Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
xyz - 2015-03-19 14:55:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nic nowego ...Gerard też po kolezensku się dostał .Ma więcej szczęścia niż rozumu !!!
zdjecie uzytkownika
manekin - 2015-03-19 19:07:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ziemek jest kur... zajebisty :) Ziemek jesteś zajebisty pamiętaj, ale i tak jesteś manekin cały czas dla każdego
zdjecie uzytkownika
on - 2015-03-21 00:15:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a może "bananowa agnieszka" co w "jelicie" kasty mieszka zostanie wybrana przecież to rodzina, nie zbadane są wyroki jachwe .......
zdjecie uzytkownika
on - 2015-03-21 00:15:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
zdjecie uzytkownika
rodzyn - 2015-03-21 14:14:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a w tej kontroli fajnie ?? ze tak wszyscy chcą się dostać ?
zdjecie uzytkownika
ja ja ja - 2015-03-21 19:04:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a co żle Ci by bylo 8 godzin siedziec i NICCC nie robic?
zdjecie uzytkownika
a/y - 2015-03-22 11:59:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zal zal, cenie prace a nie tak jak Ty nygusie !!! ja przychodzę do pracy pracować bo wiem że za to jestem doceniana/y. Dendro to bardzo dobra firma. A jeśli komuś się nie podoba to wystarczy się zwolnic. To takie proste. W okolicy jest pewnie pełno takich firm które bedą potrzebowały takich frustratów jak ty. Coś jeszcze byś chciał wiedzieć zaściankowy człowieczku z kompleksami ?
zdjecie uzytkownika
y/a - 2015-03-22 23:20:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [a/y - 2015-03-22 11:59:46]:
Jeśli jest tak jak piszesz to dlaczego anonimowo.Myślę że tak wspaniałe kierownictwo czy dyrektorstwo jakie jest w tej firmie doceniłoby na pewno twoje zaangażowanie i "solidną" pracę w postaci premii czy awansu na wyższe stanowisko z młodszego lizusa na starszego włazi..... itd. A z tymi kompleksami to sama powalcz bo uczciwy pracownik nie ma czasu a nawet nie wie że takie strony istnieją. Ja z racji wieku mogę już sobie tylko pozwolić na czytanie takich bzdur jakie tutaj się wypisuje ....
zdjecie uzytkownika
silikon - 2015-03-25 10:18:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Heh wszystko zależy jaki ma dzień... Wkurw... czasami, ale co zrobić trzeba go słuchać, ale tak to jest spoko lubię go |:)
zdjecie uzytkownika
lolcia - 2015-03-25 18:43:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zbyszek fajny jestes
nie przejmuj sie nimi....tylko zazdrosc przez nich przemawia
jestes spoko
zdjecie uzytkownika
oczy - 2015-03-26 15:25:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
rolnik to rolnik szuka żony.
zdjecie uzytkownika
ryś - 2015-04-01 07:35:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
widziałem ze pojawiło się ogłoszenie na młodszego aparatowego. CO to za stanowisko w naszej firmie ?? może ktoś mi wytłumaczyć ?
zdjecie uzytkownika
sims - 2015-04-04 08:16:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
prawda to że tatę zwolnili wie ktoś za co ?
zdjecie uzytkownika
konik - 2015-04-13 19:44:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jakiego tatę zwolnili????
zdjecie uzytkownika
2005 - 2015-04-15 20:07:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Kto jedzie na sunrise w tym roku bo Tryniu jedzie :)
zdjecie uzytkownika
2015 - 2015-04-15 21:41:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na pewno pojadą un i une . To jest bezcenne.
zdjecie uzytkownika
nowa - 2015-04-29 21:43:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ona - 2014-11-19 22:19:19]:
witam a na kogo zmianie pracowałas? bo widze ze w dendro to norma ja mam ten sam problem.
zdjecie uzytkownika
sikacz - 2015-05-07 11:51:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tej sikacz bo tak cię przezywają pochwal się chłopakom na hali jakiś ty jesteś siłacz jak jesteś pijany i ile masz siły w łapach, że energia cię rozpiera na imprezach firmowych gdzie chcesz pokazać jak się rozwala popielniczki rękoma haha a później L4 :)
zdjecie uzytkownika
bronx - 2015-05-07 15:34:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na jakiej imprezie ?? o kogo chodzi ??
zdjecie uzytkownika
WDendroOd2009 - 2015-05-10 22:26:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Post dla wszystkich normalnych....
Dendro.... najlepsza firma w okolicy... Jakiś czas temu obeszło by się bez "ale"...
..teraz... ciut inaczej...
Sebastianie, Kasiu, Kaziu, Michale, Danielu.... za 1900 zł będziecie przyjmować do pracy "dzieciaków" dopiero co po szkołach... Nikt ODPOWIEDZIALNY nie przyjdzie tu do pracy. Oszczędności oszczędnościami a rozwój rozwojem. No chyba, że zmierzamy do sytuacji gdzie okolica będzie mówić "Dendro ??? - Nie, dziękuję !!! " Ja jestem zadowolony.... zobaczymy jak długo. IKEA IKEAą... szacunek szacunkiem... mam pod sklepem kilku chętnych do pracy... "PAN DA" ...oni za 1900 popracują.... 1850 ukradną....
zdjecie uzytkownika
joanna u - 2015-05-18 22:00:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no chyba za 1300 z premią 1600 buraczki robią
zdjecie uzytkownika
xxx - 2015-05-19 11:44:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NAJLEPSZY JEST OCHRONIARZ W LACZKACH I DAJ CMIKA
zdjecie uzytkownika
boski - 2015-05-19 21:48:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [michasia - 2013-08-28 19:14:39]:
jest fajnie . robisz za wsze grosze . a taki jeden np grzadzielski chowa sie w regałach i patrzy czy oby nie staniesz na chwile. ale tak to jest jak CHAM dorwie sie do władzy !!! naje.... władzy debilom co ledwie przedszkole skończyli . powodzenia.
zdjecie uzytkownika
wasa - 2015-05-19 21:54:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [boski - 2015-05-19 21:48:17]:
no ten to jest na fakcie poj....y . cwaniaczek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y . nawet po pysku nie umie dostać na weselu . sam zaczyna a potem sądami ludziom grozi !
zdjecie uzytkownika
joanna u - 2015-05-21 22:53:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A która część tej wspaniałej rodziny ma błogosławieństwo Jahwe.Zysk,Aśka czy kto?bo niezatrybiłam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
alert