SANIPOR

Gdynia

Opinie o SANIPOR

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w SANIPOR, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Joanna

@Przemek pytasz pewnie, bo zobaczyłeś ogłoszenie firmy SANIPOR na kierowcę http://www.gowork.pl/praca/inne;b/gdynia;l?oferta_opinie=pracuj.pl5565289 Z tego co widzę, firma pisze tylko o rodzaju umowy, a o płacy nie. Jednak możliwe, że warunki finansowe są uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Dlatego ciężko będzie komuś odpowiedzieć na Twoje pytanie.

DOŚWIADCZONY
@Joanna 20.10.2017 09:44

W tej firmie nie liczy się doświadczenie i KWALIFIKACJE ZAWODOWE ,ALE LICZY SIĘ GŁOŚNE KWA,KWA,KWA do DYSPOZYTORÓW,a to już MASZ U NICH NAJWWWWYŻSZE KWALIFIKACJE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przemek

Witam, zapytam z ciekawości, ile tam zarabia kierowca kat.C ??

Andrzej Szulc

Kidy zostanie usunięty piasek po akcji zimowej na ulicy Okrężnej i Marzanny. W dniu 24.marca zamiatarka liznęła ulice zebrała ok. 10 procent piasku i zniknęła. Jak długo piasek będzie zal;egał ulice i kto to ma posprzątać . Proszę o konkretną odpowiedź.

Joanna

@M.A dziękuję za Twoją opinię. Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat socjalu, który mają zapewniony pracownicy?

Józek

A mnie ciekawi co łączy pseudo kierownika z jednym z kierowców z Żukowa. Jakoś ma za mało pracy ten kierowca. O co tam chodzi? Ogólnie ten człowiek nie nadaje się na kierownika i przestrzegam przyszłych kierowców przed kontaktem z nim.

M.A

Pracuję w tej firmie 9 lat. To co się tu czyta to jakaś bzdura. Ludzie nikt na siłę Was nie trzyma. Firma płaci w terminie, jest socjal, i atmosfera fajna. 7 lat jestem kierowcą w tej firmie. Nigdy nie zdażyło się aby któryś z dyspozytorów był złośliwy itp. Jeśli robisz to co zlecają to po co mają się denerwować? A teraz odniosę się do mojego przedmówcy o nicku Młody. Chyba każdy uczestniczący w Akcji Zima dobrze wie kim jesteś. Przypadkowo wiem o co chodzi - chciałeś przychodzić na zimę się wyspać, ale dyspozytorzy głupi nie są, bez sensu oczerniasz tylko ludzi. A co do dyspozytorów to na zimię przeżyłem trzech: Adrian, Michał i Piotr. Michał porażka, Adrian i Piotr radzą sobie bardzo dobrze. Szkoda tylko że tak im się odwdzięczasz kolego Mlody. Ale spokojnie, będzie jeszcze zima, i mam nadzieję że Ciebie na niej nie będzie. Na koniec podsumowanie - polecam tą firmę przyszłym pracownikom.

Mlody

Dalej dyspozytorzy kasuje kasę że niby dopisze godzin a tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dopisuje mowa o panu pio... ale kasa musi być bo inaczej pod górkę będzie robił

Mlody

klauzula

@robol powiem szczerze to dość mocne określenie "mafijne" oczywiscie nie powinno tak byc, że jak ktoś wyraża swoje zdanie (a do tego przełożony w danej kwestii nie ma racji) to powinno byc to uwzględnione. A jak później taka osoba jest gorzej traktowana to słabo.

??

zastanawiam się skąd masz informacje, że sanipor oferuje jakiekolwiek benefity i szkolenia. Pracownikom nic o tym nie wiadomo....

wow

Ludzie , po co Wy próbujecie się na wzajem przekonywać. Skoro nie chcecie bazować na opiniach innych to należy spróbować pracy w Saniporze i się przekonać samemu, a tak po za tym to po co zaglądacie na forum. Forum jest dla tych , którym szkoda czasu na eksperymenty, szukają dobrych pracodawców.

radosny

ha,ha, dobre sobie. Szkolenia...? Rozwój....? Jedyne co się rozwinie to garb.

zainteresowany

obiecywać w ofercie pracy można różne rzeczy, w rzeczywistości tragedia. Umowa na czas określony, wynagrodzenie słabe, premia obcinana za co się da. Generalnie słabo. Jak ktoś nie ma pracy, na przeczekanie , żeby mieć coś , to można spróbować, ale jak ma się wybór, to radzę nie ryzykować. Szkoda czasu, żadnych benefitów,

pokrzywdzony!

