logo Saint-Gobain Polska

Saint-Gobain Polska

Gdynia

Opinie o Saint-Gobain Polska

klemens 2011-12-11 21:10
Przykro mi to stwierdzić... wiele się w firmie zmieniło. Zwolnienia i jeszcze raz zwolnienia.... pracowników fizycznych oraz na najniższych szczeblach. W zamian zostało powołanych kilka nowych stanowisk kierowniczych;/
Brak możliwości rozwoju, komunikacja w tej firmie nie istnieje, zero informowania o czymkolwiek. Człowiek musi się wszystkiego domyślać.
Brak schematu organizacyjnego, wiele stanowisk utworzonych pod kumpli, kolegów. Kierownik kierownika pogania.... oj skończy się to niedługo panowie dyrektorowie....
lol 2012-04-24 13:51
Zgadzam się z tym kolesiostwo i udawanie że wszystko jest ok .pozdrowienia dla czarnej mamby
kocina 2012-06-29 16:48
podobne bagno robi sie w gorze kalwari,tylko audyty im w głowie i raporty,redukcje.a cala produkcja opiera się na pracownikach sezonowych.i kto na tym zyska???????????????????nazwy firmy sie zmieniaja a gora ta sama......
ale o co chodzi? 2012-09-07 09:48
To prawda firma ma fajny produkt ale to kolesiostwo dramat, dramat, dramat ktoś kiedyś mi w firmie powiedział \\\"dość zamiatania pod dywan\\\" hahaha no i to była chwila w której zaczeło się wpychanie nawet mebli pod dywan :) Czarna Mamba :) oj [usunięte przez moderatora]bardzo miła i sympatyczna ale wiedzy o zarządzaniu zespołem i ludźmi to zerrrrrooooo :) jak można pozwolić odejść a nawet zmusić do odejścia najlepszego pracownika w firmie po ponad 12 latach pracy, jak można zlikwidować stanowiska pracy a obowiązki przełożyć na innych bo nie ma się pomysłu i podstaw by zwolnić człowieka :) jak można zwalniać handlowców co robią obroty? hhh no ale nawet duży dywan się kończy z czasem.
Mat 2013-03-03 08:19
Całkowicie się zgadzam, dla mnie jest nie do pojęcia jak można zmusić do odejścia najlepszego pracownika 12 lat stażu, który dostawał nagrody, wyróżnienia zawsze był stawiany za wzór pracy klientem a co istotne trzymał i pilnował marży jak i również zwalniać ludzi którzy mają wyniki i wzrosty :) Czarna Maba :) dobre :) Ale co najważniejsze to bardzo fajne produkty firma posiada :)
posadek 2016-04-24 11:58
no prowizje zależą od zrealizowanych targetów czyli głównie od uzyskania klientów np. oczywiście w zależności od stanowiska
Marc X 2016-12-05 12:21
Nie polecam. Korporacja, korporacja, korporacja - kolesiostwo, układziki, donosicielstwo, ukrywanie prawdy. Poznałem to wszystko w ciągu 10 lat pracy w tym tworze. Jeśli ktoś chce sobie zatruć życie "korporacyjnym wyścigiem szczurów" to proszę bardzo Saint_Gobain czeka. Firma w ,której ludzie się nie liczą, liczy się tylko cyfra, okłamywanie rzeczywistości, malowanie trawy na zielono, pisanie wyjaśnień to tego jak słaba jest pozycja Webera na rynku. I jeszcze śmieszne doktrynizowanie świadomości - Jesteśmy najlepsi - bo najlepsi. Żałosne. Daleko od Webera... Marka coraz słabsza, standardowo przyjęli że nie uznają reklamacji na swoje bardzo słabe jakościowo produkty, zawsze winny jest wykonawca bo jest Idiotą a my zawsze idealni... Dramat!!!
Zostaw swoją opinię o Saint-Gobain Polska - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska