Opinie o Curtis Health Caps w Wysogotowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Curtis Health Caps. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Curtis Health Caps o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Health Caps w Wysogotowo

Sales Manager - rekrutacja

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji na w/w stanowisko. Rekrutacja przeprowadzona profesjonalnie i z zachowaniem wszystkich standardów. Niestety obie strony tj. Firma Curtis i ja niepotrzebnie zadaliśmy sobie trud rozmów i spotkania - była to obustronna strata czasu. Dlaczego ? 1) Proporcje pracowników biurowych to 8:1 (kobiety:mężczyźni), 2) średnia wieku w Firmie to max. 30-32 lata (oba parametry wynikają z moich obserwacji w trakcie pobytu w biurze), 3) bezpośrednim Przełożonym byłaby Osoba, która do niedawna była Przedstawicielem, 4) adnotacja w anonsie, o dopuszczalnym wykształceniu średnim i doświadczeniu w spożywce , na to stanowisko już sugerowała widełki płacowe. Tak więc.....jeśli nie spełnia się Ad 1,2 i 4 oraz dodatkowo ma się większy dorobek zawodowy od Ad 3 .........nie powinno się wysyłać aplikacji z drugiej strony Panie z HR niepotrzebnie do tego procesu mnie zakwalifikowały :-) Mimo wszystko mam pozytywne odczucia i życzę Firmie dalszego rozwoju biznesowego :-) pozdrawiam

młody

Cześć, Mam pytanie dotyczące godzin pracy zakładu oraz transportu. Czy pracodawca zapewnia jakiś transport z Poznania, czy trzeba samemu dojeżdżać?

Polak
@młody

Musisz dokładnie się określić jaki dział Cię interesuje. Transport we własnym zakresie.

Młody
@Polak

Badania i rozwój, bądź jakość.

Młoda
@Młody

Niestety dojazd we własnym zakresie. Zawsze jest jednak opcja zabrania się z kimś, nie tylko ze swojego działu.

Emil
@młody

Pracodawca zapewnia helikopter????

Luidzi

Interesuje mnie praca w firmie. Wiecie może coś więcej kogo potrzeba?

Magdalena

@Grażyna, nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Jeśli jesteś pracownikiem firmy mogłabyś rozwinąć swoją opinię i przybliżyć pracę u tego pracodawcy? Czy firma zapewnia motywujące dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Jak według Ciebie wygląda atmosfera w firmie? Masz dobre relacje z przełożonym i współpracownikami? Firma szuka pracowników na stanowiska: magazynier, mikrobiolog w dziale kontroli jakości, opiekun klienta biznesowego. Pracodawca gwarantuje pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, udział w ciekawych projektach w młodym, dynamicznym zespole, stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę w pracy, szkolenia wdrożeniowe, bogaty pakiet benefitów.

Laborant

Początkowo ucieszyłem się z telefonu od rekrutacji. Czasy pandemii, więc rozmowa odbyła się drogą wirtualną... i bardzo dobrze, ponieważ straciłbym tylko czas. Pani rekrutującą początkowo była uprzejma, zaprosiła na rozmowę kierowniczkę działu i zaczęła się lawina pytań, które miały mnie tylko ośmieszyć. Odpowiadałem zgodnie z prawdą, ale Paniom ewidentnie nie chodziło o moje kompetencje. Były aroganckie, na pytanie o godziny pracy firmy oraz ewentualne zmiany usłyszałem - "normalne godziny pracy", kolejne pytanie; jak wyglądają pierwsze dni pracy w firmie - "w pana przypadku trudno". Absolutny brak jakiegokolwiek poziomu rozmowy. Nawet gdybym jakimś cudem dostał tam pracę, nie podjął bym jej. Myślę, że Panie świetnie zaprezentowały swój profesionalizm oraz jak szanuje się pracownika w ich firmie. Podobno rekrutacja w tej firmie jest cały czas otwarta, ale obawiam się, że to kwestia kadry zarządzającej świadczy o małej ilości pracowników w firmie. Zdecydowanie jedna z najgorszych rozmów rekrutacyjnych w jakich uczestniczyłem. Jedyny plus taki, że otrzymałem negatywną odpowiedź.

