Opinie o Interpromex w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Interpromex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Interpromex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interpromex w Będzin

Bert

Pensje minimalne i brak perspektyw. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) zarządzane przez niestabilnego emocjonalnie i psychicznie gościa. Zero szacunku do pracownika, zero motywacji tylko straszenie zabraniem premii i czym tylko można. Standardy sprzed 30 lat.

2200 do 2500 bez premii

Oni są w końcu wypłacalni czy nie, bo ktoś tu pisał, że nie płacą. Jaka sytuacja dla mechaników samochodów ciężarowych? Jak jest ok w tym względzie to jeszcze bym chciał wiedzieć, czy jest teraz tak, jak podawali w ogłoszeniu sprzed trzech lat, że I umowa na okres do 3 mies i następna na 12. A potem co, kiedykolwiek się dostaje bezterminowo? Czy bez szans?

@Blabla

to nie jest jakaś kwota startowa czy cos po prostu? Jak to możliwe żeby teraz tak było skoro chociażby jak szukali ze trzy lata temu to już do 3500 zł brutto oferowali? Jakie są przewidywania na kolejny rok? Ktoś już się rozeznawał?

Killing

W tej firmie zarobki jak sprzed 20 lat...wielce sponsorzy z naszych pieniędzy utrzymywani! Ta cała firma to szopka i skarbonka urzędu! Tu pieniędzy niema i nie będzie, bynajmniej nie dla nas!! te pieniądze tak naprawde zarobi sie wszedzie nawet lepsze! gorzej sie zarobic chyba nie da....odradzam każdemu z was podejmowania pracy w tym dziadostwie a kierowców to już w ogole nie mają i mieć nie będa. Zwłaszcza ze tak fizyczny robol zarabia prawie tyle co kierowca czasami i lepiej. Niema opcji żeby zawodowy kierowca zarobil tyle ile sa warte jego kwalfikacje....sprzątaczka w bloku tyle zarobi co on tutaj....dlatego sa w czarnej (usunięte przez administratora) bo niema kto robić :)niech się obudzą chłopaki i zrobia porządek z tą szopką, bo ten zakład jest zależny od pracowników a nie pracownicy od zakładu! i prawda jest taka ze gdzie sie nie pójdzie to lepsze dostanie sie warunki pracy jak i płace! człowieka gubi w tym zakładzie to że 8h i do domu i weekendy wolne no i bliski dojazd:)poza tym niema nic takiego co by mogło przykuć człowieka do pracy w tym miejscu....a rządzącym się tak przelewa że co chwile to lepszymi furami jezdza i nie tylko...a człowieka za (usunięte przez administratora) grosze by gonili,straszyli obcinaniem premii i wypatrywaniem z okien na pracowników bo na tramwaj idzie kolega o 13:57 a nastepny ma po 15....i trzeba chlopaka cofnąc postraszyc zabraniem jałmużnej! jednym słowem CYRK a rządzącym ja*a ogolić i do przedszkola! pozdro

@Killing

a ja widze ze pod firmą bmw audi itd tak tam sie dobrze zarabia?

mbappe Nowy wpis

Pozdrowienia dla kierowcy z małej smieciarki który co chwile z rana staje w krzakach niedaleko mnie zamiast zając się robotą...gazeta w ręce i robota idzie! Weź się chłopie za robotę jak inni pracownicy na smieciarkach a nie graj Chu...tym małym gów... z tego co wiem to i na Grodzcu staje w polach i na Łagiszy...sam to przyuważyłem i jest to nagminne...jedni musza gonic żeby się wyrobić,a kolega wali w chu...do DEBATY dziada

Ina Nowy wpis

Hej, widziałam w jednej z ofert, że wymaga się od fizycznego udokumentowania pracy z ostatnich 5ciu lat. zastanawiam się co z osobami, które nie maja jeszcze takiej stażu. mogą mimo to aplikować?

Komisja Nowy wpis

Wybory się zbliżają! Lewe głosy zbierają wymuszają na pracownikach oddawanie głosów podając im pod nos listy do podpisu...zeby ino ten Pan wygral i nie tylko on....metoda firmy na sztuczne głosy i zawyżanie frekwencji !!! A ogólnie to firma kogocik skarbonka UM !!

