Opinie o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

operator

W zasadzie również nie mam zastrzeżeń. Dobra cena = dobra jakość. Ja tak to widzę.

zadyszka

Zaufana firma. Korzystam z ich usług. Zaczęło się od strony internetowej, ale byliśmy bardzo zadowoleni, więc rozszerzyliśmy też współpracę na hosting i pozycjonowanie. Polecam.

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMĄ New4mat.com od kilku lat i jesteśmy zadowoleni. Duża kompetentność i fachowość .Dobre podejście do klienta Niezwykła pomoc Pana Adama , który jest zawsze dostępny dla klienta ! szczerze polecamy Jarnołtówek

zguba

Zdanie co do wyglądu strony zmieniałam 5 razy. Myślę, że nie należę do prostych klientów, a mimo wszystko w rozmowach nigdy nawet nie usłyszałam zniecierpliwionego tonu. Chyba właśnie po tym poznaje się solidną firmę. Jeszcze raz przepraszam za te komplikacje Panie Adamie! ????

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
SYNERGIA

PROFESJONALNA OBSŁUGA, POLECAM

nudziara

Dobrze, że jest co raz więcej Klientów, którzy są zadowoleni i chcą się wypowiadać. Jakby patrzeć tylko na opinie frustratów to można się przestraszyć. Ja tam New4Mat polecam.

riko

To co lubię w stronach tworzonych przez Net4Mat to ich przejrzystość. Łatwo można znaleźć wszelkie informacje. Dla klienta to duże ułatwienie, a dla mnie duży zysk. Polecam współpracę.

nienajmłodszy

Faktycznie umowę trzeba czytać dokładnie. Ja moją przeczytałem i mogę zapewnić, że nic niezwykłego tam nie było. Myślę to to uczciwa firma, a warunki dostałem całkiem niezłe.

MK

Jestem zadowolony z usług świadczonych przez firmę, strona www i email działają bez większych zastrzeżeń. Kontakt telefoniczny i mailowy przebiega bezproblemowo. Terminowa realizacja usług. Polecam.

Tadeusz - Hydroinstalacja sc.

Jestem klientem a nie pracownikiem więc krótko - jestem z współpracy z new4mat bardzo zadowolony a kontakt z p Adamem Wojdyńskim - modelowy! Dzwonię - odbiera a jeśli nie może to niezwłocznie oddzwania - niby oczywiste ale wcale nie takie częste!

Pcons

Klientem firmy new4 mat jesteśmy od 5 lat, razem z nią przechodziliśmy kolejne etapy naszego rozwoju. A nie były one łatwe. Jednakże mając u boku profesjonalną a co w naszym przypadku najważniejszym było, zdecydowanie reagującą szybko rotującym środowisku , w którym się biznesowo obracamy, możliwe było osiągnięcie stawianych sobie celów markietingowych. Profesjonalnie wykonanie strony www , pomocna dłoń w jej edytowaniu , doradztwo w publikacji treści merytorycznych oraz stała obecność telefoniczna to jej atuty pozwalające zadowolić potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Firma godna polecenia.

Bożena - firma transportowa

Firma new4mat jest w pełni profesjonalna. Mieliśmy problem z wygaśnięciem domeny i po jednym telefonie do new4mat proces reaktywowanie domeny nastąpił w tempie błyskawicznym. Kontakt z firmą ekspresowy. Już po jednym telefonie można było liczyć na odzew. Dzwoniący może zawsze liczyć na kontakt - odbieranie telefonów i oddzwanianie. Szczególnie uprzejmie i profesjonalnie sprawę prowadził p. Adam Wojtyński.

BIG

Witam . Chce się odnieść do wpisów negatywnych. Każdy prowadzi firmę aby zarabiać, a Ci którzy piszą o karach i płatnościach to najwyraźniej szukają możliwości nie płacenia za zleconą usługę. A mam do czynienia z ludźmi jak i firmami które się bardzo obruszają jak podnosimy temat płatności. Moja firma pracuje z new4 mat od 2004 roku . Nie mogę powiedzieć nic złego . Wręcz przeciwnie przepływ informacji ,pomoc w tematach informatycznych jak i wszelkie tematy związane z stroną i poczta ocenił bym na 5 w pięciu stopniach skali oceny. Ps "kochajmy się jak bracia liczmy się jak żydzi " POLECAM

Artur

Witam, od kilku dobrych lat współpracuję z firmą New4Mat.Com i jestem zadowolony, z własnych doświadczeń nie mogę powiedzieć nic złego i uczciwie mogę polecić innym.

iga

Bardzo dobra współpraca od kilku lat,pozytywny i czytelny przekaz umożliwiający pomoc w edycji stron www ,doradztwo w publikacji treści merytorycznych i innych zagadnień z zakresu naszej współpracy to zasługa Pana Adama,który doradza i pilnuje naszej reklamy. O każdej porze można zadzwonić,kontakt nie jest ograniczony. Polecam

tartak sochor

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmę New4Mat, zdecydowanie polecam firmę! Bardzo profesjonalne podejście do klienta, zawsze szybko odbierają telefon i odpowiadają na maile . Wystarczy 1 mail lub telefon, zaraz jest reakcja. Oferują pomoc przy wykonanej stronie www, doradzają w publikacji treści merytorycznych, szaty graficznej i innych zagadnień z zakresu obsługi strony. Miłym zaskoczeniem dla mnie była pomoc ze strony firmy New4Mat w przejęciu praw do domeny a co nie było przedmiotem zawartej z nimi umowy ( wcześniej uświadomienie mnie- jako laik nie wiedziałem wszystkiego i nie wiedziałem jak się do tego zabrać) Jeszcze raz polecam!!!!

Dworek

Naszym zdaniem współpraca z firmą New4Mat jest bardzo dobra. Rzetelnie opracowana strona. Mają dobrego fotografa. Profesjonalne podejście do problemów. Sami wyłapują nasze błędy i kontaktują się z Nami. Polecam.

Wacek

Jedynym problemem w moich kontaktach z przedstawicielami firmy była nieznajomość fachowych terminów i określeń którymi specjaliści New4Mat się posługują. Myślę, że dalej już będzie tylko lepiej. Lubię atmosferę w New4Mat.Com Sp. z o.o. za: Dobra współpraca między działami Firmy

Sebastian .K

Polecam . Strona wykonana profesjonalnie . Bardzo dobry kontakt z Panem Adamem .W który w bardzo wyczerpujący sposób pomaga w wszelkich sprawach technicznych , doradztwie oraz edycji strony . Kontakt telefoniczny expresowy . Jak najbardziej polecam .

Iza

Przypominam, że wątek został stworzony dla pracowników firmy, a nie dla osób korzystających z jej usług. Takie opinie są oczywiście ważne, jednak nie powinny się tu znajdować. Czy ktoś z Was pracuje, bądź pracował w New4Mat? Czy obecnie oferowana jest umowa o pracę, lub jakieś dodatkowe benefity? Może istnieje możliwość pracy zdalnej? Jak to wygląda w praktyce?

Zostaw merytoryczną opinię o New4Mat.Com Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New4Mat.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

New4Mat.Com Sp. z o.o.
  • Cygana 4 lok. P 319