Opinie o LCM w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LCM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LCM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCM w Lubartów

Tez zainteresowany

Mirek a co znaczy zarobki do akceptacji ?

Monter z krwi i kosci

@wieniek. Pracy jest dużo w Polsce ale w wielu firmach to czas zmarnowany . Nie ma sie jak wykazać i nic nauczyć. Każda firma też ma zasady wynikające z jej doświadczenia, jedne lepsze inne gorsze. Ale to mniej ważne, bo firma bez zasad to żadna firma. Nie nam o tych zasadach decydowac ale jak sie rozmawia rzeczowymi argumentami to inna sprawa...

Nie ma róży bez ognia

Jogi babu , brawo Jasiu! Trzeba dotrzeć do źródełka

Wieniek

to ciekawe co Pana Remka interesuje w pierwszej kolejności. A ja słyszałem ze dobry pracownik jest dobrze nagradzany i moze sie rozwijać . Panie Remku czy jest Pan dobrym pracownikiem, nie kombinuje Pan jak wszystkich dookoła orżnąć, czy rzetelnie Pan pracuje i zgodnie z zasadami firmy ? Jesli tak to na bank ma Pan juz dobrą pracę

remek
@Wieniek

I tu się odzywa nasza wschodnia cebulandia w zatrudnieniu jesli pracownik pyta o rzeczy typu urlop itd . to już musi cos kombinować, żenada, a jest to normalna kwestia znać swoje prawa i warunki. chyba że co niektórzy cieszą się tylko z tego że mają prawo do pracy.

Monter

Rozmowa bardzo konkretna. dostałem wydrukowane informacje o firmie. Napisane czarno na białym czym się zajmuja, kogo szukają i jakie warunki proponuja. Pani rekruterka pokazała filmy i zdjęcia z montarzy. Wszystko dokładnie opisała. Bardzo miła atmosfera, pani odpowiadała na kazde pytanie.

Pytała mnie o doswiadczenia, co robiłem, dlaczego skonczyłem prace w poprzednich firmach. Obejrzała swiadectwa pracy i ze szkoły. Powiedziała jak bedzie wygladac zatrudnienie.

Denis

Mirek zadzwoń do LCM , umów sie na rozmowę , udokumentuj swoje doświadczenie i porozmawiaj o kasie i warunkach zatrudnienia. Widzę sporo pozytywów

LCM

OSOBY ZINTERESOWANE PRACĄ ZAPRASZAMY NA ROZMOWĘ. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, opowiemy i pokażemy zakres obowiązków , wyjaśnimy charakterystykę pracy , nakreślimy możliwości rozwoju . DO ZOBACZENIA NA SPOTKANIU!

Monter nigdy więcej uwas
@LCM

Coraz gorzej z wami jak nawet tu robicie lapanke, z obserwując te opinie to na bank 80 procent to wasze dzieło

@Monter nigdy więcej uwas

Działania, mające na celu zatrudnienie to nie jest "łapanka" tylko rekrutacja. Jak już pisaliśmy wcześniej mamy coraz więcej projektów i potrzeba nam rąk do pracy. Wynika to z tego, że cieszymy się coraz lepszą opinią na rynku, klienci nam ufają i powierzają nam kolejne zadania do wykonania. Wszystkich panów, którzy są tu zainteresowani pracą zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy naszą ofertę. @oao - nie poszukujemy obecnie przedstawiciela handlowego. @bhasiu - Koordynator zespołu monterów pracuje na terenie całej Polski (i Europy). Zazwyczaj pracujemy od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00 - 18:00. @baju - okres próbny trwa trzy miesiące. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania - zapraszamy do kontaktu: praca@lcm.eu lub tel. 666 883 241 Pozdrawiamy, Dział personalny, LCM

