Opinie o LCM w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LCM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LCM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCM w Lubartów

droga dorotko tak to jest jak nie mozna ugryzc to choc poszczekac

niedorotka
@ja

Sam wiesz, czego bronisz - ale jak ci sumienie pozwala... jakby było wszystko zgodnie z prawem i elementarnymi zasadami międzyludzkimi to nie musiałbyś tyle tego "błota" na goworku malować na biało.

@niedorotka

wiesz ja nie bronie ale zrozum sama ze wiekszosc to brednie, nikt nie przytoczyl przykladu wiec nie mozna mowic o malowaniu blota czy ty pracowalas w tej firmie? mozesz podac przyklady bo wydaje mi sie ze chcesz zrobic z tej firmy instytucje szlachetnej paczki(wiesz o co chodzi)

@niedorotka

A o tym ze pracownicy maja dodatkowe pakiety medyczne ze maja szkolenia/uprawnienia od firmy słyszałaś ? ze firma wsparła szkole ,ze wsparli przedszkole w lubartowie ,dołożyli gminie do regat ,wsparli zespół młodych ludzi którzy chcą grać ,wsparli Polaków mieszkających na Ukrainie ,zrobili szlachetne paczki ,opłacili studia pracowników Wiesz tu nie potrzeba nic malować prawda sama się broni

Proces to może być za pisanie bredni ciekawe ze niektórzy myślą ze są całkiem anonimowi Czemu nikt nie podpisze się imieniem i nazwiskiem i nie przytoczy konkretnego pobicia i za co wyleciał z pracy

Siara

Siara dalej kantuje ludzi i agresywny jest (usunięte przez administratora) Trwa już proces zbiorowy mu ludzie wytoczyli o pobicie i brak wypłat

@Siara

Ile ci płaca i kto za pisanie tych bredni

Do Tomasza

Wyluzuj brązowy nosku

Monter

Rozmowa bardzo konkretna. dostałem wydrukowane informacje o firmie. Napisane czarno na białym czym się zajmuja, kogo szukają i jakie warunki proponuja. Pani rekruterka pokazała filmy i zdjęcia z montarzy. Wszystko dokładnie opisała. Bardzo miła atmosfera, pani odpowiadała na kazde pytanie.

Pytała mnie o doswiadczenia, co robiłem, dlaczego skonczyłem prace w poprzednich firmach. Obejrzała swiadectwa pracy i ze szkoły. Powiedziała jak bedzie wygladac zatrudnienie.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zalosne

@karol Posłuchaj człowieku , jest ok bo połowa kasy idzie pod stołem i inspekcja widzi ze gość dostał pensje no dwa tysie a reszta już wiesz. Sam jak tam pracowałem to dostawałem za godzinę 20 (usunięte przez administratora)m plus pensja 1600 oficjalnie. - NIE BARDZO ROZUMIE JEDNI PISZA ZE MALO TY ZE 20PLN/H +OFICJALNA 1600 ROZUMIE ZE TO NAJNIZSZA A TAKA BYLA ZE DWA LATA TEMU CZYLI PLACILI NIE NAJGORZEJ A JAK JEST TERAZ ?? Szef to mafiozo uderzy a potem da pare złotych i jest git - TO PO CO BIERZE KTOS PARE ZLOTYCH MNIE GDYBY SZEF UDERZYL TO ZWOLNIENIE LEKARSKIE SAD I WYSOKIE ODSZKODOWANIE SA JAKIES DOWODY ZE UDERZYL JEST CZLOWIEK KTORY POWIE ZE DOSTAL OD SZEFA BO INACZEJ TO MOZNA PISAC WSZYSTKO PIJAK MAFIOSO (usunięte przez administratora) Nic nie wiesz o życiu a pytasz. - COS TAM O ZYCIU WIEM A CZEGO NIE WIEM TO PYTAM Ludzie chcą pracować i pracują bo nie maja wyjscia - DZIS JEST RYNEK TAKI ZE WYJSC JEST DUZO JA TEZ MYSLE NAD ZMIANA PRACY I DLATEGO PYTAM a to ze są lżeni i szef ich bije to jest tragedia.. - JESLI TO PRAWDA TO TAK ALE CZY TO PRAWDA .....??? . Ty jesteś nie lepszy ...... OCENILES MNIE PO JEDNYM MOIM WPISIE WIEC ROZUMIESZ CO MYSLE O TWOJEJ OPINI I O TOBIE TYPOWY PIENIACZ Z DOSTEPEM DO INTERNETU MAJACY DUZO CZASU!!!!!!!

