Opinie o EP Personal w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EP Personal. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EP Personal o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EP Personal w Wrocław

Lusia

Ludzie kto pisze takie kłamstwa pracowałam tam i musisz liczyć na siebie, ilekroć dzwoniłam do p. Burman nigdy się nie dodzwonilam. Praca w zimnych ciężkich warunkach no i tempo jak na akord tylko śmietanka lizusy a jest ich trochę mają lżej. Co chwilę to nowe twarze jak by ich na wędliny przerabiali. Godziny jak nie wyrobisz 176 to w sobotę za darmo. Jak czytam to jak ludzie się zachwycają to chyba nie pracowali w normalnym zakładzie w De. 160 godzin 1200 na czysto i weekend wolny to jest praca aż miło do pracy wstawać. Kto się szanuje tak pracuje. Żegnam i przestańcie slodzic bo aż zygać się chce.

Darek

A może z obawy, że firma ma dobre notowania to konkurencja postanowiła oczernić?

viola86

Pracujemy trzeci rok w firmie Kupfer i jestem zaskoczona, co niektórzy tu piszą. Firma płaci regularnie pod koniec miesiąca, mamy dobre mieszkanie z internetem (ale też są mieszkania bez internetu) i mamy dobrych współlokatorów. W pracy na początku nie było łatwo, ale wszystkiego można się nauczyć, mój mąż pracuje międzyczasie jako operator maszyn, pary są zawsze planowane razem. Chcemy zostać dłużej i obecnie szukamy własnego mieszkania. Zgadzam się, że pan Burman jest bardzo pomocny, dlaczego niektórzy tutaj narzekają, nie wiem. Niektóre osoby nie nadają się do pracy i to właśnie ci piszą tutaj bzdury.

Janek

Stawka stała na umowie , masz 176 godzin . Jeśli nie wyrobisz to po to jest zeitkonto. Mieszkania spoko , ok 6 km od zakładu. Gregor mega pomocny, zepsuło mi sie auto to przyjechał ze swoim mechanikiem mi pomóc.praca jak praca, na produkcji się nie leży. Fakt jest taki że jest zimno i na to trzeba się przygotować. Nikt nie krzyczy i nie stresuje .

Hanna
@Janek

6 kilometrów od zakładu to naprawdę dobra lokalizacja. Bardzo fajnie, że masz dobre doświadczenie z pracą w EP Personal. A co dokładnie tam robiłeś?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie EP Personal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Jestok

Razem z narzeczonym zaczęliśmy prace 3 tygodnie temu. Z zaliczka niebyło problemu.Pan Burman bardzo pomocny. Nie zgodzę się z opinia ze nic nie robi. Kiedy doszło do sprzeczek między pracownikami na domku przyjechał w sobotę o polnocy. Jest cały czas pod telefonem. Ludzie w pracy bardzo mili. Mamy przerwy tyle ile potrzebujemy żeby się ogrzać plus przerwa długa na posiłek. Mieszkania są różne ale da się dogadać odnośnie lokalizacji z Panem Gregorem tak aby nam odpowiadało. Team liderzy w firmie również pomocni i nie poganiajacy,zarówno Anna jak i Paul. Robisz swoje to są zadowoleni. A jak się komuś nie chce pracować to odradzam tu przyjeżdżać. Pozdrawiam.

Jestok
@Jestok

Plus jeszcze dodam ze od początku wiedzieliśmy ze będziemy zarabiać na rękę po 1100 euro. Nic nie było ukrywane. Wiedzieliśmy na co się piszemy.

piotr.wszystko@gmail.com

Szczerze nie polecam firmy. Z obiecanych 1100-1150 € na miesiąc, za 17 dni pracy dostałem 450 € ( w tym 2 soboty). Moich telefonów w tej sprawie juz nikt nie odbiera. Warunki na pokoju w Helisbronn nie do akceptacji, dom się sypie, wieczne imprezy w domu. Pan Gregor B. nic z tym nie robi.

Lukasz.i
@piotr.wszystko@gmail.com

Pracowalem tam od 01.2013 do 05.2016 roku - jakoś to malo prawdopodobne o czym piszesz.