Te 200, o których teraz tu piszecie to od lat się dostaje czy teraz w tym roku tak jakoś wyszło? Firma ma gorsza kondycje finansową? Opiszecie jak pod tym względem stoi? Od wiosny pracy szukam, wyklaruje się to do tego czasu?

bieda

a co sie tam ma wyklarowac..................nawet premi do wypłaty niema

@bieda

a w teorii przypadkiem jednak nie jest? uznaniowa mam na myśli, wcześniej pisali, że jest. czy ona normalnie została wpisana w umowę? Jak sytuacja się poprawi to będą znowu ją wypłacać? I czy w zeszłym roku było podobnie gdzieś w okresie zimowym z warunkami?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Interpromex spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Bert

Urszula
@Bert

Możesz powiedzieć ile to tej minimalnej pensji wychodzi msc? Ile macie podstawy i ile wynosi ta premia o której wspomniałeś? Od czego jest ona zależna, że można ją zabrać?

Wieprz
@Urszula

Wiem że interpromexu najniższa stawka godzinowa nie obowiązuje od dawna.Choc panstwo podnosi na wyzsza stawke godzinowa minimum to 22.80zl tak inter ma swoje zasady ....ludzie tam mają po 15 zł na godzinę bez zmian od dawna.Jedynie premia uznaniawa naciągają żeby wszystko się zgadzało

porazka
@Wieprz

juz nie długo nie bedzie tam nikogo do pracy zakład zniszczony zarobków niema a ludzie szukają pracy

Pani
@Wieprz

A zarabiacie tam chociaż najniższa krajowa?

Rozwiniesz temat? Z miesiąc temu tu w wątku ktoś zapewnił, że podobno ludzie szukają pracy, to prawda? Były składne wypowiedzenia? Jesli tak to na jaki okres i czy warunki pracy jakkolwiek sie zmieniają gdy ktoś je ostatecznie składa?

nie wszyscy w kontekście stanowiskowym? na których można w takim razie zawsze mieć pewność, że na start będzie więcej? jakie kompetencje potrzebne?

Od czegoś trzeba zacząć karierę? Czyli tu w firmie sugerujesz, że jest podobnie? Dobra praca popłaca? Co z jakimiś wynikami czy ktoś je weryfikuje?

tylko teraz w jakim kontekście według Ciebie jej nie dostały? Otrzymały więcej czy mniej? Drugi wariant w zasadzie jest mało możliwy. Mimo wszystko nikt do dziś się nie odezwał. Czy to oznacza, że stanęło na minimalnej stawce?

syfior

a wymagania tam mają jakby po 6000 na reke dawali ja uciekłem z tego (usunięte przez administratora) i nie chce tego znac

@syfior

Jakby nie patrzeć wiadomość do której się odniosłeś została wykropkowana. Czy to tam były opisane te wymagania o których wspominasz? Co się na nie składa? I jak nie 6 na rękę to ile?

2200 do 2500 bez premii

zarobki

słyszałem ze pracownicy nie maja najnizszej krajowej czy to jest jakis specjalny zakład czy pracuje sie tam na pół etatu ?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Interpromex? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Każdy krok, to znaczy? Na święta za to każdemu bez względu na cokolwiek normalnie po 200 wpada tak jak pisali? Chodzi wiec o te uznaniówkę, o której ktoś kiedyś pisał? A na rozmowie jak do niej się odnoszą?

Jaja

200zl na święta!!!wstyd!!!!jabym tego nie brał

Z tego co tu czytam sporo opinii odnosiło się do premii. a co z jakimiś innymi dodatkami? Jakie jeszcze mogą występować? ciekawi mnie czy cos tematycznie na święta wpada? Chyba nie zauważyłem ostatnio nawiązania do tego?

dostaniesz 200złotówek na święta zebys sie obkupił

Dziad

Z tego co wiem i gadałem z 2 osobami to po nowym roku jakoś na początku odejdzie 2 ładowaczy, a na wiosne kierowca jeden. Maja nagraną pracę gdzie indziej i bardzo dobrze szkoda czasu i nerwów na ten zakład. Tam jedynie przezimować i długa po zimie....A ten Cyrk i jego marionetki powinni rozliczyć za ich podejście do ludzi, kręcenie na każdym kroku jeżeli chodzi o finanse....kombinowanie jakimiś premiami uznaniowymi byle by wyjść na swoje. Tu powinna być najniższa krajowa jak już PLUS premia uznaniowa do tego! A tak naprawdę tą Premią ci reguluje tą najniższa krajową. Gdyby nie premia goły zarobek na rękę to z 2300 tyś. Gdzie jest sens takiego działania firmy? Tak jak powyżej najniższa krajowa plus premia to już inna sprawa....a nie takie kręcenie wału...i stawki po 15 zł....na śmieciach jest kasa gruba, takie firmy komunalne dobrze stoją ŻYŁA ZŁOTA!! ale kasa jest dla władzy nie dla pracownika zwykłego fizycznego, którzy zapierniczają na tych lewusów....Pracy jest w koło multum i zaczyna to dochodzić do ludzi....no oprócz tych starych wyjadaczy którzy są bez ambicji i robią po 20 ponad lat....tym to sie nie dziwię przyzwyczajenie robi swoje:) ale jedno jest pewne oni sa w czarnej (usunięte przez administratora)

Emeryt ciężarowy ogarnie? Tak duże doświadczenie przy tym sugerujesz, że trzeba teraz mieć, bo inaczej nie przejdziesz rekrutacji? W ogóle jak sprawdzają umiejętności? To podczas tych trzech miesięcy, o których kolega pisał wyżej, się dzieje?

koles

a kto przyjdzie za te grosze emeryt albo desperat

@koles

Aa to wy temat od tej strony gryziecie? Piszesz „grosze” a ja ujęcia sumarycznego kwoty jakoś nie widzę. Napisze ktoś wprost jakie są zarobki? widełki chociażby? Po okolicznym rynku się rozeznaje, mam prawie 2-letnie doświadczenie

Blabla

Człowieku jakie widełki?? Żeby kierowca zarabiał 3500 zł na rękę?? Dobrze zarabiają ci co mają stanowiska i ci co liżą im wiadomo co. A reszta co zasuwa na innych dostaje ochłapy

@Blabla

adam

Przecież za chwile to wszyscy będą zarabiać tyle samo...no jakbym miał firmę i mam dźwigać stawki bo rząd tak chce to wszyscy zarabiają tak samo . Bo skąd mam wziąć pieniądze żeby innym dać więcej? ale fakt śmieciarze powinni zarabiać coś około 3800zł brutto w końcu to śmieciarze co nie? a kierowcy niech spadają bo wszędzie jest więcej kasy....no ale może ktoś nie umie jeździć albo coś...A teraz kierownictwo - no ale po co oni mają coś robić jak jest dla nich dobrze co nie? no jakbyś zrobił...eee nie ma tematu

Czy zdarzają się nadgodziny w Interpromex?

Czy Interpromex ma ściśle ustalone godziny pracy?

Krzysiek

Tak ma ściśle ustalone godziny pracy

Alkomat

Tak ma ściśle ustalone godziny.....a nawet ma alkoholików na rejonie :) Znam typa z widzenia który jezdzi na rejonie Łagiszy z takim grubym kierowcą i dzień w dzień jezdzi (usunięte przez administratora) i kontenery majga! kwestia czasu i dojdzie do tragedii. Ale temat będzie nie bawem w TV bo akcja już zgłoszona w połowie kwietnia.... w sumie to tam połowa zakładu zagląda do butelki. Ale picie podczas pracy i to na aucie to wbrew pozorom KAMIKAZE! Pozdrawiam Brodatego Pana rejonu Łagisza!

Bolano
@Alkomat

Co do ścisłych g pracy ok ale jakie krótkie rejony musi mieć ta firma jak o 11 i wcześniej już ma koniec pracy i sobie siedzą przedwysypem i czekają do 13 aby zjechać na bazę.

Killing

Cześć
@Killing

Czyli kto tam jeszcze pracuje?

@Killing

zapomniałes dodac ze góra nie narzeka na zarobki

@jacek

Kogo konkretnie uznajesz za "górę"? o jakich stanowiskach tu mowa i ewentualnych widełkach skoro w temacie siedzisz? skąd znacie konkrety odnośnie czyichś stawek?

@Killing

a ja widze ze pod firmą bmw audi itd tak tam sie dobrze zarabia?

Ziomal z zadupia

(usunięte przez administratora) Co to za zakład? wszędzie w firmach komunalnych typu Remondis, Alba zarobki są sporo większe w porównaniu z INTEREM.. skarbonką urzędu! z tego co mi wiadomo to ostatnia gwardia która tam pracuje. Jeszcze troche i większość osób która tam pracuje (Kierowcy,ładowacze)odejdzie na Emerytury,i nie będzie miał tam kto robić .Wtedy te cwaniaki z biurowca wyjdą na zewnatrz, wezmą taczkę i będą ładować smieci...robiąc to za kierowców śmieciarek których już niema i nie będzie wraz z ładowaczami, bo już nikt tam nawet nie zagląda! A kierownictwo zna sie tylko na (usunięte przez administratora) głupot i uprzykrzaniem pracownikom życia, ale wszystko do czasu! Pozdrawiam chłopaków z ekip śmieciarek! Nie dajcie się tym cwaniaczkom z biur bo to ich ostatni byt dzieki wam...bo po was nikt nie zawita w tym cyrku, wszystkich maja na sztukę jak i ich zarobki za bańke mleka :) Pozdro!

