Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
WDendroOd2009 - 2015-02-05 13:52:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [lala - 2015-02-05 00:06:45]:
Rozumiem, że masz wątpliwości po co przychodzisz do pracy... Jestem ciekaw jakie miałbyś zdanie na ten temat gdybyś to Ty zatrudniał podobnych sobie teraz.
"Posiedź sobie... trudno... nie wyrobimy... ja nie zarobię ale Ty się chłopie nie przejmuj, Ty wypłatę dostaniesz...." Zakładaj firmę a ja pierwszy się u Ciebie zatrudnię.
zdjecie uzytkownika
on - 2015-02-06 00:27:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [WDendroOd2009 - 2015-02-05 13:52:22]:
odpowiadając na twoje pytanie Wdendrood2009 PROCOWAĆ!!!! przy zatrudnieniu zdanie proste jak "drut" fachowość na dane stanowisko a nie pokrewieństwo cwaniaczku, właściciela nie obchodzi kto jest na jakim stanowisku tylko kasa !!!! za trudnię krewniaka lub znajomego to nie ma wielkiego znaczenia inni robole nadgonią plan prawdasz panie A.K czy inne cwaniaczki i nieroby z hildingu. W rogoźnie może nikt nie wiedzieć że to zwykłe pionki zajmują lukratywne stanowiska w dendro może jakiś przykład wysokiego stanowiska człowieka z rogoźna .... nie słyszę .... czyżby w Rogoźnie ludzie nadawali się tylko do czarnej roboty... i na zakończenie nie masz szans na zatrudnienie u mnie w firmie a to dlatego że nie byłoby miejsca na fikcyjnych judaszy takich jak ty cymbale z kołchozu
zdjecie uzytkownika
tywhou - 2015-02-06 08:51:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
on, ona, ono - widać, że masz zaburzenia rozwoju. Dziecko 3 letnie powinno już mówić w osobie pierwszej, a nie trzeciej jak Ty. Widać, że rodzice Ciebie nie kochali, bo nie zwrócili na to uwagi. Co do ludzi z Rogoźna - jeśli sam ich reprezentujesz to potwierdza się moja diagnoza: Rogoźno to wiocha pełna prymitywów jak Ty, którzy siedzą na takich forach i pier*** bzdury bo matka im odblokowała internet. Pisz teraz co chcesz, utwierdzisz mnie tylko w mojej diagnozie niespełniony mały człowieku z kompleksami.
zdjecie uzytkownika
my - 2015-02-06 18:02:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tywhou - 2015-02-06 08:51:54]:
Dajesz dajesz a moze "bohater" tych wypocin o ludziach z Rogoźna o rodzicach itd się przedstawi ... sam jesteś prymityw bo czytasz i piszesz głupoty sam jesteś tywuj czesany.Proponuje tobie przy najbliższej integracji głośno i wyraźnie wypowiedzieć się o wspolpracownikach z Rogoźna ...B5FY
zdjecie uzytkownika
dawajdawaj - 2015-02-06 20:01:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [my - 2015-02-06 18:02:20]:
Mam lepszy pomysł. Ty wstaniesz na integracji (o ile Cię wpuszczą) i przyznasz się że jesteś kretynem/debilem/imbecylem - wybierz, a ja będę bił brawo. Poza tym z twojego powodu będę miał miłą nockę w pracy - dzięki!!!!!!
zdjecie uzytkownika
roman - 2015-02-07 00:18:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [dawajdawaj - 2015-02-06 20:01:11]:
żal mi tych wszystkich komentarzy kretyn-debil-imbecyl to jak widzę w tym zakładzie pochwała !!! odnośnie miłej nocki to przecież na nockach i tak się nic nie robi nie wiem czy pan Sebastian o tym wie.... Zauważyłem że komentarze ripostujące tych gorszych czyli pracujących to osoby broniące tzw.prywaty w zakładzie. Pani lub panie "WDendroOd2009" może zamiast szkolnictwa wprowadzimy "Nepotyzm" po co nasze dzieci mają się uczyć różnych zawodów tylko przy rekrutacji będziemy się pytać syn, córka,szwagier .... itd. no chyba że Dendro jest firmą "rodzinną" , ktoś zwymyślał od cymbałów żadna ujma ... a może prezes przeprosi załogę że zabrał tzw. "wczasy pod gruszą".... czy ok 500 euro w tak europejskim zakładzie to dużo? czy zarobki tzw. liderów są adekwatne do zarobków pracowników co nie wspomnę o kierownikach. LUDZIE NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ !!!! ps. dawajdawaj nie mogę patrzeć na twoją sznupę nocka leci dalej ...
