Opinie o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leopol Meble Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leopol Meble Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Obserwator

Witam mam pytanie jak to jest że jeżeli ja idę w część biurową to muszę mieć maseczkę? A osoby z części biurowej chodząc po chali produkcyjnej takowej maseczki nie mają?

Kiedy będą wypłacone wczasy pod gruszą?

Tdi

Wcale bo co to 200zl

Komandos

Firma @Leopol Meble bardzo cwana korzystają z tarczy antykryzysowej a ludziom każą nadgodziny pracować czy to legalne????

Prawnik po godzinach
@Komandos

Nadgodziny? Że co???

Jowita

Witam. Mam pytanie czy system pracy na produkcji jest 3 zmianowy i czy weekendy są wolne czy pracujące ?

Janna
@Jowita

Witam system pracy 2 zmianowy na tą chwilę weekend zaczynamy od czwartku. Jak jest dużo pracy to co 2 sobota pracująca.

Robert
@Jowita

Czasy gdzie pracy bylo duzo minely. Firma poradzila sobie srednio z calym kryzysem bo w okolicy sa zaklady gdzie nie wysylali na urlopy i nie tna teraz godzin. Poza za duzo chaosu. Mysle ze lepiej tam szukac pracy

@Janna

Dziękuję za informację:)

@Janna

Długo pracujesz w firmie? Czy polecasz pracę tutaj ?

Janna
@Jowita

Pracuje praktycznie od początku. Tak że się już przyzwyczaiłam. A czy poleciła bym pracę tutaj... Raczej nie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Leopol Meble Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Pytanie do szefostwo. Czy firma dołączy do programu rządowego 1000+ na wakacje?

Jolka

Gdzie powstaje ten nowy zakład?

Blaz
@Jolka

Obok, ale jak chcesz do pracy to daj sobie spokoj

Powrot

Czy to prawda że od 4 maja wracamy do pracy. Wypadało by poinformować pracowników. A nie tylko poczta pantoflową. Taka informacja miała być podana tydzień przed powrotem.

Aaa

A co z tymi na praktykach u was? Co z nimi zrobicie? Cwaniaczki (usunięte przez administratora) brak słów

Firma leopol ma pracownika gdzieś (usunięte przez administratora)dzi sobie na fajeczki kiedy chce w niedozwolonym miejscu.. Już nie wspomnę o tym że nie które osoby na magazynie dostają więcej na godz. niż reszta bo chcieli odejść A tak naprawdę siedzą na regałach i tańczą sobie do muzyki (usunięte przez administratora)

@pracownik

W innych zakładach już zwalniają jak u nas się zacznie powinni pozwalniac tych hejterow i sciemniaczy z tego portalu co przynoszą wstyd firmie bo tak wam źle a siedzicie po co? Idźcie tam gdzie jest lepiej!!! Dajcie pracowac tym co chca!!! "Były pracownik" z technicznego czemu piszesz były jak wczoraj byłeś w robocie??? Zazdroscisz fajnej atmosfery na mag? (usunięte przez administratora) Arleta to najlepszy kier jaki byl!

Joni
@@pracownik

Ciekawe czy będziesz tak slodzic jak cie nie zwolnią (usunięte przez administratora)

Fanta

Szkoda tylko że "przełożony'a" nic nie chcą powiedzieć siedzicia w tych akawariach. Same tajemnice. Pracownikowi nic nikt nie chce powiedzieć. Jest odsyłany od jednego do drugiego.

Jacuś

Podobno po świętach aż do końca maja ma być postojowe

@Jacuś

Witaj! Polecamy nie wsłuchiwać się w "podobno" ;) Wszelkich potwierdzonych informacji proponujemy szukać u bezpośrednich przełożonych. Miłego dnia!

@Leopol Meble Polska

A my polecamy zapoznać się z Kodeksem Pracy, by nie naruszać podstawowych praw pracowniczych. Miłego dnia!

Sigismunt Millipede

Widzę że dla większości liczą się tylko pieniądze i wyjazd na urlop. Wy chyba naprawdę nie widzicie co się dzieje na świecie. Pracuję w Leopolu od siedmiu lat i mogę powiedzieć wiele złego, ale w porównaniu do innych firm, tutaj naprawdę się starają panować nad bezpieczeństwem. Mierzenie temperatury, żele do dezynfekcji, zmiany w "podejściu" do kierowców, skrócenie godzin pracy... to wszystko nie zabezpiecza w stu procentach, ale lepsze to niż nic. Decyzja o postoju jest jak najbardziej słuszna. Pewnie większość pracowników tego nie wie, bo dla nich liczy się karta z debetem, samochód w leasingu i wakacje za granicą ale wirusem można zarażać nie wiedząc nawet że samemu jest się zarażonym. Zobaczcie jak szybko rozwijała się sytuacja we Włoszech, Hiszpanii albo Niemczech, za dwa tygodnie może zabraknąć miejsc w naszych szpitalach. Wiecie do jakich krajów produkujemy meble? Zaraz może nie być zleceń albo komponentów do mebli. Wtedy zaczną się zwolnienia i będziecie mieli bardzo długie wakacje, będziecie mogli jechać gdzie będziecie chcieli.

Mało ważne
@Sigismunt Millipede

Decyzja o postoju jak najbardziej słuszna, tylko dlaczego pracodawca zamiast wysłać ludzi na postojowe to na siłę i w moim przekonaniu wbrew przepisom wysyła cała firmę na urlop wypoczynkowy, gdzie w obecnej sytuacji trudno to nazwać wypoczynkiem.

miki

Czy pracodawca może wysłać na urlop przez koronawirusa? Zdarzają się pracownicy, którzy godzą się na urlop i składają wnioski o wolne na prośbę pracodawcy. Robią to, ponieważ nie znają swoich praw w związku z koronawirusem. Eksperci przypominają, że wysłanie pracownika na urlop z powodu tymczasowego zamknięcia zakładu pracy jest niezgodne z prawem. Urlop bezpłatny jest udzielany na wniosek pracownika, a urlop wypoczynkowy ustala się w porozumieniu z pracownikiem. Pracodawca nie może samodzielnie zadecydować, kiedy pracownik będzie miał wolne. Co więcej, urlop wypoczynkowy ma celu umożliwieniu odpoczynku i nie powinien być traktowany jako instrument do poprawienia sytuacji finansowej firmy.

@miki

W grudniu 2019 roku Leopol Meble Polska planował pierwotnie termin urlopu dla całego zakładu na lipiec 2020 roku, jednakże w związku ze zmianą planów produkcji i sytuacją epidemiologiczną, Pracodawca zdecydował się na zmianę terminu urlopu dla całego zakładu i wyznaczył go w kwietniu w okresie świątecznym. Działanie Leopol jest zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, które upoważniają Pracodawcę do modyfikacji terminów urlopu w trakcie roku. Pracodawca zadbał o to, aby każdy z pracowników miał zapewniony czas odpoczynku przez 14 kolejnych dni kalendarzowych, co odpowiada wymogom określonym w przepisach prawa pracy.

Urlop
@Leopol Meble Polska

A teraz co z zadatkami które ludzie wpłacili. Z godnie przepisami jeśli zmiana terminu urlopu jest z winy pracodawcy on winien zwrócić pracownikowi poniesione koszty.

Bolek
@miki

Urlop wypoczynkowy z zeszlego roku nawet tylko na wniosek pracownika. Powinno być postojowe. Jak zwykle wszystko niezgodne prawem. Dwa dni opieki z Art 188 nie starcza zeby zabrac to urlop patrzą wcisnąć.. Urlop wypoczynkowy po chole** jak nie można z domu wyjść nawet to łamanie podstawowych praw kodeksu pracy.

Joni
@Bolek

I Konstytucji ;) także ten wiecie Państwowa Inspekcja Pracy zostaje.

B
@Leopol Meble Polska

Normalne wszystko tak ustawione pod firmę A pracownik (usunięte przez administratora) na urlopie O to chodzi A ty sobie siedź w domu

Aaa
@Leopol Meble Polska

Wasza firma z prawem ma tyle wspólnego jak Kidawa-Błońska z rozumem. Pozdro

@Urlop

Witaj! W pierwszej kolejności warto skontaktować się z biurem podróży, właścicielem hotelu, pośrednikiem w celu omówienia warunków umowy oraz poruszyć kwestie dotyczące zadatku. Sytuacja jest wyjątkowa nie tylko dla nas, również dla całej branży turystycznej.

@Leopol Meble Polska urlop w okresie świątecznym jak nawet świąt nie będzie i 14 dniowe zamknięcie w domu przez epidemię wy nazywacie wypoczynkiem????????????

Ibiza

W myśl art. 167 par. 2 Kodeksu pracy pracodawca jest obowiązany pokryć koszty poniesione przez pracownika w bezpośrednim związku z odwołaniem przez pracodawcę urlopu

Gorączka 2020

Podobno w naszej firmie jest osoba która jest na kwarantannie...prawda czy tylko pogłoski...proszę nie oszukujcie nas tu chodzi o nasze życie...

Ddd

Jestem pracownikiem firmy. I jest mi wstyd . Nic nie robicie w związku z wirusem . Dlaczego narażacie tak ludzi . Dlaczego nic nie robicie sobie z ludzkiego zdrowia . Co z tego że baśni jesteśmy termometrami skoro wpuścilicie dziś kobietę z gorączką na hale . Wstyd i jeszcze raz wstyd .

Xxx
@Ddd

Wszystko jest do czasu aż ktos nie bd chory i zarazi innych wtedy oczka sie otworza

@Ddd

Dzień dobry, jeśli chodzi o działania prewencyjne wyposażamy zakład w specjalne mydła oraz płyny do dezynfekcji, zwiększyliśmy ilość osób z personelu sprzątającego, który odpowiedzialny jest dodatkową dezynfekcję, na każdym kroku rozwieszone są informacje w związku z koronawirusem oraz najważniejsze numeru telefonów. Dział BHP na bieżąco pracuje z tym tematem. Opracowujemy procedury dla osób przybywających z zewnątrz aby zminimalizować ryzyko jakiegokolwiek kontaktu z wirusem. Osoba, która była wpuszczona na teren zakładu nie miała gorączki - 37,5. Chcielibyśmy przypomnieć, że z gorączka to temperatura ciała powyżej 38 st. C - taka informacja również znajduje się na plakatach. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś propozycje, które to mogłyby pomóc nam w walce z wirusem prosimy o kontakt. Pozdrawiamy!

Aleksander
@Leopol Meble Polska

Czy każdego dnia weryfikowana jest temperatura ciała każdego z zatrudnionych pracowników? Jeżeli tak to chciałbym wiedzieć, kto fizycznie jest za to odpowiedzialny w firmie Leopol Meble. Proszę o odpowiedź.

@Aleksander

Witaj, jeśli jesteś pracownikiem naszej firmy wszelkich niezbędnych informacji udzieli Ci bezpośredni przełożony. Pozdrawiamy!

Hubert Rejk

Czy w obliczu zagrażającego nam wszystkim koronawirusa, firma zapewni pracownikom środki do większej niż dotychczas ochrony? Mam na myśli chociażby żele do dezynfekcji rąk. Natomiast wszystkich pracowników uprzejmie proszę aby zasłaniali twarz podczas kaszlu i kichania, bo wasze zachowanie nie jest ani mądre ani uprzejme. Liczę na odpowiedź Pani K.

Jaka jest kultura pracy w Leopol Meble Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Kinga - Leopol Meble Polska

Staramy się promować kulturę opartą na dialogu :) Jeśli chodzi o dress code - każdy dział produkcyjny jest zaopatrzony w odpowiednią odzież. Pozdrawiamy Leopol Meble Polska :)

Kinga - Leopol Meble Polska

Witam! Jeśli jesteś pracownikiem naszej firmy i masz konkretne przykładny a nie "opinie", że może być stosowany mobbing - prosimy o przedstawienie tej sprawy. Do tej pory nie było zgłoszeń mobbingu ani braku higieny. Pozdrawiam!

Haha
@Kinga - Leopol Meble Polska

Jeżeli dalej tak bedziecie robić to jest całkiem możliwe że wkrótce..... A o chigienę pracy, A nie fałszywe (usunięte przez administratora) na innych wasze fałszywe (usunięte przez administratora) Na innych donoszą nie prawdę żeby się wybielić ach jacyśmy PACHNĄCY I ZAJEBIŚCI JESTEŚMY. A weźcie jednego z drugim na alkomat po wekkendzie to wzbogacone powietrze bedzie dmuchał. A no własnie kiedy ostatni raz I czy wogóle badacie alkomatem pracowników?

Benia
@Kinga - Leopol Meble Polska

A w tym roku też podsuniecie pracownikom papierek do podpisania by wziąć im opieką z Art 188 zamiast płacić postojowe. No nie ma jak nowoczesna firma. Ciekawe jak wytlumaczylibyscie (usunięte przez administratora)masowe wykorzystanie opieki przez pół firmy.

Kinga - Leopol Meble Polska

Stawki są zróżnicowane w zależności o stanowiska, po drugie z tego co wiemy wybór pracy jest kwestią dobrowolną. Pozdrawiamy!

Kinga - Leopol Meble Polska

Sprawdzimy temat. Każdy pracownik powinien nosić odzież przeznaczoną do pracy.

Sam
@Benia

No czekam za opd i się doczekać nie mogę?

Czy osoba ze znajomością rysunku technicznego i podstawą obsługi programu AutoCAD ma szansę na etat operatora obrabiarki CNC?

@Gość

Tak! Zapraszamy serdecznie! Prześlij CV poprzez naszą stronę firmową zakładka Kariera :) życzymy powodzenia!

@Kinga - Leopol Meble Polska

CV już wysłane. Teraz czekam tylko na telefon. A wiadomo kiedy rozmowy kwalifikacyjne?

Bialy
@Kinga - Leopol Meble Polska

A jaka jest strona firmowa?

@Kinga - Leopol Meble Polska

czy na te stanowiska jest również jakiś nabór wewnętrzny? czy oferta jest skierowana tylko dla nowych pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Leopol Meble Sp. z o.o. - Zbrudzewo

• Jak się pracuje w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leopol Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leopol Meble Sp. z o.o.