ITT Polska Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o ITT Polska Sp. z o.o.

MR 2014-01-15 13:22:11
Nie traćcie czasu,ta firma to jakiś żart, dziwie się że nadal funkcjonuje biorąc pod uwagę sposób zarządzania i traktowania pracowników jak i klientów...
ATsopot 2014-02-19 19:25:12
Niepoważna firma. Pracowałam tam do niedawna chyba i tak zbyt długo. Problemy z wypłatami, spóźnienia z kasą, pieniądze do ręki bez umowy. Przed odejściem słyszałam, że normalnym jest płacenie wypłat na raty i że dyrektor wstąpił w jakiś kontrowersyjny system MLM przez niektórych nazywany nawet piramidą finansową (Lyoness) i zmuszał pracowników do rejestracji w tym podejrzanym systemie.
xxx 2016-06-25 12:34:33
Unikaj szerokim łukiem! ITT Polska, GlobalEco i wszędzie gdzie urzęduje Pan Tomasz Z. i jego wspólnicy.

Obiecywanie skarbów to u nich podstawa a dostaniesz guzik! I to nadłamany. Jeśli chcesz pracować za darmo lub ciągle słyszeć jaki jesteś beznadziejny i ciesz się że pracujesz w tak "renomowanej" firmie to droga wolna. Ja pracowałam i wiem co to znaczy, na szczęście szybko się uwolniłam i pracuje w porządnej firmie, gdzie wszystko jest na czas i doceniają Twój wkład.
alex 2016-09-20 12:02:23
Dasz namiary na obecną firmę bardzo mi zależy na pracy normalnej i płatnejna mój email alex.krolikowski@o2.pl
Zostaw swoją opinię o ITT Polska Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITT Polska Sp. z o.o.