Opinie o Manbroker Sp.zo.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Manbroker Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Manbroker Sp.zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manbroker Sp.zo.o. w Gdańsk

Andrii Horlanov

Recommend for cooperation

Hejka. : ) widzę ostatnie opinie i zdaje m się, że ludzie raczej polecali współpracę. Powiecie mi jednak cos konkretnego o lokalizacji gdzie teraz na kuchnie szukają? Właśnie oferty powrzucali na Bojano. Jest dla pomocy oraz kucharza. podkreślają tu opcje na przyuczenie, ma ktoś z niego ocenę? I czy atmosfera jest w porządku? W razie czego kontakt z agencja zawsze jest możliwy?

Sancho95

Супер агенція! Робота була такою як описали перед підписанням умови. Зарплата теж і вчасно. Коротше, всім рекомендую!)

kontrahent

Ostatnie rekrutacja zlecona Manbroker zakończona sukcesem, polecam, udana współpraca od lat.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manbroker Sp.zo.o.? Czy kandydat na stanowisko Inkasent odczytów liczników gazu (woj. Lubelskie) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Aktualność
Przed maturzystami ważne decyzje dot. przyszłej kariery zawodowej. Statystyki nie pozostawiają złudzeń. Wyższe wykształcenie cały czas jest w cenie. Według OECD pracownicy pełnoetatowi, którzy ukończyli studia wyższe, w 2020 roku zarabiali o 20 proc. więcej niż osoby z wykształceniem średnim. Mimo to, blisko jedna trzecia tegorocznych maturzystów jeszcze na początku roku nie wiedziała co chce studiować. Za to dużo więcej młodych ludzi wie, że w ogóle nie chce iść na studia.

Jakie kierunki wybrać, by mieć pewność, że dostanie się dobrze płatną pracę? Informatyka, logistyka, czy budowa maszyn to jedne z wartych do rozważenia?

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA) gromadzi dane dotyczące zatrudnienia, wynagrodzeń i bezrobocia wśród studentów, doktorantów i absolwentów studiów wyższych w zależności od uczelni, kierunku i stopnia studiów (pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolite magisterskie).
Informacje stanowiące bazę do budowania raportów pochodzą z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Zintegrowanej Sieci Informacji o Nauce i Szkolnictwie Wyższym - Centralna Ogólnopolska Sieć Teleinformatyczna (POL-on). Badanie jest opracowane na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Dzięki danym prezentowanym w serwisie ELA można dowiedzieć się, ile zarabiają studenci poszczególnych kierunków studiów. Prezentujemy te, po których można zarobić najwięcej.

Oto osiem kierunków, które gwarantują dobrze płatną pracę!

1. Informatyka
Kierunek ten od wielu lat znajduje się na czele najbardziej opłacalnych. Osoby, które go wybiorą, nie muszą czekać na ukończenie studiów, by znaleźć pracę - bardzo często podejmują ją już w trakcie nauki. Rozwój technologiczny, jakiego jesteśmy świadkami, tylko zwiększył zapotrzebowanie na pracowników z tego sektora, więc ich perspektywy zawodowe są lepsze.

2. Logistyka
Pandemia wpłynęła na rozwój usług e-commerce, co przełożyło się na ogromne zainteresowanie pracownikami z branży logistycznej. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż Polska jest coraz częściej wybierana jako miejsce lokalizacji inwestycji magazynowych przez wiele firm. Nowe magazyny budują Amazon czy Allegro. Jak wynika z danych ELA, studenci tych kierunków pracę na etacie otrzymują zaraz po studiach.

3. Mechanika i budowa maszyn
Kierunki techniczne uchodzą za jedne z najbardziej przyszłościowych. Dane ELA tylko to potwierdzają. Absolwenci tego kierunku mają szansę zostać konstruktorem-mechanikiem, technologiem programistą maszyn lub ich operatorem. Pracę znajdują nie tylko w firmach produkujących maszyny, ale także w firmach konsultingowych.

4. Architektura
To jeden z najpopularniejszych kierunków studiów od lat, jednak w ostatnich latach przeszedł spore zmiany. Budowa domu, bloku czy mostów polega dziś bowiem na stosowaniu wielu nowości technologicznych. Bez większych problemów pracę znajdą studenci architektury, którzy zapoznają się również z nowinkami związanymi z systemami sterowania inteligentnymi budynkami.

