Opinie o Intralog Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intralog Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Intralog Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intralog Sp. z o.o. w Szczecin

Jakie narzędzia pracy zapewnia Intralog Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dariusz

PKS Szczecin ;)

Były

Narzędzia do pracy (w biurze tragedia, hala montażowa, nie najgorzej skala na 10 /5)myślą że jest dobrze,bo nie chcą inwestować. Liczą na kreatywność podrzędnych pracowników (jest audyt i bank pomysłów)

Ktoś
@Dariusz

Co za subtelność szefa firmy ! Na dzień dobry, dowidzenia ! Żenada !!!

Ig

Czekam na odpowiedź z ich strony CV Mają już parę tyg. I nic czy rekrutacjia jeszcze trwa czy nie? powiedzmy zerowe podejście

Ktoś
@Ig

Stanowczo odradzam podjęcie pracy w tej firmie !

Niezdecydowany

Czy ktoś może podzielić się wiedzą na temat wynagrodzenia dla doświadczonego automatyka ? 0-5k, 5-10k,10-15?

Jelcz
@Niezdecydowany

Ale żart? Tam takich niema A te cyfry im nic nie mówią! Na początku dostaniesz 4-5 na rękę. Ale odradzam.

Niezdecydowany
@Jelcz

Dziękuję za informację.

Jacek

@Niezdecydowany Na forum pracowniczym nikt nie będzie podawał wysokości wynagrodzenia tym bardziej, że to bardzo indywidualna część umowy.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Intralog Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Automatyk - Programista PLC?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Brak profesjonalizmu, zero odpowiedzi zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej mimo zapewnień że zostanie ona udzielona niezależnie od podjętej dezycji.

@Ania

Brałaś udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Intralog? Jeżeli tak to może wróciłabyś pamięcią do szczegółów tej rozmowy i napisała, jak ona wyglądała? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy pracodawca w jakiś sposób sprawdzał Twoją wiedzę i umiejętności. Dzięki Twojej odpowiedzi osoby, które w przyszłości będą przed rozmową kwalifikacyjną, będą mogły lepiej się przygotować.

Rozmowa
@Ania

U mnie tak samo. Zapewniali, że z negatywną odpowiedzią też zadzwonią

Były

Ja tam kiedyś pracowałem. Bo każdy w życiu popełnia błędy. Z tego co pamiętam to nawet diety nieopodatkowane opodatkowywali.(usunięte przez administratora) Można? Ano można. Firmę unikać szerokim łukiem. Najgorsze ze firma zajmuje się fajnymi tematami ale sposób w jaki to robi to płakać się chce. Jeszcze raz powtórzę unikać no chyba że już nie kradną pieniędzy pracownikom.

@Były

Zarzut kradzieży to poważne oskarżenie względem pracodawcy. Tego typu wypowiedzi nie można pominąć, dlatego proszę Cię, abyś ją uzasadnił i uargumentował. Rzeczywiście było tak, że zostałeś okradziony z należnej Ci wypłaty? Jestem zaniepokojony Twoim wpisem, dlatego mam nadzieję, że to wyjaśnisz.

lolek

Witam Jak wygląda praca dla spawacza lub elektryka/elektromontera ? Jak wyglądają zarobki na start i jak wygląda atmosfera w firmie ? Pozdrawiam

@lolek

Postawiłeś wiele pytań " na raz". Miejmy jednak nadzieję, że jakiś pracownik tej firmy zechce Ci w niedługim czasie odpowiedzieć. Od siebie mogą jedynie dodać, iż jeśli wybrałbyś pracę spawacza, to do Twoich obowiązków należałby montaż i spawanie konstrukcji urządzeń transportu wewnętrznego. Natomiast, jeżeli zdecydowałbyś się na pracę jako elektryk, to będziesz zajmować się budową i składaniem szaf sterowniczych, montażem elektrycznym w siedzibie firmy oraz na wyjazdach, a także drobnymi pracami monterskimi. Więcej informacji o tych posadach znajdziesz na oficjalnej stronie Intralog: http://www.intralog.pl/pl/kariera/ Co o tym sądzisz? Zechcesz w końcu aplikować?

undiagnosed
@Anna

No właśnie @lolek. Aplikujesz czy nie? Widzisz przecież jak Pani Anna jest poddenerwowana Twoją opieszałością...

@undiagnosed

Proszę Cię, nie wypowiadaj się w moim imieniu. Nie jestem poddenerwowana - jak to ująłeś - opieszałością użytkownika @lolek. Zadałam mu jedynie konkretne pytanie i teraz cierpliwie czekam na odpowiedź. Skoro jednak wypowiedziałeś się na tym wątku, to wnioskuję, iż posiadasz jakąś wiedzę na temat firmy Intralog. Mam rację? Udało mi się znaleźć informację, że w procesie naboru zwracają szczególną uwagę na zdolność i chęć rozwoju zawodowego, ciągłego doskonalenia jakości swej pracy oraz realizowania ambitnych zamierzeń. Dotyczy to wszystkich działów firmy, niezależnie od charakteru pracy. Jak się zatem do tego odniesiesz? Czy rzeczywiście tak to wygląda?

Kamila

@byly, twoja opinia opiera się wyłącznie na hasłach i ogólnych stwierdzeniach. Napisz proszę jakie rzeczy oceniasz na minus, a jakie na plus w firmie Intralog. Czy możesz przytoczyć konkretne argumenty na poparcie swojej opinii? Dlaczego użyłeś słowa kumoterstwo?

byly

Każdy rozsądny niech się dwa razy zastanowi zanim tam pojedzie bo po pierwsze najwyższe kierownictwo to" przerost formy nad treścią". Jacy są inżynierowie w tej firmie niech świadczy fakt że prosty projekt w wielu przypadkach powtarzalny gdyż opart y na tej samej technologii i takich samych rozwiązaniach potrafia tylko w ciągu jednego dnia roboczego poprawiać po kilka razy gdyż prawdopodobnie zacięło sie tzw. kopiuj wklej, a jakakolwiek krytyka jest niedopuszczalna. Niestety jest to poziom obecnych wyżej wykształconych którym jak sie zabierze komputer to stają sie bezradni.

Kamila

@Stary, stwierdziłeś w swojej wypowiedzi, że firma jest specyficzna. Czy możesz rozwinąć swoją myśl i napisać co rozumiesz pod tym pojęciem? Napisałeś również, że Intralog to firma dla ambitnych i chcących się czegoś nauczyć. Napisz proszę jakie umiejętności można nabyć pracując w tej firmie. Dla potencjalnych kandydatów może być to istotna zaleta.

Stary

Widać nie wszystkim pasuje rodzinna atmosfera, czasem trzeba się postarać, Ta firma jest dla ambitnych, pracuje tam od niedawna jest tam duży potencjał dla chcących się rozwijać i czegoś nauczyć, osoby które płyną z wiatrem i myślą że poda się im rozwiazania na tacy nie mają czego tam szukać, firma jest specyficzna tak jak jej działalność, zapraszam osoby chcące się wykazać, a osoby które udaja że pracują zapraszam do pośrednaika.

Kamila

@anonymous, rozumiem, że nie zgadzasz się z niektórymi wpisami zamieszczonymi w wątku o firmie Intralog. Czy orientujesz się w temacie aktualnych ofert pracy do tej firmy? Na jakie warunki może liczyć pracownik z rocznym doświadczeniem w tej branży, czy ma realne szanse na zatrudnienie? Obecnie pracownicy często zmieniają pracę, szukają wyższych zarobków i lepszych warunków, może niektórzy z nich wybiorą właśnie tę firmę.

