Opinie o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Premium Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Premium Work Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

Paulina

@wawrzyn 75 nie wiem, ale wątek jest nazwany firmą ewiko Personal Sp. z o.o., więc jeżeli chodziło Ci o jakąś inną agencję to niestety, ale pomyliłeś wątki. Przeglądałeś tej agencji oferty pracy? Może też coś znajdziesz dla siebie.

Paulina

Czy są na forum jacyś użytkownicy pracujący w ewiko Personal i mogliby odpowiedzieć na pytanie użytkownikowi @wawrzyn 75? Takie informacje będą też przydatne innym osobom zastanawiającym się nad pracą.

wawrzyn 75

Dzięki za info ale piszesz chyba o innej agencji czy HR in time to Ewiko Personal?

Paulina

@kasia, dlaczego odradzasz pracę w firmie ewiko Personal Sp. z o.o.? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy?

elektromonter

Rekrutacja przeniega wyśmienicie, obiecują zlote gory, nic nie trzeba ze soba brac nawet ciochow roboczych, obiecuja narzedzia i ciuchy, po dojezdzie do miejsca pracy okazuje sie ze wszystkie obiecanki sa bez pokrycia, jedyne co pokrywalo sie z obietnicami to fakt iz co tydzien wyplacaja zaliczki w kwocie 250€ celem oplaty za kwatere

Ogolnie przeprowadzil 5 minutowa rozmowe po niemiecku i stwirrdzili iz sie nadaje, lecz po spotkaniu innych osob nie mam pojecia o czym oni rozmawiali na rozmowie gdzyz spotkalem osobnikow ktorzy nie potrafili wymienic dni tygodnia po niemiecku

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
jan

ja pracuje z nimi juz ponad dwa lata, sa firmy lepsze sa i gorsze , zlecenia sa rozne 2 tygodnie i pol roku , jak ktos chce pracowac to pracuje , tu widze ze najwiecej maja do powiedzenia pijaczkowie i ci co liczyli ze ktos im bedzie placil za nic

Miracle Mile LA

Zgadzam się z powyższą opinią. Mój znajomy rok temu miał jechać do Niemiec jako monter instalacji sanitarnych. Wszystko ustalane na "szybko". Bus miał dotrzeć na miejsce o godzinie 11, zaś możliwość zameldowania się na kwaterze mogła odbyć się dopiero o 20 bo ktoś tam jeszcze miał przebywać do godziny 20. Koordynator dzwonił z numeru zastrzeżonego. Do kogo oddzwonić, gdy z biura nikt w sobote nie odbiera? zero kompetencji z ich strony. Wysłać i zostawić na pastwę losu...

kasia

odradzam i zastanowcie sie milion razy zanim pojedziecie z tej firmy .

Paulina

A kto już ma jakieś doświadczenie z firmą i może podzielić się swoimi wrażeniami ze współpracy?

Paulina

@Waldek, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.

Paulina

@Waldek a ile razy pracowałeś przez ewiko Personal Sp. z o.o.?

Waldek
@Paulina

Jeden raz. I tyle mi wystarczy współpracy.

bil

panowie tak szczerze dostajecie 11.23 + 40 e diety za mieszkanie płacicie to ile wam zostaje na ręke

Lulek

Haha, bezposrednio z pracodawca, a niemieckie ewiko to niby co jak nie agencja?

tom

WITAM teraz dzwonią by wyjechac jako elektryk lub ślusarz . jak to wyglada czy są czesto zlecenia nie mam własnego auta jak to wygladaz tymi opłatami .Czy zlecenia sa na dłuższy okres czy takie krótkie i czesto trzeba zmieniac miejsce zamieszkania i pracy

Krzysztof

Ktoś może napisać opine o tej firmie na dzień dzisiejszy 12.10 2016 czy wart o jechać ??

Opinie nie są wyssane z palca.

Dobry dom

Globus pracuje ktoś jak w Bingen ? Jaka atmosfera wsród ludzi Polaków ? Za dwa tyg mam zamiar sie wybrać w tamte rejony

on

język nie najważniejszy ale jak chcesz legalną pracę to musisz dużo papierów przejść i to trochę uciążliwe w rekrutacji, ale masz wszystko na czysto. Jechałem jako student i jestem bardzo zadowolony obecnie zjechałem na wesele bez problemu dostałem wolne. jest ok

Ciarko.

Podobno teraz stawka poszła do góry. Aktualnie jako elektryk jest 11,23.. Mieszkań szukają,starają się dopasować. Różnie z tym bywa,ale to już nie od nich zależy. Pieniądze zawsze na czas,z tym nigdy nie było problemu. Jeśli jest się dobrym pracownikiem,firma będzie o Ciebie dbała. Ogólnie polecam,słysząc co się dzieje w innych laitfirmach..Ewiko jest na prawdę w porządku.

Tomasz Sz

Tam dają 10.98 na godzinę, ale nie mozesz pracowac wiecej niz 35 godz tygodniowo. No i 40 euro diety.Nocleg sobie sam placisz i kosztuje 20-25 za dzien. Za sobotę i niedzielę diety nie ma a nocleg oplacic sobie mussiz.

Tomasz Sz

Miałem okazje pracowac w tej firmie przez miesiac jako hydraulik i za kazdym razem wyjezdzalem na 3 dni po 800 km. Zastanawiam sie czy wrócic czy sobie podarować.Proszę o jakieś informacje czy Wy tez tak mieliście?

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Work Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Premium Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Work Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Premium Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Work Sp. z o.o.