Jak wygląda ścieżka kariery w Interpromex? Czy trudno jest zdobyć awans?

Łucja

To nie ma tutaj żadnej ścieżki awansu? W takim razie na jakiej zasadzie ludzie zdobywają pracę na wyższych stanowiskach? Rekrutacja zewnętrzna?

wiadomo co ostatecznie na temat podwyżek w firmie? pytam, bo ostatnio w czerwcu ktoś o to pytał a zbliża się koniec roku... Na święta możliwe, że coś będzie? I czy są jakieś plany na kolejny rok czy tu raczej nie zapowiadają niczego?

koles
@Ewa

nic nie było nic nie jest i nic nie będzie kasa nie dla pracowników

@koles

w sumie to czemu nie? o te paczki mi chociażby chodzi, nigdy ich nie mieliście tutaj? podobno na umowie o pracę jesteście, a przynajmniej tak ktoś pisał to co z socjalem?

mark

Zamówiłem szambiarkę do opróżnienia szamba,przysłali jakieś "panienki"w czyściutkich mundurkach,którzy stwierdzili ,że nieda się wjechać na plac bo by sobie opony pobrudzili,ten kierowca nie nadaje się nawet do wywożenia g.....a, niewiem za co im płacą.Totalna porażka.

@mark

I co, nie wykonali tej usługi? :O

jack
@mark

nie ma szambiarek w interpromexie to co pierdzielisz głupoty

@jack

A ta opinia to nie miała być żartobliwa przypadkiem? Ja sądziłam, że wkręcał tylko, przecież chyba pracownicy tutaj w ten sposób by się nie zachowali? Prawda?

JedzieBabka
@mark

Szambiarke z interpromexu?jak by ci to mieli wypompować smieciarka ?wez sobie kawał weza wsadz do szamba zassaj coś ala jak spuszczanie paliwa i problem rozwiazany

Robo

Witam film a może jest okej ale na targowisku istna (usunięte przez administratora) pracownicy techniczni czyli tych dwóch każdy wie o kogo chodzi spacerują pociąg gdzie sobie zarobić a nie zajmują się swoimi obowiązkami ubikacji wiecznie popsute rzeczy rolety popsute wszędzie (usunięte przez administratora) inkasenci traktują dywany Jak święta krowa płacą po 30 do 50 zł opłaty wraz z samochodem zajmują po 30 m a ja ze swoim namiotem z ciuchami płacze za namiot 3 x 3 też 30 zł jakbym chciała jechać samochodem co dodatkowa opłata za pozostawienie samochodu super

Marzena
@Robo

Nic nie wiem z tego komentarza. Widzę ze ktoś tu pisze byle pisać. Wyczytałam tylko ze zarobki nie są zbyt wysokie ale nie wiem czy teraz w 2022 coś się podniosło?

janek
@Marzena

nic wszystko stoi w miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katarzyna
@janek

A próbujecie coś z tym zrobić, jakoś wpłynąć na szefa? Jednak powinna byc chociaż podwyzka inflacyjna...

jack
@Katarzyna

w interpromexie nie ma inflacji

Łucja
@jack

A chociaż jakieś premie macie? Albo paczki na święta?

krzys
@Łucja

inflacja wzrosła do 18 procent a we firmie cisza????nic wam nie podniesli??

Czy Interpromex oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Krzysiek

Tak daje umowę o pracę tylko na czas określony

@Krzysiek

Można spytać czemu? To jaki jest najdłuższy możliwy okres?

a jak

tsk umowa o pracę tylko i wyłącznie

auu

normalnie dostajesz umowę jak w każdym zakladzie....próbna na 2 lata itp potem na stałe....

@auu

O prosze czyli jest na stałe. Bo wyżej napisał, ze tylko na określony dają i się zdziwiłam. A wiadomo o ile lepsze warunki oferują jak już na stałe dają?

Zostaw merytoryczną opinię o Interpromex - Będzin

• Jak się pracuje w Interpromex?

Zobacz opinie na temat firmy Interpromex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interpromex?

Interpromex