Kamila

@nowyniestaryalebyly, rozumiem, że oceniasz negatywnie poziom organizacyjny firmy Intralog. Czy uważasz, że można byłoby ten proces usprawnić? Może warto zaproponować odpowiednie rozwiązania swojemu przełożonemu. W ten sposób możesz zostać zauważony i być może zostaniesz odpowiednio nagrodzony. Czy zastanawiałeś się nad tym?

były
@Kamila

Można usprawnić. Dziwne pytanie Pani Kamilo ale to nie leży w interesie ani moim ani nywyniestaryalebyly. To Pani powinna się nad tym zastanowić ewentualnie kogoś wynająć do tego a nie szukać pomocy/rad na tutaj.

@Kamila

To do kogo w takim razie należałoby zgłosić fakt niskich kompetencji dyr technicznego i niektórych inżynierów jeżeli nad nimi? jest już tylko szef firmy ?

Zorientowany
@nowyniestaryalebyly

A Dyrektor techniczny sam pożal się Boże

5 groszy
@Kamila

Zostaje zaoferować ów firmie jedynie abonament a usuwanie postów (jak oferujecie to innym).

nowyniestaryalebyly

Podobnie jak i inni forumowicze nie polecam pracy w tej firmie. W skrócie kadra kierownicza i inżynierska przerost formy nad treścią. Plany do projektów dziesiątki razy zmieniane z prostej przyczyny. Co niektórzy inżynierowie nadają się co najwyżej do projektowania taczki. Podpierają się programem do projektowania szaf ale nie za bardzo się chyba na tym znają bo potrafią jednego dnia dodrukowywać paręnaście kartek(pomijam już koszty papieru) ze zmianami pomimo tego że np. sznurowanie jest już daleko zaawansowane. Natomiast jakakolwiek krytyka jest niedozwolona. Po prostu wielcy i nieomylni. Szkoda tylko że szef to akceptuje lub o tym nie wie

były
@nowyniestaryalebyly

Zgadzam się z Tobą co do kompetencji osób zatrudnianych, no ale jak oferują stawki takie jak oferują to nikt nie przyjdzie z doświadczeniem do pracy.

@były

Jeżeli tak uważasz to wiekszość pracujących w firmie jest z niskimi kwalifikacjami lub bez doświadczenia Ja na szczęście już nie pracuję w tej firmie więc zaliczam się do grupy osób z doświadczeniem.

Filip

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko zaglądacie na forum? Czy tak dobrze się pracuje i nie ma nikt chęci pisać?

Ptaku632@,wp.pl
@Filip

Bardzo dobrze a ????

Kamila

@nie, Twoja opinia jest bardzo krótka i w zasadzie niewiele wnosi do dyskusji. Czy możesz ją rozwinąć i napisać co miałeś na myśli? Jak długo już pracujesz w firmie Intralog i co najbardziej doceniasz w tej firmie? Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia? Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą.

Nie
@Kamila

Dlatego nie ma sensu już z Panią wchodzić w dyskusje. Tylko z całego serca odradzić pracy w tej firmie.

Kamila

@pracownik, Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Sprecyzuj proszę, na które z moich pytań jest to odpowiedź? Czy Twoja wypowiedź dotyczy zmian w firmie Intralog? Jak długo pracujesz w tej firmie, czy jest to dla Ciebie ciężka praca?

nie

Kamila

Czy w ostatnim czasie zauważyliście w firmie jakieś zmiany? Obecnie dla pracowników istotną kwestią są zarobki, ale również dostęp do prywatnej opieki medycznej czy karty sportowej. Czy firma umożliwia skorzystanie z benefitów? Napiszcie, jakie jest wasze zdanie na temat atmosfery w Intralog.

nie

Witek

Czy etat elektryka jest jeszcze aktualny?

A.
@Witek

tak, można wysłać CV na praca@intralog.pl

Isia

* nie w Eltek tylko w Intralog . Moze ktos powiedziec ?

Zostaw merytoryczną opinię o Intralog Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Intralog Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intralog Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intralog Sp. z o.o.?

Intralog Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 68 ocen.

Intralog Sp. z o.o.