Panie prezesie!Powinien Pan baczniej obserwować tę samowolkę która uprawiana jest w Pana firmie za Pana pieniądze(dyspozytorzy)dopisują swoim ludkom godziny,za które trzeba dać im dole,dzielą rejony po układach prywatnych po przegranych przetargach!!! Kto tak naprawdę jest świadomy tego, co tu się uprawia. Warto zwrócić uwagę na kadrę,a nie tylko na ROBOLA!!!!!!!!!!!

tak praca bardzo ciezka, zarobki oczywiscie adekwatne do pracy na poczatek 1.350-1,500tys (zaleznosci ile godz) na zleceniu po 4 -5 latach moze umowa o prace wtedy sie juz zaczynaja powazne pieniadze 2000 -2200

A.N.

Można u nich wypożyczyć kontenery na śmieci - wejdź sobie na stronę: www.e-worek.pl albo zadzwoń na nr:( usunięte przez administratora )Odbierają zarówno od firm jak i od osób indywidualnych.

kamin

hej, czy sanipor wywozi normalnie odpady z "indywidualnych" śmietników czy tylko z jakiś zbiorowych? no i czy można wypożyczyć u nich kontenery na śmieci? bo szukałem na stronie i niby jest bardzo przejrzysta i ładna to jakoś ja nie znalazłem odpowiedzi na to co mnie nurtuje i może wy możecie mi coś podpowiedzieć

kier.San.

Piątek? Od kiedy wypłaty masz 7.Ciesz się człowieku o ile jesteś pracownikiem tej firmy, że pracujesz u takiego pracodawcy gdzie regularnie otrzymujesz wynagrodzenie i jesteś ubezpieczony.Nie wiesz co to znaczy praca na czarno i proszenie się o swoje zarobione pieniądze.Zastanawiam się nad twoimi słowami"a to znowu",pracuję od kilku lat i wypłatę otrzymuję 10 . Słowa uznania dla prezesa i pani księgowej.A do ciebie ///////////!!!!!!!!!!!!!!!!! zmień bank a może pracę albo dłużej jeszcze popracuj czego ci życzę.

///////////!!!!!!!!!!!!!!!!!

a to co znowu przelewy powinny byc juz w piatek a dzisiaj iuz 12 a wyplat nie ma

dawkas

ci panowie to nie ŚMIECIARZE!!! oni sprzątają !!!!nauczcie się ludzie!!!

dora

A ja chciałabym podziękować miłemu panu smieciarzowi który w dzielnicy gdynia witomino rano zadzwonił do mojej furtki i z uśmiechem przypomniał ,że muszę wystawić worki z plastikiem i szkłem na chodnik /widząc worki stojące pod drzwiami/ Jakież było moje zdziwienie !!!!!! Nareszcie trochę uczynności

glodny

wyplaty na raty bzdura jakas jedni dostali a drudzi nie co za bajzel

robol

do kadrowka a jak tam przelewik juz sobie zrobilas w tym miesiacu?

jozia

no i zaczelo sie dzisiaj 9 ty a pensje nie wyplacone zawsze do 10 tego na kontach juz byly a teraz ludzie przez wekend nie maja co do gara wlozyc,

Mario

Witam może ktoś napisać jakie są zarobki na ładowacza śmieciarki z góry dziękuje

marek
@Mario 25.06.2013 13:21

jaka praca taka placa nie wywoza smieci na czas olewaja swoja robote same skargi nanich sa w gdyni

Jaś Fasola

Prawda jest taka, że w tej firmie nie szanuje się nikogo, ludzie zarabiają coraz mniej, ostatnia podwyżka była pięć lat temu, podsuwają do podpisu papier, że na własną prośbę zrzekasz się nagród jubileuszowych i tylko coraz więcej pracy i obowiązków, bo ludzie się zwalniają a robotę trzeba przerobić, no i wiecznie niezadowolony Pan na włościach.

xxxxxxxxx

Do osoby o nicku 'anonim' myślę, że przeczytanie tych dwóch stron opinii w sumie powinno wystarczyć. Opieka medyczna- brak, premia- brak, telefon- w zeszłym roku był ale jak teraz nie wiem ( ustalony limit do wykorzystania po przekroczeniu bulisz z własnej kieszeni), samochód służbowy - tylko na godziny pracy do domu nim nie wrócisz. Więc jeśli jesteś np. z Gdańska to samochodzik zostawiasz na Handlowej i na SKM albo własnym autem. Zapomnij o pracy 8 godz. dziennie. A o szefach , kierownikach znajdziesz info w opiniach powyżej.....

gshgfg

[usunięte przez administratora] firma ludzie ciezko pracuja a oni im pensje skracaja...

Paweł

Witam Wszystkich. Ostatnio ukazało się ogłoszenie o wolnym etacie Dyspozytor wywozu i oczyszczania w Saniporze. Czemu jest wolny etat, jak się tam pracuje jako dyspozytor, prosze o info, bo wysłałem CV. Dziękuję, pozdrawiam.

Zostaw opinię o SANIPOR - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANIPOR