SANIPOR
counter
2 39 76 5 1
Komi

Kierownik niech uważa na kierowców wszystkich bo potrafią zaciągać paliwo że smieciar

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w SANIPOR?

Ok Nowy wpis

Karol Nowy wpis

Czy uważacie ze firma się rozwija mimo pandemii?

Ok Nowy wpis
@Karol

Firma spoko. Tylko kierownik to nie powinien tam robić

Na jakie benefity można liczyć w SANIPOR?

@Pytanie

Benefitów nie ma żadnych!!! Jak przyjmują to obiecują złote góry, podwyżki po okresie próbnym itd. Jak tylko podpiszesz umowę o pracę możesz zapomnieć o wszystkim co Ci było obiecane.

Berta
@Pracownik

Niestety, ale to wszystko prawda...obiecanki i na tym koniec

Komi

Wojciech
@Komi

Skąd wiesz że tak jest, masz na to jakieś dowody? A może sam pracujesz w SANIPOR? Ciekaw jestem jak kształtuje się tam pensja, jeśli wiesz coś na ten temat to daj znać, będę wdzięczny za informacje.

Łukasz
@Wojciech

aaaaaaa kogo to interesuje !!!!!! Będzie zdobędę NiE inzynierowie wymyślą hahha

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Czy można liczyć w SANIPOR na prywatną opiekę medyczną?

Sammy

@Pracownik ehh czyli prawie jak zwykle...a jakieś plusy tej pracy znajdujesz?

Iwo

Jak sądzicie czy są teraz szanse dostać pracę w firmie? Jakieś informacje byłyby mile widziane.

@Iwo

Praca jest ok . Tylko kierownik i dyrektor to ciągną firmę na samo (usunięte przez administratora) . Zero pojęcia o pracy . (usunięte przez administratora). Więc ja osobiście odradzam

Co jaki okres czasu w SANIPOR można ubiegać się o podwyżkę?

Gd

Nigdy

Marian

Witam . Praca jest fajna nikt nie patrzy ci na ręce. Tylko jest jeden człowiek , co zniechęca każdego do pracy jest to Kierownik .R...ł. naprawdę robi nie miła atmosferę. I Pan kierownik nie szanuje ludzi nie zna się na robocie . Jest nie odpowiednią osobą na tym stanowisku

@Marian

Dzień dobry, czy to oznacza, że między pracownikami SANIPOR też jest słaba atmosfera? Czy raczej nie wpływa to na relacje między nimi? I co z tym ubezpieczeniem zdrowotnym, bo nie otrzymałam jeszcze informacji.

Gd
@Joanna

Uberzpieczenie jest . A atmosfera to tylko kierownik robi i to każdy powie

Joanna

Byłabym bardzo wdzięczna, jakby ktoś zechciał napisać coś na temat bieżących warunków pracy w SANIPOR. Niewątpliwie ważną kwestię stanowi dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego. Podpowiedzcie mi zatem, czy firma ja zapewnia?

WIDZĘ to

Myślę,że gdyby nie kumoterstwo wśród władnych i (podwładnych)to nie byłoby tak nadętej atmosfery jak(baranie jaja) wśród pracowników. Winę ponoszą z pewnością obie strony!!!!

Ryszard

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jakie zarobki na starcie?

GUCIO

No cóż,firma spoko,wiadomo,różnie to bywa ja nie mam problemów a pracuję już ponad 8 lat.Jak mnie przyjmowali to byłem w szoku po poprzednich zatrudnieniach w różnych firmach ,dostałem na dzień dobry dwa kombinezony buty i wszystko co potrzebne jest do pracy,po prostu jak za komuny,nie pamiętam wcześniej,żeby gdzieś tak było oprócz stoczni komuny paryskiej.Dyspozytorzy ok,mam z nimi zajefajny kontakt,bo robię co do mnie należy.Jedyny problem to KIEROWNIK bazy B,który jest zakręcony jak wek na zimę,nie rozumiem czemu nim został,ale to już nie pana prezesa sprawa.Pozdrawiam wszystkich normalnych z naszej firmy. GUCIO.

PRACOWNIK SANIPORU
@GUCIO

Nie ma kierownka Bazy B, chyba, że samozwańczy.

Andrzej

Skoro jest dobrze to faktycznie lepiej żeby się nic nie zmieniało, prawda?

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w SANIPOR, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Zawiedziony.
@Administrator

NIC !!!!!!!!!!!!!!

Joanna

@Przemek pytasz pewnie, bo zobaczyłeś ogłoszenie firmy SANIPOR na kierowcę http://www.gowork.pl/praca/inne;b/gdynia;l?oferta_opinie=pracuj.pl5565289 Z tego co widzę, firma pisze tylko o rodzaju umowy, a o płacy nie. Jednak możliwe, że warunki finansowe są uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Dlatego ciężko będzie komuś odpowiedzieć na Twoje pytanie.

DOŚWIADCZONY
@Joanna

W tej firmie nie liczy się doświadczenie i KWALIFIKACJE ZAWODOWE ,ALE LICZY SIĘ GŁOŚNE KWA,KWA,KWA do DYSPOZYTORÓW,a to już MASZ U NICH NAJWWWWYŻSZE KWALIFIKACJE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przemek

Witam, zapytam z ciekawości, ile tam zarabia kierowca kat.C ??

Andrzej Szulc

Kidy zostanie usunięty piasek po akcji zimowej na ulicy Okrężnej i Marzanny. W dniu 24.marca zamiatarka liznęła ulice zebrała ok. 10 procent piasku i zniknęła. Jak długo piasek będzie zal;egał ulice i kto to ma posprzątać . Proszę o konkretną odpowiedź.

Joanna

@M.A dziękuję za Twoją opinię. Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat socjalu, który mają zapewniony pracownicy?

Józek

A mnie ciekawi co łączy pseudo kierownika z jednym z kierowców z Żukowa. Jakoś ma za mało pracy ten kierowca. O co tam chodzi? Ogólnie ten człowiek nie nadaje się na kierownika i przestrzegam przyszłych kierowców przed kontaktem z nim.

Zostaw merytoryczną opinię o SANIPOR - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.