Rollen Polska Studio Figura

Opinie o Rollen Polska Studio Figura

Jak można, to bym jeszcze wrócił do tego stanowiska technik - mechatronik - serwisant. Jakiś nabór się kroi? ;) Stawka 4 500–5 200 zł brutto po 3 latach od poprzedniego naboru jak się kształtuje? Dalekie są delegacje i jak często jeździ się do awarii?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Rollen Polska Studio Figura odbywa się w siedzibie firmy?

HR Nowy wpis

Hej! Jeżeli pytasz o ogłoszenia dotyczące pracy w siedzibie firmy - to tak, każda nasza rozmowa rekrutacyjna odbywa się w Centrali firmy, która mieści się w Wysogotowie (b.blisko Poznania). Można dojechać bez problemu autobusem MPK. Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania.

@HR

A możliwe jest przeprowadzenie rozmowy zdalnie czy raczej zawsze odbywa się ona w siedzibie firmy? Chciałem się jeszcze dowiedzieć w jakim mniej więcej czasie odzywacie się Państwo do kandydata i czy w przypadku negatywnej decyzji też się kontaktujecie?

HR Nowy wpis

Zdarza się, że jeżeli nie możemy uzgodnić dogodnego terminu spotkania dla obu stron, 1 etap odbywa się online. Natomiast, jeśli rozmowa pójdzie pozytywnie zaprosimy Cię na 2 etap stacjonarny do Centrali. Staramy się, aby każda osoba, która bierze udział w rekrutacji otrzymała odpowiedz zwrotną w ciągu tygodnia/dwóch od spotkania. Pozdrawiamy

Czy rozmowa rekrutacyjna w Rollen Polska Studio Figura odbywa się również w języku angielskim?

kandydatka

Brałam udział w rozmowie na stanowisko obsługi klienta w dziale międzynarodowym, i tak w połowie rozmowy rekrutacyjnej przechodziliśmy na j.angielski. Więc to pewnie zależy na jakim stanowisku ten język jest wymagany w codziennych obowiązkach.

@kandydatka

a w ogłoszeniu wspominano o konieczności znajomości języka angielskiego? i na jakim stopniu jest on wymagany? czy taki poziom B1 będzie wystarczający? jeśli wiesz, to napisz, bo zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce.

HR

Cześć, tak jak @kandydatka wspomniała, wszystko zależy na jakie stanowisko chciałabyś/chciałbyś aplikować. Jeżeli w ogłoszeniu podany jest jednak- jako wymóg konieczny j.angielski- to stawiamy na poziom komunikatywny :), taki abyś nie miał/nie miała bariery w swobodnej komunikacji na co dzień z klientami (kontakt telefoniczny). Sprawdzane jest to oczywiście podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania!

Filip

Jako były pracownik z 2-letnim doświadczeniem jako grafik w dziale kreacji, pragnę podzielić się swoją opinią z osobami zainteresowanymi współpracą ze Studio Figura. Przede wszystkim, jest to praca dla młodych ludzi, którym zależy na zdobywaniu doświadczenia zawodowego. SF daje dużo przestrzeni do rozwoju, więc jeśli masz pomysły na siebie i swoje projekty oraz potrafisz je jasno przedstawić i argumentować, to dobrze odnajdziesz się w firmie. Szefostwo z reguły bardzo przychylnie patrzy na wszelkie inicjatywy pracowników. W dziale kreacji pracują fajni, młodzi ludzie, z którymi przyjemnie się współpracuje. Z niektórymi do tej pory wychodzę na piwo, więc wiem o czym mówię ;). Jedynie pragnę przestrzec potencjalnych kandydatów przed nastawieniem, że zatrudniając się w dziale kreacji, ktoś będzie "prowadzić cię z rączkę". Oczywiście jesteś w stanie dostać merytoryczne wsparcie, jednak ta duża swoboda w działaniu, o której pisałem wcześniej, posiada dwie strony medalu. Tak poza tym serdecznie polecam.