@Lukasz.i

Lukasz i czy mozesz sie odezwac na marcin30marcin@interia.pl mam pare pytac

Jola z Opola

Hej Jak jest naprawdę na produkcji wędlin koło Nűrmbergi?Czym się zajmują kobiety a czym mężczyźni?Jakie są warunki mieszkalne?Czy wypłata sie zgadza?

@Jola z Opola

Wypłata ok. 1300 euro netto na 1 klasie podatkowej. W przypadku osób będących w związku małżeńskim jest to ze 100 euro więcej. Pracodawca zapewnia pokoje w domach/mieszkaniach, które wynajmuje. Wypłata zawsze już jest pod koniec miesiąca.

@pracownik

Ale kłamstwo najwięcej ile można zarobić to od 1150-1200€

pracujący
@Pracujaca

klamiesz koles bo na werpakungu jest minimum 1300 bez 2 euro

Twoj stary
@pracujący

Na werpakungu to cie robili typie zaraz kolo prufcenter

Tez były pracownik

(usunięte przez administratora) Na 1 miejscu. Lepiej ulice zamiatac w Polsce albo toy-toye szorowac. Jak tam jechać.

Wreszcie piszecie prawdę o firmie i o P.Burmanie na początku obietnice gruszki na wierzbie złote góry i coś jeszcze. A potem się okazuje jak jest naprawdę płacz i lament tempo szybkie chcecie narzekać ale ja wam odradzam firma kupfer to wielkie dno a tam rządzi murzyn adani niecierpiacy polaków. Pracowałem i juz tam nie pracuje bo tam nerwowa i stres .Niepolecam .

Mono

Ludzie uciekać od tego syfu jak najdalej !!!! A pan przez duże P to szanowny nasz rodaczek Gregor Burman . Kiedyś trafisz (usunięte przez administratora)na czyjeś buty i zobaczysz w nich rozmiar buta

Max 1978

Fakt Pracuję tu od roku mają nas za białych murzynow tempo jest bardzo szybkie na pakowaniu jak i na produkcji praca ciężka ale i bardzo stresująca odgórnie. P.Burman wszystkim nowym pokazuje filmik jak to wygląda a na hali się okazuje całą prawda. Jak się zarabiało 5 lat temu to do dziś bierze się tyle samo tyle że tempo pracy jest na najwyższych obrotach. Pseudo polak p.Burman obiecuje dużo a mało robi.Na hali to nawet nie masz czasu nosa wytrzeć a co dopiero podejść do herbaty cieplej bo pracujesz w chłodni a tak pięknie mówią ze przerwa co 2 Godz. A tu harujesz 4h i jedna przerwa którą odpracowac trzeba.Naprawdę nie polecam. Sam się zwalnia z tego syfu.warunki mieszkaniowe z epoki lodowca. Bez internetu ludzie w jakich czasach my żyjemy żeby nas tak ponizano. Niby tu 80 procent Polaków miało być chyba odwrotnie rumunow i ruskich.Codziennie ktoś się zwalnia rotacja jak dworcu warszawskim.

Gggggggg

Firma porażka wykorzystują jak mogą . Tempo szybkie wypłaty koszmar . Pan burman bardzo miły człowiek szybciej kłamie niż mowi

Hahaha

Szkoda słów na(usunięte przez administratora) burmana

Sokrates

ta agencja to porażka a szczególnie Gregor burman Ala Polak który jest zwykłym szczurem naganiajacym polakow

Zbynio

Jakie warunki mieszkaniowe zabezpiecza agencja zagranicą? Czy język trzeba umieć we własnym zakresie?

@Zbynio

Zależy gdzie trafisz bo bywa różnie ????

