Opinie o Interpromex w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Interpromex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Interpromex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interpromex w Będzin

negatywna opinia

dla czego nie przyjęła mnie do pracy jak miała ofertę za ładowacza śmieciarki brała moje CV i wyrzucała na śmietnik i mówiła że woli przyjmować do pracy znajomych z rodziny to jest skandal w tej firmie

INSTEKTOR AG

Przeczytałem te wpisy i jestem zniesmaczony. Skąd tyle nienawiści w stosunku do kierowniczki. Nie jesteście w stanie sobie wyobrazić ile pracy kosztuje logistyka takiego przedsięwzięcia.Przecież to jest kilka tysięcy klientów. Odbiór odpadów trzeba zsynchronizować co do godziny. a oprócz klientów normalnych są i tacy co przemawiają z pozycji siły ( a mój zięć czy syn jest radnym on Wam pokaże).I jeszcze jedno to kierowniczka przygotowuje przetargi i ona wygrywa a działa w bardzo konkurencyjnym otoczeniu ALBA REMONDIS. Dzięki temu około 200 osób ma zatrudnienie. Zamiast cieszyć się że macie pracę to piszecie takie paszkwile ale w Wigilię jest kolejka do kierowniczki z życzeniami. Przyznajcie jest to normalne?? Nie mam już ochoty komentować tych bzdur.

X

W INTERPROMEX BĘDZIN SIEDZI JAKAŚ TAM SOBIE KIEROWNICZKA WARIATKA OD ŁADOWACZY CO ZAŻYWA LEKI PSYCHOTROPOWE ONA JESZCZE TAM PRACUJE JA SIĘ JESZCZE DZIWIĘ ŻE TAKĄ WARIATKĘ CZYMIĄ W PRACY TO JEST NIE NORMALNA KOBIETA JĄ POWINNI STAMTĄD USUNĄĆ POWINIEN ZA NIĄ PRZYJŚĆ JAKIŚ LEPSZY FAJNY KIEROWNIK TO BY MI WKOŃCU DAŁ PRACĘ DO TAKIEGO SYFU ONA BĘDZIE WYMYSLAŁA PRACOWNIKA ZŁOTEGO LECZ SIĘ KOBIETO Z INTERPROMEXA BĘDZIN A NIE TAM JESZCZE PRACUJ BO TY SIĘ NIE NADAJESZ DO BIURA ANI NIE POTRAFISZ NOWEGO PRACOWNIKA ZATRUDNIĆ TYLKO WOLISZ PUSCIĆ Z KWITKIEM TAKAŚ JEST DO NICZEGO NIE PODOBNA STARA BABA WREDNA BRZYDKA OBRZYDLIWA

ciekawe czy kierowniczka sama grzebała by w tym s

gdy będzie jakaś oferta to tak cię ta wredna obrzydliwa kierowniczka nie przyjmie jeżeli jak przyjmie to na drugi dzień zwolni śmieciarza z pracy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Interpromex spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
perter

ludzie unikajcie tej firmy z daleka brud smród i mogiła

pox

bufi, do interpromexa trzeba się dobijać w momencie gdy będzie jakaś oferta

krych
@pox

DO interpromexa się nie dostaniesz bo tam siedzi stara (usunięte przez administratora) kierowniczka bierze cv a za biurkiem je targa bo jej wygląd pracownika nie odpowiada ona chyba szuka faceta do sexu a nie do pracy ta firma w Będzinie przy ul paryskiej to wielkie totalne główno super by było jak by tej firmy już dawno nie było ja ostatnio pytałem o pracę wywaliła mnie za drzwi po mimo że mieli miejsce pracy za ładowacza śmieciarki ale wolała nie przyjąć tylko sobie kogoś z rodzinki wziąć to jest czarna mafia śmieciowa ktoś powinien zrobić tam porządek lepiej jakby śmieci woził REMONDIS czy ALBA a to żeby splajtowało a nie żeby łapę wsadzali do budżetu będzińskiego i z tego się utrzymywali

czy moze ktoś napisac jakie sa warunki pracy w interpromexie,czyli zarobki i godziny pracy,?

Jaro

Czy to prawda ze w radzie nadzorczej dyryguje pan[usunięte przez admina]

zhs

interpromex to syf jakich mało nie polecam i zdala od tego gówna radzę sie trzymac

Zostaw merytoryczną opinię o Interpromex - Będzin

• Jak się pracuje w Interpromex?

Zobacz opinie na temat firmy Interpromex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interpromex?

Interpromex