Opinie o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ikano Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ikano Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Olka

Jak wygląda praca na kontroli jakości lub specjalista ds jakości jakie zarobki oferują czy ktoś może mniej więcej się wypowiedzieć

Jadzia

Wisi ogłoszenie dla planistki produkcji, warto aplikować? Jest ktoś w stanie przybliżyć oferowane zarobki na tym stanowisku? Kasa to zawsze dobry motywator do działania ;) Nie widziałam w ogłoszeniu info na temat premii, oprócz wynagrodzenia pracodawca motywuje pracowników w taki sposób?

@Zainteresowany

Witam,czy liderzy na szwalni lub produkcji są przyjaźni pracownikowi,czy mają swoich pupili

Czy jest ro praca dla mlodych po technikum praca?

Rozmowa niesmaczna. Typowo korporozmowa. Durne pytania. Głupie uśmieszki i patrzenie z pogardą Pani z HR. Nie interesowało nikogo co umiem i jakie mam doświadczenie tylko co sprawia że zmieniam pracę. Widać duża rotacja pracowników. Standard - oczywiście brak informacji zwrotnej - brak profesjonalizmu i szacunku do człowieka

1. Co sprawia że zmienia pan pracę? 2. Gdzie się pan widzi za 5 lat?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Pracował ktoś z Was jako Pracownik Produkcji w Ikano Industry Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Jak się pracuje z ludźmi z Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.?

Ktoś

Fatalnie. Jeden od drugiego ważniejszy i wyżej głowę nosi. Cwaniaki szukający sensacji. Najlepiej z nowych się pośmiać. Brak pomocy. Łby zryte "normami"...

????
@Ktoś

To jak wygląda tutaj wdrożenie nowego pracownika? Są jakieś szkolenia czy trzeba sobie radzić samemu?

Wercia

To jak po okresie próbnym wygląda wypłata, skoro piszesz, że "dają ochłapy"? Dużo podwyższają tą pensję? I czy jakieś premie za wyniki są, skoro praca taka intensywna to może są za to jakieś dodatki?

Weteran

To moze powiedz ze ochlapy dostajesz bo jestes zatrudniony przez agencje a nie przez ikano

Ha ha ha
@Weteran

Przestań (usunięte przez administratora) Człowiek z kilku letnim stażem (zatrudnionym przez idealne Ikano) i 250 zł podwyżki tak to są ochlapy

Porażka
@Wercia

Po okresie próbnym podwyżka polega na tym, że będzie Ci sie należeć premia,której nie dostajesz na próbnym. Jakieś 300 zł. Premia za wyniki? Tam jest tak wszystko obliczone żeby wyniki nie były powyżej normy,bo nie jesteś w stanie tego przerobić. Wręcz przeciwnie,mogą właśnie z premii Ci zabrać za niewykonanie normy...i raczej w tym kierunku to zmierza...żeby zabrać a nie dać...

Hela
@Porażka

Czyli podwyżki podstawy po okresie próbnym nie ma? To kiedy na taką pierwsza podwyżkę podstawy można liczyć? Ktoś właśnie pisał, że po kilkuletnim stażu 250 zł podwyżka - to jedna z wielu podwyżek czy raczej przez kilka lat nie było wcale podwyżki?

Zmęczona

Ciekawe jak będą oceniane i jakie będą podwyżki dla osób pracujących na EMMIE. Jakby nie patrzeć to chodzimy na nocki plus soboty a reszta sobie smacznie śpi i odpoczywa w tym czasie....

Jason Voorhees
@Zmęczona

Twoim obowiązkiem oraz tych smacznie śpiących jest być dyspozycyjnym również do pracy w nocy. W umowach nadal widnieje zapis o pracy na 3 zmiany, więc formalnie osoby smacznie śpiące i zapewne miło śniące powinny uczęszczać na nocki. Chyba, że coś się zmieniło w tym temacie.

