Opinie o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy XL Tape-International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Tape-International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

człek

Ktos tu napisal ze BDT jest najbardziej rozpoznawalna firma w polsce:) hym... dziwne bo mam firme remontowa juz 5 lat i pierwszy raz o tej firmie uslyszalem jakies 3 miesiace temu dzieki reklamie w tv.

marek
@człek

Przynajmniej nie daj się zwieść tymi bajkami o tym jakie to cudowne produkty mają. Korzystałem z ich wałków przy remontach, jeden nadał się do malowania, reszta dziadostwo. Taśmy to szkoda gadać, niebieska odpadała ze ściany pomalowanej farbami Beckers. Mógłbym tak pisać dalej. Kupiłem bo niby taka dobra marka a się przejechałem.

Wykonawca
@marek

Znowu jakiś pseudohandlowiec wylewa żale na forum, ja używam produktów BluedolphinTapes i jestem więcej niż zadowolony. Siedzę w branży 20 lat a BDT znam od 7. Pracuję tylko na tej marce.

byłsobieczłowiek
@Wykonawca

I płacisz więcej za coś co produkują dla nich ich konkurenci wierząc, że to marka BDT. Skąd się tacy biorą to nie mam pojęcia.

Krystian

Ciekawe jak idzie nowemu pracownikowi pod nickiem gość ):)

Stazysta

Wlasnie nie. Premie jeszcze bym przelknal bo by pan kierownik 'nie uznal' i nie masz nic do gadania. Ale 2% od poszerzenia nie przyznali. a poszerzenia bylo ponad 20tys to bylo na poczatku roku. Czyli ok 5stow w pizzzz... tak podziekowali:)

Egen
@Stazysta

Lepsze rzeczy to są z tym budżetem jaki dostawałeś za poszerzenie. Swoją drogą kupować ich poziomice tylko dlatego, że są BDT to też paranoja. W ogóle istnieje możliwość skontaktowania się z Tobą poza forum? Mam pewne pytanie.

Zenek

Jak zabrali prowizje? Przecież ona jest naliczana od sprzedaży. Rozumiem ze masz na mysli.premie

Przedstawiciel Handlowy

Żenada. Pytania bez sensu. W połowie tych dziwnych pytań wiedziałam, że to nie dla mnie. Chcą dawać najniższa krajową, a wymagania z kosmosu.

Czy w obecnej pracy może pani korzystać z samochodu do celów prywatnych? Jak pani obecnie raportuje, w dzień czy po południu? Zamówienia wysyła pani z programu czy mailem?

Stazysta

Prawda w oczy kole? Zabieranie prowizji nalezacej sie jak psu buda bez podania konkretnego powodu tylko majaczenia blebleble chyba nie swiadczy najlepiej nie o pracowniku, a o kierowniku.

Stazysta

No tak, nie maja pojecia lub maja myslenie zupelnie oderwane od rzeczywistosci. O budzecie na karcie nie bede mowil sczegolowo (wiadomo) dodam tylko, ze flota na samochod tez jest bogata i wszystko z myjnia zapachami plynami itp co mozna kupic na orlenie to placimy flota. A auto oczywiscie osobowe i do dospozycji all dej all najt. Tak dalej budowlanka. A oni niech z najnizsza krajowa i tymi wymyslami swoimi cmokna sie w dupe na kazdym punkcie wszyscy wiedza co sie dzieje w bdt i maja beke z tej firmy, zarzadz jest (usunięte przez administratora) na maxa!

Lubiplacki
@Stazysta

Cygan żebyś się nie posr.... ze szczęścia jak ty teraz masz dobrze. To co pisałeś o kierowniku źle świadczy ale tylko o tobie.

Zenek

Stazysta problem.z.kierownikami Bo pewnie awansowali ze stanowiska przedstawiciela i nie maja pojecia o.zarządzaniu ludźmi iwynikami i motywacja. Jaki masz budżet na karcie? Dalej jestes w budowlance?

stazysta

witam, kilka słów o firmie blu dolfin (tak sie wymawia, chyba ogladaliscie reklame?) od byłego pracownika firmy. przepracowalem w firmie rok i to jest ten czas ile powinienes spedzic w tej firmie aby z odrobina szczescia i wlasnym sprytem i umiejetnosciami dostac sie do porzadnej firmy ktora wie jaka prace wykonuje dla niej PH i nie traktuje cie jak jednego ze 120 zatowarowywaczow murzynow. o narzedziach pracy nie bede pisal, to juz zostalo powiedziane. wsparcie sprzedazy? firme nie stac na polar koszulke glupie dlugopisy. przez rok wywalczylem kilka i to tylko dzieki robionemu poszerzeniu (gdzie w nowej firmie na wejsciu dostalem polary koszulki rybaczki dlugopisy narzedzia i karte z budzetem dla klientow). mobbing? trudno powiedziec. non stop maile od ludzi z firmy, jakies zmiany, nie jasne warunki rozliczenia co miesiac sie handlowcom nie zgadzaja wyplaty nie wiadomo o co chodzi ogolna kila i mogila. duzo tez zalezy od kierownika, jest jest wporzadku to da sie wytrzymac ale sa tacy co dzwonia od 8 do 16 po tysiac razy i mecza glupimi gatkami typu sprzedawaj tasmy uni a wchodzac na punkt z tym kierownikiem moi klienci odrazu chcieli go wynosic na kopach..podkreslam kierwnika.. co tu duzo gadac? znajomy za tableta o wartosci 400zl musial zaplacic 1000zl. inaczej sprawa do sadu, a kazdy handlowiec ostatni miesiac pracuje za najnizsza krajowa. pozdrawiam

Bogdan

Gosc jak tam w nowej pracy ? Wszystko gra ?:)

Krystian

Trzeba otworzyć jakis czat zeby moc dyskutować na zywo bez jakiś komentarzy. Poznać pracowników z innych firm. Chyba ze juz cos takiego istnieje :)

Tu już nie ma co pisać, chyba wszystko zostało napisane, ja proponuję założyć forum dyskusyjne byłych pracowników XL,napewno tam to by się działo.

Jacob

Chłopaki cicho siedza.. chyba sezon na taśmy ruszyl :)

JAck
@Jacob

Koni miesiąca, każdy plan goni :)

Alfons

Kto ci powiedział ze tesa kupuje w XL ??!

Zenek

Miki bylo juz napisane Podstawa najnizsza krajowa plus prowizja 1.5 % za standardowy towar i 4% za wprowadzenie nowego plus premia Berlingo bez możliwości prywatnej jazdy Trzepany gps na okrągło Tablet Nokia stara za 100 zl 2 soboty pracujesz po 4 h za 100 netto Za soboty wypłacaja po 3 miesiącach Pierwszy miesiąc jezdzisz tylko za podstawę Szkolenia płatne 40 klientów to.twoja baza odwiedzadz.ich co tydzień

miki

a jak jest na podkarpaciu? bo poszukują teraz PH i nie wiem czy próbować. Jak wygląda rekrutacja? Jakieś testy/egzaminy oprócz rozmowy? Jaka jest podstawa i samochód? Zwykły PH nie może uderzać do sieciówek? (jeśli nawet ma już kontakty?)

Hela z wesela

I czym wy sie podniecacie. Firma która sprowadza z Chin taśmy i je konfekcjonuje? Do żadnej firmy nie można ich porównać. A przede wszystkim nie porównujcie tej firmy do producentów. !!!

Marian KAEM

Rozmowa rekrutacyjna jest po to aby czlowiek mógł poznać potencjalnego.pracodawcę i pracodawca potencjalnego pracownika. Kazdy ma jakies wymagania, zarówno pracownik i jak i pracodawca wiec jeśli kandydatowi nie spodobają sie warunki to nie przyjmie pracy w danej firmie wiec straszna glupota xl tape jest fakt.ze kaza sie uczyc asortymentu na pamiec... Po co.mi rozmiary waszych walkow czy workow na smieci jak nie bede zainteresowany podjęciem pracy ?!!!!!? ;) Smiech na sali Ciekawe kto z doświadczeniem pojdzie tam na rozmowę

Ziomek

Ale jak zarabiaxie tutaj po 4000 czy 5000 netto to bajka. Zyc nie umierać

Ziomek

Słyszałem ze przyjmuja juz kogo leci Potężna rotacja 50 % to juz naprawdę frajerstwo. W glowie sie nie mieści. To ja wkurwiony byłem jak.u mnie w firmie podnosili ciągle 20-30%. Wiec moze.odchodzą nie dlatego ze sa słabi tylko nie godza na takie wykorzystywanie.

Zostaw merytoryczną opinię o XL Tape-International Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Tape-International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Tape-International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Tape-International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Tape-International Sp. z o.o.