Opinie o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ikano Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ikano Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Xyz

Podpisaliście nowy regulamin ? Pętla na szyję już zaciśnięta? Tylko jeden miesiąc zabiorą premie i żegnam się z firmą , nie jestem leserem a im ciągle mało. Jebany obóz pracy

Moniczka

Podobno maja dawac teraz kilka stanowisk operatorow. Pracuje juz tam 10lat a nadal gibie na produkcji gdzie tu sprawiedliwość

Jadzia
@Moniczka

Ooo wie ktoś do którego czarnego musze sie usmiechac o taki awans? :p

Jan
@Moniczka

Dają awans dopiero po 11latach nienagannej pracy.

Misia
@Moniczka

Najlepsze rozwiązanie to utworzenie związków zawodowych :-) potrzebne do tego są tylko 3 osoby, wtedy jest dużo fajnych przywileji dla pracowników, nietykalność dla pracowników moi milusińscy. Nie trzeba się już poddawać manipulacyjnym szkolonkom przeprowadzanym przez słodziaków na wyższych stanowiskach, takie wiecie udawane spijanie sobie z pyszczków :) Jednak o tym na głosik nie mówią bo niee wygodnie, i nawet zlecają kasowanie komentarzy. Nu nuu nie ładnie! Przecież warto rozmawiać, to rozmawiajmy :-)!! Różne sztuczki w szkoleniach, różne sztuczki w prowadzeniu rozmowy :-) poczytajcie o metodach szkoleń w korporacjach i wyciągnijcie wnioski :) jednak tutaj jest bazowanie na niewiedzy, niewiedzy i pokazywaniu tylko wygodnych spraw :)

Pikpako

Masz rację na szwalni to już przesadzaja z tymi normami.

SyStEm
@Pikpako

Zaraz będziesz rozliczana premiowo za plan więc będziesz tak z@pierd@lać z3by go zrobić ze kluczowi ci nie bedą potrz3bni

Tak

To załóż Związek. Komentować na goworku potrafi każdy ale na jakiekolwiek działanie w realu to nie ma chętnych.

Ala

Dokładnie tak. A weź nie wyrób normy bo masz gorszy dzień (czyt. Bol pleców, reki, nogi) A ich to nic nie obchodzi

Kiciakowo
@Tak

Opinia jest taka że aby związek zawodowy założyć wystarczy poczytać chwilkę chwilunię w interneciku Kochani :* a wystarczą przecież trzy odpowiednio zmotywowane osoby Misiaczki ;)dają ochronę przed zwolnieniami i wiele innych milutkich rzeczy o których na głosik się słodko nie psiapsia bo to przecież nie wypadaaa ;) Lepiej dawać się otumaniać i manipulować szkolonkami i psiapsiami na inne tematy :), takie metodziki na budowanie wyrzutów sumienia u ludzików. Znane i przesłodkie metody w psychologii dziubaski, na które podatne są pewne ekhm.. grupy ludzi o określonym statusie Misie. Słodziaki, kierofnicy i inne słodkie osóbki są specjalnie szkoleni aby umieć odpowiednio was podejść :) Przejżyjcie na oczęta Milusi Wy moi Wy!

Oki
@Kiciakowo

Perfect!!!!

Eh

To że ktoś biega to wystawiacie na grupie pracowniczej Ikano a to że ktoś ma covida to już nie wstawicie ? Był podobno komunikat na email firmowym nie każdy ma komputer na stanowisku i po to była ta grupa by tam wstawiac. A ogłoszenia nie ma do tej pory , a co z grupą stworzona do działań zagrożeń pandemii , gdzie dostały się (usunięte przez administratora) z firmy , nic nie slychac. Tą firma tak (usunięte przez administratora) pracowników i jeszcze pod tekstem że robią wszystko pod nasze dobro . Żenada

Produkcja
@Eh

Wszędzie są wywieszone komunikaty. Wystarczy czytać tablice i się nie podniecać. A to takie wow że ktoś ma covid?

