inter service s.c

Olsztyn

Opinie o inter service s.c

jaj 2013-11-29 18:29
Uwaga te same osoby co w , margo i kolkomie tylko nazwa firmy zmienina, figuranci, jak chcecie wypłaty to nie pracujcie tam, bo tam tylko społecznie można robić
edek z krainy kredek 2014-01-09 00:59
Popieram ludzie z Callcomu tylko nazwa się zmieniła, już chyba miejsca nie wystarczą , odradzam(usunięte przez administratora) Wszystko to BAJKI
zizi 2014-01-17 20:49
Byłam tam na rozmowie, złote góry obiecują, ale to wielka ściema .Może 5 osób tam pracuje i z tego co rozmawiałem to wielka ściema , dobrze jest jak 1 albo 2 umowy cała grupa ma, pracowałam w różnych callcentrach , ale takiego chłomu nigdzie nie widziałam, plany nie realne do zrobienia. Odradzam !!!, Rozmawiałam ze znajomymi to kasy im też nie wypłacili. Odchodzą sami ludzie, a jak ktoś nie przejdzie szkolenia a szkolenie jest porażka, nic związane z technikami sprzedaży, tylko gadanie i czarowanie, a człowiek siada i za darmo robi.
ja, też tam byłam 2014-01-19 10:38
Tą Panią, To Wszędzie widać już chyb we wszystkich callcentrach była zatrudniona, pracowałam w różnych miejscach i różnych call center, i chyba w połowie z nich była Pani z Inter service(usunięte przez administratora)
ja też tam byłam 2014-01-19 10:54
Reasumując Odradzam, firma nierzetelna i nie wypłaca prowizji za sprzedane usługi i trzeba się w niej bić o każdą zarobioną złotówkę , a i tak cię wykrącą, zero wsparcia i pomocy jak również przedmiotowo traktuje się w niej pracowników .
Wszystko na początku jest piękne i wspaniałe, a rozmowa z Panię (usunięte przez administratora) wręcz przecudowna, aż zęby bolą od słodyczy,(usunięte przez administratora)
Maciej 2014-01-30 17:18
Muszę się podpisać, pod częścią tych opinii. Nie warto, jechać na rozmowę kwalifikacyjną. Dostałem, tylko obietnice bez pokrycia. Strata czasu.
ZGADNIJ KTO 2014-02-07 00:32
MASZ RACJE MACIEJ- TO CO MÓWIĄ TO KŁAMSTWA, DOKŁADNIE CZYSTY WYZYSK I OBIETNICE BEZ POKRYCIA. jA TEŻ CZAS STRACIŁĄM . TERAZ SZUKAM PRACY BO POSŁUCHAŁAM PANI SZEFOWEJ I PANA SZEFA Z INTER SERVICE. TROCHĘ SIĘ W GŁOWACH POKRĘCIŁO, WIELKA SZLACHTA. ODRADZAM
gusia 2014-02-13 00:23
pracowałam (usunięte przez administratora)nic dodać nic ująć, tak to jest jak się z robotnika zrobi ,,kierownika" (usunięte przez administratora)Polecam zasiłek dla bezrobotnych więcej się zarobi
mniszek 2014-02-13 00:39
nieprawda! zawsze kasa na czas wypłacajom
troll 2014-02-15 19:55
kto szlachta wielka?
odradzam 2014-02-26 08:57
Patrzcie właśnie takich ludzi zatrudniają, ,,nieprawda! zawsze kasa na czas wypłacajom " - totalni analfabeci, brawo. ,,Zatrudniajom :-), jo, jo dajom 1700-2500 " -)chyba w rok zarobić , dobre, odradzam tu można zarobić ale się na śmierć a nie na życie, co do prezesów to nie mówię o ludziach, bo oni są traktowani jak bydło, można porównać do chińskiej fabryki w której pracuje się za bezcen, tak samo jest tutajtotalny wyzysk, To było największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w jakie wpadłam , nawet gorsze od umawiania spotkań na gary w eco vitalu.
małpa 2014-02-27 21:48
siano zawsze jest na czas, nawet 3 patyki!!!
rekrutantka 2014-02-28 16:05
dokładnie zgadza się 3 patyki, siano,- to raczej "ściółka i wielkie G...o"i kilka worków puszek po piwie tyle trzeba uzbierać a najlepiej samochód makulatury i aluminium to wtedy się zarobi ale nie w tej firmie, byłam tam z miesiąc temu na rozmowie i laska która ze mną rozmawiała mówi że 15 umów ma być podpisanych i wrócić i że to mało to wtedy jest premia. Ludzie sprzedawałam Orange i Netię więc mam porównanie, do tego pracowała też tam moja znajoma i mówi że Netia to porażka , poza tym bazy obdzwonione 500razy, jest totalny niewypał , ludzie cię wyzywają od różnych, więc za darmo się u nich robi do momentu aż cię wywalą i nie zapłacą , więc niech karzdy sobie odpowie czy chce tam pracować, podobny syf jak w eco vitalu. Zobaczcie kto pisał ostatni post MAŁPA więc małpie wystarczy dać banana :-) i się cieszy, Myślę że powinien podpisać się jako Łoś, szympans, jeleń jeśli już lubi zwierzaczki.
3 wojna 2014-03-02 22:53
jak masz dobrą sprzedaż to nawet 2 koła mozna zgarnąć :)
bla bla bla 2014-03-05 09:02
dobry bajer nie jest zły,, dwa koła chyba w pół roku, hehehe, nigdy więcej nie chcę mieć doczynienia z tymi ludźmi i tą firmą, totalny wyzysk praca za darmo, lepiej brać zasiłek niż dać się tak poniżać, gorzej niż murzyni. Popieram większość przedmówców. Tego nie da się sprzedawać, bazy obdzwonione, ludzie klną na ciebie, wyzywają od różnych, a szefostwo to brak słów. Więc jeśli nie chcesz zostać z kredytem uciekaj jak najdalej
zorro 2014-03-18 00:08
a miało być tak pięknie, a teraz i my zostaliśmy (usunięte przez administratora)bez pracy i bez kasy
mordek 2015-02-02 00:52
n ono, ja po przeczytaniu to też jestem zainteresowany, swoją drogą ciekawa sprawa... Ale już pomijając całą tą sytuację, to może ktoś jest w stanie powiedzieć mi jakich zarobków można się spodziewać za pracę w inter service co? no i czy atmosfera jest ok? bo szczerze mówiąc obecnie mam wyścig szczurów w obecnej robocie i teraz chce tego uniknąć.
olek 2016-05-14 09:05
Raczej tak @it'smylife teraz jest oferta na mechanika samochodowego i co ciekawe podają zarobki ale roczne w przedziale 36 tyś. do 60 tyś. brutto, tak sobie myślę, że nawet jeśli zarobiłbym tak średnio te 55tyś. to jest 5 tyś brutto miesięcznie po obtrąceniu z cztery coś więc nie jest tak najgorzej
Julita 2017-09-04 09:44
Wcześniej poszukiwali pracowników, a jak jest obecnie? @olek, kwoty jakie podajesz tyczą się akurat inter service ? Od dawna nikt nie zamieścił nowej opinii, napiszcie jak plasują się zarobki czy podobne stawki o jakich wspomniał kolega wyżej, są realne?
Zostaw swoją opinię o inter service s.c - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inter service s.c