Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

Mi wystarczy tylko nick

Ciężko z tym polemizować, ale to świadczy tylko o nim samym. Na szczęście kierownik kierownikiem, a praca pracą

Oqn
@Mi wystarczy tylko nick

no ja tam się trochę zgadzam ze ŚmiesznymNickiem, ale no fakt praca to praca, mój nastrój w robocie i poza nią nie zależy od tego, czy ktoś mi dzień dobry powie, czy nie

ŚmiesznyNick

Praca jako praca jest bardzo dobra, pieniądze za te 7,5 h pracy dziennie naprawdę dobre, do tego możliwość nadgodzin, czysta praca , jedynym za to wielkim minusem jest to z3 gdy człowiek chce przyjść do pracy to najpierw co miesiąc martwi się czy przedłuża mu umowę, A pozni3j dostaje umowę od markisol na mniej niż rok jakby nie mogli dag na 2 lata tak jak wszystkie inne firmy ,aby człowiek mógł czuć się trochę stabilniej. Jeszcze powiedzą z3 trzeba zasłużyć umowę z markisolu,

Iga

Ostatnio zakupiłam rolety waszej marki, jestem bardzo zadowolona zarówno z produktu jak i obsługi także dziękuje i polecam

rybka

Zarobki dla mnie wystarczajace zawsze dorzucaja jakas premie wiec jak sie pieniedzmi umie gospodarowac to jest w porzadku. I fajnie ze doplacaja do multisporta bo to jest rzadkosc w takich miejscach jednak

Anem
@rybka

Jak ktoś korzysta z siłowni czy co tam innego to dobra opcja i faktycznie nie spotkałem się żeby ktoś po fachu miał opcję także tak to jest spoko

Koko
@Anem

Z multisporta mozna korzystac od pierwszego dnia?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Terisa

Praca jest 2 zmianowa nie? Jakie godziny?

Usze
@Terisa

od 6 do 14 i od 14 do 22

Terisa
@Usze

Dzięki Usze

hermiona

Rozne widze opinie ale mi akurat atmosfera odpowiada, mile kobietki starsze mlodsze zawsze jest z kim zamienic slowo praca raczej nie ciezka

Da12
@hermiona

można powiedzieć że to podstawa bo inaczej człowiek do pracy jak za kare chodzi

Liriope

jestem zaskoczona opiniami bo pracuje przez agencje i nie czuje się jakoś pokrzywdzona

highlight
@Liriope

zadowoleni sie tu nie udzielaja za bardzo...

Ewe

Mam do was pytanie czy wiecie może czy jest możliwość pracy na 3/4 etatu?

odp
@Ewe

Pewnie w wyjatkowych sytuacjach. Musialabys zapytac indywidualnie kogos, mysle ze sie dogadasz

Poul
@Ewe

ale jest tez opcja elastycznego grafiku jakby cie to ratowalo jakos

Xxx
@Poul

Tak to prawda , bardzo elastycznego tj. na 4 zmiany ????

heh
@Xxx

elastyczny jest co chcesz

tajemniczy91

Jeżeli masz zamiar zatrudnić się w Markisolu poprzez agencję "Ilves" to stanowczo Ci odradzam,(usunięte przez administratora) brak szatni- przebieramy się w sali konferencyjnej, a gdy były rozdawane szafki dla pracowników komentarz "Ci z Ilves narazie nie..." (usunięte przez administratora) Zarobki to najniższa krajowa+premia(której nie zobaczysz), za pracę pełną stresu i strachu. Jeżeli masz możliwość, pozostań na zasiłku lub na bezrobociu, nie polecam najgorszemu wrogowi.

Luna
@tajemniczy91

Zgadzam się z tym.Pracowałam tam.Wszystko o czym piszesz jest prawdą.Brygadzistki nie tłumaczą co i jak.Prędzej koleżanka,kolega ci wytłumaczy.Oczekują że robote załapiesz w jeden dzień i w pięć minut.A jak nie,to na koniec miesiąca cię zwolnią i powiedzą że się nie nadajesz.Tam raczej nie dają szansy na wykazanie się.Nie wiem jaki jest sens przyjmować ludzi i ich za chwilę zwalniać.

kripke
@Luna

Jakoś ludzie pracują i dają radę się nauczyć i dają rade pracować więc może pora poszukać problemu w sobie

Gosia
@tajemniczy91

Naprawdę nie ma szafek dla ludzi z ilvesu ? Z tego co pamiętam to nie było problemu z szafką w szatni, jedynie z tą na śniadanie co jest na hali. A dzielenie pracowników na tych z agencji i tych z umową z markisol to akurat prawda. Moim skromnym zdaniem tak być nie powinno. A nocki są tam obowiązkowe teraz ?

styk

pracuje się dla pieniędzy jak niektórym się uda połączyć z pasją to fajnie ale większość jednak w tym ja ocenia prace przez pryzmat wypłaty i dlatego całkiem nieźle oceniam markisol, przynajmniej dostatecznie

Frits
@styk

taka prawda

Kaljope
@styk

Podejmując prace to raczej główne kryterium na markisol nie narzekam

On

A wie ktoś jak wyglada z atmosfera i warunkami praca na magazynie ? I czy jest zapotrzebowanie tam na ludzi

@On

jak masz możliwość szukaj innej pracy niepchaj się w tej firmie pracują tylko donośiciele (usunięte przez administratora)

bolit
@pracownik

świetna merytoryczna odpowiedź. Gdyby nie to że pracuje w markisolu i czytam to forum z czystej ciekawości to bym faktycznie się nie pchał po twoim komentarzu ale nie dlatego że praca zła tylko co to za ludzie tu pracują. Sami sobie wizytówke robimy

@On

Nie polecam w żadnym wypadku, przepracowałem tam 2 miesiące i odradzam, nawet wrogowi. Kliki starych pracownic wchodzą na głowę, zarobki marne. Praca nie jest trudna,ale dojazd psychiczny (usunięte przez administratora) już tak. "Kierownik (usunięte przez administratora)" ma wywalone totalnie na wszystko, czeka tylko na podlizywanie się konfidentów, bo ty poszedłeś na 10 min do toalety, pracowałem w wielu firmach i to mój najgorszy okres w życiu.