Rozmowa niesmaczna. Typowo korporozmowa. Durne pytania. Głupie uśmieszki i patrzenie z pogardą Pani z HR. Nie interesowało nikogo co umiem i jakie mam doświadczenie tylko co sprawia że zmieniam pracę. Widać duża rotacja pracowników. Standard - oczywiście brak informacji zwrotnej - brak profesjonalizmu i szacunku do człowieka

1. Co sprawia że zmienia pan pracę? 2. Gdzie się pan widzi za 5 lat?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ktosrik

W krajence to samo. Każą nam codziennie robić coś innego, karty, odpady pilnowac to i owo a normy idą w górę. Kiedy my mamy zalezcc czas na wasze widzimisie? Kluczowe zaczęły pokazywać pazurki. Pupilki czarnych obrosly w piórka a my, robole robimy za trzech. Nie możesz się odezwać bo zaraz po premii ha! I porozmawiamy na osobnosci ????

Ktosrik

Jedni chwala się urlopem ale gorzej jak drudzy na Facebookach informują że idę na chorobowe bo coś z łapka nie tak? Biedactwa A potem pyk selfiaki leca na profilowe będąc nna l4

Patataj
@Ktosrik

Serio? Doczepiles się tego że ktoś miał wypadek na L4? No kurde.... każdemu się może zdarzyć. A skoro już chcesz wiedzieć to ta osoba nie wstawiala żadnych selfie na chorobowym... Proszę ludzie zastanówcie się zanim napiszcie coś bezsensownego.. Pozdro 600 :)

Mn

No widac ze pilnuje...na kazdym kroku podkresla co jej i innym wara...lubi byc w centrum jest o czym mowic

Ttt

Dokładnie. A tu jeszcze jakaś sesja zdjęciowa. Czy ona naprawdę jest taka ślepa? Czy taka (usunięte przez administratora)

MW
@Ttt

Glu...a zajezdza na kilometr to jest milosc jeden drugiego w rogi wali ale dawaj jeszcze sesje pykniemy ze niby tak pieknie

Obserwator

Tobie już uciekł tak z ciekawości bo jestem ciekawa szukasz nowego bo jestem tu z przypadku i fajnie się bawię jak dzieci w przedszkolu szukałam coś o pracodawcy a tu jakieś miłosne żale szok pisac n a portalu o kimś bo ten ktoś nie wie kto pisze ale jak ktoś jest tu opisywany to możesz to zgłosić dla nie poinformowanych to wtedy strona gowork po nakazie muszą udostępnić nr i te osoby będą miały niezły szum dla ciekawostki powodzenia i w takiej formie to nie chce pracować

Emgie

Te pani em gie kto ty jesteś i czemu się ciągle chwalisz swoimi wyjazdami na grupie pracowniczej ? (usunięte przez administratora)

info
@Emgie

Krajenka Recepcja

realny
@Emgie

żal (usunięte przez administratora) ściska bo sam najdalej byłeś w Poznaniu ?

wici
@realny

Chyba na Kamienicy :)

Remek

Dziękujemy firmie za przełożenie urlopów mamy piękną pogodę.

Irenkabozenkacycus

Czy wy też zauważyliście że od kiedy firma zmieniła nazwę na Ikano industry zaczęło się mega zmieniać i firma nie jest już tak fajna ? Tylko się wymaga nie możliwego i męczy pracowników fizycznie i psychicznie. Kluczowym się dziwię bo gdy awansowali nagle się zmienili , wy będziecie mogli spojrzeć na nas za 30 lat na ulicy ? Jak tak nas dręczycie w imię czego ? Sztuk materacy , naprawdę dla was to tak ważne żeby męczyc tak swoich dawnych znajomych z stanowiska? Firmy nie polecam , wypłaty na czas ale jednak ... Pieniądze nie wymażą mi traumy z powodu pracowania w tym obozie. Ludzie narzekają na Amazon , zapraszam do Ikano, to dopiero piekło. Może zamiast dręczyć nas pracowników to byście zatrudnili więcej ludzi ? Przecież i tak plany nie są wykonywane

Czy to prawda że szefa wywalili?

