Penta Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Penta Sp. z o.o.

inna 2011-07-20 07:44:22
Miła atmosfera wyłącznie dzięki pracownikom. Zatrudniają na najniższe krajowe o czym dowiadujesz się przy podpisywaniu umowy. Premie, które dawane są na lewo i tak obcinają za byle co. Ciągną kasę od Integralii, a tak naprawdę mają stworzone fikcyjn e stanowiska pracy. Pracownicy niepełnosprawni, którzy powinni pracować max. 6h siedzą nawet po 10h. A jako premię dostają bony na paliwo, które Dyr Zarz. dostaje za free. Żenada!!!
anonim 2011-11-23 05:36:06
Wszystkim polecam artykul(usunięte przez administratora)
bolo 2013-05-08 20:36:33
Wszystko się zgadza jak wyżej. Omijać dalekim łukiem, nie dać się oszukać na ładne biuro i gatkę. Premie 50zł brutto minimalna krajowa, sztuczne stanowiska pracy.(usunięte przez administratora)i niski poziom kultury osobistej zarządu.
John 2014-05-09 09:32:22
Firma nie jest miejscem które zarekomendowałbym komukolwiek jako docelowe miejsce pracy.
Warto tam popracować, ale jedynie dla siebie, tzn. z nastawieniem na własny rozwój, ponieważ jako nawet nowy pracownik jest się rzuconym na głęboką wodę w stylu: "Pracujesz? To sobie radź.", więc jest dużo "możliwości do uczenia się".
W firmie panuje apodyktyczne jedynowładztwo i odniosłem wrażenie, że jedyne co ma tam znaczenie to krótkotrwały zysk (sprzedać i zapomnieć). Bardzo często konieczne jest "świecenie oczami" przed klientami firmy za decyzje podejmowane na wyższych szczeblach. Trzeba także zawsze umieć wybronić swoich racji, zarówno przed niezadowolonym klientem jak i szefostwem. Efektem jest bardzo duży stres i frustracja.
Istnieje duży problem z urlopami. Podwyżki, jeśli w ogóle jakieś, są bardzo niskie i trzeba je wywalczyć.
Na L4 praktycznie zawsze i tak okazuje się, że trzeba coś robić dla firmy. Na urlopach także się to zdarza.
W firmie dużo jest mówienia / obiecywania (zwłaszcza jeśli chodzi o zarobki), ale jak przychodzi co do czego to zawsze znajduje się jakiś powód dla którego nie można akurat spełnić obietnic. Generalnie bardzo niskie zarobki.

Stanowczo nie polecam.
Johny 2015-11-26 09:42:21
I tu się mylisz.
Podjecie pracy przez nowego pracownika powinno być zaplanowanym, a przynajmniej przetartym procesem ze znanymi etapami.
Przyjmowanie nowego i stawianie go w sytuacji: "no to działaj" jest co najmniej niepoważne i zrzucające dość duży trud na innych pracowników, którzy i tak są zarobieni. To jeden z najprostszych procesów systemowych do wdrożenia w firmie, a ogromnie podnoszący jakość pracy.
Ale... jeśli nie zależy na tym władztwu, lub nie mają oni tyle kompetencji aby o tym wiedzieć to efekt jest właśnie taki.
Zresztą co tu się dużo rozpisywać.
Nowa praca - nowy ogląd sytuacji i okazało się, że może być normalnie.
ilonka 2016-04-19 23:26:23
tak, tak oczywiście, ze sa szkolenia i te na początek i potem też są szkolenia wewnętrzne już, ale czasem te trenerów ściągają z danej branży czy dziedziny i to jest na pewno na plus u nich, ze mają takie metody.
Zostaw swoją opinię o Penta Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Penta Sp. z o.o.