Lolek

Pensja jak na początek ok, wypłacone na czas. Umowa tez jest

Technik

Hej monter . Szkoda ze w dzisiejszych czasach JEDYNIE wiek człowieka nie decyduje o jego doświadczeniu i fachu. To byłoby zbyt idealne. Mówi sie ze kiedyś tak było ... Ale to tylko legenda lub czasy sprzed wojny. Teraz jest wiecej możliwości. Stawiasz człowiekowi wszystko pod nos co jest do profesjonalnej pracy potrzebne, a efekty są przerozne. Jak to jest na przykład jeden człowiek wywierci tym samym wiertłem 2 lub 3 razy wiecej otworów niż drugi, a ten drugi spali jeszcze to wiertło i postępu nie widać po dłuższym czasie? W trakcie nauki rozumiem ale po jakimś czasie pracy? Albo zmontuje dzisiaj jedno urządzenie ale po jakimś czasie juz dwa nie męcząc sie wcale ? Czy to brak chęci do pracy, chęci nauki i sluchania czy cos innego?

Mario
@Technik

Monter i nigdy wiecej tak naprawdę to nie wiadomo z kim jest gorzej. Forum to tylko internet , a nie Rzeczywistość i można ją tutaj wypaczyć. Pozostaje tylko samemu sie przekonać...pozdrawiam

Jasiek

Najlepiej porozmawiac u zrodla. Obiektywnie tylko samemu mozna oceniac w takich sprawach . Każdy ma inne swoje za i przeciw

LCM

Zapraszamy po rzetelne informacje bezpośrednio do nas. Forum nie jest najlepszym źródłem, niestety. Mamy coraz więcej projektów, rozwijamy się i potrzebujemy coraz więcej ludzi do pracy. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrowienia, Dział personalny, LCM

Grubson

Remuś , jakie Jest Pana doświadczenie w tej materii, jakie jest Pana podejscie do pracy i pracownikow, kolegów, pracy, problemów i ich rozwiązywania, zdolnosci Techniczne, wykształcenie, przyswajanie wiedzy, praca w grupie , reakcja na stres , komunikacja, chęci do rozwijania, otwarty umysł, umiejętność słuchania, wyciąganie dobrych wnisków itd. Itp. Możesz publicznie sie nie wypowiadać . Prześpij sie z tym a moze cię głowa w końcu zaboli

Technik .... Kołhozy pracy ale tez i porządne zakłady , które pozostały po komunie i przejęte są juz przez wyzyskujące korporacje ci nie napłacą, a szczególnie gdzie pojawia sie agencja pracy jako pośrednik pracy ... Kaplica. Myśleli ze tutaj mAją raj z pracownikami, a niestety sie zmieniają. LCM moze nie jest korporacja Ale to ma swoje zalety

Technik

@Marek ja bylem zatrudniony przez agencje pracy po szkole technicznej i zarabiałem 2 tys brutto i nie koniecznie sie cos nauczyłem. W Lcm jest duzo lepiej

Grubson

Jurek. Chowanie sie za regałami nigdy nie przyniesie nic dobrego w tej czy innej firmie

Jurek

@Zygi nie od razu Kraków zbudowano. Nikt nie rodzi sie monterem a pozostałe cechy człowieka wcześniej czy pozniej i tak sie musza ujawnic

Zygi

Jurek, ludzie którzy czytają rysunek techniczny, maja zmysl techniczny, umieją planowac prace swoją i grupy oraz mają zdrowe podejcie do pracy i podejście do ludzi powinni zacząć przejawiać inicjatywę, a to wcześniej czy pózniej powinno być zauważone

Jurek

Jest nieźle . Duzo mozna sie nauczyć tylko trzeba tez samemu wykazać dobrą inicjatywę i nie chować sie za regalami

Willy

@hak czy jesteś monterem i byłeś na rozmowie ?

Ziółek

Dzisiaj byłem w biurze i sporo osob sie krecilo za pracą. Szkolenie bhp, ochronę indywidualna, badania, formalnosci załatwiłem w jeden dzień. Wiem co będę robił i gdzie. Na razie jest w porzo

Robi

To dobrze ze jest jakaś elastyczność rozliczeń w firmie i możliwość rozmowy bo W wielu firmach nie ma z kim porozmawiać. Dzięki wolf za info

Zostaw merytoryczną opinię o LCM - Lubartów

• Jak się pracuje w LCM?

Zobacz opinie na temat firmy LCM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCM?

Kandydaci do pracy w LCM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCM
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Jana Pawła Ii 25
    00-854 Lubartów