Ola

Jak wyglądają zarobki i premie w Studio Figura jako zaczynający pracownik najniższego szczebla? Pozdrawiam

Rafał
@Ola

Jak chcesz się przyjąć do pracy to widziałem na stronie firmy ze szukają na razie tylko studentów na praktyki-staż na 3 miesiące i płacą odpowiednio 500 zł za pierwszy, 1000 za drugi i 1500 za trzeci miesiąc. A z komentarzy widziałem że na etacie to minimalną krajową. No chyba że co się zmieniło po nowym roku. Napisz jakbyś aplikowała co teraz proponują.

były stażysta
@Rafał

z 3mies temu odbywałem staż w Centrali. Program stażowy wyglądał tak: 1000zł netto za pierwszy miesiąc, 1500zł netto drugi, 2000zł netto ostatni miesiąc. Po stażu można liczyć na certyfikat oraz opinię. Jeśli jesteś dyspozycyjna po stażu możesz liczyć na dalszą umowę. Nawet załapałem się na zajączka wielkanocnego mimo, że byłem na stażu :)

Tatiana
@były stażysta

Jak wyglądał zajączek, dodatkowa kasa czy jakieś bony? Po stażu dają normalnie umowę o pracę, wiesz może na jaki czas?

Zainteresowana

Witam :) Chciałam zapytać jak wygląda praca w studio figura? Nieraz widzę ogłoszenia że szukają pracowników, jestem po dietetyce i ciekawi mnie zakres obowiązków i atmosfera z góry dziękuję za odpowiedź!

Rafał

Dopiero co opublikowali rekrutacje na stanowisko junior social media specialist. Chodzi o zarządzanie profilami w social mediach i tworzenie kampanii na facebooku. Widziałem że oferują nowoczesne biuro ale ja mam pytanie czy można też pracować zdalnie albo chociaż hybrydowo? Kierownictwo jest elastyczne w tym temacie?

Kami

Mało płaca, brak jakichkolwiek benefitów. Nie ma medicover, multisport, dofinansowania do dojazdów kompletnie nic. Totalnie gola pensja i do tego bardzo marna. (usunięte przez administratora). Nie traćcie czasu znajdziecie lepszego pracodawcę !

Hanna
@Kami

Czyli ile płacą jeśli możesz powiedzieć coś więcej. Dla jednych ta kwota będzie okej, dla drugich mało.

Maria
@Hanna

Najniższą krajową na większości stanowisk

Jak dużo osób pracuje w Rollen Polska Studio Figura?

NataliaJ

Posiadamy dwie siedziby Logistyka i produkcja oraz biura :) Całość liczy około 80 osób :)

AJ

Może ok 30 osób, ale ciężko zliczyć tam jest taka rotacja. Albo oni zwalniają albo ludzie sami odchodzą bo widza co tam się dzieje. Pracowałam tam nie polecam. Osoby które długo pracują można policzyć na palcach jednej ręki, kłamstwo obłuda.

@NataliaJ

Hahhh gdzie tam masz 80 osób ??

Jajo

Nie wierz Natali J. Nie pracuje tam 80 osób, ona jako członek zarządu powinna o tym wiedzieć. No ale to świadczy o ich obłudzie, pytasz o proste rzeczy a już kłamią.

Nie wierzę w to co czytam
@Jajo

@jajo @AJ Ktoś tu chyba bardziej wylewa flustracje niż wyraża prawdziwe opinie. Pracowałem w tej firmie dość długo i absolutnie nie uważam aby jakiekolwiek awanse były przez lizodupstwo. Jak się szanuje prace to się pracuje, a jak chcesz się bardziej rozwijać to idziesz rozmawiasz i jeśli są takie możliwości to dostajesz dodatkowe zadania. A co do ilości osób to zgadzam się z opinią Natalii- wystarczy wejść na stronę firmy, na której takie informacje są. Może byłem słaby z matmy ale widzę różnicę między 30 a 80! i 30 osób to może i było ale z 3lata temu. Firma się rozwija to i zespół również. Ja polecam rozpoczęcie współpracy bo to dobra firma na zdobycie lub poszerzenie doświadczenia. Gdyby nie sytuacja życiowa pewnie pracowałbym dalej. A jeśli komuś się nie podobalo to przecież nikt Cię nie zmuszał do pracy tam! Pewnie nawet nie byliście w stanie pracując tam powiedzieć co was boli skoro teraz taka flustracja... współczuję kolejnemu pracodawcy, u którego pracujecie. Pewnie będzie na jego forum to samo

