Opinie o Manbroker Sp.zo.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Manbroker Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Manbroker Sp.zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manbroker Sp.zo.o. w Gdańsk

Pracownica

Bardzo dobra agencja. Bez zarzutów.

...

dobra agencja pracy, wszystko jasno objaśnili. ja polecam...

Misiek

Zakończyłem właśnie współpracę na wymianach kart SIM. Bardzo fajna robota dla chcących sobie dorobić do stałego etatu. Polecam i czekam na nowe rozdanie!

instalator
@Misiek

A można wiedzieć w jakim rejonie te wymiany?

@Misiek

A ile można sobie na tym dorobić jesli można wiedzieć? :)

@instalator

rejony w województwie Kujawsko-Pomorskim

@Karolina

to już zależy od ciebie i twojej dyspozycji czasowej. Ja potrafiłem w jednym miesiącu dorobić sobie 3000 - 4000 tys, a w innym kilka stówek. Ale wiem, że inni potrafią jeszcze więcej wyciągnąć...

Sim sim
@Misiek

Hmm to faktycznie jest szansa na dodatkowy dochód. Czy Manbroker spodziewa się kolejnych zleceń w najbliższym czasie? I w jakich rejonach?

@Sim sim

Bardzo byśmy chcieli kontynuować zlecenia na wymiany kart SIM. Wszystko zależy od wygranych przetargów. Proszę śledzić nasze ogłoszenia na stronie i go work.

Sim sim
@Manbroker Sp.zo.o.

To trzymamy kciuki za wygrane przetargi!!

Klient

Bardzo polecamy Manbroker względem outsourcingu pracowniczego. Kandydaci są podsyłani do pracy zawsze zgodnie z naszymi potrzebami i wymogami. Mimo dużych rotacji na produkcji kandydaci są zastępowani innymi. Kontakt z koordynatorem bez zarzutów.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manbroker Sp.zo.o.? Czy kandydat na stanowisko Inkasent odczytów liczników gazu (woj. Lubelskie) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Agentka

Polecam prace przez agencje. Żadnych ukrytych kosztów, umowa jasna i czytelna.

juliusz

Pracownicy firmy bardzo pomocni, polecam!!!!

Zapracowany

Polecam pracę przez agencję Manbroker. Umowa, jak i warunki czytelne, wynagrodzenie na czas.

Klient

Dzięki długofalowej współpracy z Manbroker udało nam się pozyskać kilku specjalistów. W pracownikach Manbroker cenimy sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zadania. Polecamy Manbroker jako agencje zarówno do procesów outsourcingu, jak i rekrutacji.

Mario

Pracowałem przez kilka agencji w Trójmieście i z pewnością mogę polecić Manbroker wszystkim szukającym pracy.

Jola
@Mario

Brawo Ty!

Kowalski

Ze wszystkim pomagają, konkretna firma. Polecam.

Rosak

Praca przez agencje ok, kasa mogłaby być lepsza ale wiem na jakie warunki się pisałem podpisując umowę. Zawsze można zrezygnować.

Kajetan

Właśnie rozpocząłem pracę na produkcji w Gdańsku za pośrednictwem agencji Manbroker. Praca na zlecenie na warunkach studenckich - na razie na wakacje, ale jest szansa na dłużej. Pani w biurze przedstawiła wszystkie warunki i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania. Bardzo polecam firmę Manbroker.

@Kajetan

Potwierdzam, również pracowałem na produkcji przez Manbroker - wszystko w należytym porządku.

zainteresowana

dobre rokowania

pytanie
@Kajetan

mam pytanie czy na umowie studenckiej masz brutto jako netto czy jak to jest?

@pytanie

Odpowiadając na powyższe zapytanie. Stawka brutto w przypadku umowy zlecenia dla studenta zawsze będzie stawką netto.

dziękuję za odpowiedź

aaa dziękuję za odpowiedź

Bardzo dziękujemy pracownikom, kandydatom i byłym pracownikom za tak duży odzew w postaci opinii. Każdy komentarz jest dla nas ważny i będzie poddany analizie. Słuchamy cennych uwag, wyciągamy wnioski, mając na celu nieustanny rozwój.

tak trzymać

Tomasz

Ja również polecam współpracę z Manbroker. Nie zawiodlem się na firmie i z całego serducha polecam, zarówno rozmowę o pracę jak i sama pracę.

Borewicz

Agencja na plus, praca na plus. Wszyscy zadowoleni. Polecam!

Bartłomieeeej

Wszystko zawsze szybko milo sprawnie i konkretnie :) Polecam super wspólpraca i bardzo mili ludzie :)

Seba

Polecam współpracę z ManBroker. Prosty i przejrzysty system wynagradzania, wypłaty bez opóźnień + bardzo dobry przepływ informacji i wsparcie ze strony opiekuna projektu. Współpraca od początku do końca przy rocznym projekcie.

Jaki
@Seba

O jakim projekcie mówisz

Seba
@Jaki

chodzi o wspomniany juz w kilku innych watkach pomiar ruchu

Wesoly

Wszystko ok, bez zarzutów. Współpraca na magazynie w Gdyni. Pozdrawiam panie z Manbroker.

Tomasz W
@Wesoly

też tam pracowałem , ściemy nie było, kasa na czas

zadowolony

dzień dobry, polecam MANBROKER - dobra agencja pracy

witam

rozmowa o pracę przebiegła konkretnie , wszystkiego się dowiedziałem. Polecam

Lukas
@witam

a można wiedzieć na jakie stanowisko ta rozmowa?

witam
@Lukas

Operator maszyn cnc

Zostaw merytoryczną opinię o Manbroker Sp.zo.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Manbroker Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manbroker Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manbroker Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 82 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manbroker Sp.zo.o.
  • Macierzy Szkolnej 4