Opinie o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy XL Tape-International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Tape-International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

zzzz

W tamtym roku było tak, że na Boże Narodzenie dali kasę z funduszu, a potem się okazało, że sfinansowali to tym, że nie dawali premii, więc suma summarum nic nie zyskałeś, a nawet straciłeś bo z racji świąt trzeba było jeszcze klienta docenić a z tego co dostałeś nie starczyło nawet dla tych dobrych klientów. Innych socjalów nie ma. Z gadzetów to łaskawie po 5 miesiącach pracy dostałem kurtkę a ile było gadania. Najśmieszniejsze jest to, że wymaga się robienia promocji w stroju firmowym, ciekawe skąd to wziąć jak nawet uzyskanie głupiej koszulki to walka ze wszystkimi.

psl

Tak jak pisali na pierwsze doswiadczenie to jest dobrze ,bo biora wszystkich, z czasem ci przejdzie praca u nich, o premi nigdy się nie dowiesz bo nie ma jasnych zasad co do wynagrodzeń(pasków nie dostajesz), nie jest łatwo wyrobić (musiśz mięc mega udany miesiac), o gadżetach zapomnij nie ma nic, a jak jeszcze masz wysłuchiwać rad Wuja Toma(pana M.D), który o niczym nie ma za bardzo pojęcia i tylko dlatego jezdzi że w kielcach jest już nie potrzebny , to ci ręce opadają. Tyle w temacie tonącego delfina.

aws

Tego sie nie da przełożyć, bo tu głownie płacą za poszerzenia i paradoks jest taki że musisz trafić na jak najgorzej rozwinięty rynek tym więcej zarobisz ,a takich jest coraz mniej ponieważ product menadzer działa, aby na siebie zarobić.. Pamiętaj że nie możesz liczyć na kierowników ponieważ oni na tym stanowisku są na papierzę, jak go zabierzesz na sklad to jedynie co ci może: to zaszkodzić. PAMIĘTAJ O TYM!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŚLI UFASZ TO UFAJ SOBIE!

Ugrac to nic nie ugrasz warunki dla wszystkich takie same.Jak wyrobisz target to zarobisz jak nie to dolaczysz do setek bylych pracownikow firmy spod znaku delfina.

Przedstawiciel Handlowy

Żenada. Pytania bez sensu. W połowie tych dziwnych pytań wiedziałam, że to nie dla mnie. Chcą dawać najniższa krajową, a wymagania z kosmosu.

Czy w obecnej pracy może pani korzystać z samochodu do celów prywatnych? Jak pani obecnie raportuje, w dzień czy po południu? Zamówienia wysyła pani z programu czy mailem?

Ludzie.Czytajcie opinie wczesniejsze tam jest wszystko opisane.Pytania typu ile za co I czy fura darmowa pokazuja tylko ze chcecie zarobic a sie nie narobic a tutaj tak sie nie da.PM jak nie poszerzy za 20 tysi w miesiacu to popracuje miesiac dwa I heja.Handlowiec tak samo.Tu nie ma miejsca na wpadki.Nie robisz cyferek to jestes nikim.Fure daja 8-16 berlingo max 3letnie tablet telefon I kierownika na plecy.Slabszy odpadnie po dwoch tygodniach.Wierzcie mi na slowo.

ferdek

Dają karocę citroena berlingo możesz dostać nowego 2015 a i strsze gabloty też się zdarzają. Auta nie można użytkować poza godzinami pracy bo to grozi karą, ponadto prędkość max 150 bo jak więcej to grozi nagana albo zabranie kasy z wypłaty.

zzzz

Jak inaczej chcesz sprzedawać? Telefonicznie? To chyba, że masz już 220 lat stażu i znasz cały rynek. Odpuść sobie pracę na tym stanowisku bo nie masz nawet pojęcia o tym jakie wymagania tam są oprócz prawka. @amiona pensja uzależniona jest od tego jak wiele poszerzysz a nie sprzedasz, proponuję się dowiedzieć jaka to różnica. Szybciej wylecisz z tego stanowiska niż zarobisz.

ferdek

Pracować sobie możesz, ale pamiętaj że tam przedstawiciel jest nikim (zerem). I to nie wynika tylko z mojej opinii,ale także moich poprzedników. Jesli nie wierzysz to podejmij u nich pracę a sam sie przekonasz za parę miesięcy.

zzzz

Małe naprawy, koszt parkingu, myjnia, płyn do spryskiwaczy, żarówki itd. W jednym miesiącu uzbierało mi się tego na 400 zł i czekałem dwa miesiące. Na paliwo masz kartę. Odpuść sobie pracę tam, po stylu wypowiedzi stwierdzam, że nie nadasz się na standardy BDT. Polacy są upodleni, u nas ph zarabia tyle i uważa się za pana świata, w Niemczech podstawowa pensja jest wyższa niż to co oni uważają za sukces.

zzzz

to jest pensja z premią. Warto również zauważyć, że część kosztów pokrywasz z własnej kieszeni a potem czekasz na zwrot. U mnie kiedyś trwało to dwa miesiące bo księgowość tam śpi

zzzz

a czym są spowodowane? Odnalezioną niszą w rynku, na którym zmieści się dodatkowe 30 osób, które musi na siebie zarobić około 100 tys zł? Jak już piszecie z tego biura bo ktoś wam kazał to przynajmniej zachowajcie jakieś minimum przyzwoitości w wychwalaniu tej firmy. Poza tym aby wiedzieć jaki jest tam poziom rotacji to wystarczy wejść do 2-3 sklepów gdzie mają Delfina i zapytać co sprzedawcy sądzą o tej firmie oraz z iloma PH mieli już kontakt. @Nick jak się komuś nie chce czytać tzn. że jest leniwy, a jak jest leniwy to niech sobie odpuści pracę PH bo to nie jest lekkie i przyjemne zajęcie gdzie wszystko dostajemy na tacy.

Jezeli komus sie nie chce tych 20 stron czytac to ciekawe czy bedzie mu sie chcialo codzienne raporty wysylac I byc dostarczycielem towaru zwanym dalej przedstawicielem handlowym w firmie BDT.

Wydaje mi sie ze Ty sobie nie poradzisz skoro po 20 stronach pisania o pracy na tym stanowisku zadajesz takie pytanie.Chyba ze celowo je zadales aby podsycac temat.

Długi

A czy można używać samochodu służbowego do prywatnych celów? Wrażenia na rozmowie kwalifikacyjnej firma robi naprawdę dobre, który rejon jest najlepszy?

@Długi

Ja pierniczę, idziesz na rozmowę i problemem jest dla ciebie zapytać o to? To po co idziesz? Czy może boisz się o cokolwiek zapytać? @MAN dobry masz dodatek do pensji za pisanie tych opinii?

H..

Ogloszenie wisi non stop oficjalne I ukryte aby lapac ludzi z firmy ktorzy szukaja pracy I wczesniej ich zwolnic.Na palcach jednej reki wylicze osoby warte uwagi z ktorymi mozna bylo cos zalatwic.Z rzeczy przyjemniejszych to kasa na swieta I pewny przelew do pierwszego.W umowie lojalka platne pseudo szkolenia jak sie zwolnisz.Reasumujac.Poki pracodawca rzadzi na rynku pracy I klienci beda kupowac delfina mimo ich polityki kadrowej to bedzie tak jak jest.Amen.

stary

Polecam pracę jak pierwsze doświadczenie PH, bo nie oszukujjmy się biora prawie wszystkich, ale ludzie z doswiadczeniem będą odchodzić do firm konkurencujnych i z czasem zabierać klientów.Do tego doprowadza kadra rzadządzająca, a włazidupy z górnego piętra się cieszą że s (usunięte przez administratora) ludzie bez własnego zdania, liczy się stanowisko i tyle, a że s (usunięte przez administratora) bez mydła to już drugorzędna sprawa.

LoLeK

BUHAHAHAHAHAHA Skąd się biorą takie osoby jak ty?!

Bartas
@LoLeK

Biorą się z pośrednictwa pracy hahahaha

H..

Firma placi za poszerzenie nie za sprzedaz bo uwaza ze towar sam sie sprzeda.Zarobi tylko ten kto trafi na dobry rejon (patrz slabo rozwiniety gdzie malo regalow) i na ludzkiego kierownika ktory pomoze plany realizowac.Reszta bardzo sie rozczaruje a przede wszystkim dobry ph z doswiadczeniem.Co do doswiadczenia to biora wszystkich jak leci wiec kto chetny cv wysylac.Najnizsza krajowa i ciagle kombinowanie z prowizja i premia.Gratisy tylko z poszerzenia inaczej nie dostaniesz.W Kielcach ciagla inwigilacja siedza jak na bombie.Zmiany zmiany zmiany.Firma sie rozwija kosztem pracownika a na stronie haslo"nasz sukces to nasza zaloga".Mnie tam juz nie ma.Swoje zrobilem fajna kase dostalem moglo byc wiecej niechcieli trudno ide dalej..PS kto sie niezgodzi z tym co napisalem to jest albo z konkurencji albo z biura.Pzdr

Lo
@H..

W biurze ponoć też nie jest kolorowo. Non stop ktoś pisze zmiany, zmiany ale jakie zmiany?

bob
@H..

Potwierdzam nie 100% a 1000% racji, dodam jeszcze, że po ostatnich rotacjach większość kierowników to ludzie z przypadku i ci ludzie nie są w stanie nic pomóc swojemu ph, c onajwyżej to mogą zaszkodzić.

@Lo

Zmiany na niekorzysc pracownika lub klienta.Promocje zapychajace towarem klientow.W jednym miesiacu sprzedasz w nastepnym bieda i Nic nie wezma a plany wzgledem zeszlego roku w teorii plus 50% w praktyce nawet 70.Ratuje tylko poszerzenie.W biurze na gorze mega wazelina na dole strach i ciagla rotacja.Ktos tu pisal o szkoleniach.Sa.Test i rozmowa z dyrektorem o pieniadzach ktore trzeba podniesc.Polecam tylko osobom ktore chca zaczac na stanowisku ph pojezdzic rok i pojsc dalej.Plusem firmy dobry produkt i regaly oraz systematycznosc dostaw.Obstawiam ze za jakis czas jak wejda grubo na rynek zostawia najlepszych i aby zmniejszyc koszty zredukuja etaty.Ale wiadomo ze robimy to wszystko dla kasy..

Bunia
@H..

Napisałeś że na dole w biurze strach i rotacja, można o więcej informacji?

Rafal

Niebieska amatorka

były

Bus na Centralny podjeżdża w piątek o 12 po pracowników do bluedolphina, 49 miejsc wolnym na lipiec. spokojnie kto się nie załapie to musi poczekać jakieś 3tygodnie.

Zostaw merytoryczną opinię o XL Tape-International Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Tape-International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Tape-International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Tape-International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Tape-International Sp. z o.o.