Opinie o XS Sp. z o.o. w Września

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy XS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w XS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XS Sp. z o.o. w Września

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam, słaba organizacja pracy, słabe zarobki, jak gdzieś się pomylisz to od razu szefuńcio robi apel i grozi karami. Szanujecie się i nie pracujecie w tym miejscu.

Ambitny Nowy wpis

Ile zmian jest w tej firmie? I jaka stawka?

Aplikujacy Nowy wpis

Witam. Powie mi ktoś jak wygląda na dzień dzisiejszy praca w firmie. Jakie zarobki. Nadgodziny

Stary Nowy wpis
@Aplikujacy

Cały czas jesteś monitorowany i obserwowany na kamerach, robisz dziesiątki kilometrów na zbiórce i najlepiej abyś nie miał przy tym przerwy, jeśli pokażesz że ogarniasz tematy i dużo potrafisz to będziesz wiecznie wykorzystywany. Praca fajna dla młodych na początek swojej przygody zawodowej.

Ab

Witam,może ktoś napisać jaka jest atmosfera w firmie i jak się pracuje na magazynie? Jakie są zarobki i czy sa premie itd?

On_
@Ab

Firma w ktorej nigdy nie wiem kiedy skonczysz i pojdziesz do domu. Zero organizacji pracy. Osoby zarzadzajace magazynem niekompetentne. Nie polecam tej firmy.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie XS Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier - Operator?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
X0000

Firma to totalny (usunięte przez administratora)... Nie polecam szczerze mówiąc. Nie dość ze podwyżek nie daje to brał szacunku dla pracownika kobiety nie szanowane wykorzystywane na każdym kroku traktowane jak mężczyźni. Zero atmosfery we firmie. Brygadziści totalne zero tylko w telefonach cały czas i się wiecznie chwalą czego to oni nie mają a tak naprawdę nic nie mają. Premia totalna żenada za tak ciężka prace o nowy przyjdzie i ma tyle co stary pracownik na początek a podwyżek brak ... Nie dziwie się ze nikt nie chce tam pracować i ludzie odchodzą...

Franciszek
@X0000

Widzę, że niezbyt pochlebnie postrzegasz tego pracodawcę. Bardzo mnie w tym momencie ciekawi, jak dokładnie pracodawca ten wynagradza pracowników skoro twierdzisz, że pracodawca nie daje podwyżek i premia to totalna żenada. Jak dokładnie kwotowo to wygląda? Czy będziesz tak miły i to napiszesz? Pomożesz wielu osobom.

Takion
@Franciszek

Wynagrodzenie to najniższa krajowa dlatego ludzie ciagle odchodza. Premia to widzimisię brygadzistow. Albo im podpasujesz i robisz za gumowe ucho albo nie :)

Nea
@X0000

Cała prawda. Kobiety pracują jak mężczyźni. Nikt nie przestrzega norm dźwigania. Zdecydowanie praca wyłącznie dla facetów,ciężka fizycznie. Nie polecam

Gabriela
@Nea

Czyli rozumiem, że problem w XS polega na tym, że pracodawca nie przestrzega norm BHP w kwestii dźwigania ciężarów, które są różne dla kobiet i mężczyzn. Czy próbowaliście gdzieś zgłosić ten problem?

Roman
@Takion

Skoro najniższa krajowa, to nie dziwię się, że jest taka rotacja. Minęło już trochę czasu od Twojego komentarza, zmieniło się może coś na lepsze? Pewnie oferują trochę więcej albo jest chociaż premia/dodatki? :)

Mądra

Nie rozumiem dlaczego firma nie wypłaciła tegorocznej premii rocznej !!!

Szukam pracy

Witam. Czy ktoś może się podzielić opinią pracy na magazynie XS Logistics? Jak wyglada to finansowo? Ile jest zmian? Co konkretnie się tam robi? Pozdrawiam.

Bodo

@Bongo Firma jest dobrze ocenia i można to sprawdzić w internecie. Napisz konkretnie dlaczego masz odmienne zdanie.

