Opinie o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ikano Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ikano Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Ciekawa

Siemka i jak obstawiacie będą nagrody jakies w formie pieniężnej na koniec roku czy raczej nie ? :)

F....a
@Ciekawa

A jak sadzisz,zasłużyłaś na nagrodę

Ciekawa
@F....a

Według mnie duża część ludzi o ile nie duża większość zasłużyła a szczególnie Ci co nie chodza na L4 i wszystkie soboty spędzają w pracy :)

rudy

przypominam o ankietach :)

Lejdi

To co się wydziwia w tej firmie ostatnio przechodzi wszelkie granice. Czarni zamieszani w różne dziwne afery chodzą po hali i audytuja pracowników. Dosyć że nie ma rąk do pracy bo ludzie stąd tlumami uciekają to jeszcze tych pozostałych zniechęcają. Ludzie pracują jak w obozie to teraz w między czasie regułek będą nas pytać. Dziewczyny na produkcji już zastępują robota bo ten tylko stoi i ładnie wygląda. Zapraszam tych co to wymyślają na produkcję posmakowac tej pracy. Szkoda słów..niechętnie przychodzi się do pracy wiedząc że ten co najbardziej się napracuje ma najgorzej. Nikt nie widzi że jest coś nie tak?

Prawda
@Lejdi

A najlepsze jest to że nie można w tej sprawie nigdzie iść bo oni chcą więcej i więcej ..... Lider też ma (usunięte przez administratora) na ludzi...odwracają wzrok. Pytają z 5S gdzie w tym bałaganie są te zasady.... mamy umieć chyba tylko teorie. Bardzo źle się dzieje....

@Lejdi

A może jakieś pismo do detekcji,Może biuro nie ma pojęcia co się dzieje na szwalni,czy produkcji? Szwalnia pamiętajcie nie jakość tylko ilość,nie toaleta tylko pampers.????Miała być droga przełożony-lider-kierownik-biuro ale chyba od tej ostatniej trzeba zaczynać ????

Dyrekcja
@13458

A ty myślisz ze kto wpada na te idiotyczne pomysły hahaha podwyżek myślisz ze dlaczego niema haha bo brakuje chęci od kierowników i dyrektorek aby się podzielić pieniazkami bo są i to spore

Biuro
@Lejdi

To musisz się uczyc tak jak my, biurowi najlepsze glowy myslace w tej firmie. Wy macie pracować, my wygladac i zarabiac. A takie osoby jak Ga.j.o.r M.a.r.cinek kilka osob z KJ i z magazynu to nasze uszy, oczy i czasami ręce. Szacunek dla tych co chodza na nocki: Zastanawiasz się, jak praca w nocy wpływa na zdrowie? Praca zmianowa zaburza naturalny, wewnętrzny rytm organizmu. Wykonywanie obowiązków w godzinach nocnych sprawia, że pracownik nie zapewnia sobie odpoczynku w momencie, w którym domaga się tego jego zegar biologiczny.

jakosciowiec

Trudno się dziwić przykład idzie z góry. Jego kierownik pracuje od 9 do 14-15

Dyndro
@jakosciowiec

Temu większość etatów jak widać są nie potrzebne. Biorą pieniądze za darmo

Biały
@Dyndro

Racja. Szczególnie KJ wyje..ć. nieroby i lasery biorące piniondze.

NN
@Biały

No co do KJ to potrafią chodzić a operatorzy na zmianie MP przesiedziec 8h na wiadrze palecie może mają problemy z poruszaniem sie może to zakład pracy chronionej ale nie jest tak źle do końca z nimi bo wzrok mają dobry bo telefonu z ręki przez 8 h nie wypuszcza! !!

KJ
@Biały

Dlaczego poprzedni post został usunięty ? Zbyt mało był wygodny ?

Xxx

Tej Doninik a jak ty wychodziłeś w trakcie nocki albo cię przez pewien okres nie było bo się zabawiałeś z koleżanką to ci nie przeszkadzało?

