Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.

Rogoźno

Opinie o Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.

były ROMAN 2016-05-09 18:22:38
Wybieramy miss dendro???
heaven 2016-05-09 22:33:53
Ja to na młodszego pracownika produkcji bym się załapał, bo nawet pojawiają się premie do podstawy zarobków.
on 2016-05-14 00:39:46
ziel@ński pokaż na fb najlepiej swój pusty łeb może mama zrozumie jakiś ty nienormalny jest z tym motorem z własnym dzieckiem 180 km/h jeździć ty jakiś ebnięty ...
on 2016-05-14 00:41:51
tomasz 2016-05-14 18:44:33
dokładnie podzielam tą opinię pustak zostanie pustakiem od co
izak 2016-05-19 23:58:41
brak ludzi wsparcie rolpakow wszędzie trzeba latac jakas masakra ciekawe czy tez tak jest na innych zmianach żółci zamiast pracować to stoja na buforach pitola przez tel jakie plany na weekend może jakiś grill a jak już nie przez tel to się zabawiają z innymiosobami jak dzieci które chodza grzebią w nosie lub w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakas masakra ciekawe kiedy to się zmieni
ona 2016-05-20 19:54:12
jak wymienią nygusów z hildingu i wrc co zostali liderami kierownikami i dyrektorami śmiech na hali
żółty 2016-05-20 20:56:53
Wezmę się za prace jak wy zaczniecie się ruszać, nie ważne ile osób pracuje na maszynie zawsze jest jakieś ale i mnóstwo powodów przez które nie wyrobiliście normy. Żal. A dzwonimy na inne działy aby przysłali ludzi do pomocy bo wam się robić odechciało.Są oczywiście sumienne osoby na produkcji dzięki którym wszystko jeszcze funkcjonuje.Pozdro
izak 2016-05-20 22:42:53
tak się odechciewa robić jak się widzi jak żółci nic nie robią potem niema co się dziwic ze każdy nowy pracownik co był to po3msc odchodzi
zwinny i szybki 2016-05-20 22:59:40
wy tzn rolpakowcy jak się zaczną ruszać bo na cieciu wszyscy zapierdzielają
Mistrz 2016-05-20 23:46:07
Daj przykład kto odszedł
rolpakowiec 2016-05-21 00:10:16
Wy na cieciu to sie naprawde narobicie pół godz. przed końcem już laba i po hali się włóczycie myślicie że my tego niewidzimy ? Chcecie się zamienić?
Kumple tryniego 2016-05-21 22:28:22
Raczej 2 godziny już nic nie robimy. Tylko swoją prace odwalamy i na koniec rollpakowcow wspomagać bo jak zwykle bajla bajla a na koniec dojpke sciska ze ci co zapierdalali maja juz pol h labe.... Żenujący jestescie jak na Was spojrzeć to ruszacie sie jakbyscie mieli j.ja powiązane. Gdybyscie robili normalnie to norma. I plan zawinieta by byla juz w piatek rano. A wy tylkol4 na zadanie boli brzuszek mam sraczke i za ciezko..no i ruchy jak trynio macie...
.pozdro od ekipy z ciecia co wam zawsze tylki ratuje
On 2016-05-22 13:52:33
Poziom wypowiedzi na tym forum to istne kalectwo intelektualne.Strach pomyśleć co myślą wasi przełożeni,o tym o czym tu wypisujecie.Daję głowę,że są bardzo zadowoleni, w końcu zespół skłócony to zespół łatwy w obsłudze.Jeśli zaś chodzi o samą pracę w tym przybytku ,przestrzegam wszystkich zainteresowanych.Szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego.Aha,jeszcze jedno!!Może pan Sowa stanąłby przy Tecnomacu i popracował sumiennie jeden dzień w/g standaryzacji którą opracował.Myślę że po trzech godzinach na szóstce reanimacja byłaby konieczna.Pozdrawiam wszystkich normalnych.
12 2016-05-31 03:09:26
kto łazi w Dendro bez rękawiczek po hali?
łyn 2016-06-01 21:30:12
a co maja myśleć nasi przełożeni,przecież oni pochodzą z gorszej patologii od nas tylko przekupieni "30-stoma srebrnikami" ..... od co niby po studiach .....
... 2016-06-07 12:30:57
Kobra buraku wejdź rodzynowi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i umyj się bo strasznie śmier.... :)
kamil 2016-06-20 09:48:21
jest nowa oferta na Kierownika czy oferują umowę o pracę? doswiadczenie wymagane duże?
kumple tryniego 2016-06-21 12:28:25
Zbyszek czy możemy dziś przyjść na bzm i znowu Tobie loda zrobić? Daj znać, a my biegusiem będziemy :)
nikon 2016-06-21 23:01:33
2.500 to zarobisz na magazynie po pięciu latach.. na dzień dobry 1800 na rękę.