Takion
@Bodo

Zle zdanie o firmie nie jest odmiennym zdaniem.

Bongo

Przy dzisiejszym rytuale - popołudniowe espresso - postanowiłem popatrzeć na Wrzesiński rynek pracy, gdzie nagle znalazłem się na forum znanego mi dobrze "miejsca pracy". Po przeczytaniu tych wszystkich opinii nieźle się rozbawiłem. Miejscami miałem wrażenie że sam je pisałem i wtedy właśnie zdałem sobie sprawę z powagi tej sytuacji. Niestety tak było kiedyś gdy ja pracowałem i widzę że nic się nie zmieniło. Schematy i ludzie ci sami. Powiem tak: dzięki temu że tam pracowałem przez kilka lat i myślałem, że już nic się nie zmieni w moim życiu - to po zwolnieniu z XS-a doświadczyłem życia takiego jakiego nigdy bym nie doświadczył pracując tam. Więc w pewnym sensie ci ludzie i te schematy spowodowały, że jestem tu gdzie jestem - Dziękuję. Każdy odbiera i doświadcza życia w swój wyjątkowy i indywidualny sposób i każde nowe doświadczenie do czegoś go prowadzi. Proponuję nie sugerować się opiniami tylko samemu doświadczać - chyba że ktoś jest wyjątkowo wrażliwy to XS nie polecam. Pozdrawiam wszystkich " byłych " hehe ;)

Padnięci

Firma mogłaby w końcu pomyśleć o klimatyzatorach. Nie ma czym oddychać przerwy też nie ma dodatkowej ,mało tego nadgodziny. Porażka. Klima klima i jeszcze raz klima. Zlitujcie się nad tymi co tyrają tu.

@Padnięci

Odpowiednia temperatura w miejscu pracy to bardzo istotna kwestia, która ma duży wpływ na jakość wykonywanej pracy. Czy jako pracownicy firmy XS Sp. z o.o. zgłosiliście pracodawcy, że potrzebujecie klimatyzatora w miejscu pracy? Jaka była jego reakcja?

Tymoteusz

Zamiast narzekać i oskarżać na forum rozmawiajcie z szefostwem o ile prawdą jest to co napisaliście.

Grażyna

@Czarus, dziękuje za podzielenie się warunkami finansowymi w firmie. Być może od czasu napisania Twojej opinii zaszły w firmie jakieś zmiany? Szczególnie takie, które na których mogliby skorzystać także pracownicy firmy? Wiesz coś może na ten temat? Jesteś nadal pracownikiem XS Logistics? A może Twoja współpraca z firmą już się zakończyła?

Czarujący
@Grażyna

Podobno podwyżkę dostaje się wtedy jak się złoży wypowiedzenie???? śmiech na hali ????

Zdzisia

A ja nie dostałam ????????????☺

Ja NIE dostałam ????

@Grażyna

A Grażyna to kto? I czemu ma służyć ten wywiad?

Znudzony
@Zdzisia

Niby za co? Baby precz i tak nic nie robią! No może robią ale nie pracują!!!

My
@Znudzony

Dobrze napisane popieram. Pracą tego nazwać nie można. (usunięte przez administratora)i tyle.

@My

Proszę, abyście zachowali kulturę wypowiedzi na forum. Tylko w taki sposób możemy utrzymać odpowiedni poziom dyskusji w tym miejscu. Skupmy się na opisywaniu warunków pracy, a nie na ocenianiu osób trzecich. Jak wygląda system premiowy w XS Logistics? Wielu potencjalnych kandydatów zainteresuje ta informacja.

-_-
@Grażyna

Juz wszystko zostalo wczesniej opisane. Grażyna dlaczego tak sie dopytujesz? Pracy szukasz?

F
@Czarujący

coś mi nie pasuje w twoich słowach. skoro ktoś się zwalania, to jak może dostać podwyżkę?