Upał
@Nowy

chyba potrzebujesz urlopu. :)

Hyghj

Opowiedz co wiesz

PP
@Nowy

Tak wysoka temperatura działała:)))) widać I to nieżle!!!!!:))))

Nananna
@Nowy

to tego z krajenki wyżucili dyscyplinarnie podobno

@Nowy

Wiem tyle że wypłaty bardzo male a niby premia i dojazd wrocil

Doklet

Prezesa wywalili , czytajcie e-mail. Za niezgodna podstawę , mianowicie chciał uprawiać seks z pracownicą, to nie pierwszy jego taki wybryk. A co do wielkości wypłaty to faktycznie kpina, 3 soboty czyli 18 nadgodzin i 450zl więcej niż miesiąc wcześniej bez premi. Pani księgowo proszę nie pchać sobie do kieszeni pieniążków

hope
@Doklet

Ale co tylko chciał? I go wywalili? Czy kiepsko jej zrobił i się poskarrzyła? Bo za chęci i propozycje to co drugiego by musieli wywalić heh

Dzisiejszy

Racja !! A najlepsze jest to że produkcja dostała te same podwyżki co szwalnia.moze zamiast filmiku na Facebooku by tak prezes dał parę groszy dla tych co chodzili gdy produkcja odpoczywała ? Jakoś nas wynagrodził , bo czujemy się (usunięte przez administratora) Robiliśmy za te same pieniądze co oni a teraz te same podwyżki a nawet 200 zł więcej nie mieliśmy za pracę gdy inni leżeli bykiem.

majster
@Dzisiejszy

życie trzeba było się nie pchać na szwalnię :) Prawie 2 miesiące w domku i pieniążki na konto. Poza tym podwyżki były za tamten rok, który tak samo zap...jak i Wy. Może w 2021 dostaniecie więcej niżmy, podobno produkcja ma dostać zero bo Covid-19 wtedy wy dostaniecie po 50zł brutto he he.

Produkcja
@Dzisiejszy

Żebym nie musiał przypominać jak w zeszłe lato pracowaliście po 6h, kiedy produkcja po 8h,bo pada liście jak kaczki, nikt wam tego nie wypominao jak wy teraz nam, że nie mieli dla nas pracy :) jakby to z naszej winy jeszcze bylo....

Ikano

Firma dała podwyzki po to by teraz zabierac premie za wszystko ? Nic za darmo nie ma w tej firmie ? To jest prezesie ten szacunek do tych filarów tej firmy czyli ludzi ? . Normy nie będzie to po premii 5 procent ? A co wy myślicie że my śpimy ? Pracujemy jak możemy a to że jakieś pindy z biura sobie ustawiły jakieś normy i my ich nie wykonujemy to będziemy mieli zabierane ? Ta firma to jeden Wielki żart.

Zula

Ludzie, czy Wy na prawdę macie tak źle w swoim życiu że musicie się interesować cudzym? Po co wypisujcie takie bzdury? Jesteście już tak zdesperowani że GoWork jest waszą ostatnią deską ratunku? Wychodzi na to, że tak bo jak czytam te wszystkie bzdury na temat pracowników to mi zwyczajnie za Was wstyd! Bo nie im wystawiacie opinie tylko sobie! Pamiętajcie o tym, że wpisując sobie jakiś tam nick nie jesteście tu anonimowi..

