Opinie o LCM w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LCM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LCM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCM w Lubartów

Mila Nowy wpis

Hejka, tutaj ktoś przytoczył trzy działalności, ale to forum o LCM, tak? upewniam się, bo na stronie widziałam oferty dla monterów regałów, jedna jest z opcją dla tych „doświadczonych”. Jakie są różnice w stawkach obecnie? Chce się dowiedzieć, bo może chłopakowi podeślę

Karol

Eurorack montrack teraz LCM a za rok pewnie Nazywać się będzie dudzikbud Oszustw masa to i nazwę trzeba zmieniać co pare lat Chcesz do buzi??? To ostatnie słowa brygadzisty do mnie po tym jak dostał w twarz Firmy nie polecam bo nie płaca na czas i zatrudniają pijaków i zboczeńców

bruneta Nowy wpis
@Karol

Eurorack, Montrack i LCM to nazwy trzech różnych firm... Właścicielami są trzy różne osoby...

Chętny

Jak wyglądają warunki pracy? Ile może zarobić spawacz? Warto pracować w tej firmie? Pozdro.

Agnieszka Nowy wpis
@Chętny

I jak tam, rekrutowałeś może na stanowisko spawacza mimo tego, że nie dostałeś tu odpowiedzi? :D

Chętny Nowy wpis
@Agnieszka

Nie

Kaska

Ggy czyta się te komentarze, to już wiadomo, że komentatorami są nieudacznicy nie mający pojęcia o prowadzeniu biznesu, lecz chętnie wyciągający rękę po wszelkie zasiłki od rządu finansowane właśnie przez przedsiębiorców, takich jak pan Dudzik

Ralc
@Kaska

Pan dudzik to osobnik który jest mocno nielubiany przez załogę

Monter

Rozmowa bardzo konkretna. dostałem wydrukowane informacje o firmie. Napisane czarno na białym czym się zajmuja, kogo szukają i jakie warunki proponuja. Pani rekruterka pokazała filmy i zdjęcia z montarzy. Wszystko dokładnie opisała. Bardzo miła atmosfera, pani odpowiadała na kazde pytanie.

Pytała mnie o doswiadczenia, co robiłem, dlaczego skonczyłem prace w poprzednich firmach. Obejrzała swiadectwa pracy i ze szkoły. Powiedziała jak bedzie wygladac zatrudnienie.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Niko

Właściciel to wariat potrafiący zwyzywać lub uderzyć pracownika Z daleka od tego czuba

Ktoś

raczej dobra firma

@Ktoś

Hej, pracujesz w LCM? Jeśli tak, to może napisałbyś mi na jakim stanowisku i jaka umowa oraz wynagrodzenie są na nim oferowane? :)

Mariusz

Co oznacza nazwa firmy ?

Mariusz

Co oznacza nazwa firmy ?

Mamuka

ya moy sin denis polshe priexali mojna do prace

Czy w LCM panuje luźna atmosfera?

Przerażony

Absolutnie nie! Ciagla spina wyzwiska i potrącanie kasy od monterów.

@Przerażony

Czy sytuacja o której piszesz panuje w firmie już od dłuższego czasu? Rozmowy z kierownictwem na ten temat przyniosły jakiekolwiek rezultaty? Jako że znasz firmę od środka, fajnie będzie, jeśli podzielisz się też wiedzą na temat szkoleń - ciekawi mnie, czy w LCM można na nie liczyć.

Czarek

Cześć Powiem tak , potrącają za wszystko co się da Ciuchy robocze 500 , badania lekarskie 400 dodatkowo potrącenia za kwatery oraz spóźnienia do pracy (raz zaspałem , kara 1000) tragedia dodatkowo praca bez standardów BHP , sznurek do mierzenia a narzędzia z chin. Kierownik - facet normalny ale cpun ]Co dalej Zmieniłem branże i teraz pracuje tam gdzie jest normalnie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w LCM odbywa się również w języku angielskim?

Tarek

Nie odbywa się po szwedzku lub duńsku

Rafał Biedroń

Tak potwierdzam bardzo złe opinie na temat tej firmy. Może i komuś się podoba ale ludzie tam to tragedie są.żuleria i kryminał Nie poto jadę na delegacje żeby się bać zasnąć bo to jak w celi człowiek się czuje z tym marginesem

Popieram i to nie tylko ona RTC też jest takie

Helena

Widzę, że LCM zajmuje się głównie różnymi systemami magazynowania. Jak dokładnie wygląda praca w firmie? Co tam robicie?

hufaro

czy LCM i firma eurorack.pl to jedna firma? widziałem jakies ogloszenie odnosnie pracy we francji, a jak wpisalem w google tę firmę to własnie ten adres wyskoczyl, lubelska 204. Jakieś opinie moze macie o eurorack, warto tam uderzyc? Załozyciel eurorack to Pan o nazwisku Dudzik?

Burak

Co nie napiszesz to zle nie mogą już nawet pomagać Ktoś cie obrażał ze ty obrażasz Super fajnie to jest wymiana na poziomie masz dowody na łamanie prawa pracy czy poprostu piszesz wszystko by znieważyć obrazić Teraz widać twój poziom mysle ze ta firma działa fajnie tylko ty nie dorosles do ich oczekiwań I masz zal ze cię wywalili Nie dziw się jesteś niestety nisko w mojej ocenie jedyne co potrafisz to obrażać wyzywać Napisz może ile razy zmieniłeś prace w ostatnie 12 miesięcy mysle ze nie znajdziesz dobrej dla ciebie jeszcze długo

Ted
@Burak

Słuchaj koleś , każdy kto zmienia prace ma do tego prawo a zwlaszacza jak się poniżany i bity przez siare

Burak
@Ted

Po pierwsze to nie koleś Skoro Cie poniżali i ktoś Cie bił to śmiało napisz kto kiedy i kogo Bo ja nie pamietam takiej sytuacji w firmie nie mogła ona być w ostatnich pięciu latach A najlepiej to napisz z jakiej konkurencyjnej firmy jesteś

Lutek

Ludzie to jest tragedia !!!!! Właściciel to człowiek bardzo agresywny i niekulturalny Potrafi uderzyć nawet lubi to (usunięte przez administratora) może i wspiera Ukraińców ale raczej Polaków nie bardzo!

Pedro

Firma nagradzana, z opinią dobrego pracodawcy ale niestety nie uda się wszystkich zadowolić. Szkoda, że na forum maruderzy mają najwięcej do powiedzenia.

mil

A ja dla równowagi z dobrą opinią. Pracowałam w LCM dwa lata temu. Polecam każdemu, kto lubi adrenalinę ;) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o LCM - Lubartów

• Jak się pracuje w LCM?

Zobacz opinie na temat firmy LCM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCM?

Kandydaci do pracy w LCM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCM
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Jana Pawła Ii 25
    00-854 Lubartów