Sam
@Grażyna

Myślę że autorowi tej wypowiedzi chodzi o to że pieniądze które mogłyby być przeznaczone na premie idą na właśnie na wypłaty "kobiet" które bawią się w pracę. Gdakaja na prawo i lewo zamiast pracować

Ona
@Sam

Jestem jedną z kobiet związanych z xsem. I proszę o uzasadnienie dlaczego słowo kobiet zostało wstawione w cudzysłów? Może dlatego że kobiety tam (usunięte przez administratora) bardziej niż nie jeden facet? A odnosząc sie do wypowiedzi, że kobiety nic nie robią, to juz przesada. Szczególnie porównując to z zachowaniem facetów którzy ciągle używają telefonow i pokazuja sobie jakies durne obrazki w internecie. Najchętniej byscie nic nie robili i zarabiali wiecej niż kobiety tylko dla tego ze jestescie mężczyznami więc Zachowujcie się w końcu jak mężczyźni a nie jak dzieci...

O. N.
@Ona

Pierwsze słyszę. To ci dowcip.

ONA
@O. N.

Bo jesteś facetem, który by najchętniej nic nie robił i zarabiał 5tys., poszedł by jeden z drugim do innej pracy i by zobaczył, że to nie praca kiepska a on się do niczego nie nadaje. Jak się nie podoba to prace zmieńcie, a nie szukacie winnych w słabszych kobietach, bo to słabe!!!!!

On
@ONA

Jakoś wszyscy mają inne zdanie

ona
@On

Nie wszyscy a wiekszosc, a wiesz dlaczego? Bo 90% magazynu to chłopcy...

Misiu

Dlaczego moj wpis zostal usuniety? Dlaczego strona, która ma na celu pomagac ludziom moderuje wpisy? Powtorze jesscze raz !!! Sa osoby, ktore pija w pracy i wszystko rozchodzi sie po kosciach, (usunięte przez administratora) Sa tez osoby, ktore sa ambitne i pracowite, a przy nieobecnosci stykaja sie z (usunięte przez administratora)i maja ucinana i tak już smieszna premie.

liv

Totalny wyzysk pracowników. Kierownik ubóstwia ludzi którzy donoszą i nie robią nic!!! A nie docenia naprawdę pracujących.Może warto zastanowić się nad zmianą kierownika. Ludzi do pracy nie ma.Masa nadgodzin a on nie szanuje tych którzy mu zostali. Żenada.

Bobo
@liv

Zgadzam sie z tym... i do tego dwa jego psy... też powinni ich zwolnic...

My
@Bobo

Oj powinni. Poszedłby jeden z drugim do pracy "normalnej" bez topienia się w odbycie to dopiero byśmy wszyscy kwiczeli ???? BO PRACOWAĆ TRZEBA UMIEĆ a im do tego daaaaleeeeko ????

Czy warto aplikowac? Praca ciężka? Raczej dla panów, czy kobiety też sobie poradzą?

Władek

Mam dla was wszystkich propozycje. Jeżeli szef myśli że Wam dużo płaci, róbcie tak żeby myślał że dużo pracujecie ????

Czarujący

Śmieszna jesteś

Paulina Durska

Chciałabym serdecznie podziękować "koleżance" i "koledze" , którzy podszywając się pod Moją osobe na tej stronie/ o czym się dzisiaj dowiedziałam/ obrażali Pana Kanasa. Dzięki , którym NIE mam powrotu do pracy...a więc udało Wam się cel osiągnięty...tylko pamiętajcie KARMA WRACA ...z pozdrowieniami Paulina

Lalala
@Paulina Durska

Przecież mówiłaś jak odchodzilas z tej firmy że już tu nie wrócisz

Uwaga na "Parówe", podsłuchiwanie o czym rozmawiają pracownicy i donoszenie Kaniemu to norma. Wielki brygadzista namawiający pracowników żeby się zwolnili , składanie życzeń urodzinowych typu: " nowej pracy , bo w XS będzie już tylko gorzej, " , a sam siedzi w XS ....w nadzieji, że jak kilka osób odejdzie On dostanie podwyżke. Dno , ciekawe kiedy Kani się dowie jakiego ma brygadziste....

Liv

@Pracownik Już Pan K. doskonale wie jakiego ma brygadziste jak widać to mu się podoba. Obrzydlistwo!

