Opinie o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ikano Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ikano Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Zajac

W firmie to nawet inne zwierzęta się spotyka, my nazywamy je biurowymi hienami

Just

Wiecie dlaczego tak jest? Hahaha bo zadzi nami Justyna. Pozdrawiam Danielka z Pianki. Danielek Danielek

Justa

Tak podlewałaś, że przelałaś i wychodzi zgnilizna. Uwaga podaję przepis jak zniszczyć firmę: Na początek postawić na nie odpowiednie osoby zarządzające, które potrafią się ,,sprzedać,, i dużo (usunięte przez administratora) nie wnosząc nic, interesując się tylko słupkami i raportami zamykając się w biurze a jak robi się ciepło to zebrania spotkania, które są tylko przykrywką i udawaniem, że się działa a z tego jak widać nic nie wynika (przejrzyjcie na oczy). Te osoby aby zabłysnąć stawiają na automatyzację ku....z Galaktyki Oriona Heloł My to nie Toyota. Kiedyś większość robiło się ręcznie i ludzie na produkcji nie frustrowali się tak jak teraz, maszyny produkują drut a ludzie go utylizują no brawo za Zrównoważony Rozwój. Papierek po cukierku na audycie zauważysz gamoniu a tonowego wywozu drutu już nie. O utylizacji Emmy to nie wspomnę jakie tam idą miliony ludzie na to patrzą i sobie myślą kurde za ten drut i Emmę to by nie złe AUTA były może tym razem dla kierasów:) Osoby mające coś w głowie z biura już powoli obracają się na pięcie, biorą papiery jakie im firma stanowiska podawała eh ah i wrotki. Jak mówił Józef Piłsudski ,,Firma wspaniała tylko ludzie......,,Oczywiście jest wiele rzeczy, którymi niszczycie firmę i jej wartości ale większość z nas to widzi co się ostatnio dzieje nie tylko na produkcji.

Julcia
@Justa

Moja liderka nie ma dla mnie czasu bo klepie pliki dla Marcinka a ten później sprzedaje je pod swoim imieniem to jest dopiero dewiacja...

Sfustrowana
@Justa

Masz rację Justa Serce się załamuje kiedy się widzi to co się dzieje na sprężynach jakie marnotrastwo.A ludzi ma się za nic zero szacunku dla ludzi

Ffffu
@Justa

Dokładnie tak jest ludzie to sie cieszyli jak mogli dużo produkowac a teraz nie dosc ze im to uniemozliwiacie to w dodatku za to karacie no istny cyrk

Na szwalni to co się dzieje ostatnio, ludzie dają z siebie wszystko, ciekawe jak długo jeszcze wytrzymają .

eh
@Nowy

Dłużej niż łąka kwietna ale krócej niż nowe drzewa:)

Rozmowa niesmaczna. Typowo korporozmowa. Durne pytania. Głupie uśmieszki i patrzenie z pogardą Pani z HR. Nie interesowało nikogo co umiem i jakie mam doświadczenie tylko co sprawia że zmieniam pracę. Widać duża rotacja pracowników. Standard - oczywiście brak informacji zwrotnej - brak profesjonalizmu i szacunku do człowieka

1. Co sprawia że zmienia pan pracę? 2. Gdzie się pan widzi za 5 lat?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Monterka

Będą w tym roku karty kultura i sport?

VIP
@Monterka

Kultury brak A sport masz na produkcji :)

Wiktoria
@VIP

Haha, dwie pieczenie na jednym ogniu normalnie. ;) A tak poważnie to aktualnie na coś dodatkowego jeszcze można ewentualnie liczyć?

Tak
@Wiktoria

Można liczyć na dodatkowe obowiązki

Wiktoria
@Tak

Tak? Niezbyt zachęcająco brzmi, ale tak właściwie to jakie dodatkowe obowiązki masz na myśli? Są to czynności wychodzące poza umowę?

