Opinie o Abc Logis Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Abc Logis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Abc Logis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abc Logis Sp. z o.o. w Września

Czarny Nowy wpis

Pracowalem kilka dobrych lat i na wstepie zaznacze ze jest to firma ktora nie daje mozliwosci rozwoju czy awansu na wyzsze stanowisko. Mozesz pracowac powyzej 10lat i nadal jestes szarym magazynierem. Praca dwuzmianowa zroznicowana w zaleznosci od ilosci osob bedacych w pracy a w 90% zawsze jest ich za malo, mozesz robic na 3 magazynach jednego dnia lub przekladac fizycznie setki pustych palet. Przekaz podstawowych informacji dla pracowników strasznie kuleje, trzeba sie prosic miesiacami. Zarobki sa porownywalne lub nawet mniejsze od kasjerki w markecie bo dostaniesz najnizsza krajowa lub pare set wiecej. Pracy sporo kilka tematow naraz do ogarniania presja czasu . Wykonywana praca nie jest adekwatna do zarobkow. Pracujesz za dwoch a wyplata taka sama. Pracy jest duzo ze ciezko sie wyrobic czesto pracujac SAMEMU na magazynie. Pracownik jest caly czas obserwowany na kamerach wiec postoj 5minutowy konczy sie telefonem od kierownika. Z jego strony brak poszanowania do pracownikow oraz kierowcow jak tez pracownikow zewnetrznych . Posiadana wiedza i doswiadczenie nie daja podstawy do zarabiania wiecej od pracownika ktory caly czas sciemnia, czesto choruje lub ma o wiele luzniejsza prace czy mniejszy staż pracy. Brak benefitow , wakacyjego , od paru lat wprowadzone swiateczne , ale zalezy jak szefostwu zawieje tak jest przyznawane- bez szału po 10latach dostaniesz mniejsze swiateczne od pracownika ktory pracuje kilka msc. Ogolnie nie polecam chyba ze jakos punkt na przeczekanie i znalezienie innej pracy.

Mariauy Nowy wpis
@Czarny

Ze stawkami sie polepszyło , ok 4000 na ręke po okresie probnym. A z opinia o kierownictwie sie nie zgodze chyba ze mowa o innym niz na magazynach znajdujacych sie na chociczy blisko VW , zawsze czlowiekowi na ręke oraz do dogadania w kazdej kwestii.

Michał Nowy wpis
@Czarny

Zapomniał ktos dopisac ze firma bazuje na premiach uznaniowych , zachorujesz na tydzień to w niektorych przypadkach jestes stratny 1000zł netto. Rowniez podwyzki są glowinie premii .

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Abc Logis Sp. z o.o.?

One dire Nowy wpis

Pytania na rozmowie......to teraz pojechałeś po bandzie. No stress. Jak tam kierownicy nie wiedzą jak wygląda rozmowa z prawdziwego zdarzenia to jak mogą z kimś rozmawiać. Myślą że mają wiedzę na temat zarządzania a co inne tak naprawdę się liczy. Dużo kwestii do zmiany i pieniędzy do zainstalowania żeby udoskonalić procesy i pracę. Jak w restauracji podają różne kuchnie i różne dania to nie ma porządnego szefa kuchni i wszystko smakuje byle jak. Tak jak restauracja chce mieć sporo klientów i musi skupic się na niszy rynkowej i kilku smacznych daniach żeby mieć klientów, tak ta firma musi wiele pozmieniać żeby mieć poziom.

Iwona

Mam kilka pytań odnośnie pracy w Abc Logis. Szukam pracy, ale zależy mi na elastycznym grafiku. Myślicie, że to dobra praca dla studentów? Można ustawić grafik pod siebie?

One dire
@Iwona

Nie znajdziesz tam pracy dla kobiety. W tej firmie pracują na wózkach wyłącznie faceci a jak jesteś kobietą to wiem że facetom się to nie podoba. Bywają sytuacje że musisz użyć fizycznie siły do podniesienia worka, palety, kartonów itp. Jedynie możesz pracować np na produkcji w f.g. a umowę będziesz miała w firmie abc. Przerzut za przerzutem człowieka tam gdzie jesteś potrzebna.

ENZo

Witam chciał/a bym się z wami podzielić opinią na temat firmy ABC (usunięte przez administratora)) postaram się przedstawić wszystko możliwie obiektywnie gdyż wiem że to forum pomaga przy podjęciu pracy lub nie. Zaczynając od dobrych stron firmy mogę powiedzieć że do wielkich zalet można zliczyć system dwu zmianowy, możliwość dogadania się z kierownictwem odnośnie zmiany czy też urlopu z tym nigdy nie było problemu, w miarę sympatyczna atmosfera chociaż są ludzie którzy donoszą za twoimi plecami i trzeba przy nich uważać co się mówi (jak w każdej firmie zawsze się znajdzie tak osoba). Charakter pracy: praca na magazynie raczej spokojna bez większego wysiłku fizycznego chociaż w sezonie jest bieganina, na pewno praca nie jest monotonna często się robi wiele innych rzeczy nie koniecznie związanych z magazynem duży plus . Zarobki plasują się na poziomie 14,50 zł na godzinę przy umowie na okres próbny później zależy od woli szefa. oczywiście każdy na rozmowie dogada się po swojemu. Wady firmy: podstawa na umowie wynosi powiedzmy około 2900 zl brutto reszta to premia (stąd kwota 14,50) i tu pojawia sie problem gdyż w przypadku choroby czy urlopu na żądanie zabierana jest cała premia nawet jeśli jest to ostatni dzień miesiąca nie ma znaczenia cała i koniec. Nadgodziny są płate zawsze 50% nie ważne czy sobota czy po godzinach pracy zawsze 50. Ciągły monitoring pracowników poprzez kamery paczenie na ręce co robią jak robią czy nie ściemniają i takie tam jeśli ktoś stoi od razu telefon i sms-y czy się nie nudzi, weźcie się do roboty itp. bardzo małe zaufanie do pracowników, przy wypracowaniu nadgodzin powyżej jakiejś kwoty dostaje się oddzielne umowy zlecenie z jakichś innych firm, oddzielne przelewy na konto co powoduje brak przejrzystości jak jesteśmy rozliczani - W przypadku choroby jesteś na prawdę bardzo pokrzywdzeni, brak organizacji pracy ( bałagan w firmie nikt nic nie wie i z tego się robią problemy i dodatkowa latanina ). Kwitków od wypłaty nie dostaniesz musisz samemu jechać do siedziby firmy na drugi koniec wrześni, brak jakichkolwiek perspektyw na przyszłość praktycznie brak możliwości awansu można być magazynierem przez 30 lat i nic więcej, zimom na magazynach nie jest w ogóle grzane więc ciężko się pracuje cały czas w kurtkach i grubych skarpetach a i tak pizdzi brak gorącego posiłku ze strony pracodawcy w takich sytuacjach, zasady bhp i ppoż istnieją tylko na papierku i są bardzo często naruszane więc istnieje duże prawdopodobieństwo wypadku, brak pakietu socjalnego ewentualnie się coś dostanie na święta i nie jest to reguła oczywiści w kopercie więc nie wiem czy jest to jakoś rozliczna/wliczane (bark info w tej sprawie) Mam nadzieję że te informacje przybliżą komuś podjęcie właściwej decyzji jeśli coś mi umknęło proszę piszcie serdecznie zachęcam. Na marginesie mój staż w firmie to okres do dwóch lat. Istnieje możliwość że wszystko się pozmieniało i teraz jest zupełnie inaczej na to nie mam wpływu. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego. P.S. Moim zdaniem firma dobra jedynie na przeczekanie i nic więcej. Tym bardziej że na rynku jest na prawdę dużo dobrych wartościowych firm doceniających pracownika, tutaj niestety tego nie doznacie gdyż chyba firma wychodzi z założenie że każdego można zastąpić.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Abc Logis Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Edwardo

Jakies opinie o firmie ??

Zostaw merytoryczną opinię o Abc Logis Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Abc Logis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abc Logis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Abc Logis Sp. z o.o.
  • Gen. Władysława Sikorskiego 50