Rozmowa niesmaczna. Typowo korporozmowa. Durne pytania. Głupie uśmieszki i patrzenie z pogardą Pani z HR. Nie interesowało nikogo co umiem i jakie mam doświadczenie tylko co sprawia że zmieniam pracę. Widać duża rotacja pracowników. Standard - oczywiście brak informacji zwrotnej - brak profesjonalizmu i szacunku do człowieka

1. Co sprawia że zmienia pan pracę? 2. Gdzie się pan widzi za 5 lat?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Pozytywny

Bardzo fajny film na stronie Ikano można pomyśleć że faktycznie firma kieruje się tymi zasadami o których mowa... pytanie czy biuro nie jest poinformowane co się dzieje na produkcji czy ,,zamiatane pod dywan'' (usunięte przez administratora) A na produkcji człowiek ma być szybszy od maszyn i wychodząc z pracy nie czuć własnych rąk.

Brak słów na Was ludziska ????
@Pozytywny

Jakby nie chciały to by się nie pchały proste ludzie skąd w Was tyle nienawiści ja się pytam? co Wy myślicie ze tylko On tak wyprawiał romansów w tej firmie nie brakuje czas spojrzeć w swoje życie a nie kogoś nie wiadomo co może Was spotkać! Nie pozdrawiam !

Hana
@Pozytywny

Noo i pani która gra role osoby która tak świetnie awansowała ... czyżby nazwisko pomogło w tym awansie ? Bo pewnie jakaś rodzina to jest z panią która odeszła na emeryturę. A i pan Marcin nie tylko kobieta proponuje sex, przystojni mężczyźni bójcie się

Sp zoo

Jak tam? Podwyżki dla wybranych na przyszły rok przygotowane?

Sędzina

(usunięte przez administratora)zajrzyjcie lepiej do biurowca tam dopiero się dzieje

Maż

Oj Marcinek to się doigrałeś[Marcin P] chciałem porozmawiać z tobą osobiście, ale jednak załatwimy to drogą prawną,. Proszę wszystkie dziewczyny, które [MP] próbował molestować, obmacywal je i proponował sex, żeby miały lżej w pracy o info w komentarzu czy są chętne by złożyć powiadomienie do prokuratury o molestowanie przez Marcina P. Może kierownictwo wreszcie zainteresuje się co robią przełożeni nad dziewczynami w pracy, z tego co mi wiadomo to było to zgłaszane do kadr przez dziewczyny, ale niestety wszyscy olali tą sprawę. I Marcinek [Pan Marcin] (usunięte przez administratora) mi, że wszystkie dziewczyny pchają ci się do łóżka, bo większość sobie tego nie życzy, a te co tego chcą to jest ich sprawa

Obserwatorka
@Maż

Niech w końcu ktoś się za tego (usunięte przez administratora)weźmie....... (usunięte przez administratora), a kadry nic z tym nie robią jest wiele i inteligentnych osób które mógłby to zastąpić. Frajer.Firma straci dobrą opinię kryjące (usunięte przez administratora)

@Maż

Ja jestem chętna by złożyć zawiadomienie.

@Sędzina

Nie obchodzi mnie co dzieje się w biurowcu.Interesuje mnie tylko to (usunięte przez administratora)

Maż
@Pani sędzina

Pani sędzina w ciągu kilku dni podam numer telefonu do kontaktu ze mną, może będzie więcej chętnych dziewczyn, myślę, że tak, bo nie może być tak, że jakiś (usunięte przez administratora) robi sobie co chce, a firma nie reaguje, napewno prokurator i Pip się tym zainteresują.

@Maż

Dziękuję, czekam na kontakt.Dość tego!!!

El pako
@Pani sędzina

Dziwnym trafem po odejściu Pana Wesołego, na tej zmianie zaczęły wychodzić wszystkie afery, które ciągną się od wielu lat. Przypadek?nie sądzę.

@El pako

Bo pan Wesołek dobrze wiedział co wyprawiają, tylko nie miał nikt odwagi aby reagować tak są ludzie zastraszani. A oni robią co chcą, czas na zmianę czarnych a obecnych pozwalniać.