To dopiero desperat

Look

UWAGA !!! Jeśli nie masz ambicji i lubisz być wykorzystywanym to idealna praca dla Ciebie. Pracuje w XS jakis czas i w pełni podpisuje się pod wyżej napisanymi wypowiedziami. Niestety... Jest tak wiele negtywnych spraw, że by trzeba było elaborat napisać. (usunięte przez administratora)jeśli chcesz zachować godność omijaj te firmę szerokim łukiem, bo tutaj stracisz czas, nerwy, a zarobisz na poziomie Ukraińców

@Look

Przede wszystkim zachowaj proszę kulturę wypowiedzi oraz zapoznaj się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl. Twoja opinia umożliwia identyfikacje osób trzecich, pracujących w firmie, a takie komentarze nie są zgodne z regulaminem forum. Możesz wypowiadać się na temat pracy w tym miejscu, ale rób to proszę zgodnie z postanowieniami regulaminu forum. https://www.gowork.pl/regulamin

@Grażyna

Look dobrze pisze taka prawda

@Aha

Użytkownicy nie wiedzą jaka jest wspomniana przez Ciebie "prawda", ani co aktualnie dzieje się w firmie XS Logistics. Dlatego warto, by pracownicy wypowiadali się na temat pracy w sposób jak najbardziej obiektywny, uwzględniając plusy i minusy zatrudnienia. Taki sposób wypowiedzi jest bardzo pomocny, gdyż dzięki temu użytkownik samodzielnie może podejmować decyzję, na temat tego, czy praca w firmie jest dla niego odpowiednia, czy też nie. Czy zechce mi ktoś powiedzieć, czy w firmie istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych? Jeśli tak, to jak ten aspekt wygląda?

-_-
@Grażyna

Look napisal sama prawde. Co do nadgodzin to sa obowiazkowe bo "kierownik" nie potrafi docenić pracownikow, ktorych i tak brak w tej firmie, a pracy jest na tyle duzo ze 8h to za malo. Nadgodziny sa oczywiscie platne ale im wiecej nadgodzin tym mniejsza premia.... hmmm premia nastepny temat rzeka. Starasz sie i i tak jej nie masz :) Dużo w firmie mydlenia oczy, ale tak naprawde lepiej juz nie bedzie bo nawet ukraincy zarabiaja wiecej niz dlugoletni pracownim. Osobiscie nie polecam tej firmy.

@-_-

Czy możesz doprecyzować swój komentarz? Nawet jeśli pracownik zasługuje na premię - uważasz - że jej nie dostaje? Jak zatem działa system premiowy w XS Logistics? Czy są jasno podane warunki, jakie należy spełnić by premię otrzymać?

@Grażyna

Nie jest oceniany pracownik tak jak powinien ze statystyk. Za co, ile powinien dostać a tu tak nie jest wybierają sobie śmieszni BRYGADZISCI kto niby lepiej pracował tak zwani lizydup* i mówią Kanasowi na tym to polega.

@Aha

A Ci co się naprawdę starają nigdy nie zostali doceniani.

@Aha

Być może rozwiązaniem w tej sytuacji jest szczera rozmowa z zarządem? Zgodnie z tym co wspomniałeś, osób, które są nie czują się docenione jest kilka. Jeśli rzeczywiście tak jest, może warto wspólnie ustalić plan działania i podjąć negocjacje dotyczące podwyżki?

@Grażyna

@Grażyna Szczera rozmowa? Z kim? nie żartuj.Przepraszam bardzo ale chcąc przeprowadzić rozmowę z kimkolwiek na temat pieniędzy (podwyżki czy premi) na starcie jesteś przegrany, za chwilę dojdzie do tego że chcąc tylko porozmawiać czy poprosić będziesz karany. Jest tyle wpisów na temat braku doceniania naprawdę pracujących ludzi, że ten temat jest już chyba wyczerpany.

Zostaw merytoryczną opinię o XS Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w XS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XS Sp. z o.o.?

XS Sp. z o.o.