;)

aneksy z podwyżką 100zł brutto już dostali?

Elen

Przyjmują kobiety na montaż ile dają na początek

Artur

Pani Justyno będą podwyżki?

@Artur

Podwyżki normy już za kilka dni, cieszyć się możecie że macie pracę, nie podoba się to za bramą stoi kolejka chętnych buahahha, a tak poważnie to możecie liczyć na max 300pln brutto,(usunięte przez administratora)

Kasia i Justyna
@Artur

Piłka jest w dalej w grze wiec musicie się starać

Leonard Coen

Dlaczego produkcja dostała pomniejszona wersję paczki świątecznej????? Kontrola Jakości miała jeszcze szampana w paczce no ale robiłem są gorszego sortu....co nie?

Aga
@Leonard Coen

Widocznie wychwycili tyle twoich bubli że dostali ciutkę więcej. Szkoda że nie dostali dodatkowej premii świątecznej może w końcu by ci żyłka pękła i byłby spokój.

Leonard Coen
@Aga

Wiem. Wy nie musicie dostać dodatkowej premii przecież tyle materacy to co w roku zabieracie. A to home testy a to kserowane wz kupione od Gajora. Radzicie sobie dobrze co nie?

Xxx

Spytaj się swojego przełożonego on ma wyprawę często kia z materacami obraca

Koko
@Leonard Coen

Nie na to jak wierzyć w plotki. Wszyscy mieli równe paczki

Aby kontrola miała większe

Klejarki

Widziałem co dzisiaj robiłaś na tej klejarce. Nie ładnie nie ładnie…. Może się w końcu tobą zainteresują czarna

Pracownicy produkcji

A gdzie się podział wpis o pani pseudo dyrektor joannie?

Czy warto aplikować do działu księgowego? Jest oferta i zastanawiam się nad złożeniem aplikacji. Warto?

Ktoś
@Kandydat

Nie wiem jak w księgowości, ale ogólnie ostatnio z administracji sporo osób odeszło, a to też o czymś świadczy.... A powody standardowe: zarobki, brak podwyżek. To już nie to samo co kiedyś.

Nie
@Kandydat

Jezeli masz doswiadczenie to daj sobie spokoj i szukaj lepszych ofert Chyba ze nie potrzebujesz godnego wynagrodzenia To wtedy aplikuj Jakby dobrze placili to firma nie musialaby nawet rekrutacji oglaszac Kandydaci ustawili by sie w kolejce, jak kiedys Teraz to szukaja jelenia i tak jest z kazdym dzialem Od produkcji po mechanikow

Aleksandra
@Nie

To ile płacą, że tak narzekacie? Najniższą krajową?

No tak
@Aleksandra

Wszystko do tego zmierza

Siemka czy to prawda, że w tym roku nie ma być znowu podwyżek w firmie ?

@Zainteresowany

Będą podwyżki, przecież trzeci rok z rzędu by nas nie zrobili w (usunięte przez administratora)

Rychu
@Zainteresowany

Byndom byndom tylko mniejsze bo fury trzeba było zmienić

Auto
@Rychu

Naprawdę, droga kadro, to wstyd że macie czelność zmieniać auta na zupełnie nowe, wozicie się furami za nasz pot i naszą pracę, za nadgodziny i nieprzespane noce. Jak tak można. Jesteśmy ludźmi innej kategorii? Zachowuje się jak ten Pan na wschodzie, zarabiacie tysiące, jeździcie w złotych klatkach i bojicie się ludzi. Ktoś Was tak omamił? Nie ma już w Was żadnej empatii i zrozunienia? Wstyd!!!! Ale to świadczy tylko o Was! Kasa kasa kasa. Niepozdawiam kadry. Cdn....

Dżasta
@Auto

Oni odrabiają zadanie domowe i pracują nad polepszeniem wyników IKanoVoice. Heheh

Odpzainteresowany
@Zainteresowany

Siemka podobno podliczają budżet i dadzą znać czy będzie.