5. Budownictwo
Branża budowlana jest jedną z tych, w których bezrobocie jest stosunkowo niskie. Do tego zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne i cały czas rośnie. Sektor szacuje, że obecnie brakuje na rynku nawet 60 tysięcy pracowników. Muszą to być osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i nieraz posiadające odpowiednie uprawnienia, więc bardzo trudno jest je ściągnąć np. z zagranicy. Dlatego perspektywy pracy przed absolwentami tego kierunku są bardzo optymistyczne.

6. Automatyka i robotyka
Układy i systemy automatyki znajdziemy dziś w prawie wszystkich dziedzinach życia, zwłaszcza w gospodarce, przemyśle i nauce. Automatyzacja i robotyzacja bezpośrednio wpływają na całe nasze życie. Widać to doskonale w czasie pandemii, gdzie wiele firm zdecydowało się zainwestować w tego typu rozwiązania.

7. Energetyka
W ubiegłym roku branża energetyczna była jedną z najszybciej rozwijających się i zmieniających w Polsce. Dlatego pracownicy są w niej pilnie poszukiwani, jednak nie wszyscy. Dużą rolę w budowie listy niezbędnych kompetencji odgrywa transformacja w kierunku pozyskiwania energii z ekologicznych źródeł.

8. Metalurgia
Absolwenci tego kierunku studiów potrzebowali średnio pół miesiąca, żeby znaleźć pracę na etacie. Wybierając go, zdobyli wiedzę m.in. z zakresu metalurgii ekstrakcyjnej, recyklingu metali, utylizacji odpadów technologicznych, podstaw informatyki, automatyki oraz ekologii czy z zakresu przetwórstwa metali i stopów. To wiedza potrzebna w wielu firmach związanych nie tylko z przemysłem metalowym, ale też wydobywczym, branży recyklingu metali czy energetyce.

Najbardziej opłacalne kierunki studiów

Według Ekonomicznych Losów Absolwentów na najwyższe zarobki, jeśli chodzi o studia stacjonarne, mogą liczyć absolwenci kierunków inżynieryjnych. Uwzględniając próbę wynoszącą pow. 50 absolwentów, pierwsza dziesiątka kształtuje się następująco:

•   Informatyka na Politechnice Warszawskiej, II stopnia – 11 111,86 zł brutto,

• Teleinformatyka na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, II stopnia – 9528,62 zł brutto,

• Pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Rudzie Śląskiej, II stopnia – 9185,46 zł brutto,

• Elektronika i telekomunikacja w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, II stopnia – 7696,63 zł brutto,

• Analiza danych – big data w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, II stopnia – 7545,2 zł brutto,

• Automatyka i robotyka w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, II stopnia – 7536,58 zł brutto,

• Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, II stopnia – 7487,52 zł brutto,

• Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, II stopnia – 7437,75 zł brutto,

• Informatyka i systemy informacyjne, Politechnika Warszawska, I stopnia – 6916,14 zł brutto,

• Położnictwo, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, II stopnia – 6906,37 zł brutto

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Manbroker Sp.zo.o.? Chętnie zatrudniają?

Oczywiście zapraszamy do współpracy studentów. Proszę aplikować poprzez zakładkę "Oferty pracy" lub przez www.manbroker.pl

inkasent

praca na odczytach: dla mnie super, kontakt z firmą na plus

Aśka

Czy ktoś aplikował na stanowisko kasjera do obsługi ekspozycji w muzeum?

Edyta
@Aśka

Tak, ja. Pracowałam w zeszłym roku dla Manbroker przy tym zleceniu. To jest praca marzeń dla osoby, która interesuje się historią. Miejsce pracy bardzo klimatyczne, kierownik super, kontakt z biurem Manbroker - zawsze bez problemu. Polecam, mam nadzieję, że w tym roku rownież będę miała tą przyjemność. Plus tej pracy - umowa o pracę.

@Edyta

Skoro tak pozytywnie to opisujesz to ile tych kasjerów tam obecnie potrzeba? Są w tym muzeum jeszcze inne stanowiska do obsadzenia? biorą na nie w razie czego? Jakie warunki należy spełnić, żeby się tam dostać? Dużo osób kandyduje?

Praca super, polecam!

@Andrzej

Ale czemu? Są zarobi na dobrym poziomie? Czy może atmosfera jest ok? Mozna liczyć na umowe o pracę?