BZM 2016-06-22 14:27:59
A wczoraj firma jak zwykle pokazała się nam z bardzo dobrej strony. Mogliśmy oglądać mecz :). Nie słyszałem by jakaś firma w okolicy miała jeszcze taki przywilej. Bravo Dendro !!!!! Wiele robicie dla pracowników!
Ludzik 2016-06-22 18:51:19
tak byliśmy wczoraj u Zbysza nie raz na BZM :) a ty zdychaj w łóżku co to pisałeś :) Ojejku oni oglądali sobie mecz na BZM i co osikałeś się z tego powodu?
inna firma 2016-06-23 10:48:31
W volkswagenie oglądali także mecz do tego mieli hot-dogi ale co wy możecie wiedzieć jak granice waszego świata kończą się na Rogoznie. Tak wiem wiem nie mamy do nich porownania zarobki kultura pracy itd. Bravo DENDRO tylko żeby za to nam nie pojechali po premii.
donio 2016-06-25 15:18:40
W każdej firmie panują inne prawa @inna firma wszędzie coś jest na plus a coś jest na minus. Słyszałem, że teraz szukają kierownika trzeba mieć wykształcenie techniczne i 2 lata doświadczenia można się przekonać jak jest w rzeczywistości
Lojd 2016-06-27 11:06:15
Widzisz co jest napisane jako "Nick" pewnie nie bo jesteś za ciemny na to, ale to dotyczy się trzech kapusiów na hali. Lojd ty i twój stary i stara to jesteście czyste kapusie. Wszyscy to wiedzą jacy wy jesteście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Przyszly kierownik 2016-06-27 20:12:47
Gdzie go przyjmyja do dendro na jaki dzial??
zxc 2016-07-01 13:57:54
I jak tam po meczu naszej repry?Osobiście myślę,że Nawałka popełnił błąd w obsadzeniu roli napastników.Moim zdaniem powinien wystawić Stefana Niesiołowskiego i Antoniego Macierewicza.To bardzo agresywni napastnicy i bez problemu poradziliby sobie z obroną Portugalii.
robert 2016-07-01 22:09:42
wszystko wina bab co wystawiały foty na fb zapeszyły na całej linii swoimi wizerunkami !!!!!
tofik 2016-07-02 02:06:28
No,to wreszcie weżcie się za tych nygusów którym się nie chce robić(albo chorobowe,to opieka,to okres to sro i tak w kółko)zatrudnijcie normalnych ludzi to wreszcie nikt za nikogo nie będzie musiał naginać a leserów wyp....lić,bo to co się dzieje woła o pomstę.Pani personalna może wreszcie przestanie bronić obiboków ,bo jeszcze trochę a ona będzie musiała przyjść do pomocy!!!!!!!!!
ołóweczek :) 2016-07-02 19:30:05
jestem tego samego zdania,nieroby za bramę
papierowy interes 2016-07-06 18:30:29
Chcesz kupić papier ? tak więc sprzedam papier "Hipek" każda ilość :D
Byly i madrzejszy. 2016-08-02 20:23:25
Kiedys pare lat temu pracowalem w tej firmie ale jak widzialem jak na gorze wciskaja swoich na co lepsze stanowiska to nie widzialem w tej firmie mozliwosci awansu itd. Nie liczy sie wiedza i wykrztalcenie tylko jak jestes i z kim spokrewniony. Jak popatrzysz na kierownictwo i poszukasz dobrze to zobaczysz ze to rodzinka pl. Zaczynajac od Kazia, Kuzmine a konczac na liderach.O biurze juz nie wspominajac.Teraz pracuje w firmie dla ktorej liczy sie wiedza, a kasa kilka razy wyzsza niz w dendro. Lubie wejsc i poczytac te klutnie na tym forum i smiac sie z inteligencji wypisujacych. Jesli cos Ci w pracy nie odpowiada zawsze mozesz zrobic tak jak ja , czyli poszukac innej, lepiej platnej i takiej w ktorej bedziesz doceniony. Pozdrwiam
Poeta 2016-08-02 21:46:51
Oprócz wiedzy poćwiczyć ortografię "kłótnie"
Styl 2016-08-03 12:45:43
Uwaga na foke kapus kaus kapus a sam lepszy niejest.
gryś 2016-08-03 14:22:42
chyba pracujesz w sejmie ,że taką kasę wyciągasz.Ja co do swojej inteligencji nie mam zastrzeżeń jest DB więc nie obrażaj mądrzejszych od siebie
Byly i madrzejszy. 2016-08-05 07:03:17
Potwierdzenie jacy ludzie pracuja w dendro, zamiescilem wpis i od razu reakcja ze blad i ze pewnie w sejmie pracuje- zazdrosc, wredzizna itd. Kolego gdzie pracuje to pracuje ale wiedz ze na dendro swiat sie nie konczy i iest naprawde duzo lepszej pracy. Pracowalem w tej firmie od samego poczatku, wtedy bylo okolo 50 osob. Bylem na slynnej pierwszej integracji z noclegami, jedzeniem piciem itp. Dzialo sie tam dzialo, dziewczyna w ciazy, zdrady-kto byl i pamieta to wie o czym mowie. Pierwsze pol roku bylo super a pozniej zaczelo sie obsadzanie stanowisk rodzinka. Tatus, braciszek, ciocia, kuzyneczka itd. Bez wyksztalcenia i bez doswiadczenia. Ja wyksztalcenie zdobylem a co nie ktorzy kierujacy firma kupili. Naprawde jesli macie ambicje szukajcie innej pracy bo po wpisach mozna wywnioskowac ze w tej firmie nawet nastroj miedzy pracownikami jest zly. Klepiecie sie po plecach, witacie, usmiechacie sie do siebie a za plecami byscie sobie noze wbili. Wiecej takich wpisow. Typu foka kapus, ze tamci nie pracuja, ze ta z tym itp. Pewnie w biurze tez maja wielki ubaw jakich baranow maja a jak wiadomo stadem baranow jest latwiej kierowac. Pozdrawiam i bez urazy.
Ps. Ciekawe ile do tego wpisu bedzie uwag.
pracownik 2016-08-06 00:22:29
jestem za a nawet więcej za Pan kierowniczek kuźminek łatwił swojemu staremu robotę u nas w zakładzie i co okazało się że stary to zwykły złodziejaszek niby go zwolnili a młody co też powinien za bramą skończyć ( ma też tą smykałę w genach) jest nadal nierób z Hildingu czy prezes o tym wie ....
Ona 2016-08-06 23:58:04
A kasta jeszcze wchodzi mu w cztery litery śmiech na sali jest taki sam jak jego pryncypał pusty na maksa
p 2016-08-07 12:18:12
Kasta to już w ogóle dostał na głowę. Zresztą kto widzi to widzi, że jest Manekinem. I ten siwy łeb od robienia lodów w biurach
0,7 2016-08-18 19:43:21
Kurde a tyle razy się udawało. ..... piliśmy w szatni i w kibelku a nawet czasami na stanowisku. Szymus a na ciebie trafiło. No nic my będziemy pić dalej a ty juz nie pracujesz. Foczka no to po małym, tak jak zawsze Wiesz........
0,5 2016-08-19 06:53:55
Foka Foka??:)
Ona 2016-08-22 23:21:58
Kasta jak był pusty tak nim zostanie zastanawia mnie czy zdał maturę ;) nadal trzyma z synem złodzieja materacy a syn kierownik Won za bramę !!!
xJCx 2016-09-20 12:53:13
Od razu widać, że to Rogoźno się wypowiada. Strona służy do wyrażenia opinii o firmie: warunkach pracy, atmosferze i zarobkach, ale jak widać nikt z Was nie umie z tej strony korzystać. Przyszłych pracowników, którzy szukają tu informacji [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obchodzi kto kradnie i kto jeździ motorem... Brak słów.
Trolleq 2016-09-24 00:56:40
Witam czytając tutaj komentarze zastanawiam się nad składaniem tam cv oczywiście nikogo tam nie znam i nie mam.żadnych układów i moje pytanie brzmi czy naprawdę jest tak źle? Zawsze słyszałem dobre komentarze że firma duża i porządna a tu na forum takie coś się dowiaduję. Ostatnio kolega mówił że jego koleżanka tam się dostała i nie żałuję że miła atmosfera więc jak jest opłaca się czy nie? Proszę o konkretne odpowiedzi ludzi z kulturą a nie jak kilku tu buraków :3
123 2016-09-24 06:58:52
Przyjdz przyjdz super jest.Placa 1300-1400 przez pierwsze 3miesiace jak to Cie nie zniecheci to atmosfera Ci sie spodoba.
Trolleq 2016-09-24 13:06:24
Przez pierwsze 3miesiace a później więcej??
Trolleq 2016-09-24 13:07:17
Przez pierwsze 3miesiace a później więcej?? Słyszałem że mają miejsce na szwalni jak tam praca wygląda?
Trolleq 2016-09-24 14:59:03
I jak z umową normalna czy zlecenie na początek
123 2016-09-26 16:23:22
Normalna umowa na rok 1700 na lapke i co roku 100zl podwyzki chyba ze masz w...e na robote.Jak wiekszosc wiary malo kto sie nadaje w dzisiejszych czasach.
123 2016-09-26 16:23:57
Zostaw swoją opinię o Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o. - Rogoźno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.