Obserwuję

Magazynier się chyba nudził bez Pani Skoro też pracę zmienia. Nie ma jak to się przytulać i chować po regałach

Pz
@Obserwuję

Swoją drogą dziwne że w podobnym czasie. Czyżby

Kkk
@Pz

Tej pani nie ma już rok

Widze
@Obserwuję

Coś się mi wydaje że dzięki takim osoba masz czymś żyć czy to właśnie ty się chowiesz przy maszynach oj nie ładnie a cię widać z kluczowymi podeślę zdjęcie żebyś miała wogole o czym gadać i żyć lepiej pozdro

I nie tylko

Hihi

Gdzie jest gajor

Haha

Kryzys A dyrektorzy autka nowe To mowi samo za siebie Plebs niech bieduje

:-)
@Haha

Zabrali nam premie świąteczną i sobie kupili za nią samochody, a ty pracuj aż padniesz i cię zrolują razem z materacem

Bystrzak
@Haha

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) podwyżki będą po 300 oczywiście brutto, nie podoba się to Ukraińców wezmą hahah pozdrawiam

Magazyn

Brak gospodarności, wciąż wzmianka o oszczędnościach, pracy z odpadem a na przestrzeni roku to chyba już z 5 razy wymiana etykiet była. Zamawiane tysiące na zapas a potem wszystko ładuje w kontenerze kiedy góra za to beknie. Taniej wyszedł by zakup drukarki i drukowanie na firmie. Baby nie potrafią rządzić...

szwalnia

co się dzieje? co zrobiła PANI DYREKTOR?

boss

Ojoj Panie M.P niezły ci sie awans trafił, oby tak dalej! coraz niżej BRAWO!!!

Ona 1
@boss

Mnie zastanawia pewna sprawa jakie on musi mieć chody i u kogo że po takiej aferze z kradzieżami, molestwaniem i znęcaniem się psychicznie nad pracownikami on jeszcze pracuje śmiech na sali, obyś (usunięte przez administratora) trafił na kogoś kto zrobi wreszcie z tobą pozadek

Ajak
@Ona 1

Powiem tak,jego przełożeni mają też różnego rodzaju grzeszki na sumieniu,wiec jeżeli to się wyda polecą kolejne osoby.

On
@Ona 1

Uwzieli się na M.P a D.G nie lepszy nastepny bonzo ludzie się cieszą ze zeszłeś level niżej wkoncu powinieneś trafić na trzepanie i zaraz bys mial zakwasy ????

Nnnn
@On

Dlaczego uwzieli po prostu do głowy się nie mieści dlaczego on jeszcze pracuje. M. P już dawno powinien zakończyć swoją pracę w firmie a on nadal się panoszy i czeka aż wszystko ucichnie i znowu przekręty będą robić. Dlaczego firma nie da się wykazać komuś innemu na takim stanowisku może czas najwyższy na zmianę czarnych.

On

Nareszcie przyszla na niego kreska juz nie będziesz kozaczyć nie pozdrawiam

ONA

Zwolnić

Ona 1
@ONA

Już dawno dyscyplinarnie za swoje zachowanie i kradzieże powinien być zwolniony Pan M. P , zwykłego robala już dawno by (usunięte przez administratora) na zbity pysk a on pół firmy wyniósł i śmieje się prosto w ryj, babki które pisały o (usunięte przez administratora)powinny napisać pismo do dyrektora aby zwolnili osobę która przez lata znęcała się psychicznie nad pracownikami

Żenujące

Smutne jest że ta pierdusnica umie pracować na każdym stanowisku a nie stać jak tępa dzida w jednym miejscu

Zostaw merytoryczną opinię o Ikano Industry Sp. z o.o. - Rogóźno

• Jak się pracuje w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ikano Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 20 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ikano Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ikano Industry Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ikano Industry Sp. z o.o.