@AJ

Dzień dobry, Nie wiemy w jakich latach była Pani pracownikiem Naszej firmy, niestety dodaje Pani opinie anonimowo :) Osoby podane na stronie są po to aby klienci mogli się skontaktować - nie jest to jednak cały zespół jaki pracuje w całej firmie. Licząc wszystkie działy tj ( cok, logistyka, kreacja, księgowość, architekci, informatycy, serwis, kosmetologia, zarząd, dział handlowy, międzynarodowy oraz inżynierowie, wykonawcy i podwykonawcy, stażyści i HR ) spokojnie jest to 80 osób, nie czujemy się w obowiązku podawać dokładnej liczby pracowników na forum. Każdy kto pracuje u Nas widzi jak liczne są operatywki :) Sam dział Kreacji liczy 30 osób. Każdy kto jest chętny dołączyć do naszego LICZNEGO zespołu zachęcamy do wysyłania CV na adres hr@studiofigura.com.pl

@Nie wierzę w to co czytam

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinie :) Życzymy powodzenia w dalszych sukcesach zawodowych !

@AJ

Dlaczego ludzie się zwalniają? Co się tam dzieje?

Po rozmowie rekrutacyjnej mam wrażenie, że pracodawca nie stawia na kompetencje i doświadczenie kandydatów. Zamiast tego urządza coś w rodzaju przetargu (usunięte przez administratora) Z racji tego, że praca jest poza Poznaniem, firma powinna uwzględnić koszty dojazdu i przedstawić ofertę, która będzie choć trochę opłacalna. Na plus oceniam Panią prowadzącą rekrutację, sympatyczna terminowa i kompetentna kobieta. Wiem, że to nie od niej zależy wysokość wynagrodzeń, dlatego nie mam bezpośrednio do Pani zastrzeżeń. Jeśli ktoś w dzisiejszych czasach mieszka z rodzicami i nie ma kosztów związanych z wynajmem mieszkania lub płaceniem rachunków, to ta praca może być zadowalająca.

AJ

Nie ma tam szansy na awans

@AJ

Czemu nie ma? To jak tu struktura aktualnie wygląda, jest aż tak płaska?

@Teresa

Bardzo płaska ???? ciągła wymiana ludzi, strach przed mówieniem prawdy, wyzysk ..pomarańczowa SEKTA ????

@Teresa

Szeregowi pracownicy -> manager -> ,, dyrektorki,,-> prezes IM Struktura mega płaska. Na stanowiskach managerskiej i wyżej nic się nie zmienia wiec szans na awans nie ma. Dobrze Ci życzę szukaj innej firmy na ta szkoda tracić czas. Wielka pani prezes obiecuje podwyżki , które nigdy nie miały miejsca.

@Teresa

Tak jest płaska szeregowi pracownicy - managerowie - dyrektorki - prezes IM Ci na stołkach trzymają się tam długo , firma się nie rozwija , tylko mówią ze tak jest. Zarząd - hmmmm nikt z osób w zarządzie nigdy wcześniej nie był w zarządzie , to losowe osoby które nie maja o tym pojęcia. Szansy na podwyżki tez nie ma , pani prezes wiele obiecuje , mydli oczy a nic się nie dzieje.

Czy w Rollen Polska Studio Figura jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak, reagujemy natychmiast i konfrontujemy zaistniałą sytuacje. Czy ma Pan/Pani inne doświadczenie ? Skąd pojawiło się takie pytanie? Proszę napisać wprost abyśmy mogli zareagować. Z góry dziękujemy :) Miłego dnia !

@Rollen Polska Studio Figura

Co za stek kłamstw , nie reagujecie na żadne tego typu problemy !!!!

Dzień dobry, Tak pracujemy z metodą FUKO (Fakty,Uczucia, Konsekwencje i Oczekiwania ) Zawsze, każdy zgłoszony problem jest rozwiązywany na bieżąco lub jest robiona konfrontacja aby poznać wszystkie fakty i wątki poboczne. Skąd zrodziło się takie pytanie ? Może moglibyśmy rozwinąć ten wątek mailowo lub telefonicznie ? Chętnie dowiemy się więcej :) Śmiało prosimy o kontakt mail hr@studiofigura.com.pl

Odpowiedź

Nie istnieje coś takiego.

