Opinie o SEITO POLSKA w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SEITO POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SEITO POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEITO POLSKA w Dębica

Joanna

@W XXI wieku są obozy pracy pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa. Czy ktoś posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

W XXI wieku są obozy pracy

Norma. W każdym oddziale tak samo traktują ludzi paniska. (usunięte przez administratora)!

Joanna

@Transporter a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów, np. karty na siłownie albo dofinansowania na różne kursy, czy firma zwraca na to uwagę? Opisz jak możesz, również swoją rozmowę rekrutacyjną, czy miałbyś może coś do polecenia przyszłym pracownikom, jakieś wskazówki do przekazania?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Zainteresowany

W Dębicy ? W Dębicy zawsze brakuje pracowników,a najgorzej jest na wydziale BT-3,zresztą nie ma się co dziwić bo a tą pracę i te wymagania to powinno być 3500 na rękę.

eerr
@Transporter

Co ty nie powiesz, Wam przynajmniej dają urlop a na BT2 ?

@eerr

No rzeczywiście dają,ja mam jeszcze ponad 40 dni do wykorzystania.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Witek

Niektórzy tylko narzekać potrafią?

Czy jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego?

www
@Zainteresowany

Nie

Twuj

Ile nadgodzin mozna wedlug prawa zrobic tygodniowo i miesecznie prosze kierownika o odp

xsss
@Twuj

8 na umowę o pracę i 16 na 24

Joanna

@Transporter opinie, których nie widzisz zostały zarchiwizowane przez admina forum, bo widocznie łamały regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Firma Gowork.pl nie blokuje żadnych komentarzy, które nie naruszają tego właśnie regulaminu.

Igor

Na jaką umowę można liczyć na początek?

Joanna

@Kamila Daj znać po rozmowie! Chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wygląda praca rozmowa kwalifikacyjna do SEITO.

@Joanna

Rozmowa wygląda tak, że jak pójdziesz na rozmowę to się pytają czy chcesz pracować. Każdego przyjmują! Czy ma 20 lat czy 60. Bez doświadczenia. Nawet Ukraińców co nie mówią po polsku heh.

nowy

Poinformowano mnie że pensja zależy od stanowiska( kierowca wózka ma inna niz pakowacz, a jeszce inną pracownik przy taśmie). Czy to prawda?

Kamila
@nowy

ja dziś pisałam z nimi i pytałam o warunki i etat plus stawki, Targówek, pakowanie pampersów..jutro rozmowa o pracę..i z tego co twierdzą robi się 56h/tyg i płacą na początek na okresie próbnym 13,53 brutto/h.. więc 2000 powinno luźno wyjść z tego wynika,a niektórzy tu piszą że 1400 zarabiają..ja już nie wiem jaka prawda...jak oszukają to robię wypad z miejsca po miesiącu.

Magda
@Kamila

Toz przeciez 2000 brutto to wlasnie 1400 na reke.

On

Etat to 40 godzin tygodniowo a nie 56

@Kamila

Na okresie próbnym i na stale umowa zlecenie. Po okresie próbnym hmm tak po pół roku 14:53 nadal umowa zlecenie. Po 2 latach możesz starać się o 15:53 i nadal umowa zlecenie. Za noce brak dodatków, premii, czy dodatków na obiady jak maja pracownicy sprzątający i PG... Wszyscy mają ale nikt z seito

Jak jest teraz w Warszawie w seito na operatoze wuzka widlowego opłaca się pracować?

@Paweł

Tak opłaca. 4 brygadowka =7dni pracujesz 2 dni pracy i 2600 brutto.

Transporter

Szanowna Pani,po raz kolejny zadam pytanie dlaczego usuwacie niewygodne komentarze ? Nie było w nich nic obraźliwego,czyżby prawda bolała ?

Lodzianin

Witam wszystkich mam pytanie dlaczego w firmie Gilette którym seito jest podwykonawcą nie ma umów o pracę dlaczego za system 4prygadowy nie ma dodatku dlaczego oszukujecie ludzi ta firma to lipa szukajcie ludzie normalnej pracy za godziny nocne też nie ma dodatku..

Co powiesz coś więcej o pracy w SEITO POLSKA? Czym się zajmowałeś?

VFGER

Aśiu napisz swój nr telefonu na mój mail robert0006@o2.pl i sobie pogadamy bez ściem

Joanna

@Twuj, przepisy prawa wyraźnie wskazują, że tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w przyjętym okresie rozliczeniowym. @pracownik Sodexo w Gillette, może warto to po prostu zgłosić odpowiednim osobom? Do swojego oddziału w Dębicy firma SEITO POLSKA poszukuje aktualnie: mechaników i operatorów wózków widłowych, koordynatora wydziału, pracowników produkcji oraz kierowników serwisu. Czy ktoś z Was jest zainteresowany którymś ze stanowisk? Zapraszam: https://seito.pl/miejsce-pracy/debica-pl/

sedr
@Joanna

lider

Wiecie co bzdury piszecie ja pracuje w seito w debicy na bt3 na konfekcji i nie jest tak zle wiadomo czasem jest zapierdol ale czasem to smiejemy sie i luz jest wiadomo prace swoja trzeba zrobic ale nie jest tak zle i jak ktos chce to moze zarobic naprawde tu w calym powiecie nie ma tak dobrze platnej pracy na wozki jak w seito i kasa jest co miesiac 10 a to wielki plus dla firmy .

Gas
@lider

We wszystkich pracach jest teraz wyplata tak jak w umowie czyli tu 10 bo inaczej idac do sadu beda misieli takiemi pracownikowi co sie spuznia z wyplata zaplacic 3 razy tyle. Wiec twraz placa kierownik mi tu takich glupot nie pisze ze to niby jakis plus sprubuj mi nie zaplacic na czas no sie bede cieszyl no sprubuj

Ukr

Co ty (usunięte przez administratora) ukraińców przyjacielami nazywasz ?

Joanna

@jurgena co jako już osoba z zewnątrz możesz powiedzieć na temat tego, jakie według Ciebie zmiany należałoby wprowadzić by w firmie pracowało się lepiej? Rozumiem, że uważasz, że dużą rolę odgrywa tutaj kadra kierownicza?

Joanna

@jurgenjestem redaktorem serwisu gowork.pl i dzięki Waszym opiniom chcę jak najlepiej poznać jak wygląda praca w SEITO POLSKA. Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o SEITO POLSKA - Dębica

• Jak się pracuje w SEITO POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SEITO POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEITO POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEITO POLSKA?

Kandydaci do pracy w SEITO POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEITO POLSKA