zdjecie uzytkownika
kop - 2015-02-07 13:45:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kim Wy jesteście ?
zdjecie uzytkownika
ona - 2015-02-07 15:28:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kop - 2015-02-07 13:45:52]:
jesteśmy chorymi żałosnymi chamami, którzy lubią hejtować tych którym się powiodło, bo to takie polskie
zdjecie uzytkownika
koperek - 2015-02-07 19:11:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ona - 2015-02-07 15:28:03]:
Brawo, doskonałe podsumowanie dyskusji, która sięga poziomu bagna i mułu. Szkoda tylko, że niektórzy wypisując tutaj wszystko co im "ślina na język przyniesie" nie pomyślą, że krzywdzą tym innych - chyba, że w Dendro pracują socjopaci i mają z tego olbrzymią przyjemność - to już inna sprawa. Pozdrawiam ludzi normalnych.
zdjecie uzytkownika
leszek - 2015-02-07 21:45:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Brawo brawo, czytając parę wpisów do tyłu jestem w 100% pewny że mamy tutaj do czynienia z trzema grupami a mianowicie. Pierwsza grupa to pracownicy którzy napierniczają na produkcji nie zawsze zgadzający się z tymi na "górze" ....
Druga grupa to ci którzy bronią tzw. ustawionych , tych którym się lepiej powiodło (mniejszość).... A trzecia grupa to są ci którzy robią sobie "łacha" i wpisują co im do głowy przyjdzie (w necie taka czynność jest dozwolona dopóki dopóty nie idą nazwiska w ruch). WDendroOd2009 jeżeli jesteś anonimowy i ktoś ciśnie po twoim komentarzu to w tym momencie nikt nie naruszył twojej godności osobistej. Zawsze będą plusy i minusy tych komentarzy, prawda zawsze raziła w oczy bo tak naprawdę za takie teksty mówiąc kierownikowi czy dyrektorowi a nawet pracownik pracownikowi mogą być różne następstwa (wyrzucenie z pracy lub w sądzie)Kończąc ten obiektywny komentarz " Uderz w stół, a nożyce się odezwą " ......... miłego weekendu
zdjecie uzytkownika
pikowarki - 2015-02-09 09:25:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Proszę, jak to wszystko czytamy to się tylko śmiać chce, doskonale wiadomo kto w firmie pisze takie bzdury które są wpisywane na tym forum. Cóż jeszcze trochę i wszyscy się dowiedzą,juz są namiary i dowody. A teraz idź do lustra i zobacz kim jesteś. Jesteśmy blisko. bardzo blisko. Miłej pracy. ( zostawiasz ślady ).
zdjecie uzytkownika
krzysiek - 2015-02-09 18:45:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pikowarki - 2015-02-09 09:25:56]:
Pikowarki jak na razie to wy wdepłyście w "gó..no" , zostawiacie ślady i naprawdę jesteście blisko bo was już nawet czuć .... i do roboty mi tu a nie pierdołami się zajmujecie !!!!!Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy i firmie Dendro Poland Ltd. Sp. he he he ps.komentarz Pana czy Pani Leszek jest najlepszym od ostatnich paru miesięcy , piwowarki namierzcie gościa należy mu się podwyżka
zdjecie uzytkownika
bodoz - 2015-02-11 18:52:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chciałem się dowiedzieć coś o pracy w DENDRO a te pseudo forum to nic tylko ubliżanie i wytykanie jeden drugiemu tego co sam robi :-( ŻENADA !!!! Krótko mówiąc jeden od drugiego nic nie lepszy a gdyby mógł to w szklance wody by utopił (sądząc po komentarzach):-( Pozdrawiam powodzenia ;-)
zdjecie uzytkownika
on - 2015-02-11 21:10:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [bodoz - 2015-02-11 18:52:52]:
czegoś nie rozumiem piszesz na samym wstępie "Chciałem się dowiedzieć coś o pracy w DENDRO " a potem walisz komentarz o forum na tej stronie .Masło maślane zaglądając tutaj dobrze wiedziałeś co można tutaj zastać .Większośc komentarzy na Gowork jest negatywne o pracodawcach itd. jak chcesz strugać wariata to do Gepetto już jednego wystrugał ....
zdjecie uzytkownika
on - 2015-02-12 08:28:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bodoz chciałbym Ciebie przeprosić za mój język w poprzednim poście. Na tym forum leczę moje niepowodzenia i jestem bardzo niemiły bo mi w życiu nie wyszło. wybacz
zdjecie uzytkownika
adam - 2015-02-12 19:13:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [on - 2015-02-12 08:28:57]:
na tym forum niemal wszyscy leczą swoje niepowodzenia i są bardzo niemili, gdyż im w życiu nie wyszło...
zdjecie uzytkownika
pracownik dendro - 2015-02-12 20:17:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie wyszło ci w życiu bo biedny bos głupi a dlaczego głupi bos biedny i tyle trzeba byc zarazdnym opinie na temat dendro sa podzielone jedni chwalą drudzy nie idz zobacz może akurat ci sie spodoba ale nie licz ze bedziesz chodził z tel przy uchu na trzepaniu cie docenią odechce sie wszystkiego rolpaki górą konturówki lamusy
zdjecie uzytkownika
rolnik - 2015-02-15 18:23:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja Was docenie. Pozdrawiamy :
Kelner i Rolnik.
zdjecie uzytkownika
thc - 2015-02-17 23:06:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
rolnika to tylko znam jednego zbysia z połajewa heheh lamus nie samowity widac ze z połajewa tam wszyscy sa nie ogarnieci słoma z butów wystaje ale wielki operator smiac mi sie chce na starszego operatora to trzeba miec wygląd i pieniądze a on nie ma ani tego ani tego astrą podjechaną jezdzi jak cie widzą tak cie piszą panie zbigniewie wielki operatorze ehheeh patol
zdjecie uzytkownika
kolo. - 2015-02-23 19:01:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A kto to jest Patol ?
zdjecie uzytkownika
bos - 2015-02-23 20:48:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kolo. - 2015-02-23 19:01:38]:
na moje "patol" to "kolo" zadający patologiczne pytanie .... bodziu ma racje z tym filmem choć robi wrażenie żeby jeszcze wypłaty były tak nowoczesne jak ta nasza firma ....
zdjecie uzytkownika
rodzyn - 2015-02-23 22:47:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dumny jestem oglądając ten film. wszyscy ładnie wyszli, kierownik uśmiechnięty i super. Kontrola jakości tez fajowe. Super ta nasza firma. A teraz do pracy rodacy. Pozdrawiamy thC
zdjecie uzytkownika
pracownk - 2015-03-01 21:12:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [bezrobotna - 2015-01-11 00:38:57]:
4 firma w wielkopolsce 26 w kraju ale nie potrafią docenic pracownika i płaca jak reszta w tym zasranym kraju
zdjecie uzytkownika
kuba - 2015-03-03 23:29:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
podziam tych leszczy co w bomu sie chwalą że tylko nic nie robią . a płaczą jak ojciec arusia leszcza powie że na pakowanie ma iść !!!!!!
zdjecie uzytkownika
kuba - 2015-03-03 23:37:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kuba - 2015-03-03 23:29:27]:
masz robić a nie tu pisać . w ałszwidz jeszcze raz po raz jeść dawali a tu ci dają obcięcie premi na święta
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie