Opinie o LCM w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LCM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LCM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCM w Lubartów

Technic

Byłem na rozmowie w lcm mam spore doświadczenie w prowadzeniu montaży kierowałem ekipami po 35 osób .Dla Francji zaproponowali mi średnio 13,5 euro plus zakwaterowanie przy 60 h tygodniowo .Przepytali mnie dokładnie co potrafię nie mogli mnie niczym zagiąć myśle ze to jest uczciwa stawka szukają naprawdę doświadczonych ludzi i chcą płacić . Wolnego mało mówią ze montaż może trwać 10 miesięcy a kierujący dopiero po skończeniu wraca i to jest minus ale kasa kusi i myśle sie decydować na prace u nich

bzyk

czy trzeba miec doswiadczenie czy mozna wyslac cv bez doswiadczenia??

Wladeczek

ahaha Ładnie chłopaki szalejecie, narobiliście sobie kolo pióra, a teraz smuty na forum wylewacie. Punkty zbieracie na czyjejś tragedii???? Dobrzy z was koledzy jak i pracownicy. Wszysycy w firmie wiedzą co odwaliliscie. Jeden mondry wymyslil a reszta za nim jak stado baranow, a teraz zalują i zale na forum. Fachowcy jak z mysiej piczki worek. hahahaha...

LC L

W dzisiejszych czasach pracownika trzeba szanować ,czasy niewolnictwa to przeszłość a jak się wysyła ludzi za granicę to trzeba im zapewnić godne warunki i możliwość powrotu do domu ..... po 5 miesiącach pracy tak zwany urlop wypoczynkowy .......

Monter

Rozmowa bardzo konkretna. dostałem wydrukowane informacje o firmie. Napisane czarno na białym czym się zajmuja, kogo szukają i jakie warunki proponuja. Pani rekruterka pokazała filmy i zdjęcia z montarzy. Wszystko dokładnie opisała. Bardzo miła atmosfera, pani odpowiadała na kazde pytanie.

Pytała mnie o doswiadczenia, co robiłem, dlaczego skonczyłem prace w poprzednich firmach. Obejrzała swiadectwa pracy i ze szkoły. Powiedziała jak bedzie wygladac zatrudnienie.

TYICZ

W tej chwili Monter Regałów Wysokiego Składowania czy Monter Regałów Magazynowych tak naprawdę polecacie, powiedzcie

LCM

Szanowna Pani, Odpowiedź na Pani pytanie, znajduje się w naszym poprzednim poście. To nie jest tak, że potrzebujemy kilku osób i nie możemy ich znaleźć. STALE zatrudniamy nowe osoby. Rozwijamy się, mamy coraz więcej zleceń i potrzebujemy coraz więcej ludzi do pracy. Nawet gdybyśmy dzisiaj podwoili wielkość zatrudnienia nadal szukalibyśmy nowych pracowników. :) Pozdrawiamy, Dział personalny, LCM

MIs
@LCM

macie ludzi do pracy ale ukraincow nikt nie chce juz u was pracowac

LCM

Drodzy Państwo! Poszukujemy obecnie pracowników na stanowiska: 1. monter regałów magazynowych 2. koordynator zespołu monterów Nieustannie się rozwijamy, dlatego prowadzimy STAŁY NABÓR pracowników. W czasie trwania montażu gwarantujemy zakwaterowanie, przejazdy, odzież roboczą oraz wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. Jedyną troską naszych pracowników jest zadbanie o własne wyżywienie. Osoby zainteresowane uzyskaniem szerszej informacji na temat warunków współpracy - zapraszamy do kontaktu: mail: praca@lcm.eu tel. 666 883 241 Pozdrawiamy :) Dział personalny, LCM

paweł

Jak wyglonda rozmowa na montera? Aktułalne to jeszcze jest????

failman

Marylko pisząca pod paroma nickami nie wysilaj się . Piszesz mi tu o narzekaniu z jakichś tam powodów a powiedz po co jesteś w ogóle na tym forum po co??? monterem chcesz zostać? a jeśli nawet jakimś cudem piszą tu różne kobiety to ja się pytam po h.. .? Pewnie dla zaczepki coś w życiu nie wyszło i pewnie to wina facetów, bo jedzie feministką na kilometr. DO ROBOTY WZIĄĆ SIĘ W TYM BIURZE. !!!! Bo na pewno nikt z zewnątrz tego nie pisze. A odnośnie mojego nicka to skłaniam ku głębszym przemyśleniom:) człowiek demolka nie niszczył sam siebie:) ale to Ciebie i tak nie ukierunkuje. Koniec wykładu.

@failman

hahahaha jestem żoną montera - jak Cię to interesuje. Nie obchodzi mnie za bardzo co masz do powiedzenia, ale miło, że tyle o mnie myślisz. bez odbioru...

Wandzia

Failman pod ta nazwą raczej sie juz nie pojawi ale drogie Panie powrót "w wielkim stylu" jest możliwy nie koniecznie z reklamą proszku do prania wywołujacym mdłości już w samych wypowiedziach. Jego styl poznacie na pewno czy bedzie to pan porażka czy inny po...twór

Adrju

Am vel porażka . Jaki z ciebie bije spokój i opanowanie! Ale chyba To zaćmienie reklamą proszków do prania... A moze nie tylko. coś mnie mdli jak ty to mówisz. Teraz będziesz myślał co tu napisac i wytężał mózgownice jak tu spotęgować swoja nienawiść . Idź spać kolego i kolorowych....znajdź sobie zajęcie na wieczór lepsze niz dokuczanie wszystkim dookola

Mariola

Marudy są wszędzie i na tym forum tez. Nie szanują niczego: pracy, życia, otoczenia. Pewnie tracą teraz wszystko po kolei to i trzeba gdzies ponarzekac. Czas leci nieubłaganie, latka lecą , a jedyną karmą dla nich jest nienawiść, zazdrość i buta. Ale cóż , każdy ma to na zasługuje

Mis
@Mariola

Sa i beda byl dobry chlopaczyna to skonczyl w zakladzie zamknietym dzieki narzeczonej i prezesowi mam nadzieje ze chlop ztego wyjdzie bo pojecia do tej roboty ma sporo i ogarniał wszystko zle wybral pewnie

@Mis

Aby uciąć wszelkie spekulacje, informujemy, że jeśli wspomniany pracownik zmieni decyzję i będzie chciał wrócić do firmy - zostanie ponownie zatrudniony. Pod jednym warunkiem: znajdzie się pięć osób, które będą chciały z nim pracować. Pozdrawiamy,

Black magic women

Ten nieszczęśnik fileman to jakaś pomyłka. Pewnie za chwilę zmieni swoją nazwę na tym forum jak sie zorientuje ale to nic nie da bo porażka zostanie porazką. Współczuje zonie pana porażki , bo ten płytki i powierzchowny charakter widoczny w wypowiedziach , przedmiotowe traktowanie i pogarda do kobiet, pewnie tez wszystkich dookoła w tym bliskich i tych dalszych, rzetelnej pracy o niczym lepszym nie świadczą . Panie porażka zastanów sie nad sobą, zrób sobie mały resecik zanim bedzie za pozno. Powodzonka

Wandzia

Ludek z pseudo "Człowiek porażka" wraca jak bumerang na to forum , czyli wszystko sie zgadza. W domu nie da sie ponarzekać z wiadomych powodów, kumple też juz nie chcą słuchać, w pracy też sie nie da, bo jeszcze sie taka praca nie znalazła wiec pozostaje tylko internet.Zaskakuje mnie tylko jego świadomość własnej pozycji życiowej , a może nieświadomość i brak słownika angielskiego. Lasse i inni mają rację...

Lasse

Ludzie , fora na temat pracodawców jak komuś sie chce poczytać, poszukać i zagłębić w ten temat to w rzeczywistości narzedzie głownie do oczerniania pracodawców i komunikacji pracownikow i pracodawców , a juz na pewno nie są one bezstronne. Często mogą prowadzić do głupich wniosków . Na przykład : nie ma sensu spróbować gdzieś podjąć pracę , bo skoro opinie na forum są niekorzystne to wszyscy pracodawcy są do bani, czyli nie ma juz normalnych firm w Polsce ( polecam przejrzeć fora innych firm, a dojdziecie do tego samego wniosku). A juz najgorsze jest wyrażać opinie na temat pracodawcy nie pracując ucniego nawet 1 dnia. Najlepiej sie jest położyć i ponarzekać jaki ten świat jest beznadziejny. Każdy ma swoje zdanie i wyobrażenie o pracy ale bez przesady - nie tylko na temat opinii w internecie, bo tu można napisac wszystko. Zawsze warto jest porozmawiać, przemyśleć sprawy na podstawie rzetelnych informacji z wiarygodnego źródła, a nie tylko internetu

Maryla

Failman rzeczywistosc zlewa się juz z reklamą...to niedobrze, chyba czas zerwać z fikcją w telewizorni i zająć sie jakąś pożyteczną pracą. A pseudonim artystyczny godny wypowiedzi i zapewne tyle sie zgadza w tym komentarzu

@Maryla

Maryla co robisz na forum które powinno byc przeznaczone raczej dla facetów ? Albo ktos z firmy albo znudzona życiem i nażekaniem feministka. wracaj na marsze równości.

@failman

Tak jest panie dyrektorze forum. Pozdrowienia dla żony. Niech się uśmiechnie jak skonczy cerować ci skarpety, buraku

@Maryla2

Heh Marylka jednak potrafisz posłuchać się mężczyzny:) widzę że poziom kultury u Ciebie też na wysokim poziomie:) mam to szczęście że stać mnie na nowe skarpetki a żona ma inne powody do uśmiechu, ale ty tego nie zrozumiesz, bo trzeba tego doświadczyć:) czego Ci z całego serca życzę,pamiętaj każda potwora znajdzie amatora:)

@failman

Jak Cię stać na skarpety to i słownik ortograficzny sobie spraw. Określenie Cię burakiem nie było oznaką poziomu mojej kultury, tylko stwierdzeniem oczywistego faktu. To tak, jak powiedzieć, że dziś jest piątek. Życzenia przyjmuję i również winszuję wszelkiej pomyślności.

@Maryla2

Marylu słownik to przyda się Tobie bo masz ubogie słownictwo jeśli nie umiesz znaleźć kulturalnych określeń. u mnie jest wszystko ok:) a co do życzeń to przepraszam pomyliłem się, tobie to nic nie da takie cuda się nie zdarzają także nic sobie nie obiecuj :P

failman

Te pozytywne komentarze to takie jak z reklamy proszku do prania wszystkie tak podobne jak by maks dwie osoby je pisały. Żenujące

Gerard
@failman

a te negatywne komentarze to takie same jakby je jeden znudzony zyciem nieudaczznik pisał. Żeniujące Jak firma zatrudnia duzo ludzi to zawsze sie znajdzie paru nieszczesliwych, co siedza przed kompem z browarem i komentują. Zadowoleni pracują dalej i w doopje maja to forum...

LCM

Panie Michale! Nie wymagamy doświadczenia. Zatrudniamy także młode osoby, które dopiero zaczynają zdobywać umiejętności i wiedzę w zawodzie montera. Zapraszamy do kontaktu. (praca@lcm.eu lub tel. 666 883 241). Pozdrawiamy, Dział personalny LCM.

Zbycho

Możliwe ze sie zatrudnie. Nie mam ochoty pracować w pseudopolskiej fabryce a umowa jest z agencji pracy lub u pana "Józka" na czarno ktory raz ma raz nie ma roboty. Jakby co napisze jak jest

Robson

Przedstawiono mi , ze sporo fajnych rzeczy mozna sie nauczyc w Lcm, a z czasem mozna wykonywać całkiem ciekawe projekty. Zdaje sobie sprawę, ze to nie wydarzy sie to w ciagu jednej chwili jak widziałem materiały prezentacyjne . Ale w żadnej pracy tak nie jest ze od razu wszystko sie wie

Zostaw merytoryczną opinię o LCM - Lubartów

• Jak się pracuje w LCM?

Zobacz opinie na temat firmy LCM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCM?

Kandydaci do pracy w LCM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCM
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Jana Pawła Ii 25
    00-854 Lubartów