuje kolo kolonii nie jest zle. Jedyne co to fakt ze kilka juz firm zaliczylem w Ewiko w Niemczech ale firma dobra to nie moge powiedziec

adamHLS

ja pracowałem w ewiko. nie było zle. jak kazda firma ma cos za uszami, nie byłem zadowolony ze zmieniałem często budowy, ale wyplata zawsze terminowo. Mieszkanie w miare blisko budowy. Cena 20euro to jeszcze idzie.

Szołaj

Powiem wam o co tu chodzi otoz Ewiko zatrudnia roznych ludzi lepszych i gorszych fachowcow z lepsza albo gorsza znajomoscia niemieckiego z roznym skutkiem najczesciej takim ze ci gorsi nie daja sobie rady i ich z budow zwalniaja za brak umiejetnosci albo jezyka.

vojtas
@Szołaj

PRAWDA

leon

Firma w porzadku ale sie ostatnio wkurzyli na mojego kumpla i wypieprzyli go z roboty za spozywanie alkocholu w pracy bo go baulajter wyczul, a gosciu wypil tylko jedno piwko. Takze chyba sa prezeczuleni w tym temacie.

la mer

praca jest, sa wyplacalni mieszkania w pensjonatach, czasami sie jezdzi na rozne budowy po 2 3 miesiace ale ogolnie jest znosnie jak na lajfirme.

barber

pracowałem tam i znam tą firmę. Firma niemiecka zatrudniająca polskich pracowników. Ale tez niemcow czechow i slowakow. Myślicie, że zatrudniają każdego, kto wyśle swoje CV. Miły szef, fajni ludzie i ten gość co zajmuje się pracownikami i ich zatrudnieniem jest spoko.

harnas

ewiko to dobry pracodawca nie ma z nimi problemu my robimy w 3 na szkole kolo Erfurtu juz od 3 miesiecy i z tego co wiem praca bedzie nawet na zime. To co obiecali to dotrzymali. wyplaty terminowo nie ma zle w ewiko polecamy

jarek

Witam z firma byłem zwiazany prawie rok , czytajac te opinie moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia ze na warunki jakie sie zdecydowalem takie byly to tez co do wynagrodzenia nie moge powiedziec bo bylo wyplacane zawsze na czas, nie zostalo mi zabrane cos co mi sie nalezalo, ogulnie praca w milej atmosferze czyli jak chcialo ci sie pracowaci miales o tym pojecie to byles doceniony i godziny lecialy. Waidomo ze tak jak kazda firma ma swoje zalety i wady ale mozna liczyc na pomoc z biura i na zyczliwosc. Pozdrawiam i zycze powodzenia nowym pracownikom, ale nie zalamujcie sie trzeba samemu to sprawdzic.A uwazam ze warto robic w Ewiko bo to dobra firma

rudy

My juz z kolga pacjemy jakis czas .najpiewr bylsmy osobno a teraz Dali nas razem. Jest ok

ŁYSY
@rudy

TAK NAJLEPIEJ PRZYJEDZ ZA WSZYSTKO ZAPLAC A PRACY JAK NIE MA TAK NIE MA

dziki

Jest spoko, ja tam daje rade.

gruby ben

Ja pracuje ponad rok i nie narzekam. Jest wszystko tak jak mówią. Pozdro ziomale Gruby wraca po leniuchowaniu

drupii

Ewiko to niezla leifirma celowo muwie ze niezla bo sa lepsze ale ta nie jest zla Wiem bo robilem na heizungu u nich

kenny

Mnie tam sie dobrze pracuje a pracowałem juz w kilku lejfirmach i ta jest w porzadku.

lopez

Ja pojechalem do pracy z Ewiko jakis czas temu pracuje do dzis i jest w porzadku. Praca jest nie ma przestojow za mieszkanie place okolo (usunięte przez administratora) tygodniowo i nie narzekam w polsce nie zarobiłbym takiej kasy

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Work Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Premium Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Work Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Premium Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Work Sp. z o.o.