@Rollen Polska Studio Figura

Stek bzdur. Nie stosujecie się do tej zasady

Mila

Niestety nie polecam pracy w centrali. Bardzo kiepska atmosfera, ciężko wytrzymać psychicznie, niby miło, uśmiechy na twarzach,ale to pozór. Obgadywanie, (usunięte przez administratora) to norma, więc że jest tak w wieku firmach, ale uważam, że niektóre komentarze i zachowania że strony przełożonych nie powinny miejsca. Hipokryzja, ponadto praca dostarcza mnóstwo stresu. Nie polecam. Nie można awansować, bo występuje nepotyzm. Wytrzymałam w tej firmie, ale było ciężko, nie polecam. Mnóstwo nerwów.

@Mila

Zgadzam się z Panią. Nad drzwiami tej firmy powinno być napisane OBŁUDA i FAŁSZ. Wytrzymują tam tylko ci którzy stosują się do tej zasady. (usunięte przez administratora) w papierach oraz felerny chiński sprzęt. Jedyna odpowiedzialna osoba na zarządzającym stanowisku jest Natalia z działu marketingu reszta osób to jakiś żart. Reszta ,,dyrektorek,, nie zna się na swojej pracy, nie miała wcześniej doświadczenia w kierowaniu zespołem i na pracy jaka wykonuje. Zostały awansowane przez tzw. (usunięte przez administratora). Serdecznie nie polecam pracy tam.

Bożena

Na jakiej umowie za tyle pracowałaś? :/

Bożena

Na jakiej posadzie ? Kiedy to było ?

Biuro

To po co Pani pracowała za te 10 złotych. Ktos Pani pistolet przystawił do skroni ????

@Biuro

A to w ogóle prawda, że za tyle mogła tu pracować?

Marchewka

Jeśli chodzi o praktyki to porażka. Nie uczą niczego że specjalizacji nie ma opiekuna praktyk, robi się mnóstwo rzeczy w ogóle nie związanych z kierunkiem praktyk a robisz normalnie ma etacie(usunięte przez administratora) I nie mną szans na późniejsze zatrudnienie. Atmosfera na początku wydaje się miła l, ale to tylko pozory, tak naprawdę to obgadują bardzo za plecami, mnóstwo sztucznych uśmiechów i to bycie miłym na siłę. Dodam, że nazywa się to "Studio Figura", a sama szefowa i pracownice od lat nie mają żadnej figury, więc jakoś usług wydaje się niewiarygodna, a taka firmę reprezentuje się rowniez swoim wyglądem, więc słabo.

@Marchewka

Dzień dobry, nazywam się Natalia Janiak i zarządzam działem Marketingu i Kreacji. Od momentu kiedy powstał projekt Biura Karier czyli 8 miesięcy temu, firmę wsparło aż 11 praktykantów na przestrzeni tego czasu i tylko dwie osoby nie otrzymały wakatu i umowy o pracę - w tym Pani :) Jest to staż po którym jest szansa na etat w marce premium i liczyliśmy się z tym, że nie każdy sprosta naszym oczekiwaniom. Jest bardzo dla mnie przykre co Pani piszę, ponieważ okazaliśmy Pani bardzo dużo cierpliwości i sympatii. Nie będziemy komentować tej ucieczki prywatnej dotyczącej wyglądu, ponieważ o gustach i kwestiach wizualnych się nie dyskutuje a proszę pamiętać, że w internecie nikt nie jest anonimowy. "Mówienie za plecami, sztuczne uśmiechy" - proszę sobie nie pochlebiać, nie każdy o Pani mówi. Firma rozwija się tak prężnie i dziennie jest poruszanych tyle tematów WAŻNYCH, że nikt by nie miał czasu na takie prywatne pogaduchy. Poprosiłam moich byłych stażystów, którzy są teraz PRACOWNIKAMI ponieważ na bardzo wysokim poziomie ukończyli praktyki i otrzymali umowy o pracę oraz obecnych praktykantów o swoje obiektywne i szczere wypowiedzi na temat biura karier bo ICH KARIERA właśnie dzięki temu projektowi się rozpoczęła.

Marcin a.k.a Delfin
@Marchewka

Co za totalny stek bzdur xd absolutnie nie zgadzam się żadną z negatywnych opinii, gdyż sam jestem stażystą w Studio Figura od stycznia br. Zacznę od tego, że zostałem przyjęty z dużym kredytem zaufania, ponieważ nie mam żadnego doświadczenia, a wbić się w branże jest naprawdę trudno. A jednak udało się. Zostałem przyjęty na staż jako copywriter. Co ciekawe, zakres zadań od początku dotyczył działań w social mediach, czy tworzeniu treści na strony internetowe. Nie są to questy zamiatane pod dywan, tylko prawdziwa praca z której czerpiesz satysfakcję, bo widzisz że to co robisz jest ważne i idzie w eter. To samo tyczy się zajęć grafików czy stażystów na dziale międzynarodowym.. Wiadomo, że skoro jesteś praktykantem, to zostajesz wprowadzony przez bardziej doświadczonego kolege\koleżankę który czuwa nad Twoimi projektami. Otrzymujesz zadanie które naprawdę jest potrzebne, a Twoje końcowe wyniki są wspólnie ogarniane z „opiekunem”, który udziela Ci feedbacku i jeśli wszystko jest spoko, od razu wrzucacie materiały w sieć. Fajnie, bo to jest prawdziwa praktyka a nie zapychanie biura postaciami z waty, które są po to żeby być, a na końcu stażu dostajesz kwita i siema. Od czasu jak tu jestem, w „moim” dziale było 4 stażystów, ja jestem piąty. Trzech z nich kończąc staż zostało w SF, nasza dwójka kończy „ćwiczenia”. Wszystkie osoby które zostają przyjęte, na staż czy do pracy, są po prostu potrzebne i cenione. Nie masz presji, jesteś po to żeby się sprawdzić, dać z siebie wszystko i gwarantuje, że jeśli zwyczajnie Ci zależy, to ze wszystkim sobie poradzisz;). Co do atmosfery, zwiedziłem już z 10 różnych miejsc pracy i nie gdzie nie było tak sympatycznego klimatu jak tutaj ;) No, to mniej więcej na tyle. Jeśli to czytasz i zdecydujesz się przyjść do Studio Figura na staż czy do pracy, chce żebyś wiedział, że te opinie pisał Marcin (stażysta z działu kreacji), a nie jakiś wykreowany buc, (czy ktoś z zarządu żeby podnieść staty). Przyjdź do mnie, zbijemy piąteczkę, ugryziemy ciacho (bufecik jest elegancko zaopatrzony) i po prostu… Przekonasz się sam/a że naprawdę jest spoko;)

Dawid
@Marchewka

Zupełnie inaczej odbieram praktyki/staż w firmie. Pracy było (jest nadal) mnóstwo, ale sądzę, że niewiele firm daje osobie ze znikomym doświadczeniem zawodowym tak dużą szansę wykonywania obowiązków, które mają realny wpływ na losy firmy. Od początku czułem, że jestem angażowany do zadań, które pozwalają mi zdobywać nowe umiejętności i rozwijać już istniejące. Po zakończeniu stażu otrzymałem ofertę dalszej współpracy. Aktualnie pracuję na stanowisku Specjalisty ds. Social Media i śmiało mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Polecam każdemu, kto nie boi się ciężkiej pracy i chcę rozwijać swoje kompetencje.

Ada
@Pracodawca

Obecnie jestem w trakcie realizacji pierwszego miesiąca stażu. Atmosfera w biurze jest bardzo pozytywna. Otrzymuję pełne wsparcie oraz pomoc opiekunów przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju zadań. Staż w Studio Figura umożliwia skorzystanie z wielu ścieżek rozwoju, co jest niezwykle ważne, ponieważ daje to szanse na dopracowanie swoich umiejętności, a także nabycie nowych. Śmiało mogę napisać, że jest to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia i postawienie pierwszych kroków na rynku pracy.

Ada
@Marchewka

Obecnie jestem w trakcie realizacji pierwszego miesiąca stażu. Atmosfera w biurze jest bardzo pozytywna. Otrzymuję pełne wsparcie oraz pomoc opiekunów przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju zadań. Staż w Studio Figura umożliwia skorzystanie z wielu ścieżek rozwoju, co jest niezwykle ważne, ponieważ daje szanse na dopracowanie swoich umiejętności lub nabycie nowych. Śmiało mogę napisać, że jest to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia i postawienie pierwszych kroków na rynku pracy.

Marchewka
@Pracodawca

Jak widać wiadomo firma się wybiela, są to tylko puste słowa, które nie mają przełożenia na rzeczywistość dowodem są na przykład niezgodnosci w papierach, oszukane dokumenty, które dostałam po odejściu, firma potrafi sie ugiąć chyba że strachu albo w walce o święty spokój, ale nadal jest tam pomieszanie, i moje oszukane dokumenty , ba nawet o niektorych poufnych nie wolno mi wspominać, tak zabezpieczają się przed wykryciem prawdy. Mówią że dobrze pracujesz a wyrzucają nie wiadomo za co, więc obłuda. Brzydko, brzydko.....

