Opinie o Interpromex w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Interpromex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Interpromex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interpromex w Będzin

Krzychu

A mi się bardzo dobrze pracuje i Interpromex.

Urszula
@Krzychu

Może napiszesz jak przekonałbyś potencjalnego kandydata do składania swojego CV do pracy w firmie? Napisałeś, że pracuje Ci się bardzo dobrze i fajnie by było poczytać coś o tym jakie są warunki pracy. Na pewno przekona to nie jedną osobę do wzięcia udziału w rekrutacji.

@Urszula

Przede wszystkim miła atmosfera fajni ludzie kadra z którą zawsze można się dogadać no i wypłaty zawsze na czas. Polecam

@Urszula

Zarobki lipa,!!!!!!! Inflacja w górę a tym zakładzie w dół

@Krzychu

Podoba Ci się bo pewnie chlasz hehe

A co to za skrajne wnioski od razu? ;p Mogłoby serio tak być?

Jeba# hejterow

... Do hejterow.... Co cię obchodzi gruby czy brodaty czy inny ktoś z firmy? Masz na czas wywiezione? Masz? Wyjdź i podziękuj ...życz miłego dnia.. a nie tylko hejt.. pania na kasie w Biedronce też cisniesz.? Pozdrawiam cały interpromex... Jesteście zajebiści....

No name

Jest ok ładuje parę setek parę kontenerów i do domu hehe

antek

trzeba tylko dwie rece i głowe nic nie trzeba umiec przyjmują na sztuke nawet

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Interpromex spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
eszke w myszkę

To są jednym słowem (usunięte przez administratora)złodzieje (usunięte przez administratora)banda totalna!! (usunięte przez administratora) śmieciową wyzyskująca na ludziach pracującymi tam!!w tych czasach żeby zarabiasz tak smieszne pieniądze?te (usunięte przez administratora) ma podwyżki co chwila biura itp ino pracownicy fizycznie otym nie wiedzą....banda (usunięte przez administratora) na górze hulaj dusza a niżej kierownictwo robi co chce!! a jak schodzi glowa firmy po schodach na portiernie np to łeb chowają w piach...(usunięte przez administratora) są Panien kierowniczki od 7 bolesci !

Twój koszmar

Pozdrowienia dla grubej kobyły która ledwo przyjęta(świeżak)i już konfidenci na kolegów z pracy... zgrywa cwaniare!!wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma!!Sama stoi bądź siedzi w aucie i nic nie robi,tylko obserwuje innych by (usunięte przez administratora)uważajcie na tą boję!!! karma wraca!

Rita

A panie które sprzątają w usługach tez podpi

Jak się pracuje z ludźmi z Interpromex?

Janek

A kiedy były u was podwyżki,,,?????

@Janek

Co roku są podwyżki

@Krzychu

Chyba na cpn i w sklepie

@Janek

Ktoś tu widzę mocno sfrustrowany

Widziałe w firmie ogłoszenia o pracę jeśli ktoś szuak to niech dzwoni do Kadr. Ja tam pracuję pare lat i mimo że zarobki nie są dobre to przynajmniej co obiecuja to płacą. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. pracownik firmy

Praca

Są przyjęcia do Interpromex? Z obecną firmą MPGK zastanawiam się rozwiązać umowę o prace. Interesowałoby mnie stanowisko jako ładowacz na śmieciarce.

Acha
@Praca

A nie obawiasz sie o wlasne zdrowie ,weź pod uwage ze coraz czesciej bedziesz miał styczność ze śmieciami osób chorych.Jesteś pewny że sie uchronisz?

Szymek
@Praca

Cały czas u nas szukają ludzi. Złóż CV na adres mailowy sekretariatu jest na stronie www.interpromex.pl i myślę, że się odezwą :) Pozdrawiam :)

@Praca

Sa przyjęcie proszę dzwonić do kadr.

Wiecie czy Interpromex udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Edek

Tak i drona

Czy pracodawca Interpromex organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

laki

nie

Olo

Tak jak bedziesz grzeczny to z sekcji kabany przejdziesz na smieciakre

kkuu

nie ma takiej opcji. Dodają obowiązków a nie szkolą nic.

Anka

Dostałam dzisiaj harmonogram odbioru odpadów i znowu wielkie rozczarowanie. Harmonogram nieczytelny. Trzeba dłuższą chwilę się w niego wpatrywać, żeby sprawdzić datę odbioru odpadów. Dlaczego jest zmieniane to, co było dobre. Poza tym harmonogram na kwartał. Przedtem był na rok i było ok. Gdzie tu dbanie o środowisko ? Przecież tego papieru trzeba 4x więcej. Po co zmiany, które są nieekonomiczne i niepraktyczne.

daniel
@Anka

Od poniedziałku i tak będziesz mieć odbierane tylko zmieszane o workach można zapomnieć. Ochrona pracowników weszła . Jak oni zachorują to harmonogram nie będzie Ci potrzebny.

