Intralog Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Intralog Sp. z o.o.

t 2011-07-16 15:03
hmmm, ciekawe skąd takie spostrzeżenia. Pracowałeś/aś może w tej firmie? Ja tak, i uważam, że firma jest beznadziejna, zarówno pod względem zarobków (1500 brutto) jak i atmosfrefy (ludzie beznadziejni, ciągle się wydzierają, nigdy nic nie jest wytłumaczone tylko rzucane hasłami, a szef - właściciel cierpi na (usunięte przez moderatora)co niestety przekłada na podwładnych). Ogólnie bryndza, jaką ciężko spotkać na rynku - to jest najgorszy rodzaj prywaciarza jaki może być. Ogólnie radzę unikać jak ognia, no chyba, że lubi się pracować (usunięte przez moderatora)
Krystian 2011-12-14 21:47
Nie mając wykształcenia kierunkowego bądż też kwalifikacji nie można oczekiwać \"kokosów\" w każdej firmie jest tak samo - okres próbny. Jednakże kwota którą podałeś to kwota netto a nie brutto ponieważ z tego co wiem niższej kwoty niż 9zł netto(na rękę) nie proponują na początek dla montażysty bez doświadczenia który tak naprawdę przychodzi do firmy zielony i się dopiero uczy. Moja stawka wynosiła na początku 11zł netto po szkole średniej. Ogólnie warunki pracy są w porządku. Polecam pracę w tym miejscu nawet, aby dorobić w wakacje czy w weekendy.
Binko 2012-01-10 18:33
Z wykształceniem tez, czasem to chyba lepiej go nie miec w tej firmie, zarabia sie wiecej. a o nadgodzinach nie piszecie, które są normalnością, nie wazne jak jestes zatrudniony, czy mozesz czy nie, czy masz dziecko - masz siedziec czesto do nocy a o pieniadzach zapomnij...oszukuja na naliczaniu, nie chca wyplacac.
darek 2016-04-21 11:59
firma poszukuje n stanowisko monter i mechanik @7uyh, wymagane jest doświadczenie i koniecznie umiejętność wykonywania prac manualnych, mile widziana jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego niestety warunków zatrudnienia nie podają może pomożesz w tej sprawie?
Krys 2016-12-27 23:18
W chwili obecnej pracuje w tej firmie i warunki finansowe w firmie dla pracownika z doświadczeniem zaczynaja się od kwoty nieco niższej niż średnia krajowa uwzględniając wszystkie premie. Dostałem umowe o pracę oraz możliwość wyjazdów w delegację - choć jak dla mnie to mogłoby ich nie być :) . W momencie kiedy firma w której pracowałem upadła w połowie 2016r. nie wiedziałem co robić a jakimś cudem trafiłem na tą firmę i jestem bardzo zadowolony . Warunki jakie otrzymałem na rozmowie kwalifikacyjnej były poniżej moich oczekiwań ale po krótkiej rozmowie udało mi się wynegocjować lepsze warunki. Polecam negocjacje przy zatrudnieniu!
Zostaw swoją opinię o Intralog Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intralog Sp. z o.o.