Dorota
@Pracodawca

Niestety opinia Marchewki to tylko drobna cząstka działalności tej firmy . Fałsz ,zakłamanie , obłuda takie hasło powinno być nad wejściem . Wykorzystują nie tylko pracowników , ale i partnerów wciskając im wadliwy sprzęt i pozostawiając bez pomocy . Te opinie zadowolonych pracowników to produkcja działu PR tak samo jak jak ustawianie recenzji na stronie i usuwanie prawdziwych opinii . Nazwa tej firmy pochodzi zapewne od rolowania i robienia wszystkich w konia

Copywriter
@Marcin a.k.a Delfin

@Marcin a.k.a Delfin copywriter czyli stanie przy drukarce i parzenie kawy. To już tak się firma rozwinęła , że potrzebują kogoś do parzenia kawy i podawania kartek z ksero. To co opisuje @Marchewka to w 100% prawda.

Biuro
@Marchewka

Nie każdy chce mieć figurę o jakiej myśli każdy inaczej. Przychodzisz do pracy to wykonuj to co masz w zakresie obowiązków. Do pracy chodzi się po zarobek a nie dla plotkowania i sielskiej atmosfery. Ale jak widać jeszcze beczkę soli musisz zjeść żeby coś zrozumieć.

...

Proszę o konkrety, bo w całym profilu ich brak. Jakie warunki pracy dla osób z doświadczeniem, w centrali, biuro: czy umowa o pracę, na jak długo pierwsza, kiedy na stałe, jakie wynagrodzenie, godziny pracy. Ludzi, którzy są fachowcami przede wszystkim interesują konkretne warunki a nie wpisy stażystów. Co raczej nie świadczy najlepiej o firmie.. Proszę o konkrety dla ludzi poważnych:)

@...

Dzień dobry, Prosimy o składanie aplikacji na adres hr@studiofigura.com.pl :) Konkretne warunki przedstawiane są na rozmowach kwalifikacyjnych, ponieważ wszystko zależy od stanowiska :) Jeżeli chodzi o umowę to praktykujemy umowę o pracę na okres próbny trzech miesięcy następnie na czas nieokreślony. Wpisy stażystów wynikają z tematu, który został poruszony czyli staże (biuro karier) - prosimy o przeczytanie całego wątku. Fachowcy zawsze mile widziani, miłego dnia !

Lilia

Nie polecam. Centrum fałszu, nieprawdy, (usunięte przez administratora)pracowników, bałaganu w papierach, nieprawidłowości. Tylko udają,że jest tak świetnie,że warto pracować, usuwają negatywne komentarze z internetu. Kółko wzajemnej udawanej adoracji Wiele osób niestety nabrało się na ten płaszczyk zakłamania.

?
@Lilia

A dlaczego tak jest?

Stażysta

Witam. Pytanie do pracowników jak i byłych pracwoników: jakie są realne szanse na umowę o pracę po dobyciu 3-miesięcznego stażu?

Dawid
@Stażysta

Bardzo realne :) Po zakończeniu stażu od razu otrzymałem umowę o pracę. Oczywiście trzeba się wykazać zaangażowaniem i chęcią do pracy. Nauczyć można się naprawdę wiele :)

Stażysta

Nie brzmi to ciekawie...A jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi w dziale kreacji?

Koko
@Stażysta

Nie byłam akurat na tym dziale na co dzień tylko zdawkowo,ale miałam kontaktu z każdym działem mniejszy lub większy.Ogolnie atmosfera nie najlepsza sztuczne uśmiechy, mówienie nie prawdy,co innego Ci mówią, a później dowiadujesz się prawdy, duże zakłamanie ciężko się połapać.Jest to zamknięte kółko adoracji,w które ciężko się wkupić,może że względu tez na funkcję,bo często stażystów traktuje się nie poważnie. Ja znalazłam staż w innej firmie na szczęście i mam porównanie.

