Opinie o Saint-Gobain Polska w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saint-Gobain Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Saint-Gobain Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Gdynia

Klient Nowy wpis

Obsługa spoko,miło, kulturalnie i sprawnie. Gorzej jak przy odbiorze towaru trafi się na jednego magazyniera... Takiego chama i prostaka to w życiu nie widziałem, człowiek ma o sobie mniemanie jakby był co najmniej dyrektorem tej firmy...słoma z butów wystaje.

Tom53

Śpieszmy się kochać pracowników webera bo tak szybko odchodzą xD

@Tom53

Cześć, widzę, że masz wiedzę na temat pracy w firmie Saint-Gobain Polska. Czy mógłbyś się nią podzielić z użytkownikami forum? Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

@Paweł

Czytaj dokladnie co tu ludzie piszą.

Weronika
@Tom53

A ty jesteś byłym pracownikiem? Po jakim czasie ty odszedłeś jeśli można spytać?

@Weronika

Można spytać xD

Irena
@Tom53

to ja zapytam - dlaczego odszedłeś? no i po jakim czasie choć to nie moje pytanie :D

@Irena

Odszedłem po roku, a z powodów takich jakie tu ludzie opisują

Weronika Nowy wpis
@Tom53

A co było taką kropką nad i, że dobra teraz już na 100% odchodzisz?

Tom53 Nowy wpis
@Weronika

Przeczytaj jeszcze raz co pisałem ja oraz inni o weber... może za 25x zrozumiesz. Wierzę w ciebie :)

Lidia Nowy wpis
@Tom53

Skoro przez rok pracowałeś to się zastanawiam jak bardzo praca tutaj różni się w zależności od sezonu? Zauważyłeś, żeby w poszczególnych miesiącach było lepiej / gorzej?

Gosc

Mam pytanie .Dlaczego pan J.P. pracował tylko rok na stanowisku kierownika.

@Gosc

...bo na jego miejsce przyszedł (usunięte przez administratora)

Trw
@Gosc

...bo na jego miejsce przyszedł J. P. II

Axel

Uwaga na "skutecznego" bo to konfitura.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Saint-Gobain Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Petra

Jakie są zarobki ? Na czym praca polega , w sensie czy są rekrutacje ?

Riot

Najśmieszniejszy jest ten cały majster marek co tylko (usunięte przez administratora) jakie to ulepszenia w zakładzie wprowadzi, a tak naprawdę to tylko siedzi na(usunięte przez administratora)

Przestrzegają u was bhp?

guardian

Dodam jeszcze, że przez to iż ciągle się pracownicy zmieniają to inni mają więcej pracy ponieważ firma chce więcej i więcej a nowych pracowników nie ma i wszystko trzeba robić za dwóch. Nawet jak ktoś się przyjmie to zanim się w droży w pracę to dużo czasu minie, a i tak po jakimś czasie odejdzie... no i znów zaczyna się wszystko od nowa.

Ryszard

Zawsze jest możliwość zmiany pracy ale wydaje mi się, że sobie możemy zarzucić wiele błędów w pracy.

rychu
@Ryszard

Jasne... taki to dobry zakład tylko pracownicy nieodpowiedni. Nie ośmieszaj się koleś.

cymes

Nie polecam pracy w tej firmie. Ogólny b**del... starzy pracownicy wysługują się nowymi. Wszędzie pył, tynk który przylepia się do wszystkiego. Teraz chcą aby każdy nosił maski albo przyłbice... trudno w tym oddychać oraz po paru godzinach taka przyłbica już jest niemal całkowicie zabrudzona tynkiem i nic przez nią nie widać... z wielką łaską dadzą ci nową po paru dniach albo w ogóle. Zaletą jest jedna zmiana, a o dorobieniu sobie w sobotę możecie zapomnieć bo wtedy przychodzą tylko starzy pracownicy. Cfffaniactwo i nic więcej. Praca tylko na przeczekanie czyli popracować miesiąc lub max dwa zanim czegoś lepszego się nie znajdzie.

Jacek
@cymes

To smutne, że w Twojej opinii nie jest to dobre miejsce pracy. Nie napisałeś jednak nic na temat ewentualnych wynagrodzeń, które firma ta oferuje. Brak informacji o podstawie wynagrodzenia oraz o ewentualnych dodatkach do pensji podstawowej. Jesteś jednak w stanie coś na ich temat napisać?

nie słoik
@Jacek

...pomyśl zanim coś napiszesz. Skoro tyle jest złych opinii o tym zakładzie to chyba jasne, że płaca jest tam nie adekwatna do wykonywanej pracy... mało tego co piątek trzeba tam czyścić kotły jakimiś chemikaliami które są niebezpieczne dla zdrowia i żaden z pracowników nie chce tego robić to wysługują się nowymi. Zarobisz tam tyle samo co w innych firmach mieszczących się na tej ulicy. Ja dostawałem 2700 netto i tyle samo zarabiam w innej firmie gdzie nie ma tynków czy owych chemikaliów. NIE POLECAM pracy w weberze.

