Opinie o LCM w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LCM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LCM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCM w Lubartów

LCM

Poszukujemy monterów regałów magazynowych / wysokiego składowania / urządzeń transportu bliskiego - nieustannie. Prowadzimy stały nabór, bo mamy coraz więcej projektów i potrzebujemy coraz więcej pracowników. Zapraszamy do nas! :) Z pozdrowieniami, Dział personalny, LCM

Lcm

Panie Marcinie i Szanowni Państwo, Alkohol w Lcm nie bedzie tolerowany co jest mocno podkreślane na każdym kroku !!! Panie Marcinie Pan wybaczy ale być moze powinien pan zacząć od poszukania pomocy u specjalistow medycyny. Wszystkim mającym problemy z alkoholem mówimy nie przychodźcie do nas bo robicie sobie krzywdę i firmie. LCM to nie klub AA. Kariera Pana Marcina zakończyła sie po dwóch dniach pracy , kilku dniach zwolnienia, przedłużonym weekendzie (zapewnie melanżu) do wtorku, a we wtorek wpadka na alkomacie w pracy. Każdy zrozumie konsekwencje takiego stanu rzeczy. LCM to nie firma krzak gdzie robi sie co chce, kiedy chce i jak chce. Mimo to pozdrawiamy Pana Marcina i życzymy samych sukcesów w życiu zawodowym, a jak wytrzeźwieje to moze zrozumie na jakim świecie żyje.

Zlodzieje i tyle. Mialem przyniesc couchy dostac kase. Couchy zabrali kasy nie dali a kierownicy w pracy ludzi traktuja jak (usunięte przez administratora)

Mariusz
@Marcin

Marcin odezwij sie tez pracowalem w tej firmie i mnie oszukali

luźny

to poszedłeś spać czy pojechałeś na inną budowę bo coś mi się tu kupy nie trzyma?

Monter

Rozmowa bardzo konkretna. dostałem wydrukowane informacje o firmie. Napisane czarno na białym czym się zajmuja, kogo szukają i jakie warunki proponuja. Pani rekruterka pokazała filmy i zdjęcia z montarzy. Wszystko dokładnie opisała. Bardzo miła atmosfera, pani odpowiadała na kazde pytanie.

Pytała mnie o doswiadczenia, co robiłem, dlaczego skonczyłem prace w poprzednich firmach. Obejrzała swiadectwa pracy i ze szkoły. Powiedziała jak bedzie wygladac zatrudnienie.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

LCM

Zapewniamy naszym pracownikom zakwaterowanie, dojazd z miejsca zakwaterowania na miejsce montażu firmowymi samochodami, profesjonalną odzież roboczą, oraz wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. Staramy się, aby nasi pracownicy mieli jak najlepsze warunki, wyszukujemy miejsca noclegowe z dostępem do kuchni, często są to gospodarstwa agroturystyczne, lub całe domy. Z pozdrowieniami, Dział personalny, LCM

Piotrek

Zawsze moze być lepiej ale generalnie jest w porządku , idźe pracować , zarobić i cos odlozyc bo tylko żarcie trzeba kupowac

LCM

Odpowiadając na Pańskie pytanie odnośnie rozmowy rekrutacyjnej: podczas rozmowy opowiadamy o tym, czym się zajmujemy, pokazujemy filmy z naszych montaży, przedstawiamy ofertę i warunki zatrudnienia. Prosimy również kandydatów, aby opowiedzieli o swoich doświadczeniach i kwalifikacjach, sprawdzamy świadectwa pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia, ustalamy kolejne kroki postępowania. Same przyjemne rzeczy ;) - zapraszamy! Z pozdrowieniami, Dział personalny, LCM

byly pracownik
@LCM

No i oszukujecie ludzi

LCM

Dzień dobry! Szkolimy naszych pracowników w obszarze BHP, zarządzania ludźmi, pierwszej pomocy, uprawnień do obsługi sprzętów (wózków, podnośników, itp) - często są to kwalifikacje niezbędne do pracy na montażach zagranicznych. Pozdrawiamy, Dział personalny, LCM

Jarek

Napiszcie cos o szkoleniach i możliwościach rozwoju w Lcm

Radek

Gtr a jaką umowę miałeś?

gtr
@Radek

normalną umowę o pracę

Barnej

Andrzeju , masz rację umowa to umowa . Kwestia umowy została wyjaśniona wyżej . Jeżeli ludzie piszą ze jest to jest

@barnej ludzie nie chcą pracować na czarno i nie ma mowy o takiej pracy w XXI wieku. Umowa to filar jaka by nie była. Wiadomo jak ktoś sie stara to tylko moze zyskać , a nie stracić

Próbuję swoich umiejętności
@Andrzej

Pracuje teraz na montazu w Lublinie i jest ok

Barnej

@Łukasz skup sie jak czytasz . Piszę ze źle to nie wyglada, a umowa oczywiście ze jest w lcm

Barnej

Wiele firm i pewnie w tej branży też zatrudnia na czarno, a jak juz sie mocno upomniesz to dadzą ci umowe zlecenie co trwa kolejne lata. W Lcm wyjaśniono mi wszystko jak to wygląda i zwyczajnie pozostaje mi przystać na te warunki lub nie a źle to nie wygląda biorąc pod uwagę ze sie nie znamy

byly pracownik

Czy dobrze wiec ile bo ja mialem 11

Beny

a ja urlop mam tylko jak w większości firm nalezy go wczesniej zgłosić bo firma musi zaplanować montaze - tak mnie poinformowano. Na zwolnienia nie chadzam wiec nie wiem ale to zależy od umowy

aloiz
@Beny

Beny a byłeś już na urlopie???? wydaje mi się że nie:)

Pawel

@beny, a ty znałeś tego zakladam ze "wsławionego" Mariusza , bo chyba karierę teraz w mediach rozpoczął , wspominał cos o zmianie zawodu z montera na hejtera ?

Siwy

Wiele ciekawych opinii i historii, a konkrety i prawdę zapewne tylko samemu mozna ocenić do czego wszystkich zachęcam. Bezcennym jest mieć własne zdanie!

Beny

@mariusz a mnie tam wszystko wypłacają i nie spożywam w pracy trunków procentowych

gtr

Niema urlopu nie ma zwolnień lekarskich . Jedynym wolnym może być zjazd między robotami tylko na niedziele ,a i to niekoniecznie bo może być odrazu przejazd na następną budowę.

Zostaw merytoryczną opinię o LCM - Lubartów

• Jak się pracuje w LCM?

Zobacz opinie na temat firmy LCM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCM?

Kandydaci do pracy w LCM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCM
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Jana Pawła Ii 25
    00-854 Lubartów