@Koko

W imieniu wszystkich zainteresowanych tematem stażu w dziale kreacji, z serca dziękuję Ci za komentarz w stylu „nic nie wiem, ale się wypowiem”

@Koko

W imieniu wszystkich zainteresowanych tematem stażu w dziale kreacji, z serca dziękuję Ci za komentarz w stylu "nic nie wiem, ale się wypowiem". Ażeby zachować równowagę, pomiędzy tym, co wyssane z palca a tym, co ma miejsce w rzeczywistości, odpowiem ze stanowiska osoby, która w tej firmie zaczynała od stażu w dziale kreacji, a pracuje na umowę o pracę już blisko pół roku ;) Od grudnia nasz dział poszerzył się o ok 8 osób, a ta liczba ciągle rośnie. W zeszły piątek, świętowaliśmy nawet otwarcie nowego, większego biura ;) (impreza była genialna, co sami możecie sprawdzić na oficjalnym fanpage'u Studio Figura;). Bardzo się cieszę, że zahaczyłaś o atmosferę panującą w firmie. Dział kreacji (podobnie jak inne - kosmetologia czy COK itd.) składa się z młodych ludzi, którzy nie są mentalnie uwięzieni w komunie (czy nawet średniowieczu), z przeświadczeniem, że życie jest do niczego, a Polak to tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) który chce zarobić na nieszczęściu sąsiada! To nie ten poziom, ponieważ tworzymy grono osób z naprawdę otwartym podejściem do życia i świata w ogóle. Nikt z nas nie jest niezadowolony ze swojej pracy, czy z ludzi, z którymi się otacza. Nie jest to bynajmniej tematem żadnych rozmów, ponieważ nasze rozmowy w wolnym czasie są o wiele ciekawsze:) Stąd też opinia o ZAKŁAMANIU, SZTUCZNYCH UŚMIECHACH itp. jest tak śmieszna i wyrwana z... kosmosu, że w normalnych warunkach, szkoda byłoby się nad nią pochylać. Piszę to dla tych, którzy chcieliby podjąć się u nas stażu, lub myślą o tym. Przed Centralą Studio Figura, pracowałem w wielu różnych miejscach: w sklepie, w radio, na magazynie, w restauracji czy jako animator dla dzieci i dorosłych i w żadnym z tych miejsc, atmosfera w pracy nie była tak LUDZKA i po prostu normalna, życzliwa. Co do pytania o sam charakter stażu: tak jak mówiłem, nasz dział poszerzył się o 8 osób, z czego większość zaczynała od stażu (sam byłem jedną z tych osób;). Szanse na umowę o pracę są jak najbardziej realne i wręcz nawet oczywiste, jeśli po prostu robisz to, co do Ciebie należy:) Firma jest uczciwa w podejściu do pracowników, wypłaty są na czas, po skończonym stażu dostajesz umowę o pracę i ciśniesz swoje:) Świetne miejsce zarówno na start, jak i na podkręcenie skilla i dołączenie do naprawdę fajnego zespołu młodych ludzi, którzy każdego dnia pracują kreatywnie, w dobrym zgranym teamie:) Z nami będziesz czuł/a się dobrze nie tylko na zdjęciu:) 5!

@Stażysta

Minęły niemalże dwa tygodnie i zero odzewu z wynikiem rekrutacji do działu kreacji...a tak zapewniano mnie, że otrzymam telefon. Zawiodłem się - to dość śmieszne czekać tyle na odpowiedź w sprawie stażu za (usunięte przez administratora)zł, na który tyle wymagają i wypytują

Jak wygląda staż w Studio Figura? Czy są realne szanse na umowę o prace po odbyciu go?

@Kandydat

Dziękujemy za zapytanie :) Oczywiście, są spore szanse aby otrzymać umowę po dobyciu stażu. W dziale Kreacji na 10 stażystów aż 8 otrzymało etatowe umowy o pracę, w innych działach proporcje są podobne. Zapraszamy na spotkanie stażowe, śmiało proszę się kontaktować ze Specjalistą ds. HR Dorotą Piątek 577 118 661 lub mailowo hr@studiofigura.com.pl Pozdrawiamy !

Zostaw merytoryczną opinię o Rollen Polska Studio Figura - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Rollen Polska Studio Figura?

Zobacz opinie na temat firmy Rollen Polska Studio Figura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rollen Polska Studio Figura?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rollen Polska Studio Figura?

Kandydaci do pracy w Rollen Polska Studio Figura napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rollen Polska Studio Figura