Opinie o LCM w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LCM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LCM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCM w Lubartów

Majka

Mój syn pracował w tej firmie, po tygodniu pracy w Polsce wyjechał do Francji na ok 3 miesiące, pierwsza wypłata przyszła na konto, a drugiej nie dostał wcale, po powrocie okazało się, że coś tam nie dokręcili i druga ekipa musiała poprawiać,chociaż mieli kierownika i on koordynował całą pracą, po powrocie pan prezes potrącił każdemu pracownikowi z ekipy ( 6 osób) po ok 800 euro. Ktoś poprzednio pisał o podobnej sytuacji? Mamy zamiar zainteresować takimi praktykami Urząd Skarbowy i Państwową Inspekcję Pracy, ponieważ to zakrawa na oszustwo. Czy ktoś chce dołączyć?

deli
@Majka

Takich przypadków było tam mnóstwo. Majka trzeba się upomnieć o pisemne uzasadnienie potrącenia z pensji. Na jakiej podstawie i czego aż tyle.

Stary
@deli

Przecież tam każdemu ostatnią wypłatę zabierają w całości to u nich standard

@Majka

Pracowałem w tej firmie kiedyś i wiem dobrze jak się traktuje tam pracowników!!!!!!!!!!!!!.I co poniektórzy piszą głupoty!!

Dudzik CHUJ
@Majka

Majka chcesz pomogę skontaktuj się ze mną. pomogę !!! Daj mi swoje namiary bo swoich nie mogę podać bo ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i przekręt... . !!!!

@Dudzik CHUJ

Jestem zainteresowany

pawel
@Majka

my w sobote rozwalilismy troszke sciany w hotelu(kierownik nie pilnowal poszedl spac) i tez nam odliczyl chetnie sie przylaczymy

Arek
@Stary

To co na chujow darmo trzeba robić

stary
@pawel

No się usmialem... jak sami w hotelu sciane rozwalacie to o co pretensja do firmy???? normalne ze za szkode trzeba zaplacic

Witek

W bardzo dobrej firmie nie każdy nadaje się do pracy. Jeśli coś popsuliście to słusznie, że musicie zapłacić!!!

stary zgret
@Witek

witam mam tylko jedno tylko pytanie do zarzadu firmy LCM w Lbartowie czy sa placone delegacje.PROSZE O KONKRETNA ODPOWIEDZ.

stary zgret
@stary zgret

dowiedzialem sie ze firma sie rozwija ale na jakim poziomie pytam sie prawdopodobnie tylko na samym oszustwie samego prezesa i calej spolki

polkijhgff

trzymajcie sie z daleka od tej firmy, jest coraz gorzej i niedlugo chyba upadnie!!!1!!!!!

Huj
@polkijhgff

Potwierdzam to co napisałeś

Delej

Wiadomo po co były kwity kw podpisywanie przy zatrudnieniu. Niby na zaliczki a potem i tak kierownik dawał do podpisu. A papier wszystko przyjmie

Monter

Rozmowa bardzo konkretna. dostałem wydrukowane informacje o firmie. Napisane czarno na białym czym się zajmuja, kogo szukają i jakie warunki proponuja. Pani rekruterka pokazała filmy i zdjęcia z montarzy. Wszystko dokładnie opisała. Bardzo miła atmosfera, pani odpowiadała na kazde pytanie.

Pytała mnie o doswiadczenia, co robiłem, dlaczego skonczyłem prace w poprzednich firmach. Obejrzała swiadectwa pracy i ze szkoły. Powiedziała jak bedzie wygladac zatrudnienie.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w LCM? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

huj

zadna i jeszcze lepiej nie bedzie bo to oszusci

Mam pytanie do przedstawicieli tejże firmy : Zakładam , że jest jakaś uzgodniona podstawa płacowa między pracownikiem , a pracodawcą ... , czy jest też jakaś premia uznaniowa , za wydajność . Pytanie następne , tyczy się diety wyjazdowej ,... bo jak wiadomo pracownicy bywają i kilka tygodni poza swoim miejscem zamieszkania , ... a co za tym idzie , zgodnie z przepisami , ... gdy pracownik świadczy pracę poza granicami swego miasta to przysługuje mu dieta wyjazdowa - dodatek delegacyjny . Prawdopodobnie dodatek za rozłąkę z rodziną też się należy . Czy wypłacają Państwo te świadczenia swoim pracownikom ?? Bo jeżeli Państwo tego nie robią , to mają Państwo już całkiem poważny problem , ... którym powinien zająć się Państwowa Inspekcja Pracy . Jakie jest Państwa stanowisko w tej sprawie ??