Szef
@zalosne

w 1600 zet masz godziny Czyli nasz 20 na godzinę injuz

zalosne

ujadacie wyzywacie co wy w zyciu osiagneliscie? kim jestescie? nieudacznikami? lazicie od firmy do firmy i nie potrafiacy sie ogarnac kontrole inspekcji zus us nie wykazaly chyba nieprawidlowoscibo inaczej firma by nie istniala tylu tu szlo do sadu do inspekci pytanie czy ktos wygral jakakolwiek sprawe? jesli nie to chyba jest zgodnie z prawem i nie piszcie ze maja prawnikow prawnik nie jest cudotworca gdzie ten pobity czlowiek czemu nie poszedl do sadu ?uderzenie pracownika to powarzna sprawa i prawnik by im nie pomogl wydaje mi sie ze wiekszosc tych opini to albo konkurencja albo zawisc nieudolnych i ograniczonych pracownikow zastanawia mnie tylko dlaczego firma nie zaplaci abonamentu do gowork wtedy moglaby edytowac opinie i nie pozwalac by pojawialy sie negatywne

Karol
@zalosne

Posłuchaj człowieku , jest ok bo połowa kasy idzie pod stołem i inspekcja widzi ze gość dostał pensje no dwa tysie a reszta już wiesz. Sam jak tam pracowałem to dostawałem za godzinę 20 pod stołem plus pensja 1600 oficjalnie. Szef to mafiozo uderzy a potem da pare złotych i jest git Nic nie wiesz o życiu a pytasz. Ludzie chcą pracować i pracują bo nie maja wyjscia a to ze są lżeni i szef ich bije to jest tragedia...bo jest bandyta. Ty jesteś nie lepszy ......

BBUC

Фірма ненадійна, обманює своїх працівників, не виплачує зп, зневажає українців..

bbuc
@BBUC

a jest ktos kto podpisze sie ze mu nie zaplacili czy tylko ujadanie nie szanuje (usunięte przez administratora)

ukraina
@bbuc

ukrainiec by pracowal musi byc glodny jak ma 200pln to kombinuje i narzeka jak ma 1000 musi jechac na ukraine bo cos sie nagle stalo ktos chory albo umarl przysieganie na dzieci matki itp standard a jak udowodnisz to mowi ze zapomnial (usunięte przez administratora)

Lcm-montrack

Widać po wpisach ze nic się nie zmieniło na lepsze Burak z Sobolewa dalej pracownikow rób I w konia nie daje urlopów i zapewne nie wypłaca całych wypłat.tym samym może mobingowac pracownika jego własnymi pieniędzmi a jak? Najniższa krajowa a reszta pod stołem.Jeśli masz jakąś wiedze w tym zakresie uciekaj od tego "pracodawcy"bo źle na tym wyjdziesz.

Jacek Maraszalek
@Lcm-montrack

Masz racje kolego , dodatkowo lubi uderzyć pracownika lub zwymyślać Dodatkowo nie płaci kasy. Jest prawdziwym burakiem.

bzdura
@Jacek Maraszalek

nie widzialem wlasciciela nie mniej niz dwa lata nie rozumie kogo i jak mial uderzyc moze ktos to wyjasnic

Nie

Nie pracujcie (usunięte przez administratora)

Jdjdj
@Nie

A w czym cię (usunięte przez administratora) jeśli można wiedzieć ????

Grażyna
@Jdjdj

Szukam informacji o aktualnych warunkach pracy w LCM, więc jeśli tam pracujesz, to powiedz coś o nich. Na początek interesowałaby mnie kwestia umowy. Czy można spodziewać się tam umowy o pracę już od pierwszego dnia?

Ted
@Grażyna

Nie nie dostaniesz od pierwszego ani od setnego dnia bo jeśli w ogóle dostaniesz do zlecenie albo wpier...

Ciągle jest to samo zapierdol a co do urlopu to już popij wodo siara zawsze ma wymówkę lubartowskie centrum murzynów tak (usunięte przez administratora) zwane

Zawsze była dla mnie firma po (usunięte przez administratora) tylko robota a jak człowiek chciał mieć urop to nie chcieli dać bo nie miał kto pracować, a w tej chwili pracują sami Ukraińcy to co mi wiadomo i nie tylko więc życzę powodzenia tej lubartowskiej(usunięte przez administratora) powodzenia.

Borek

Nawet patologia z tamtąd ucieka Praca dla straconych , tyranie za grosze i kopa w tyłek Ja odszedłem Ci co zostali - szkoda mi ich

Bolesław
@Borek

Taaa znam to , praca jest ale za darmo Można od prezesa w pape dostać

Gryn

Ja z Ukrainy pracowal w LCM kilka miesiency. To jest niedobra firma i niedobre ludzie. T(usunięte przez administratora)Kierowniki krzycza caly czas, kilka razy hcial bic, renkami mahal. Pieniądze bardzo małe dla ukrainca 9 a dla Polaka 11 A my nieraz lepiej pracujemy i wiecej umiemy Ludzie z Ukrainy to maja edukacje po studiach, Polaki tez nieglupie. Uciekajcie z LCM bo szkoda was do takej roboty!!!!

Konrad

Wiecie może coś o pracy w firmie? Trudno dostać się? Dobre opinie o firmie to zawsze ryzyko, że rekrutacja nie jest lekka.

Brok
@Konrad

Nigdy nie zobaczysz kasy

huj

to sa oszusci z razem samym siara itp.a na poczatek gdzie sa diety ktore powinny byc wyplacane to tylko pocztek a reszte to juz nawet niechce mi sie pisac bo szkoda klikac pracowalem i nie polecam nikomu tam pracowac za 13 zl teraz moze 13.50 bo wiecej nieda boto jest zyd.jeszcze jedno tam pracją sami podpierdalacze sa tacy znam ich osobiscie itp.itd g..................................................................................................................p...........................................................................................hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh uj wam w (usunięte przez administratora)

Erwin
@huj

Teraz 15 zl

Co słychać w firmie, jaka atmosfera? Pracowałem w LCM i miło wspominam. Jak czytam niektóre wpisy to myślę, że konkurencja mocno tych ludzi inspiruje, żeby oczerniali?

huj

to teraz sie przyjmij to zobaczysz ja cie beda traktowac

Zgred

To dlaczego nie pracujesz

Vova

Może lubisz być walony w dupaka

LCM

Dzień dobry, nie wiem skąd takie przypuszczenia. W sierpniu zatrudniliśmy 13 osób. Pozdrawiamy, Dział personalny, LCM

nieznany
@LCM

A w wypadkach które u was były też jesteście tacy rzetelni że nikt nie może uzyskać odszkodowania ......

@nieznany

Nie jesteśmy firmą ubezpieczeniową i nie wypłacamy odszkodowań. Nie zajmujemy się również ich dochodzeniem. Wszyscy nasi pracownicy są ubezpieczeni, zgodnie z wymogami prawa. Dodatkowo, każda z zatrudnionych osób może dobrowolnie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia, w którego kosztach firma partycypuje. Nie mamy zbyt wielu wypadków przy pracy - na szczęście! Niemniej jednak jeden z pracowników, który w ostatnim czasie uległ takiemu przykremu zdarzeniu otrzymał odszkodowanie. W pozostałych poruszonych kwestiach związanych z zatrudnieniem odsyłamy do Kodeksu Pracy i Kodeksu Prawa Cywilnego, które to dokumenty jednoznacznie rozstrzygają te kwestie. Pozdrawiamy, Dział Personalny, LCM.

Mecenas Andrzej Lidura
@LCM

Jeśli Państwo powołują się na kodeks pracy, to z czystym sumieniem można uznać iż ustawowe diety delegacyjne są wypłacane każdemu zatrudnionemu pracownikowi? Bardzo mi zależy na szczerej odpowiedzi. Pozdrawiam

Gawryllo
@Mecenas Andrzej Lidura

Nie są wypłacane

Bezdomnych

były
@Mecenas Andrzej Lidura

Pracowałem tam i NIGDY DIETY NIE BYŁY WYPŁACANE..........

Lidia

Od jakiegoś czasu nie wypowiadają się pracownicy o warunkach pracy w firmie. Czy coś się zmieniło? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? To ważna informacja dla osób szukających pracy. Czy firma daje stabilne zatrudnienie? Mam na myśli długoterminowe umowy, dodatki do wynagrodzenia i możliwość rozwoju? Zachęcam Was do dodawania opinii.

Roman
@Lidia

Szykujemy pozew zbiorowy , właściciel to (usunięte przez administratora) i oszust Co jeszcze mam napisać , że bije ludzi ??? Tak bije

były
@Roman

a kto szykuje...moge się dołączyć.

@Roman

Roman, pisząc swoją opinię zaakceptowałeś regulamin forum https://www.gowork.pl/regulamin który jasno mówi, że wyrażając swoje zdanie o firmie nie można nikogo obrażać, ani bezpodstawnie oskarżać. Staraj się przestrzegać regulaminu, gdyż posty z nim niezgodne mogą zostać usunięte.

Nie znam tej firmy, ale polecam pracę : https://www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-CID4-IDuQkSd.html#0fcd12432a

Lidia

@Arek miałabym prośbę, abyś nie używał słów uznawanych za wulgarne. Przypominam, że na forum obowiązuje kultura słowa i dyskusji. Dla pewności załączam link do regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin. To tyczy się również obrażania drugiej osoby. Czy ktoś z Was mógłby określić, jak pracuje się w LCM ? Jaka jest atmosfera i czy warto być zainteresowanym pracą w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o LCM - Lubartów

• Jak się pracuje w LCM?

Zobacz opinie na temat firmy LCM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCM?

Kandydaci do pracy w LCM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCM
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Jana Pawła Ii 25
    00-854 Lubartów