Zmęczona
@Jason Voorhees

Widzę,że jesteś nie w temacie to proszę nie wypowiadaj się....Część osób z klejenia oraz napełniarek EMMA chodzą na nocki,niestety reszta chodzi na 2 zmiany..,więc pracownicy na EMMIE powinni moim zdaniem zostać ocenieni trochę wyżej niż pozostali ! Pozdrawiam

MM
@Zmęczona

To że reszta chodzi na 2 zmiany to nie nasza wina tylko tak zadecydowała firma. A po za tym nie ocenia się za to na ile zmian się chodzi tylko to jak pracujesz i twoje doświadczenie zawodowe.Pozdrawiam

@MM

A te nocki wspomniane przez kogoś to jakoś były lepiej płatne? Co do tego, że ocenia się jak pracujesz, to daj znać, jak tam kwestia norm się przedstawia. Do wyrobienia są czy tylko w teorii?

Elżbieta
@Jason Voorhees

Nie widzę problemu w pracy na 3 zmiany, jeżeli jest to zawarte w umowie to tym bardziej. Po jakim czasie można starać się w firmie o umowę na czas nieokreślony? W obecnym roku doszły jakieś dodatki pracownicze? Ubezpieczenie grupowe, Multisport, premie?

Karol

Chyba pomyliłeś zmiany, jutro 29.05 sprawa zostanie skierowana do prokuratury w celu ujawnienia i osądzenia osoby która wypisuje takie bzdury, nie po raz pierwszy, w celu ujawnienia i osądzenia przez Sąd. Pozdrawiam

Aleksandra

Nie wiem, może dlatego że takie informacje nie odnoszą się do pracy w firmie? Bo o tym chyba forum jest. Jakos to komus przeszkadza, atmosfera w pracy się przez to psuje czy o co chodzi? W ogóle to wpadłam tu bo szukam informacji o zarobkach, możesz powiedzieć tak poglądowo jak to u was wygląda?

Kamila

(usunięte przez administratora)Zastanawiam się jaka atmosfera tu panuje? Dacie też znać czy zarobki są dobre? Ile teraz dają na pierwszej umowie. Będę wdzięczna za informacje

Adam S.

Nigdy się tutaj nie udzielałem, nigdy nic nie trafiło rykoszetem "pianki"...Tak sobie myślę... patrząc jak mnie potraktowano - może warto wreszcie powiedzieć kilka słów po 14 przepracowanych latach ?? Jak myślicie ? Półtorej dekady w tej firmie... wiele widziałem, wiele przeżyłem .. swoje spostrzeżenia mam. Ktoś chce to czytać ?? ;-)

No i co

Jak sie kochają to (usunięte przez administratora) z nimi

Ert
@Adam S.

Co Ty(usunięte przez administratora)tam nikt nikogo nie kryje i nikomu mie przyznaje nagród za byle gówno i awanse z dupy haha

...
@Adam S.

No widzisz, po 14 latach przesiedzianych i czekających na przystanku z fajka wkoncu przyjechał po Ciebie ten autobus...

Julia
@Adam S.

No jasne opowiadaj!! Ja się chętnie dowiem wszystkich szczegółów o firmie jak się pracuje, jak atmosfera, wynagrodzenia itd

Daniel
@Adam S.

Cześć Adaś, twój wpis to kolejny dowód na to, że dużo gadasz a mało robisz...

Edyta

W pracy na Xboxie, macie takie rzeczy? To ciekawe jak to działa i jak się udaje pracownikom pogodzić chęć grania z obowiązkami w pracy. Jakieś wyznaczone przerwy tam są w ogóle?

Zwiazki

Ale ikano chce odwrócić ludzi od związków xd 1000 zł przed świętami ! Hahaha nieźle kombinujcie.

Juzef

Ludzie ze wsi właśnie mają w trąbie te 1000,to właśnie niektóre buraki z Rogo się rzucili na te ochłapy.Szarpiecie po 12 h i wszystkie soboty,a wierzycie , że jest słabo z zamówieniami.

Aleksandra
@Juzef

O czym mówicie tak w ogóle? To jakaś premie te 1000 zł? A podstawy pensji jakie tu macie na ten moment?

Hiiiii

Dobra rada dla Pani Ilony K. może wreszcie pani sama weźmie się za pracę a nie 8 godzin siedzi w telefonie i się tylko za facetami ogląda a na inne chodzi i skarży do kluczowych że do pracy się nie nadają.