@Karolina

Ja akurat pracuję na zleceniu. Zarobki są ok, ale oczywiście zawsze mogłyby być wyższe.

@Andrzej

tutaj chyba firma już nic nie podziała w tym zakresie, żeby większe były? ale piszesz, że na zleceniu... jak tu czuć się stabilnie? firma robi jakkolwiek coś w rodzaju pleców?

Mateusz

Praca terenowa dla PSG przy wymianie kart sim w gazomierzach: wynagrodzenie na umowie B2B zawsze w terminie, elastyczny czas pracy. Bardzo dobra współpraca z p.Agnieszką - Koordynatorem projektu. Firma nie zostawi Was samych z problemami w terenie,zawsze jest kontakt z Koordynatorem i wyjaśnianie sytuacji. Polecam pracę dla Manbroker.

Elekromonter

Czy pracował ktoś jako ELektomonter przez Manbroker? Zastanawiam się czy kandydować. Jak warunki?

tak ja
@Elekromonter

monterzy w manbroker mają dobrze, miła pani z biura i stawki nawet nawet. polecam, czekam na kolejne zlecenia na moim terenie

Zbychu
@Elekromonter

Ja też polecam pracę jako elektromonter!

@Zbychu

co mogły oznaczać stawki "nawet nawet? :) i skoro polecasz to z jakiegoś jeszcze innego szczególnego powodu? jaki średni staż tu mają na tym stanowisku?

Gabriela

Widzę, że to forum, gdzie głównie piszą zrekrutowani przez agencję. Mnie chodzi o pracę w agencji, sądziłam, że to dla jej pracowników jest ta strona. Szukam pracy jako Konsultant ds. Rekrutacji. Jakie warunki są w M? Jakie widełki płacowe dla juniora?

Katarzyna

Cześć, ten kompletator zamówień ze wstawionego przez nich ogłoszenia ile może teraz zarobić? Jeśli ktoś się orientuje w stawkach, to proszę o komentarz. Już pracowałam na takim stanowisku za granicą, ciekawa jestem, co tutaj proponują.

ciekawska

Czy ktoś pracuje na produkcji przez Manbroker?

@ciekawska

ja i bardzo polecam!

Praca ok

Manbroker Sp.zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko Aparatowy Produkcji. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Przemek

Pracuje jako aparatowy od czerwca. Rozmowa konkretna i fachowa. Przedstawione informację pokrywają się z tymi, które otrzymałem na rozmowie. Są 3 zmiany w tym nocki, ale płacą dodatki za nadgodziny i za pracę w weekendy. Jak ktoś się postara to nawet 4500 netto można zarobić przy umowie o pracę.

@Przemek

Ale przy ilu godzinach miesięcznie takie zarobki się wyciągnie? I wracając do rekrutacji to długo całość trwała? Była tylko jedna rozmowa a potem decyzja?

Przemek
@Karolina

tak, była jedna rozmowa i od razu decyzja. A jeśli chodzi o ilość godzin to normalnie cały etat przepracowuje plus ewentualne nadgodziny.

Maja

Od kilku dni pracuję jako pracownik administracyjno-biurowy w Olsztynie. Warunki ustalone zostały spełnione i cieszę się, że mogłam rozpocząć współpracę z Manbroker.

Mieczysław
@Maja

A jak przebiega u nich rekrutacja, zdaje się, że jest zdalna?

Maja
@Mieczysław

Tak, w moim przypadku była to rekrutacja zdalna, gdyż biuro jest w Gdańsku, a ja mieszkam w Olecku.

pracująca

oczywiście

Pojawiła się oferta pracy na Pracownik Administracyjny w firmie Manbroker Sp.zo.o.. Warto aplikować?

pracująca

oczywiście

Klient

Bardzo polecamy współpracę z firmą Manbroker. Nadesłana oferta - jasna, przejrzysta i stawki w punkt. Podesłane osoby do pracy w ramach outsoursingu usług sprawdziły się znakomicie na swoich stanowiskach produkcyjnych. Polecam korzystanie z usług agencji - szczególnie, gdy potrzeba jest nadgonienia, nadwyżki zamówień, a nie ma środków na zatrudnianie kolejnych osób na etaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Manbroker Sp.zo.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Manbroker Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manbroker Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manbroker Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 82 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manbroker Sp.zo.o.
  • Macierzy Szkolnej 4