Standardowe pytania rekrutacyjne, o to na jakim stanowisku siebie widzisz, doświadczenie, czy planujesz się rozwijać itp. - niestety na wszystkie pytania Panie rzucały głupim tekstem.

logo firmy Krajacz - Introligator
Wysogotowo
Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.
logo firmy Analityk finansowy
Wysogotowo
DUON Dystrybucja sp. z o.o.
Zbychu

Powinni sprawdzić kontolę jakości. nic nierobią. jedna chodzi tylko na fajki i kawę a na obchodach to urządza sobie pogawędki. nie umie nic doradzić niemówiac o pobieraniu surowców, chłopaki z magazynu mają ubaw.

Grażyna
@Zbychu

Chłopaki z magazump mają ubaway z Ciebie Anno????

Grażyna
@Zbychu

Chłopaki z magazynu mają ubaw ale z ciebie anno!pozdrawiam

Bartek

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem pewien, że będzie zadowolony.

Magdalena

@Elasa, pracujesz na produkcji? Czy możesz się starać u pracodawcy o kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy to podniosłoby Twoją motywację? Napisz konkretnie co zawiera pakiet socjalny? Czy są bony na święta, prywatna opieka zdrowotna lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? To zawsze miły dodatek do pensji. Jakiego rodzaju umowy gwarantuje pracodawca? Czy po okresie próbnym można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe?

Magdalena

@Isia, dziękuję za Twoja opinię. Ciesze się, że firma daje Ci możliwość rozwoju i awansu. To bardzo ważne dla pracownika, że jest doceniany i motywowany. Czy razem z awansem mogłaś liczyć na podwyżkę? Masz jakieś informacje na temat obecnych rekrutacji w firmie? Takie informacje będą ważne dla osób poszukujących pracy.

Elsa
@Magdalena

Osoby na produkcji nie są doceniane ani motywowane, socjal raczej niski, podwyżek nie ma, pieniądze na czas ale to chyba jedyny plus

Magdalena

@Luela, jesteś zadowolona z pracy. Piszesz o rozwoju. Czy firma oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy według Ciebie z czasem będziesz mogła liczyć na awans? Atmosfera w pracy Ci odpowiada, a jak wyglądają relacje z przełożonym? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Isia
@Magdalena

Awansowałam po 2 latach pracy także można tylko trzeba się postarać i ciężko pracować. Firma bardzo przyjemna, zostanę tu na dłużej.

Magdalena

@morw, dziękuję Ci za Twoją szczegółową opinię. Dodaj jeszcze co obejmuje pakiet socjalny. Czy masz zapewnioną prywatną opiekę zdrowotną, dopłatę do wypoczynku letniego, bony na święta? Możesz liczyć na premie lub kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe? Piszesz, że jesteś zadowolona z atmosfery w pracy i relacji z przełożonymi. To bardzo ważne dla pracownika, żeby pracować w przyjaznym otoczeniu. Co miałaś na myśli wspominając o zwiększeniu przestrzeni do pracy? Czy firma mieści się na małej powierzchni? Każda informacja, którą dodasz pomoże innym użytkownikom poszukującym pracy.

Luela
@Magdalena

Firma bardzo fajna rozwojowa. Mnie pracuje się dobrze. Pieniądz zawsze na czas, mili ludzie, ogólnie na plus

morw

przyjelam ofertę pracy w CHC ponieważ zależało mi na rozwoju wiedzy w konkretnej dziedzinie. moj poprzedni pracodawca to duża korporacja. bylam tam jednym z trybikow a znaczenie mojej pracy bylo znikome - korporacja musi dzialac tak aby pokryc kazdy pracowniczy brak. W CHC jest inaczej z uwagi na mniejszy format. przez caly dotychczasowy okres zatrudnienia zdobylam konkretna uniwersalna wiedze branzowa. bywalo bardzo intesywnie, stresujaco, nerwowo. ta praca daje mi jednak satysfakcje, bo widzę swoj wklad w rozwoju chc. pracowalam w roznych miejscach i wszedzue byla presja czasu i stres więc przestalam juz wierzyc ze sa etaty bez tego a zaczelam szukac sposobu zeby sobie z tym poradzić. to co chc czyni w moim odczuciu "fajnym miejscem pracy" to ludzie. dobrze sie czuje w otoczeniu młodych, którzy moze nie pozjadali jeszcze wszystkich rozumow i nie wiedza od razu jak wykonac zadanie, ale próbują, wymyslaja, ponosza kleski, wsraja i znow probuja. to sprawia ze chc jest mi bliskie. podoba mi sie tez otwarta postawa zarzadu. niekoniecznie kazdy pomysl bedzie zrealizowany, ale zawsze wysluchany. mam nadzieje, ze kiedy firma ma swoje dobre czasy przed soba a kiedy rozkwitnie uwaga zacznie sie skupiac na poprawie warunkow placowych, socjalu i zwiekszeniu przestrzeni do pracy bo tej zaczyna brakować ???? na rynku pracy dobrze sie teraz dzieje, niezadowoleni bez wiekszych problemów moga zmienic pracodawcę. mimo ofert skladanych przez inne firmy z uwagi na te właśnie atmosfere nie zdecyduje sie predko na zmianę, chyba, ze przymusi mnie sytuacja materialna, bo faktycznie "inni" oferowali korzystniejsze warunki.

Magdalena

Dawno nie pisaliście na temat pracy w Curtis Health Caps - czym spowodowana jest cisza na forum? Może jednak któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby napisać, jakie warunki oferuje ten pracodawca? Na stronie internetowej znaleźć można kilka wolnych,interesujących stanowisk pracy - szczegóły znajdziecie tutaj: http://chc.com.pl/kariera/work2.php . Zamierzacie aplikować na któreś z nich? A może ktoś już bierze udział w procesie rekrutacyjnym?

jobek/2016

Curtis. Masakra - popierdalanie do brygadzistek itd. Lepiej niech sprawdzą kto u nich pracuje: Jak wiem nie powinny pracować osoby chore na zakaźną chorobę a pracują. Chciałbym powiedzieć że HIV jest chorobą zakaźną i nie powinno się pracować przy produkcji pseudoleków. A tak tutaj jest. Zauważyłem również że na dwóch zmianach tolerowane jest obgadywanie osób ze zmiany swojej jak i innych ze zmian (A i B). Jesli chodzi o pracę to lekka bez obciążenia finansowego, spokojna i czasami męcząca monotonią. Kto chce zarabiać i czuć sie obgadywany na okrągło to zapraszam do agencji na podpisanie współpracy z Curtisem. A co do przyjmowania przyjmą każdego nawet na etat możesz być z Hivem lub inną chorobą. Nie patrzą na konsekwencje. A co do choroby to wiem ponieważ widzę te osoby w poradni. Sprawdzić polecam grupę A, B i C.

Konsekwentny
@jobek/2016

Witam, Twoja wypowiedź jest totalnie wyciągnięta z palca, skoro twoja osoba obawia się chorób które zostały wypisane niech zapozna się z lekturą (usunięte przez administratora) Po zapoznaniu się z treścią powyższego linka niech osoba oskarżająca "jobek" wypowie się bo uważam że jest nie douczona. Jeżeli kto kolwiek oskarża niech najpierw dowie się co pisze, bo czytając tego posta intelekt osoby piszącej jest na poziomie zwierzęcia jedzącego banany w ZOO.

Roger

Chyba w snach Nie wiesz co piszesz. Albo sam jesteś wyjątkiem.

Roger

Co jest nie tak, firma bez dyrektora, z osobą decydującą która po awansowaniu nie ma najmniejszego szacunku do pracownika a oczekuję wiele, nie ma możliwości zaistnieć co by się nie robiło. Socjal co rusz obcinany, źadnych profitów na korzyść pracownika, brak podwyżek. O produkcji nie wspomnę.. Przyjdź przekonaj się sam.

gggg

a ktos wie jak jest w ksiegowości, i jakie sa zarobki?

.....

Widzę,że niewygodne wpisy zniknęły!BRAWO

bezrobotna

agnecja pracy proponuje mi tą pracę dojazd jest z Poznania słaby, czy ktoś dojeżdża z Poznania do tej firmy i ma wolne miejsce w aucie? :)

Oszukany

Szkoda cokolwiek pisać i kogokolwiek ostrzegać przed pracą w tej firmie. I tak wszystko zostanie usunięte. To jest portal dla nieuczciwych pracodawców a nie pracowników. Ludzi którzy zostali skrzywdzeni w tej firmie są już dziesiątki, a Pani drukarka jak była tak jest.... Dla pocieszenia wszystkich skrzywdzonych i oszukanych przynajmniej prywatnie jej się pier.....:)

CIEKAWSKI

Witam.Może ktoś napisze jakie są warunki pracy w tej firmie ,jak płacą i czy warto się tam zatrudnić przez agencje pracy.Pozdrawiamrh

Martynka

Firmę można określić w dwóch słowach: nepotyzm + donosicielstwo. CHC = CHaos Całkowity

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Health Caps - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Curtis Health Caps?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Health Caps tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Health Caps?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curtis Health Caps?

Kandydaci do pracy w Curtis Health Caps napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curtis Health Caps