Opinie o Iso-Net Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Iso-Net Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Iso-Net Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iso-Net Sp. z o.o. w Gdynia

Ogólnie polecam. Było kilka kwasów ze strony szefa (m.in, obcięcie pensji przy pandemii jak w innym komentarzu). Można się wiele rzeczy nauczyć nawet nie mając podstaw. Nie jest to korpo i klienci też raczej nie korpo. Atmosfera fajna, współpracownicy pomocni, nie trzeba siedziec w nadgodzinach, aby się wyrobić. Zmieniłem z powodu ciekawej oferty.

Ono Nowy wpis

Co tu dużo pisać. Koń jaki jest każdy widzi.

Szef to typowy janusz biznesu, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i jest najwspanialszy na świecie... Z powodu pandemii obciął pracownikom pensje do 80% co jeszcze jakoś mogło być zrozumiałe gdyby nie fakt, że zrobił to miesiąc wstecz. Wpisał fikcyjny urlop / brak pracy wszystkim pracownikom żeby wykazać straty w firmie... Pracownikom też zapłacił tylko 80% za poprzedni miesiąc pomimo, iż pracowali cały... Najśmieśniejsze są te jego wystąpienia i maile do pracowników... pisze w nich jak do (usunięte przez administratora) że kryzys, że musimy się cieszyć z pracy itd. itp. Przypominamy panu prezesowi, że to nie fabryka i ludzie z taśmy produkcyjnej... Mówi pan do inżynierów i magistrów, gdzie niejednemu może pan buty czyścić pod względem wiedzy i IQ. Poza tym bierze zlecenia hurtem i potem klienci muszą czekać tygodniami na jakąkolwiek reakcje nawet w błachych sprawach na kilka minut pracy. Nie bez powodu ludzie zaczeli z tamtąd uciekać lub usilnie próbują to zrobić...

Marek Nowy wpis
@Andrzej

Pierwsze słyszę że w branży IT, mam na myśl:: programistów/administratorów/architeków były jakiekolwiek cięcia pensji przez panującą obecnie pandemię. Z postu Andrzeja wynika że należy się cieszyć z posiadania pracy, nawet 80% uposażenia w iso-net bo przecież mamy kryzys. Ktoś sobie zadał pytanie czy tej pracy jest więcej/mniej niż przed pandemią? No przecież takiego pracodawcy ze "świecą w ręku szukać w obecnych czasach", cytuję poprzednią wypwiedź forumowicza/być może byłego pracownika. Do czego zmierzam? Zajrzyjcie w portale posrednictwa pracy, większość z nich podaje stawki godzinowe, które się zaczynaja na B2B od 90 zł/ netto +VAT

Karol Nowy wpis

Warto dwa razy pomyśleć nim się wystawi komuś złą opinię. Firma jak wszystkie stanęła w bardzo trudnej sytuacji!!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Iso-Net Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy Programista. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Jan

@Marek mógłbyś nam przybliżyć w kilku zdaniach, na czym polegał proces rekrutacji i na jakie stanowisko aplikowałeś w cermag? Może wiesz, czy w tej chwili również szukają ludzi na jakieś stanowiska? Jeśli masz jakieś nowe myśli na ich temat, to podziel się nimi, każda informacja się przyda.

Hej, ja wlasnie aplikowałem do nich,w poprzedniej wiaodmosci nikt nie odpisal,mze wiecie jakie zarobki?

Pracowałam w tej firmie i było ok. Szefostwo wyrozumiałe i można ze wszystkim się dogadać. Jak w każdej pracy są wymagania, które trzeba spełnić, więc jak komuś się nie chce pracować to zawsze będzie niezadowolony. Rozstałam się z firmą z przyczyn osobistych, ale miło wspominam współpracę. Pozdrawiam wszystkich.

!!!!!!!!!!!!! - 2011-12-06 10:42:15 Firma ściema !!!!Nie ma to jak rzeczowe argumenty i konkrety. Szkoda, że widocznie byli pracownicy nie mogą sie pogodzić, że firma zakończyła z nimi współpracę.

A ja pracuję w ISO-NET od kilku lat i jestem bardzo zadowolony... Firma daje możliwości rozwoju, zespół pracowników jest zgrany, panuje dobra atmosfera pracy, a co najważniejsze - szef jest wyrozumiały i docenia każdego. Ze świecą szukać takiego pracodawcy w dzisiejszych czasach. Dlatego nie za bardzo rozumiem, skąd te negatywne opinie powyżej - może zazdrość kimś kieruje?

mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z odpowiedzialności karnej za oszczerstwo i zniesławienie firmy - jeśli firma pozwie Cię za to do sądu to łatwo namierzą Twoje IP - ja płacę odszkodowanie firmie do dziś w ratach za podobny wpis na forum

No to żebyś się nie zdziwiła. Pracowałam tam i wcale malowniczo nie było. Praca zupełnie inna w opisie, a inna w rzeczywistości. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Iso-Net Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Iso-Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iso-Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iso-Net Sp. z o.o.?

Iso-Net Sp. z o.o.