@Zbynio

Warunki w miarę dobre jak Masz auto a jak nie Masz tak tragedia możesz trafić na stare biura to tam wogole masakra jeden palnik (usunięte przez administratora) straszny wogole masakra

Pracujemy miesiąc

Przyjeżdża się i czeka się tydzień na załatwienie meldunku , konta bankowego , podpisanie umowy , szkolenie ,wszystko w języku niemieckim. Warunki mieszkaniowe to zależy gdzie kto trafi . Kompletny brak zorganizowania ze strony koordynatora. Zmuszanie do zakładania niemieckiego konta bankowego w sparkasse ( " jeśli nie chcesz to możesz wracać do domu"). Jeżeli chodzi o pracę dostajesz umowę na 176 h miesięcznie , wynagrodzenie brutto około 1746 euro, niezależnie od płci wykonuje się te same pracę . Temperatura około 2 stopni ( nie wszędzie oczywiście ) . Praca po 8:45 godzin ( gdzie 45 minut to pauza oczywiście bezpłatna ), cała zmiana na stojąco , nie ma możliwości usiąść . Soboty płatne dodatkowo 1 euro brutto. Ludzie w miarę normalnie , spora ilość Polaków , przewyższają jednak Rumuni , rotacja jest bardzo duża . Wypłata zawsze na koniec miesiąca. Mieszkania bez dostępu do internetu , platne 150 euro . Przyjechałam na pakowacza ,jestem od miesiąca a wykonuje zupełnie inne rzeczy , a ani razu nie pakowałam. Niektóre prace nie są lekkie( dźwiganie ciężkich skrzynek z produktami, gdzie nikt się nie przejmuje że jesteś kobietą ) . Jeżeli jedziecie w parze to nie gwarantuje wam to wspólnej pracy , w umowie jest zaznaczone że mogą was rzucać na różne stanowiska , a nawet do "siostrzanych" oddziałów . Jest niewielka ilość koordynatorów którzy mówią w języku polskim. Ogólnie pod względem technicznym jest bardzo źle ( ciągle się cos psuje , nie działa .

Zosia
@Pracujemy miesiąc

Zgadzam się z Tobą z tym co napisałaś. Nie polecam firmy ep personal . Wszystkim będę odradzać. Dają na rękę 1150 euro i wymagają że ktoś będzie cały czas w pracy i że w każdą sobotę najlepiej aby jeszcze poszedł. Jestem już tu 3 miesiące ale pod koniec lipca mam zamiar zjechać do Polski. Warunki w mieszkaniu też są kiepskie. Rumuni do późnych godzin nocnych puszczają muzykę a rano człowiek idzie do pracy nieprzytomny. Warto jeszcze wspomnieć że firma obiecywała bony na paliwo a tonowych nie ma i trzeba płacić z własnej kieszeni za dojazdy a do pracy ponad 12 km w jedną stronę. Nie polecam firmy.

@Zosia

1150e na rękę jak robisz 2 soboty w miesiącu i codziennie po 8godz to tak a jak Masz mało godzin spadasz na minus i musisz go nad robić ☺️ tam Rumuni Góra nawet na maszynach nikt ich nie szkoli tylko Polacy robią

Siasia

Cześć, hej, czy pracuje ktoś przez tą agencje w Norymberdze? Czy faktycznie można uzyskać takie zarobki jakie są w ofercie? I jak wygląda praca i warunki mieszkaniowe?

Kamil
@Siasia

Też szukam informacji, niech ktos cos napisze!

Kamil

@Jola z Opola ja tez mam ta oferte w Norymberdze i szukam informacji, proszę napisz tutaj jak sie czegoś dowiesz!

Kacha

Wybiera się ktoś do okolic Norymbergi na produkcję?

KN
@Kacha

Czesc ja jutro bede dzwonil w sprawie tej pracy do biura.Ty moze wiesz cos wiecej to napisz mi .

Hanna

@Robert czy pracujesz dalej za pomocą EP Personal? Możesz określić jakie warunki proponuje pracodawca w miejscowości, w której pracujesz? Czy w trakcie swojej pracy możesz liczyć na opiekę koordynatora i czy zauważyłeś problemy w komunikacji ze względu na barierę językowa? Twoja opinia będzie pomocna dla innych, którzy chcieliby skorzystać z oferty EP Personal.

Zostaw merytoryczną opinię o EP Personal - Wrocław

• Jak się pracuje w EP Personal?

Zobacz opinie na temat firmy EP Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

EP Personal