Bartosz

Ale fajna firma, dobrze mi się pracuje i z przyjemnością idę do pracy!!!

@Bartosz

A gdzie robisz na rejonie łagisza bo tam mięso i fuchy?

Czy pracownicy w Interpromex dogadują się między sobą?

ĄĘŻĆ

Taaa szczególnie z jednym palantem

Krystyna
@ĄĘŻĆ

@ĄĘŻĆ Fajnie jest, kiedy podczas pisania każdy okazuje choć trochę kultury do drugiego człowieka. Nie oceniasz pozytywnie atmosfery pomiędzy pracownikami, czy na stopie pracownik - przełożony?

Tak lubia w kakaowe oko

pracownik administracyjny

NIE!!!! zarząd zarządza na zasadzie stresu i kłótni miedzy pracownikami takiej atmosfery złej jeszcze nie było w tej firmie

Krystyna

Niestety opinia napisana przez osobę o nicku "Klient inter" mocno narusza regulamin GoWork. Pamiętajcie, że jest to forum publiczne. Kwestie osobiste należy odłożyć na bok. Skupmy się na Interpromex jako pracodawcy. Jakie są tam warunki pracy , wynagrodzenie , atmosfera? To interesuje!

Mon

Panie Kliencie Inter, Pana język świadczy tylko i wyłącznie o Panu i tym samym czyni Pana mniej wiarygodnym (z punktu psychologicznego wypowiedź wygląda bardziej na atak złości, a to znowu sugeruje problemy i kompleksy osoby wypowiadającej się). Pomijając kwestie osobiste, dziwię się, że mimo poinformowania Pana o przyjmowaniu wyłącznie papierowych potwierdzeń, drugi raz decyduje się Pan postąpić niewłaściwie (złośliwość czy własna głupota?). Już ostatnią kwestią jest kultura i myślenie - Pan pracujący ma narzucone przez pracodawcę zasady, którym musi się podporządkować i z których się skrupulatnie wywiązuje (z tego co Pan pisze, zasługuje na pochwałę) - DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME.

Olo

Mozesz napisac skarge nawet do papieza nas wali ta praca!!!

edkonarski

Być może nie ten adres,ale napiszę. W naszym mieście zastosowano podział na tych lepszych i tych gorszych ponieważ tak zarządził p.Prezydent. Dla budynków jednorodzinnych są worki na śmieci,a dla mieszkańców budynków wielorodzinnych już nie. Miasto chce ,aby śmieci segregować (brak sortowni) ,czyli wykonać za firmę robotę i jeszcze im zapłacić. Brak możliwości wyboru firmy bo decyduje miasto! Następny bubel chce wprowadzić minister środowiska,a mianowicie gminy będą mogły sprzedawać śmieci natomiast obywatel nie. Ponadto mam pytanie kto wpadł na pomysł opisania pojemników okrągłych z nazwą ulicy i nr posesji.Przecież to są pojemniki ogólnodostępne,a jeśli nie to zabierajcie je z posesji prywatnych (siedlisko szczurów).

Matrix

Mobing stosowany przez kierownika A tak nie powinno być. Człowiek (usunięte przez administratora) za marne grosze i jeszcze źle im

@Matrix

To wszystko kłamstwo chyba nie rozumiesz (usunięte przez administratora)poczytaj i zabieraj głos. Luz w firmie panujący jest bezcenny

Firma ta nie sprawdza się w oczyszczaniu Będzina. To są czyste gierki polityczne. Będzin tonie w śmieciach. Wymagają od mieszkańców segregacji a wory porozwalane leżą przy drogach. Nieterminowe odbiory. Rozcinanie pełnych worów- żenada. Składowanie śmieci po piwnicach i ogródkach, bo ktoś sobie wymyślił segregację, wywożąc odpady raz w miesiącu. Czy ktoś w końcu otworzy oczy i dedykuje temu miastu jakąś normalną firmę na poziomie???? Wstyd tu zaprosić gości z poza miasta.

Sam
@Tomek

Wymyślił to sobie UM Będzin więc jak nie znasz tematu nie pisz głupot

Matrix

Najgorsza firma nie szanują pracowników stosują mobing bez świadków zastraszaja

Zostaw merytoryczną opinię o Interpromex - Będzin

• Jak się pracuje w Interpromex?

Zobacz opinie na temat firmy Interpromex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interpromex?

Interpromex
1.6/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Paryska 11
    42-500 Będzin