Opinie o Bialskie Meble Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bialskie Meble Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bialskie Meble Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bialskie Meble Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Henry Nowy wpis

Zastanawiające dlaczego nikogo od bardzo dawno nie było na wątku, czy działacie normalnie?

numer

powiem wam, że podziwiam.. Firma jest zakładem z ponad 130 letnią historią produkującym meble. A ich specjalnością są meble skrzyniowe z drewna litego i okleinowane. To kompletnie przeciwne do nowoczesności ich strony, sklepu internetowego. Szok :) b. mi się podoba

Zenek Nowy wpis
@numer

powiem am że ja również podziwiam....jak można w tak prostacki i badziewny sposób meble na śline kleić prawie z niczego.....a cena w salonie kosmos.....

wojtecki Nowy wpis
@Zenek

Przepraszam ale gadasz glupoty. Dorwalem stamtad stol debowy. Wykonanie materialy pozostawija podobna konkurencje daleko z tylu. Nie wiem na czym opierasz swoja opinie.

Edyta Nowy wpis

@Zenek, wypowiadasz się z perspektywy klienta czy pracownika Bialskie Meble Sp. z o.o.? Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w tej firmie? Czy praca, którą wykonujesz odbywa się w trybie zmianowym? Czy pracodawca ten chętnie zatrudnia również osoby bez doświadczenia będące dopiero na początku swojej kariery zawodowej?

x

Prezes kolejne nowe mieszkanie sobie mebluje własnie z tej firmy i dalej nie płaci gdzie urząd skarbowy i inspekcja pracy !!!! odradzam

xxl
@x

niestety, ale takie są fakty

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bialskie Meble Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
harr

Hej, na innym forum przeczytałem, że firma ma jakies problemy, podobno nawet wyprzedawali swój magazyn, czy tam jedna z hal. Moze ktos sie do tego odnieśc tu na forum i napisac w jakiej kondycji obecnie jest firma? Może nie jest tak źle i te działania to albo plotki albo będą przenosić sie do większego miejsca?

xx

Zaległości powiększają się co ciekawe jest po kawałku sprzedawany jest już bliski koniec Bialskich Mebli

drwal

Nowy rok nastał a zaleglości w płatnosci dalej są i to duuuże Boss -prezes prezes-Boss czy to mozliwe ?????

BOSS

Ja też nie wiem skąd w ludziach tyle agresji do właściciela, przecież w 2013 była podwyżka minimalnego wynagrodzenia do 1600,00 brutto. Uwaga od 1 stycznia 2014 najniższa krajowa znów w górę to aż 1680,00 złotych brutto.

obserwator

jak tam wyglada sytuacja w firmie dalej nie płaca na czas??w gazetach pojawiaja sie oferty,czyżby było coraz gorzej???

wyzysk wyzysk nie placenie poborow upuzinienia dwu miesieczne zimno na hali produkcyjnej 8 stopni i nikt nie widzi problemu ludzie sie nie buntuja bo zostana bez pracy

rk

to nie jest prowadzenie firmy tylko zabawa w firmę.....

ab

Masz racje pracownicy to pierdoły można było coś wywalczyć i taczka zastosowanie by znalazła ale nie tu wszyscy się boją i to jest tragedia

aaaaaaa

Ludzie,przecież pracujecie z własnego wyboru w tej \\\"fabryce\\\".Narzekacie,piszecie i co wam to daje.Dalej jesteście robieni w ciula i z tym żyjecie.Jak by było tak tragicznie to.....taczki i do przodu,ale jesteście zwykłe cieniasy,płaczcie dalej i nie rozczulajcie się na forum nad swoim losem,bo nikt i tak Wam nie współczuje,przecież to widać,słychać i czuć.

Ken

Kiedyś miałem okazje pracować w firmie Meblotap i muszę powiedzieć jedno, stracili szansę na to by być właścicielami prężnie prosperującego przedsiębiorstwa. Teraz przenoszą zakład do Białej i na pewno nikt tam nie pojedzie, a jeśli nawet to ci którzy zostali nie dadzą rady poprowadzić tej produkcji. Szkoda że Polscy przedsiębiorcy nie potrafią się porozumieć z własną kadrą. Mimo wszystko życzę żeby sobie dali radę choć marne mają szanse. Z tego co ich znam to pewnie zredukują ofertę i skończy się na niczym. Teraz wszystko w rękach pracowników z Białej - życzę sukcesów.

To że nie płacą w czasie i z bardzo dużym opóżnieniem to prawda ,pieniądze wypływają z fabryki w nie wiadomym kierunku, brak ogrzewania i jakichkolwiek perspektyw idących w tym kierunku ludzie są uważani TYLKO jako siła robocza nic więcej to że marzną nikogo nie obchodzi pracownicy, zatrudnieni np. w halach produkcyjnych, powinni mieć zapewnioną temperaturę nie niższą niż 14 stopni C. Gdy temperatura w pomieszczeniach spadnie poniżej wartości określonych w przepisach bhp, wówczas pracodawca powinien wstrzymać pracę.Ale nie na Bialskich Meblach !!!!!! to kpina pracować w temperaturze od 3st min do 9 st max

ktoś

To otwórz swoją firmę! zatrudnij 200 osób, zapłać im po 5000 zł, zapewnij godziwe warunki, wtedy zobaczymy. Dlaczego tego nie zrobisz???????????

zzz

I proszę,znowu ktoś z "zarządu"się uzewnętrznia i nawet na forum pokazuje swoją"siłę".Pokazują jaki mają szacunek dla nas, pracowników.

xyz

Z tego co się orientuję, to nikt nie trzyma tam nikogo w pracy na siłę... Jak się nie podoba to poszukajcie lepszego właściciela i pracodawcy. Życzę powodzenia, szczególnie, że mieszkamy w rejonie gdzie bezrobocie sięga 20%. Najlepiej narzekać!!!!!

tak tak

Przecież to jest studnia bez dna pieniądze są wyprowadzane z firmy gdzie inspekcja pracy ? gdzie jest prawo ? naruszanie praw pracowniczych, zero organizacji brak podstawowych warunków pracy

xxx

Nie widać żeby "prezes" pracował za DARMO

Zostaw merytoryczną opinię o Bialskie Meble Sp. z o.o. - Biała Podlaska

Bialskie Meble Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Sidorska 83
    21-500 Biała Podlaska

Bialskie Meble Sp. z o.o.