Izabela

Jakiś czas temu wdziałam ogloszenie na stanowisko pracownika produkcji. Syn szuka pracy ze wzgledu na przeprowadzke do miasta. Jak wygląda harmonogram szkoleń dla nowych pracowników i jak długo trwa okres wdrożenia? Czy firma zapewnia szkolenia dla pracowników w celu rozwijania umiejętności i awansu zawodowego? Jakie są kryteria oceny pracy pracowników i jakie są wynagrodzenia na tym stanowisku?

Najedzony

Jak co roku najedzony obietnicami i zgrozą

@Najedzony

aż nie sposób nie dopytać o co w sumie chodzi. jak długo już tu pracujesz, skoro masz takie coroczne podsumowania? z tymi obietnicami chciałabym się dopytać, jakie są stawiane stałym pracownikom? generalnie jakie warunki Ci z tego tytułu przysługują?

@Najedzony

A Była kasa ? Zawsze Dendro słynęło że na święta po 2 tys dawali? Teraz coś było?

@Marcin

serio zawsze 2 tys dawali? i to było w formie jakiegoś prezentu czy premii świątecznej? w ciągu roku tylko to dają czy na coś jeszcze można się załapać?

aligator
@Marcin

nie zawsze. 3 razy w 15 letniej historii firmy

aligator
@Wiktoria

są bony świąteczne i karty kultura i sport przed wakacjami. plus Luxmed

@aligator

O to super w takim razie. Czyli w tym roku to jakie te bony mogły być? Co roku dają na tę samą wysokość po równo czy to od stanowiska zależy?

Aligator
@Wiktoria

Byly bony na święta. Wysokość zależna od dochodów. Im mniejsze dochody tym wyższe bony

Kryzys

Kryzys kryzys nie ma podwyżek... Hahahaha

@Kryzys

A miały być, obiecywali wam? No teraz z powodu inflacji to podwyżki się jednak przydają i potrafią życie uratować. Chyba że i tak dobrze zarabialiście, jakie tam są właściwie stawki?

Lidia

Parę lat temu firma szukała w necie Pracownika Produkcji. Wiecie czy to praca zmianowa? A jak tak to ile jest tych zmian i w jakich godzinach?

Rosół zostaniesz znanym fotografem. Bardzo nie ładnie robić zdjęcia swoim równieśnikom z pracy i donosić Kledzikowi i Ziółkowi. Jak wiesz jest RODO a także można podpiąć to pod nękanie i zgłosić to do HR'rek. Weź się lepiej do pracy bo firma za stanie z telefonem Ci nie płaci a kolega Piotruś musi za Ciebie szarpać codziennie.