40 lat minelo
@Zainteresowany

mlody bardzo jestes i roszczeniowy oj nie masz racji

@40 lat minelo

jeżeli gość z rocznika 81 jest dla Ciebie młody , to życzę powodzenia . To nie są roszczenia , a normalne dodatki , a normalne dodatki które przysługują pracownikom w delegacji . No chyba , że się dajecie tak ogrywać , ... to już Wasza prywatna sprawa , .. a co za tym idzie zaniżacie zarobki na rynku . Wszędzie gdzie pracowałem , delegacje były płacone , .. bo jest to zapisane w kodeksie pracy .

@Zainteresowany

tak diety są ale na papierze i wcale są nie ...wypłacane

@były

To może przydało by się pójść do sądu pracy , ... przecież od tego nie ma odstępstwa , i jeżeli na papierze widnieje , że taki dodatek nie został naliczony , to sprawa z miejsca jest wygrana .

@Zainteresowany

masz racje ale sam nie wygrasz trzeba zebrać tych co tam pracowali?

@były

Jak sam nie wygrasz ?? To w jaki sposób firma miała by się wytłumaczyć , że nie naliczyli Ci dodatku delegacyjnego ?? Nie wypłacili , złamali prawo ... sprawa wygrana .

A
@Zainteresowany

Sprawę musiał byś toczyć w innym woj. niż w lubelskim bo mają Puszkarskiego !!! i kupę kasy a my szare czlowieczki możemy sobie tylko pmażyć!!!

A
@Zainteresowany

Podpisywałeś KW bez daty bez uzupełnienia tyko sam Twój podpis???

LCM

Szanowni Państwo! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni nagrodą LUKSUSOWA MARKA ROKU 2016. Rozpiera nas duma i energia, by nie ustawać w działaniach i iść naprzód. Dziękujemy za uznanie! Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie mozna znaleźć więcej informacji na ten temat :) Pozdrawiamy, LCM

Byly2
@LCM

Same klamstwa i oszustwa jak wlasciciel

HAHAHAHAH

TO JEDYNA FIRMA W KTOREJ UMOWE PODPISYWALEM Z RECEPCJONISTKA....I CHYBA WSZYSTKO W TEMACIE.....

Lidia

@Olek - pracowałeś w LCM? Mógłbyś podzielić się swoimi doświadczeniami z forumowiczami? Jakie zaoferowano Ci warunki zatrudnienia?

Olek

Gryn i Anton nie wiedza jak to Polacy zaczynali prace na zachodzie Europy po upadku komuny ale wyjeżdżając uderza tak jest czyli od zera. Ale i dzisiaj warto zacząć od dobrych chęci i rzetelności pracy tak jak i Polak tak i Ukrainiec bedzie w dzisiejszych czasach , takie czasy...

Anton

To polacy tam jeszcze pracują????

Gryn

Ja z Ukrainy pracowal w LCM kilka miesiency. To jest niedobra firma i niedobre ludzie. Traktujom ludzi jak niewolniki i śmieci i polakow i tak samo ukraincow. Kierowniki krzycza caly czas, kilka razy hcial bic, renkami mahal. Pieniądze bardzo małe dla ukrainca 9 a dla Polaka 11 A my nieraz lepiej pracujemy i wiecej umiemy Ludzie z Ukrainy to maja edukacje po studiach, Polaki tez nieglupie. Uciekajcie z LCM bo szkoda was do takej roboty!!!!1!!

Cichy
@Gryn

Szukasz pracy Gryn?

LCM

Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Zajmujemy się montażem regałów magazynowych na terenie całej Polski i całej Europy. Praca u nas jest więc pracą na wyjeździe. Ze swojej strony zapewniamy zakwaterowanie, odzież roboczą, wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - wystarczy zatem tylko zadbać o własne wyżywienie. Co do wynagrodzenia - nie udzielamy takich informacji na forum. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Dział personalny, LCM tel. 666 883 241 e-mail: praca@lcm.eu

Tadek

Witam jakiej stawki można się tutaj spodziewać na początek? i jak jest z odzieżą robocza oraz zakwaterowaniem?

Bezrobocie

Tyle tu różnych komentarzy większość pewnie od starych niezadowolonych. i nie wiem czy się decydować czy nie Może wypowie się ktoś z obecnych pracowników.

Adih

Idźcie się ogarnąć wkoncu A nie wypisujecie głupoty i robicie zła opinie dla firmy weźcie się za robotę pokazcie klasę ktoś was może doceni.Gadać to wy potraficie ale w praktyce ręka w nocniku haha Pozdrawiam.

juz wiadomo czemu kierownicy sie tak wsciekaja ciekawe czy robole beda zadowoleni jak powiem ze kierownicy maja ponad 27 za godzine w polsce niebawem dowiem sie tez o stawki poza polska

@pracownik

A ile ma zwykły robol w lcm?

@pracownik

Każdy pracownik dostaje ofertę wynagrodzenia i świadomie podejmuje decyzję o podjęciu pracy na znanych sobie warunkach. Oczywiste, że kierownicy zarabiają więcej, niż monterzy, ale wspomniana przez Pana stawka nie jest zgodna z rzeczywistością. Wynagrodzenia pracowników są objęte tajemnicą, więc nie będziemy na forum rozstrzygać kto ile zarabia i dlaczego właśnie tyle. Na pewno jednak są to wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności pracowników , a przede wszystkim uzgodnione przez obie strony. Nie bardzo rozumiemy więc na czym polega problem. Pozdrawiamy, Dział personalny LCM

Grzegorz Denka

W swoim imieniu chciałbym przeprosić firmę lcm prezesa firmy sylwestra Dudziak za pisanie nieprawdziwych komentarzy pod nickiem Miś oraz narażenie dobrego imienia firmy jak i prezesa. Z poważaniem Grzegorz Denka

@Grzegorz Denka

W tej przykrej sytuacji doceniamy przyznanie się do błędu. Oczywiście przyjmujemy przeprosiny. Korzystając z okazji - wyrażamy nadzieje, że więcej takie zdarzenia nie będą miały miejsca. Pozdrawiamy,

szukampracy

Czy w dalszym ciągu rotacja pracowników w tej firmie jest tak duża?

@szukampracy

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie. Rotacja nie jest duża i nie szukamy nowych pracowników, żeby zastąpić starych. Ogłoszenia są publikowane stale między innymi z tego względu, że duża część osób, które aplikują nie spełnia naszych kryteriów. A my chcemy mieć w swojej drużynie jak najlepszych zawodników. Jeśli szuka Pani / Pan pracy - zachęcamy do wysłania CV. Choć uczciwie przyznajemy, że obecnie nie prowadzimy naboru. Prawdopodobnie zmieni się to w najbliższym czasie, gdyż przygotowujemy się do otwarcia kilku dużych projektów - wówczas będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, zaczynając od osób, które już mamy w bazie. W razie dodatkowych pytań - służymy pomocą. Z pozdrowieniami, Dział personalny, LCM.

LCM

Szanowni Państwo, Zapraszamy osoby poszukujące pracy biurowej na staż do naszej firmy. Szczegóły oferty poniżej: STAŻ - ADMINISTRACJA BIUROWA (praca w dziale kadr, personalnym i logistyki) Obowiązki: •Wsparcie działu kadr: pomoc przy rozliczaniu pracowników, prowadzenie akt osobowych, administrowanie dokumentami wewnętrznymi związanymi z zatrudnieniem •Wsparcie działu personalnego: aktualizacja bazy CV, działania employer-brandingowe, zamieszczanie ogłoszeń, współpraca z Urzędem Pracy, formalności związane z zatrudnianiem •Wsparcie działu logistyki: pomoc przy organizowaniu wyjazdów ekip monterskich, rezerwacje hoteli, obieg dokumentów, obsługa korespondencji Oczekiwania: •Status osoby bezrobotnej (zarejestrowanej w Urzędzie Pracy ) •Bardzo dobra obsługa komputera •Swoboda w poruszaniu się po internecie, łatwość poszukiwania informacji •Dokładność, skrupulatność •Mile widziane prawo jazdy kat. B •Otwartość, komunikatywność •Chęć do nauki i gotowość do zdobywania nowej wiedzy •Znajomość języka obcego – będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: •Umowę o pracę (po okresie stażowym) •Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy z różnych obszarów działalności firmy WAŻNE: Nie oczekujemy doświadczenia – szukamy osób z otwartą głową. Jeśli uważasz się za osobę inteligentną, nie boisz się wyzwań i chcesz pracować w firmie, w której można się wiele nauczyć – nie wahaj się wysłać CV. Jeśli masz jakieś pytania – chętnie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pozdrawiamy, dział personalny LCM praca@lcm.eu tel. 666 883 241

Zostaw merytoryczną opinię o LCM - Lubartów

• Jak się pracuje w LCM?

Zobacz opinie na temat firmy LCM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCM?

Kandydaci do pracy w LCM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCM
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Jana Pawła Ii 25
    00-854 Lubartów