Opinie o MRC Broker SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MRC Broker SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MRC Broker SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MRC Broker SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Sase Nowy wpis

wiadomo jak i prowizja jest uzależniona od sprzedaży i twoich wyników pracy ale chyba tak jest wszędzie ;) wie ktoś gdzie szukać ofert pracy mają na stronie

Juan Nowy wpis

Może i masz rację, ale z drugiej strony czy warto dla jakiejś krzaczanej firmy pracować? O ile oczywiście tak można nazwać Mbrokera

gazzy Nowy wpis

Kulik, najlepiej sprawdzać takie rzeczy osobiście, pewnie czegoś nowego byś się nauczył, bo zawsze nowa firma oznacza nowe doświadczenia.

blabla Nowy wpis

@konrad zarobki są porządne, nie słyszałem, żeby ktoś w firmie na to narzekał. Z opinii kolegów/koleżanek z branży wynika, że są one w porządku. Wg mnie bardzo liczą się umiejętności i wiedza pracownika więc wzrost zarobków zagwarantuje Tobie tylko faktyczny rozwój

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MRC Broker SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
jeden z byłych

faktycznie, warunki pracy są ok, a atmosfera i relacje z przełożonymi to najlepiej poznać na własnej skórze. To forum i tak traci już na wiarygodności, więc na miejscu osób zainteresowanych firmą, nie kierowałbym się wypowiedziami tylko po prostu podjął ryzyko.

MP

Trzeba przyznać, że może nie wszystkie elementy układanki funkcjonują poprawnie i bez zarzutu ale w kwestii zabezpieczenia socjalnego oraz narzędzi zdecydowanie ta firma wychodzi ponad przeciętną.

przejdźcie wreszcie do meritum. Pracowałem w tej firmie przez pewien czas i nie jest tak źle jak co niektórzy piszą, bo pracowałem też w gorszej firmie. Wypowiedzi są efektem tego, że rekrutowani są głownie studenci. Po 3-4 latach nudów na uniwerku są zszokowani, że w pracy jest hierarchia, obowiązek i potem wylewają żale na forum. Z tej pracy można wyciągnąć tyle dla siebie ile tylko się chce. Dla przyszłych kandydatów: kasa spoko, niezły social, bardzo dobre narzędzia pracy, możliwość wyrobienia wartościowych kontaktów. Trzeba się jednak liczyć ze stresem w pracy - wynika to jednak głównie z charakteru pracy brokera. Stałe stanie w rozkroku pomiędzy TU a Klientem powodowało u mnie najwięcej stresów. Dla mnie był to ciężki czas ale doświadczenie zebrane w tej firmie jest dla mnie bezcenne.

jeden z byłych pracowników

Zgodzę się z przedmówcą... Jest to dziwne i niepotrzebne. Jak również działania Pana Hakera. To miejsce, zdaje się, jest po to, żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię o spółce jako pracodawcy. Opinie (jak widać) mogą być różne, ale po co się bulwersować i atakować? Szkoda, że do wątku dołączyły osoby, które zamiast przedstawić swoje zdanie, próbują się nawzajem zmieszać z błotem. Na pewno nie pomoże to potencjalnym kandydatom na pracowników tej firmy w decyzji, czy warto aplikować. Chyba że od razu stwierdzą, że nie warto, skoro ten temat budzi tak wiele negatywnych emocji, zarówno w byłych, jak i obecnych pracownikach.

obserwator wątku

Panie Haker od IP śmieszą mnie Pana komentarze i nick także. Skoro jest Pan tak dobrze zorientowany w działaniu firmy i ma Pan tak samo dobre zdanie to skąd te dziecinne zabawy w ciuciubabkę? Proszę się podpisać zamiast stosować czysto lamerskie podchody z innymi użytkownikami portalu. Trudno Pana wypowiedzi traktować poważnie patrząc z boku. Czy tego właśnie uczyli Pana/Panią na szeregu szkoleń z działania firmy i marketingu.....

aa

Haker od IP... - 2012-09-30 10:25:39 Byli i Byli : tak mogę z czystym sumieniem polecić pracę w tej firmie i zaprzeczając waszym delikatnie mówiąc „sfrustrowanym” opiniom. Nie pracujecie w firmie, o której się wypowiadacie tak „wiarygodnie i z takim przekonaniem” od co najmniej półrocza, skąd zatem tak pewna wiedza na temat panującej w niej atmosfery i wnikliwe studia osobowości pracujących w niej ludzi? Nie wiecie jak wygląda rzeczywistość,no chyba że ją w ten sposób zaklinacie, żeby wyglądała właśnie tak jak opisujecie bo tego zwyczajnie potrzebujecie. Zaślepieni pewnymi emocjami nie zauważacie, że szkalujecie i krzywdzicie ludzi, w niczym nie różniąc się od „bohaterów” w zamieszczanych przez was opisach. Szczerze życzę wam sukcesów w nowych pracach, aby to one zaczęły skupiać waszą uwagę i energię, a nie firma mBroker :)Szanowny Panie (usunięte przez administratora) - nie wiedziałam że zmienił Pan profesję. Gratuluję wyboru, ponoć jest ogromne zapotrzebowanie na osoby z doświadczeniem w IT.

