Opinie o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfavox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfavox Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Flakonik

Pracuję w firmie już dość długo i nie rozumiem dlaczego niektórzy piszą takie bzdury na forum, Alfavox to spoko firm!!

Maja

@łukasz możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Jakie padały mniej więcej pytania od rekrutera? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla innych starających się o pracę w Alfavox.

łukasz

Przeszedłem proces rekrutacji i był on dosyć uczciwy, pierwsze rozmowa telefoniczna techniczna, później zadanie do rozwiązania w rozsądnym terminie. Niestety mnie się nie udało ale ogólnie plus dla firmy za danie szansy.

Algebra

404 oceny na poziomie dwojki.

Programista C#

W moim przypadku były dwa zadania i nie było informacji,że mam 4h na napisanie programu. Pierwszym był program (raczej nie trywialny, bo wymagane było kilka dość niestandardowych opcji), drugim było skonfigurowanie środowiska wykorzystywanego w firmie (wątpię,żeby 4h były wystarczające, na poznanie całkiem nowego systemu, jego zainstalowanie przedarcie się przez manuale i skonfigurowanie).Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej,że ktoś np. sprawdził moje rozwiązanie. Po rozwiązaniu pierwszej części i braku odzewu wykonałem po paru dniach telefon w tej sprawie do siedziby firmy i okazało się ze rekrutacja nadal jest prowadzona więc naiwnie poświęciłem czas na rozwiązanie drugiego zadania. Oczywiście odzewu nie było. Tak więc radzę uważać na takie praktyki z tymi zadaniami na rozmowach kwalifikacyjnych.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Maja

Czy ktoś ma podobną opinię o rekrutacji w Alfavox Sp. z o.o. jak @Były świażek? Czy zawsze tak wygląda rozmowa? Myślę, że potwierdzenie tych informacji powinno znaleźć się na tym wątku.

Maja

Czy ktoś z pracowników mógłby się odnieść do wywiadu z pracodawcą: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,878439,wywiad-michal-gora? Czy zawarte tam informacje pokrywają się z prawdą? Firma Alfavox szuka nowych pracowników, więc to ważne (https://www.alfavox.pl/praca).

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać nic pozytywnego? Może w Alfavox-ie nie wszystko jest doskonałe ale sami piszecie , że zakupili nowe dyski ssd. Nie każdego stać od początku na wszystko?

Teacher

400 ocen na poziomie dwójki, to nie wymaga komentarza.

Gór...nik
@Teacher

Z tymi dyskami SSD to nie jest tak jak z biedaszybami we Wałbrzychu...

Gór...nik
@Teacher

Z tymi dyskami SSD to nie jest tak jak z biedaszybami we Wałbrzychu...

Filip

Czyżby Alfavox nie miał zupełnie nowych ofert pracy?

uciekinier
@Filip

Przyjmują na każde stanowisko pracy bo każdy kto może ucieka stąd tak szybko jak to tylko możliwe.

Bimbaj

Jak tam wygląda codzienna praca jako Inżynier wsparcia?

antek

Najwiecej o Alfavoxie mowi fakt, ze firma dzialajaca w branzy IT dopiero w 2017 roku kupuje wszystkim pracownikom dyski ssd. Zarzadzanie w tej firmie jest zalosne. Omijajcie ta firme szerokim lukiem!!!

M

@Poldek Przecież masz na ich stronie wywieszone oferty pracy. Jeżeli tego nie potrafisz znaleźć to idealnie się tam nadajesz.

Poldek

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy Alfavox nie ma zupełnie nowych ofert pracy? Mam zamiar aplikować.

Filip

Jak się pracuje w firmie? Jaka jest atmosfera? Czekam na telefon w sprawie rozmowy.O co chodzi z tymi kilometrówkami? Czyżby chodziło o samochody służbowe?

Baden

Czy Alfavox ma jakieś nowe oferty pracy? Nie mogę nic znaleźć a chciałabym tu pracować, tym bardziej że są dobrzy.

Filipek

Świetna firma ale tylko dla pracowitych ludzi sa miejsca.

Xiaoliu

Kilometrowka jest pełno płatna. Samochodem swoim nie jeździmy bo są służbowe. Wszyscy mają płatne nadgodziny poza Project Managerami. ;)

Maja

@Ukr a Ty jak oceniasz Alfavox Sp. z o.o. jako pracodawcę? Mógłbyś o tym powiedzieć coś więcej? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się właśnie nad podjęciem w tej firmie pracy.

Flakon

Czy jest tak źle, że nie można napisać pozytywnej informacji o firmie? Jak człowiek chce to zawsze znajdzie coś niekorzystnego i zrobi z tego aferę!!!

Flakon

Słyszałem sporo dobrego o Alfavox-ie i myślę, że niektóre osoby mają satysfakcję jak kogoś przedstawia w złym świetle.

Ukr
@Flakon

a uszy myłeś?

Ciekawski

Czy coś się zmieniło odnośnie warunków pracy bo od jakiegoś czasu brak wpisów skarżących się na takowo złe ? Czy dalej poszukujecie jedynie na pełny etat czy może w końcu zmieniliście nastawienia z braku osób chętnych i szukacie kogoś na np. pół etatu ?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfavox Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Alfavox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfavox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfavox Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfavox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfavox Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfavox Sp. z o.o.