Leszek Rosół
@4455

4455 zacznę od tego że niby winny się tłumaczy ale wcale nie mam zamiaru się Tobie tłumaczyć lecz zaspokoić Twoją ciekawość co ja robię z telefonem w ręku w pracy.Wiem że jest zakaz korzystania z telefonów i jestem tego w stu procentach świadomy.Sam/a na codzień w pracy z niego korzystasz jak co druga osoba w tej firmie,hmm tylko czy służbowo? Po pierwsze nigdy nie korzystałem z telefonu w celach prywatnych a jeżeli już potrzebowałem użyć czy skorzystać z telefonu w tym celu udawałem się do biura liderów i tam wykonywałem pilne bądź Ważne połączenie na które miałem przyzwolenie od lidera P.W. W sumie sam oświadczył że jeżeli ktoś ma potrzebę wykonać telefon do domu co z dziećmi czy z inną ważną sprawą mógł się udać do biura i zadzwonić.Ja z tego korzystałem nie raz.Po drugie: nigdy nie użyłem telefonu i nie robiłem zdjęć swoim rówieśnikom jak to określiłeś bo nie wiem jakie bym miał mieć z tego korzyści i nigdy moi przełożeni nie otrzymali ode mnie żadnego zdjęcia z pracownikiem!!Po trzecie:Sam/a dobrze wiesz że najszybsza droga komunikacji w naszej pracy jeśli chodzi o obowiązki służbowe z operatorami kluczowymi jest najszybszą drogą skomunikowania się,uzyskania odpowiedzi co dalej,jaki problem,jaka decyzja ,dlatego że mają też swoje obowiązki i muszą być wszędzie a szukanie ich zajmuje kawałek czasu,bądź czekanie aż się pojawią na hali co skutkuje nie wytłumaczeniem się z postojów i aby tego uniknąć komunikuje się z nimi telefonicznie bo to działa natychmiast.Po wtóre, masz rację firma za STANIE z telefonem nie płaci tylko za wykonywaną pracę,i Ci powiem ze do swojej wykonywanej pracy osobiście nie mam zastrzeżeń bo świadczą o tym wyniki mojego całego zespołu. Dalej,Piotr jest bardzo dobrym pomocnikiem(mam jego zgodę aby ująć go w tym komentarzu) i jakie on wykonuje obowiązki to jest dogadanie się między mną a nim a Tobie gó..no do tego co robi Piotr a co ja.Jako operator interesuje się przez 8 godz tym co robię teraz,co będę robił za chwilę,żeby niczego nie zabrakło i było na czas żeby produkcja nie stawała i dlatego Piotr czasem jest zauważalny sam przy stanowisku gdy ja w tym czasie orientuje się co,ile i jaki towar będę dalej pakował.Drugi pomocnik,na robocie jest zawsze zorientowany co robimy dalej i dlatego uzyskuje konkretne informacje i działam z wyprzedzeniem żeby,jak wspomniałem wyzej niczego nie zabrakło do dalszej produkcji i było na czas. Ponadto wykonuje jeszcze inne zadania i pomoce innym pracownikom skoro widzę że mają problem a znam lub proponuję rozwiazemanie bezinteresownie i bez interwencji D.T. na ktorych też czasem trzeba czekać bo są na innej ważnej interwencji. A jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej i coś Ci się nie podoba w wykonywaniu mojej pracy to zapraszam do siebie lub do biura i tam możemy omówić wszelkie Twoje domniemania i podejrzenia do jakich celów używam tel telefonu.Moja sprawa,moja premia,moja pensja i moja praca.Ciesze się że ją mam dzisiaj bo jak wiemy WSZYSCY nie wiemy czy jutro ona będzie.I nie zależy mi na Twoim zdaniu o mnie,czy koleżeństwie bo piwa ze mną nie piłeś/aś i za Twoje pieniążki chleba nie jem,a że podajesz się w niku za 4455 to znaczy że jesteś mądry tutaj a nie w oczy jak większość tutaj... Śpij dobrze albo pracuj jak jesteś w pracy i proponuje Ci abyś najpierw popatrzył/a na siebie a potem mówił/a o kimś i to za plecami.Chyba raczej to jest nie ładnie... Wiem kto zrobił ten wpis tutaj na mnie a wydaje Ci się że nie wiem.W internecie nic nie jest tabu... I dla Twojej wiadomości ocena mojej postawy w pracy na pewno nie zależy od Ciebie.Sa jeszcze inni nademną i to oni mogą zrelacjonować moją postawę w pracy a już napewno nie Ty! Z całym szacunkiem do wszystkich współpracowników-Fotograf Leszek Rosół.

Klucznik
@Leszek Rosół

Leszek bardzo ładna odpowiedź

Nd

No dobra ale zwolnienie dyrektorki nikt się nie spodziewał. Pełen podziwu

Magazyn
@Nd

Wkońcu!!!!!!!!!!!! Baj baj . Szkoda ze nie doczekałem tych czasów jak tam pracowalem. Wesołych świąt Pani Kierownik ha ha

Brak słów
@Magazyn

Magazyn - wiesz co jak jesteś byłym pracownikiem to się nie udzielaj w tym temacie. Jakie to przykre ze żywisz się takimi sytuacjami. Ale niestety tutaj wychodzi inteligencja z ludzi.

Jak
@Nd

Bardziej dziwię się ze to tak długo trwało. Kto nastepny? Iwona.. Może Ty?

Zostaw merytoryczną opinię o Ikano Industry Sp. z o.o. - Rogóźno

• Jak się pracuje w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ikano Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 20 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ikano Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ikano Industry Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ikano Industry Sp. z o.o.