zainteresowany

adresat wyrazów współczucia - 2012-09-29 10:21:33 były pracowniku:) współczucie pozostaw dla biednych sierot i ludzi niepogodzonych z rzeczywistością. Zaś mnie i mi podobnym życz po prostu powodzenia w pracy i firmie, którą świadomie wybraliśmy jako swojego pracodawcę. A co do bezinteresownych porad dla potencjalnych kandydatów,to proszę podpisz się pod nimi z imienia i nazwiska, a wtedy faktycznie udowodnisz, swoje dobre intencje i prawdziwość zamieszczonych opinii. Jak to mówią nie obawiaj się wyjść z cienia, bo prawda zawsze (s)Cię obroni :)\"adresacie wyrazów współczucia\" rozumiem, że skoro tak świadomie wybrałeś pracę w tej firmie możesz równie świadomie i z czystym sumieniem polecić pracę w niej potencjalnym kandydatom, a jednocześnie zaprzeczyć powyższym negatywnym opiniom, tak?

Zgadzam się z \'kimś kto tam pracuje\' - oczywiście są i osoby przyjazne, dzięki którym da się w tej firmie jakoś wytrzymać. Jednak pomimo szczerych starań utrzymania zapału do pracy, on w pewnym momencie dzięki całokształtowi okoliczności jest nie do odratowania. Tym przyjaznym gratuluję wytrzymałości, no i trochę im współczuję, że nadal muszą męczyć się w realiach tej firmy. Z perspektywy czasu wiem, że warto się z tego wyrwać i spróbować budować karierę gdzie indziej. A powyższe, jak by nie było - prawdziwe wpisy to nie nagonka, tylko przedstawienie sytuacji w firmie potencjalnym kandydatom, żeby wiedzieli, co może ich czekać i, jeśli zdecydują się aplikować, żeby zbierali siły...

były

hmm, raczej na zawiązanie wielkich przyjaźni to nie licz:), oprócz wspomnianej już osoby, znalazłoby się jeszcze kilka, które do najmilszych nie należą i czekają jedynie na Twoje potknięcie, żeby udowodnić swoja wyższość, w firmie panuje dziwna rywalizacja, jednak trudno określić o co, nowych pracowników nie traktuje się jak kogoś, kto może coś dobrego wnieść do firmy lecz jak pewnego rodzaju zagrożenie-\" nie podskakuj za wysoko bo będziesz lepszy ode mnie\". Zresztą możesz nazwać się szczęśliwcem jeśli ktoś poda Ci pomocna dłoń i wprowadzi w szeregi firmy, raczej wiedzę o tym co, gdzie, i jak powinno się wykonywać,czy chociażby gdzie co znaleźć będziesz musiał zdobyć na własną rękę, I pewnie dlatego po tygodniu, dwóch, no góra trzech Twój zapał do pracy spadnie do poziomu - wysyłania Cv do innych firm_. Takie są moje wspomnienia po pracy w tej firmie, jednka troche czasu upłynęło, więc w tej kwestii musiałby wypowiedzieś się ktoś, kto tam obecnie pracuje, bo może nowe osoby polepszyły trochę atmosferę panująca w firmie.

zastan

a pomijajac osobe szanownej(usunięte przez administratora)jak atmosfera w pracy, jak wspolpracownicy? to dla mnie zawsze wazne bylo, a tez sie zastanawialem zeby tam uderzac...

Fakt,(usunięte przez administratora)wpływa swoją \\\'aurą\\\' na całą firmę, ale w innych działach nie powinno to być bardzo trudne do wytrzymania (oczywiście nie licząc sytuacji, kiedy jakieś sprawy będziesz musiał załatwiać bezpośrednio z nią). Grunt to trzymać się możliwie z daleka od wyżej wymienionej i robić swoje. (usunięte przez administratora)

były

myśle, że najlepiej samemu się przekonać jak rzeczywiście wygląda praca w tej firmie. Jedno jest pewne, jeśli nie przypadniesz do gustu p. (usunięte przez administratora)to kwestia działu, w którym pracujesz ma niewielkie znaczenie. Najważniejsze żeby się nie dać Może to być ciekawe doświadczenie na przyszłość. Zgodzę się jednak z przedmówcą- jedyny plus-każda następna praca może być tylko lepsza:)

ichos

wiem ze w mbroker jest dzial ksiegowosci i chcialabym tam aplikowac. prosze poradzcie mi czy to dobry pomysl, czy atmosfera tam jest taka jak w innych działach?

marek

a móglbys napisac dlaczego nie warto? jak ludzie? atmosfera?

nie warto:)

jarek

czyli nie warto tam startowac? a jak ludzie, atmosfera?

MRC Broker SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.1/5 Na podstawie 10 ocen.

MRC Broker SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