Intermundia

Gdańsk

Opinie o Intermundia

111 2009-10-16 20:57
Nie polecam tej firmy!!! (usunięte przez administratora)
Pitrek 2009-11-19 13:57
Może nie zasłużyłeś :) Ja jeżdzę z nimi od roku do Bergen - płcą co 2 tygodnie jak otrzymują kasę od kontrachenta (a nie jak inni raz w miesiącu). Może i mogli by płacić jakieś premie czy coś ale nie ma co narzekać.
monter 2011-03-16 10:30
Jest tak potrącają ci co 2 tygodnie prawie 2500nok i nic z tego ubezpieczenia nie masz fakt za szpital nie zapłacisz ale za chorobowe też nie dostaniesz i na bez robotne też ci się nie należy a co do pieniędzy to musisz wiecznie sie prosić o zaliczkę bo mieszkasz w norwegi i tam się żywisz a wypłatę dostajesz w zł na polskie konto. Każdy ci powie że najgorsze co może być to wyjazd przez polskiego pośrednika.
karol 2016-05-18 12:47
Cały czas można się do nich dostać jak doszedł jeszcze outsourcing to już w ogóle w ciemno można cv wysyłać
były 2017-06-05 10:31
oviedo hiszpania za wszystko płacisz tego nie powiedzą mieszkanie woda prąd dojazdydo pracy pociąg i autobus po 10ciu godz tyrki tragedia .....ale jak ktoś chce ?? nie polecam
Zostaw swoją opinię o Intermundia - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intermundia