Opinie o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Premium Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Premium Work Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

darek

Czy wiadomo jak jest z tymi dietami i opłatą za mieszkanie? Czy koszty mieszkania i wyzywienia mnie nie zabiją?

tomek

Witam jakie stawki dla spawacza może ktos wie

mi

wspaniała firma .zaliczki i wypłaty na czas

Sebo

Wiadomo, zawsze komuś może coś nie odpowiadać w danej firmie, ale zarobki większe niż w innych firmach gdzie pracowałem. Mieszkanie jest fajnie, pokój dzielę z kumplem z budowy. Praca zapowiada się na dłużej więc jest ok.

elektromonter

Rekrutacja przeniega wyśmienicie, obiecują zlote gory, nic nie trzeba ze soba brac nawet ciochow roboczych, obiecuja narzedzia i ciuchy, po dojezdzie do miejsca pracy okazuje sie ze wszystkie obiecanki sa bez pokrycia, jedyne co pokrywalo sie z obietnicami to fakt iz co tydzien wyplacaja zaliczki w kwocie 250€ celem oplaty za kwatere

Ogolnie przeprowadzil 5 minutowa rozmowe po niemiecku i stwirrdzili iz sie nadaje, lecz po spotkaniu innych osob nie mam pojecia o czym oni rozmawiali na rozmowie gdzyz spotkalem osobnikow ktorzy nie potrafili wymienic dni tygodnia po niemiecku

logo firmy Serwisant rowerowy
riki

1 miesiąc- jest ok

siwy

My juz z kolega pracjemy jakis czas .najpierw bylismy osobno a teraz dali nas razem. Jest ok

Benek

Ja pracuje ponad rok i nie narzekam. Jest wszystko ok. Pozdro

czesio

pracowalem w ewiko i moge polecic ta firme jak wiadomo lajfirmy sa rozne ale ta nie jest zla to zalezy na jaka budowe sie pojedzie od nich ale zle nie jest mozna zarobic

Tadeusz

Witam, ja pracuje w Ewiko z kolegą jako elektrycy [Monachium] i jest w porządku. Praca jest ok (nie bardzo ciezka) Najważniejsze że płacą zawsze na czas (wypłaty, zaliczki). Jak na razie nie możemy narzekać. Osobiście poleciłbym Ewiko jako pracodawcę.

granda

mysle, ze 4 miesiace pracy to nie jest zbyt dlugim okresem tak zeby w 100 procentach byc pewnym, ze nic lepszego cie nie spotka

Karol

Robie od 26 pazdziernika, jak dla mnie firma ok. Z racji spraw prywatnych musialem zjechac do PL i nie bylo wiekszego problemu z dogadaniem sie. Robie jako pomocnik hydraulika i jak narazie na robote nie narzekam.

Bodzio

Witam. Pracuje od 3 miesięcy, nie narzekam, jak w każdej lajfirmie. Teraz akurat mam przerwę na tydzień ale firma do której trafiłem jest OK. niedaleko Frankfurtu. Wyplata zawsze na czas, z dojazdami średnio, bo czasem trzeba samemu sobie busa zorganizować jak nie masz auta. W grupie rzadko wyjezdzam. Zaliczki sa co wtorek, mieszkania rozne, w zaleznosci na jaka pensjonat trafisz. Mieszkania sa prywatne. Ten kto pracuje w pośrednictwie to wie z czym się liczyc.

Jony

Potrzebuje namiary na biuro w Kolonii ma ktos?

opole

ja w ewiko pracuję od sierpnia za hydraulika i bardzo mi ta praca odpowiada nie piję nie przychodzę do pracy na kacu choć bardzo dobrze jeszcze nie znam języka niemcy cenią moją pracę a zarobki są bardzo dobre a firma ewiko jest bardzo w porządku

Edek

Jest mozliwa, dolacza Cie do grupy, w ktorej bedzie ktos z niemieckim i bedziecie pracowac w teamie.

ke

Czy bez znajomości niemieckiego jest możliwa praca w niemczech proponowana przez biuro ewiko w opolu czy po przyjezdzie do niemiec okaże się że nie morzna sie zemną porozumieć po niemiecku i z tej przyczyny odeślą mnie do polski prosze o szybką odpowiedz

Mario

Tez nie narzekam. Pracuje w ewiko od tego roku, byłem na trzech budowach w tym czasie. 2 razy kolo Koln i raz kolo Monachium. Wyplata zawsze na czas, mieszkania ok chodz raz musialem sobie sam szukac (usunięte przez administratora) można się dogadać z nimi jak się chce. poki co nie mam zamiaru zmieniać.

Witam wszystkich piszcie sobie co chcecie i myślcie ja pracowałem w Ewiko u pana Tomka Jaworskiego ponad 3 miesiące później przeją mnie do swojej drugiej firmy Novotec pracowałem tam 8 miesięcy na umowie nie narzekałem kasa przed czasem co potrzebowałem auto mi dawał robote ta straciłem bo sam sobie zawaliłem pozdrawiam

AZ

NIE JEST TRAGICZNIE NA WSZYSTO SA SPOSOBY FAKT ZE OBIECUJA DUZO ALE DA SIE WYTRZYMAC POZWIEDZASZ NIEMCY GDZIE JEDZIESZ ODPISZKLSBF

piter

jest Ok, pracuje piaty miesiac, teraz przerwa swiateczna, mam miec zeitkonto. nie narzekam, fakt ze czasem sa zmiany bausteli ale tak po 3, 4tygodniach. tak przynajmniej ja mialem. jezdzimy w dwujke z kolega autem. wyplata zawsze na czas, zeitkonto tez wyplacają

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Work Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Premium Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Work Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Premium Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Work Sp. z o.o.