On

To czemu nie podpiszesz się nazwiskiem pod wpisem? Strona dotyczy oceny pracodawcy a nie ludzi! I zgadzam się z wpisem że jeżeli ktoś myśli że jest anonimowy to grubo się myli bo to co nie które osoby tu wypisują podchodzi już pod paragrafy ! Pozdrawiam odważnych

Ok
@On

Czytam i nie dowierzam. Ktoś w końcu poruszył temat który powinien być wyjaśniony już w zeszłym roku A nawet kilka lat wstecz. Jeśli Wam się to nie podoba to nie komentujcie. Bo w firmie wszyscy gadają na nich a tutaj? Cieszę się że ktoś o tym zaczął pisać bo może wreszcie szefostwo się zajmie tym że ludzie zamiast pracować urządzają sobie intymne spotkania w pracy

Zula
@Ok

To idź i to zgłoś przełożonemu a nie wypisujesz bzdury na stronie. Tylko na tyle Cię stać? Żeby wylać swoje prymitywne żale na forum? Proponuję również szybki kurs czytania ze zrozumieniem... TO JEST STRONA POŚWIĘCONA OPINII O PRACODAWCY! A nie o tym kto komu w oczy zagląda...

Novak

Cześć. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie. Jakich pieniędzy można się spodziewać na początek na produkcji? Czy łatwo jest dostać podwyżkę? Z góry dzięki za info :)

Pipi
@Novak

Podwyżki raz w roku. Przed jest rozmowa i ona kwafilikuje Cię do kwoty.na początek dostajesz 2600 może 2800 brutto po 3 miesiącach premia 20%. Pozdro 600

Obserwator

Oczywiście. Koleżanka idzie po całości. Pozdrawiamy kontrolę

Kobra
@Obserwator

no wlasnie za duzo ich tam jest i maja czas na romanse, siedzenie w telefonach i wysiadywanie nonstop na papierosie. Pani Iwono kiedy kolejny nabor do kątroli jakosci? z checia podejme sie takich zadan za te kase co macie. super!

Bry
@Kobra

Nabór to będzie w wrześniu do szkoły, kilka lekcji języka polskiego dobrze Ci zrobią

Ciekawy

Co z kartami kultura i sport?

Stary pracownik

Czy pamietacie czasy kiedy kazdy pracownik musiał przepracować cały ROK zeby dostać 100 zł nawet czasami 50 zł. A teraz co nowy pracownik jest lepiej doceniany niż stary. Oni dostają 2,3 aneksy w ciągu roku. Gdzie jest sprawiedliwość. Z wysokością pensji doganiają nas starych pracowników którzy pracują naprawdę juz trochę lat w tej firmie. Ba zaraz będą mieć takie same pensję jak my. Zero doceniania. Lepiej jest sie teraz zwolnić i zatrudnić na nowo w tej firmie. Przynajmniej bedziemy lepiej zarabiać.

9latwfirmie
@Stary pracownik

Czas opóźnić kiedyś i iść do przodu. Takie czasy nastały i albo akceptujemy to co jest albo nie. Nie ma sensu rozpamiętywać jak było a często ten nowy pracownik lepiej pracuje od tego że stażem .

Racja
@Stary pracownik

Masz rację , pracuje może tylko 6 lat ale kolega pracuje 2lata i na tym samym stanowisku po podwyżce obaj mamy tyle samo , pensja jest pensja ale kiedyś wyróżnili chociaż tych co pracują więcej teraz każdy równy

obserwator
@Stary pracownik

Pamiętam dobrze te czasy LPG po 1,34zł chleb 2zł. Tona węgla po 360 zł. ech wtedy to było.

Inny
@Stary pracownik

Może ten nowy pracownik lepiej się stara od Ciebie,starego pracownika i go docenili,

PP

Teraz takie życie zazdrościć nie ma czego

Typ

Fakt ale przecież mechanik nie jest bez winy

Ha

Ha kolejni zadowoleni z podwyżek?

Zostaw merytoryczną opinię o Ikano Industry Sp. z o.o. - Rogóźno

• Jak się pracuje w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ikano Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 20 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ikano Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ikano Industry Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ikano Industry Sp. z o.o.