logo Saint-Gobain Polska

Saint-Gobain Polska

Gdynia

Opinie o Saint-Gobain Polska

klemens 2011-12-11 21:10:57
Przykro mi to stwierdzić... wiele się w firmie zmieniło. Zwolnienia i jeszcze raz zwolnienia.... pracowników fizycznych oraz na najniższych szczeblach. W zamian zostało powołanych kilka nowych stanowisk kierowniczych;/
Brak możliwości rozwoju, komunikacja w tej firmie nie istnieje, zero informowania o czymkolwiek. Człowiek musi się wszystkiego domyślać.
Brak schematu organizacyjnego, wiele stanowisk utworzonych pod kumpli, kolegów. Kierownik kierownika pogania.... oj skończy się to niedługo panowie dyrektorowie....
lol 2012-04-24 13:51:48
Zgadzam się z tym kolesiostwo i udawanie że wszystko jest ok .pozdrowienia dla czarnej mamby
kocina 2012-06-29 16:48:15
podobne bagno robi sie w gorze kalwari,tylko audyty im w głowie i raporty,redukcje.a cala produkcja opiera się na pracownikach sezonowych.i kto na tym zyska???????????????????nazwy firmy sie zmieniaja a gora ta sama......
ale o co chodzi? 2012-09-07 09:48:53
To prawda firma ma fajny produkt ale to kolesiostwo dramat, dramat, dramat ktoś kiedyś mi w firmie powiedział \"dość zamiatania pod dywan\" hahaha no i to była chwila w której zaczeło się wpychanie nawet mebli pod dywan :) Czarna Mamba :) oj [usunięte przez moderatora]bardzo miła i sympatyczna ale wiedzy o zarządzaniu zespołem i ludźmi to zerrrrrooooo :) jak można pozwolić odejść a nawet zmusić do odejścia najlepszego pracownika w firmie po ponad 12 latach pracy, jak można zlikwidować stanowiska pracy a obowiązki przełożyć na innych bo nie ma się pomysłu i podstaw by zwolnić człowieka :) jak można zwalniać handlowców co robią obroty? hhh no ale nawet duży dywan się kończy z czasem.
Mat 2013-03-03 08:19:45
Całkowicie się zgadzam, dla mnie jest nie do pojęcia jak można zmusić do odejścia najlepszego pracownika 12 lat stażu, który dostawał nagrody, wyróżnienia zawsze był stawiany za wzór pracy klientem a co istotne trzymał i pilnował marży jak i również zwalniać ludzi którzy mają wyniki i wzrosty :) Czarna Maba :) dobre :) Ale co najważniejsze to bardzo fajne produkty firma posiada :)
posadek 2016-04-24 11:58:51
no prowizje zależą od zrealizowanych targetów czyli głównie od uzyskania klientów np. oczywiście w zależności od stanowiska
Zostaw swoją opinię o Saint-Gobain Polska - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska