Opinie o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. w Kraków

Semahead to kontrowersyjne miejsce pracy, z jednej strony dobrzy specjaliści, duzi klienci, a z drugiej wciąż zmiany kadrowe i procedury korporacyjne. Polecam bloga

Ja tez

Kiedyś był klimat, luz , teraz same przetargi i dyrektory i tylko kasa

Byly Sema
@Ja tez

Polowa z tychopinii jest do bani , wszystko zależy od działu. Tam jest z 50 os obecnie

Nick22

Jak wygląda rozmowa na staż? Ile dają?

Znam much dobrze

Na plus: klienci, ludzie, atmosfera. Na minus: kasa (choć pewnie zależy od działu), chaos, brak wyjazdow integracyjnych

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dziennikarz w serwisie Sport?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Byly pracownik

Nie pracuje tam od roku wiec nie wiem jak jest teraz ale nie miesci mi się w glowie komu z konkurencji tak bardzo i bezwzględnie zależy aby kłamiąc oczernić innych? Kiedyś to wyjdzie na jaw i macie mosty popalone.

Nickk

Sporo tu hejterow ciekawe czego się tak boją

Nie jestem zachwycony ale na tle innych (promo/novem) to i tak przepasc

Nick1

Widać że stoi za nimi wielke korpo to plus i minus zależy kto czego szuka

Aaa

Semahead ma wady i zalety, wiele komentarzy stąd to ewidentna konkurencja wstyd

Byly Sema

Pensje jak na Krakow bardzo dobre, można się wiele nauczyć. Polecam (były pracownik)

Super miejsce polecam wszystkim.

Ksiądz

Kornel, Bóg, honor wiara i religia, c'nie?

Michał L

@nick 2017-06-26 10:56 Nie ma tam danych o których piszesz. Naciągasz ludzi na download tego śmiecia. Słabe

Holland

Szlachetna paczka już zrezygnowała z interii. Ciekawe czy na rzecz nowego brandu ????

Divix
@Holland

Z dobrych źródeł wiem, że poszła do innej znanej krakowskiej agencji.

@Divix

Innej, znanej, krakowskiej? hue hue

Jak dyrektorzy przekupują klientów agencji do nowopowstałej firmy to wiedz, że coś się dzieje. Brak profesjonalizmu i aż wstyd, że tyle tym ludziom i tej firmie ufałam.

Ale sobie big brothera tu robicie. Odszedłeś z firmy to nie szkodź obecnym pracownikom. Niektórzy tu jeszcze pracują... Nikt nie bedzie chciał tu przyjść niestety po takich komentarzach.

nick

a caly czas opowiadaja jacy to wszyscy zli na okolo. wstyd panie dulęba

Alfred

oszuści, nie wierze, zarzad interii tego nie widzi? az zal wszystkich duzych klientow

nick

Jeśli zostajesz po stażu 1700 (śmiech na sali), jeśli przychodzisz z ulicy (umiejąc mniej niż ci po stażu) dostajesz 2.000-2.500, zależy od działu. Ogólnie nie polecam. Plus jest taki, że jest umowa o prace.

Zwykły
@nick

Niezła ściema. W jakim dziale tak jest? Czyżby konkurencja się uruchomiła?

mklp
@nick

1700 po stażu? Chyba sobie na poczekaniu taką kwotę wymyśliłeś... Czy się zostaje po stażu na młodszym, czy się przychodzi z ulicy na młodszego to kasa jest taka sama. Ja polecam każdemu kto ma ambicje i chce się w jakiś sposób rozwijać w branży e-marketingu. A Ci co marudzą tutaj to zazwyczaj osoby, które wiecznie wymagają, a nic nie dają od siebie, chcą wszystko załatwić najmniejszym kosztem. Znam z autopsji. Żeby do czegoś dojść trzeba zapier....

Alfred
@mklp

Dokładnie trafiłeś w sedno, większość komentarzy tutaj to zmyślone bzdury, a niestety czasy mamy takie, że wiele osób przychodzi bez chociaż minimalnych umiejętności związanych z działalnością firmy, a wymaga od razu co najmniej wypłaty za starszego specjalistę ...

dddd

netto?

Dorian

Często piszecie o niskich zarobkach. Jak niskich? Jakiś przykład?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.?

Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.
3.2/5 Na podstawie 270 ocen.
  • os. Teatralne 9a
    31-946 Kraków

Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.