Kamila

@Ryszard jakie to błędy?

Hirohito

Generalnie firma neokolonialna. Wyzyskać, wyczerpać, a potem zwolnić (lub pracownik sam się zwolni) NIE polecam, nie warto tracić zdrowia. No i te zarobki i system motywacji, hahaha!

Jacek

@Dat, Twoim zdaniem, za sytuację w Saint-Gobain Polska od kilku lat odpowiedzialni są Ci sami ludzie. Czy na przestrzeni tego czasu zmieniło się coś w kwestii warunków zatrudnienia? Zachęcam Cię do krótkiego opisania aktualnie proponowanych warunków na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie.

Możecie opisać świeżą sytuację Saint-Gobain Polska? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Dat

Sytuacja ta sama od lat nic się nie zmienia bo Ci sami ludzie u sterow co w 2017 i 2016. Czarna Mamba której pojęcie o zarządzaniu jest równe zero a zarządzanie ludźmi tragedia dalej kontynułuje dzieło jeszcze wielu dobrych pracowników odejdzie lub zostanie zwolnionych aż dziwne że jeszcze tego zakładu nie zamknęli. Weber to (usunięte przez administratora) za tragiczne pieniądze. Korporacja w najgorszym wydaniu.

Marc X

Nie polecam. Korporacja, korporacja, korporacja - kolesiostwo, układziki, donosicielstwo, ukrywanie prawdy. Poznałem to wszystko w ciągu 10 lat pracy w tym tworze. Jeśli ktoś chce sobie zatruć życie "korporacyjnym wyścigiem szczurów" to proszę bardzo Saint_Gobain czeka. Firma w ,której ludzie się nie liczą, liczy się tylko cyfra, okłamywanie rzeczywistości, malowanie trawy na zielono, pisanie wyjaśnień to tego jak słaba jest pozycja Webera na rynku. I jeszcze śmieszne doktrynizowanie świadomości - Jesteśmy najlepsi - bo najlepsi. Żałosne. Daleko od Webera... Marka coraz słabsza, standardowo przyjęli że nie uznają reklamacji na swoje bardzo słabe jakościowo produkty, zawsze winny jest wykonawca bo jest Idiotą a my zawsze idealni... Dramat!!!

posadek

no prowizje zależą od zrealizowanych targetów czyli głównie od uzyskania klientów np. oczywiście w zależności od stanowiska

Mat

Całkowicie się zgadzam, dla mnie jest nie do pojęcia jak można zmusić do odejścia najlepszego pracownika 12 lat stażu, który dostawał nagrody, wyróżnienia zawsze był stawiany za wzór pracy klientem a co istotne trzymał i pilnował marży jak i również zwalniać ludzi którzy mają wyniki i wzrosty :) Czarna Maba :) dobre :) Ale co najważniejsze to bardzo fajne produkty firma posiada :)

ale o co chodzi?

To prawda firma ma fajny produkt ale to kolesiostwo dramat, dramat, dramat ktoś kiedyś mi w firmie powiedział \"dość zamiatania pod dywan\" hahaha no i to była chwila w której zaczeło się wpychanie nawet mebli pod dywan :) Czarna Mamba :) oj [usunięte przez moderatora]bardzo miła i sympatyczna ale wiedzy o zarządzaniu zespołem i ludźmi to zerrrrrooooo :) jak można pozwolić odejść a nawet zmusić do odejścia najlepszego pracownika w firmie po ponad 12 latach pracy, jak można zlikwidować stanowiska pracy a obowiązki przełożyć na innych bo nie ma się pomysłu i podstaw by zwolnić człowieka :) jak można zwalniać handlowców co robią obroty? hhh no ale nawet duży dywan się kończy z czasem.

kocina

podobne bagno robi sie w gorze kalwari,tylko audyty im w głowie i raporty,redukcje.a cala produkcja opiera się na pracownikach sezonowych.i kto na tym zyska???????????????????nazwy firmy sie zmieniaja a gora ta sama......

lol

Zgadzam się z tym kolesiostwo i udawanie że wszystko jest ok .pozdrowienia dla czarnej mamby

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Gdynia

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Saint-Gobain Polska