Ramzizi
@Obserwatorka

Dosyć że oblech to jeszcze (usunięte przez administratora) Żal mieć takiego przełożonego

Miro

Czy slychac cos o podwyzkach? Jedni uczciwie pracują a inni tylko kombinacje na W-z i materacami handluja... czarni i ekipa z KJ. - Afera materacowa... dajcie znać jak to wygląda z Waszej strony. W konvu musi to wyjsc na światło dzienne

Frank
@Miro

Przecież już od kilku lat tak jest (usunięte przez administratora) materacowa trzyma rękę na pulsie żeby tylko nikt im sie w ten biznes nie (usunięte przez administratora). Jak spytasz to wszyscy wiedzą u kogo co załatwić (usunięte przez administratora)i kilku innych jeszcze to poteciaci materacowi. Jak tu żyć z jednej pensji No jak

????????????????

A może wypadałoby tak powiedzieć w oczy co się myśli a nie tak opisywać nie ładnie takie trochę dziecinne to ???????? pozdrawiam serdecznie kolegę/koleżankę

Zakochana

Pozdrawiam kluczowego że zmiany tego nowego lidera całuski

Ikanook

W KRAJENCE KLUCZOWE ZE SZWALNI I LIDERKI DO WYMIANY! PRACA TO NIE wybieg mody i portal plotkarski. Tam się pracuje a nie pije kawki po kontach gdy inni (usunięte przez administratora) Proponuję dwóm panią popracować nad ortografią bo oczy krwawia jak sir to widzi.. wstyd aby podstaw ortografii nie znać

?
@Ikanook

To jest oszczerstwo. Proponuję, żebyś był /była ostrożna/ostrożny z takimi opiniami.

Pikpako
@?

Jak jesteście leniwe i fałszywe to jakiej opinie się spodziewasz. Muzyczki se na hali posłuchaj.

Prawda
@Pikpako

Taka prawda , czarni do wymiany , jeba,,ane obiboki , myślą że za rogi życie chwycili skurczy... byki , cała ta firma jest powalona, czarni wszędzie do wymiany

Ok
@?

Pszczerstwo? PISANIE opinii to nie jest oszczerstwo.

Kopenik
@Ikanook

Krajenka to juz nie Ikano. To Philips, pani dyrektor myśli ze nas kupił a ? Sztuczne zagrywki, sztucznosc na hali a do biurowca strach wejść i coś powiedzieć. Panie zadminustracji... azc ciężko o tym pisac.. recepcja to jak totolotek, nie wiadomo kiefy trafisz na usmiech a kiefy na pioruny. Pozdrawiam zosie

Ikanok
@Kopenik

Dokładnie. A panie kluczone niech wie wezmą do roboty bo niedługo nie będą mialy za co kredytów spłacać. Magazyn wynosi materace, pani (usunięte przez administratora)z produkcji wychodzi na papierosa kiedy chce i (usunięte przez administratora) za noa biegnie. Przylepa oczywiście tez. (usunięte przez administratora)

XoXo

Ile pracowników musi się zwolnić żebyście w końcu przejrzeli na oczy? To co się dzieje ostatnio z tą firmą brak słów. Nie przyciągnięcie ludzi śniadaniami i innymi takimi akcjami. Czasem się zastanawiam czy ktoś tym zarządza czy to banda małolatów po studiach, która czasami wychodzi na halę wykres w paincie narysują i myślą , że wszystko już wiedzą. Organizacja pada po całej linii, a szanowanie pracownika jest coś takiego w tej firmie? Pytacie ludzi co możecie zmienić jak usprawnić pracę ale nie słuchacie robicie na przekór. Konkurencyjne wypłaty zwykłe sklepy spożywcze proponują więcej na dzień dobry po co próbujecie mydlić oczy ludzia. Niektórzy pracownicy pracują po kilkanaście lat a wypłaty w miejscu im stoją tłumaczycie że się nie rozwijają..wpierw na to pozwólcie a nie popychacie "swoich". Dorzucacie obowiązki jakby każdy miał za dużo wolnego czasu chcecie żeby ludzie lepiej pracowali? To tak jak dorzucacie obowiązki dorzucie ludzia pieniądze to i wtedy więcej chętnych znajdzie do pracy.

Bartt

Coś się dzieje, tylko jeszcze nie wiadomo dokładnie co, ale raczej nic dobrego skoro ludzie sie zwalniają. Odchodzą dlatego że jest źle, czy dlatego że ma być jeszcze gorzej. Czy to już czas na szukanie nowego zajęcia, a może warto jeszcze poczekac, hmmmmm sam już nie wiem...

Firma (usunięte przez administratora) Zwolnilem sie po dwoch dniach Szukaja glupich za te pieniadze Najbardziej chcialo mi sie smiac z ich slow Niestety waszych slow nie wloze do garnka Ludzie potrzebuja pieniedzy a nie waszego bełkotu o rozwoju i obiecanek o podwyzkach A co sadzicie o sniadaniu rekrutacyjnym ? Dolozcie do wyplat to nie bedziecie musieli kombinowac jak czlowieka przyciagnac Sami sie beda pchac Poki co szkoda czasu na te firme

Czas

Hej, mam na imie Czas. Czy droga kadra dyrektorów, kierownikow nie widzi lub nie chce widziec o ktorej godzinie przychodza pracownicy do firmy??? Chyba nie, bo sami maja problem z czasem, nie wiedza na ktora godzine juz pracuja. Ale idealnym przykladem jest KJ. Nie tylko materacami ale i czasem potrafią zarządzać. Obudź sie Ania, CZAS na działanie i decyzje.

Abonim2

Hahaha coś załatwić nazwij to po imieniu a nie ta ściema ze wszystko legalnie !!Oj komuś się chyba skończyło dorabianie i teraz frustracje będą wychodzić jak przyjdzie żyć tylko z jednej pensji

Bartt

Szajka materacowa jest spora i praktycznie każdy wie kto do niej należy. Tylko góra jakoś nic nie widzi, ale mysle, że to już długo nie potrwa i nastąpią zmiany na które wiekszość z nas czeka. Sporo sie juz o tym mówi na produkcji więc jakieś glosy muszą dotrzeć tez do biura, niech zrobią małą rewolucje, pokażą że nie można byc bezkarnym. Może w ten sposób cos poprawi sie w tej firmie na lepsze.

@Bartt

A jak oni te materace wynosili, może rzeką puszczali. Ciekaw jestem.

Bartt

Hmmm może, jak wpadną na gorącym uczynku Ci materacowi dilerzy to i znajdą sie pieniążki na jakieś premie, a może i nawet podwyżki, bo jak to możliwe ze osoba która (usunięte przez administratora) firme i przez 8h ściemnia w pracy, ma decydować o tym czy ktoś kto sumiennie pracuje ma dostac premie czy też nie. Chyba czas na to żeby ktoś z góry w końcu zabrał sie z robienie porządków, to może atmosfera sie zmieni i chęci do pracy tez przybedzie, bo to co sie teraz dzieje to jakaś porażka i ręce opadaja. Trzeba w końcu otworzyć oczy.

Dziwne
@Bartt

Jak koś w firmie kradł drewno I folię tAtA to wyleciał, jak ktoś zakosił telefon mechanik to wyleciał a przodownicy materacowi z kontroli jakośc pan A I z produkcji pan D się utrzymują??? Osoby decyzyjne powinny zkazać wywozu materacôw to by nie było problemu.

Xxx

Gdzie się podziały opinie o szajce materacowej i gajorze (usunięte przez administratora)

Zazdrosni

Ludzie z zawisci kopia dołki pod innymi Przeciez oczywistym jest ze skoro masz wz to mozesz wywiezc Ten kto nie potrafi sobie nic zorganizowac wypisuje (usunięte przez administratora) na go worku (usunięte przez administratora)

A4
@Zazdrosni

Ksero to też Wz? Chyba(usunięte przez administratora) i takie ludziska jak Ty siedzą w rządzie i rozkradają Państwo Polskie bo przecież ma papier na tą kamienice!!!!! (usunięte przez administratora) że wcześniej dał komuś w łapę.

Bartt

Niech sie wezmą za tych co na lewo materace wynoszą i w taki sposob okradając firmę dorabiają sobie do pensji, jeszcze w dodatku bezczelnie potrafią się tym chwalić.

Promyk
@Bartt

CZARNYM AUDI W CZASIE PRACY WYWOZONE SĄ MATERACE. (usunięte przez administratora) JAKOSCI.

Biedak

Cześć, witam biuro koordynujące WZ tki potrzebny papier do kogo podejść na hali płatne od ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Ikano Industry Sp. z o.o. - Rogóźno

• Jak się pracuje w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ikano Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 20 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ikano Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ikano Industry Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ikano Industry Sp. z o.o.