Opinie o Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania w Wysogotowo

wrrr

Ta firma i osoby nią zarządzające to totalna porażka.

prawda
@wrrr

To prawda. Zatrudniając się w tej firmie to największy błąd. Nikt normalny nie chce tam pracować.

Rx
@prawda

A ja tam pracuje 15 lat i jest ok Nigdy nie było problemów

Pracownica Nowy wpis
@wrrr

Tak samo kierowniczka produkcji... Nie ma kompletnie pojęcia co się dzieje na produkcji i jak kto pracuje, a jakim prawem ocenia pracowników?? Siedzi tylko w swoim biurze i czasami raz na jakiś czas pojawi się na produkcji. Chyba sugeruje się opinią brygadzistek, które same nie ogarniają podstawowych rzeczy. Żałosne.

Produkcyjny

Porażka w tej firmie jest mechanik, który zamiast naprawiać maszyny to ucieka jak najdalej problemu.

mechanik Nowy wpis
@Produkcyjny

a konkretnie o którego mechanika chodzi?

były Nowy wpis

Obecny szef ( syn) kompletnie nie potrafi rozmawiać z pracownikami. Brak komunikacji z tym człowiekiem. Jest nastawiony tylko na zysk, nie biorąc pod uwagę ludzi którzy pracują na wyniki jego firmy. Ten człowiek może i ma wiedzę w zakresie mechanicznym maszyn itd, jednak całkowicie nie nadaje się do zarządzania zasobami ludzkimi. Wszyscy mają dosyć jego sposobu zarządzania firmą i już mało kto chce z nim pracować. Pozostaje tylko życzyć niepowodzenia.

Czy w Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Niezadowolony. Nowy wpis

Nie ma nic takiego. Szef jest skąpy i patrzy, aby jak najwięcej zaoszczędzić.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Była pracownica

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak złym traktowaniem ludzi. Praca na produkcji to tyrania, kierowniczka stoi nad pracownikiem i wyzywa, że się czegoś nie potrafi w trzecim dniu pracy, inspektor BHP obraża od bezmózgowców, a szef nie podpisze wypowiedzenia, tylko będzie robił pod górkę (w sumie nie dziwię się, bo nikt tam nie chce pracować, więc nie mają rąk do pracy). Stanowczo nie polecam, tak się ludzi nie traktuje. Pozdrawiam.

Deni
@Była pracownica

Az tak źle?

Deni
@Była pracownica

Wierze ,ze tak jest ....córka tam pracowała..

Zostaw merytoryczną opinię o Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania?

Zobacz opinie na temat firmy Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania?

Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania

Artifex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ludomira Mania