@On

Magazyn? (usunięte przez administratora) nie robią nic oprócz przestawiania palet wózkiem widłowym, szydzą i kpią z ludzi prosto w twarz, odradzam.

kripke

Ta. Po 2 miesiącach brzmisz przekonująco . Speniałeś i tyle

Gall anonim.

Nie polecam tam pracować.Praca sama w sobie nie jest ciężka ani trudna,nie ma nic czego by człowiek nie mógł opanować,to kwestia wprawy.Atmosfera jest dobra,zależy na jaką zmianę trafisz,ja miałam kobietki bardzo miłe,kobietki starsze jak i młodsze koleżanki zawsze służyły pomocą.I na tym plusy się kończą.Ludzie zatrudniani przez Ilves dopiero 30 lub 31 danego miesiąca,dowiadują się czy umowa zostanie im przedłużona czy nie.Chorobowe nie zawsze ma wpływ na negatywną decyzję.Wiadomo że ktoś kto ma katar i od razu nie idzie do pracy,to lekkie przegięcie a co innego gdy ktoś ma złamaną rękę lub gorączkę i faktycznie nie może iść.Ogólnie jeżeli brygadzistce się nie spodoba twoja morda to wylatujesz.(usunięte przez administratora)Zauważyłam też że wolą młodych mężczyzn,tu stosunek jest całkiem inny niż do kobiet.Niech was nie zwiedzie premia.Premia tak zwana uznaniowa jest dla wybranych,kierownik i brygadzistki przyznają premię wybranym czyli lizusom.Ogólnie odradzam,nie równe traktowanie ludzi,częste zwolnienia długoletnich pracowników i co miesiąc zatrudnianie nowych przez agencję Ilves.W danym miesiącu zatrudnią 15 osób w następnym zwolnią 7 i taki przemiał jest na okrągło.

Pracownica

Markisol powinien pozbyć się " toksycznych" pracowników.Dużą część negatywnych opinii dodała (usunięte przez administratora)

@Pracownica

toksyczna to pani jest pracownikom markisolu wydaje się że to ich firma a traktowani jestescie jak zło konieczne patrzycie na innych ludzi a nie na siebie i tylko obgadujecie ale to świadczy tylko o waszej kulturze osobistej jednym słowem (usunięte przez administratora)

Prawownik

Nikt ze zwykłych szarych pracowników nie powie dobrego słowa o tej firmie .Tutaj nie ważne jest jak pracujesz (usunięte przez administratora) jeśli sie dobrze ustawisz przy brygodzistce to pracowac nie bedziesz musiał-a .Premie to jakiś zart niby uznaniowa (usunięte przez administratora)jeszcze gorzej nie znają sie na robocie .Jeden plus że(usunięte przez administratora) przenieśli do siedziby w Wejherowie .A tak to plotki plotki i jeszcze raz plotki .I jeszcze temat autokaru pracowniczego ,jest ale tylko z Wejherowa a ludzie którzy mieszkaja na trasie Lębork -Gościcino to chyba gorszy ,,sort,, bo temat ewentualnego autokaru bardzo szybko jest ucinany . NIE POLECAM PRACA DLA LUDZI O BARZDZO MOCNYCH NERWACH

kuwe
@Prawownik

poruszyles kilka ciekawych kwestii, przy ktorych nie moglem sie nie zatrzymac na moment 1. czy aby na pewno praca dla ludzi o silnych nerwach czy ty jestes mietowy ptys 2. plotki - sam pracowniku roku rozsiewasz piszac tu kto komu co w co wklada 3. a jak juz jestesmy na etapie kto w co komu to ciekawe filozoficzne pytanie - czy jesli w sadzisz komus palec w tylek to kto ma palec w tylku nicka powinienes miec filozof XXI w a nie pracownik

kuwe
@Prawownik

do filozofii byś sie nadawał w sumie

@Prawownik

Sama prawda co tu jest napisane (usunięte przez administratora) praca bardziej dla kobiet aniżeli dla facetów bo jaki porządny facet mający rodzinę utrzyma ja z tej wypłaty

Obiektywny
@Prawownik

Jakby każdy robił to co do niego należy i zrozumiał że jest w pracy a nie w piaskownicy, atmosfera i podejście przełożonych było by pewnie inne. Z tego co widzę panie zainteresowane są wyłącznie zabawą telefonami,które trzymają w szufladach . No i uprzejmię donoszę , jakby to miało wpływ na premię.

Wanda
@Obiektywny

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś pracownikiem Markisol. Jednak nie napisałeś, jak oceniasz stawiane przez firmę warunki zatrudnienia? Czy można liczyć na umowę o pracę i pozapłacowe benefity? Użytkownicy są zapewne ciekawi, jak wygląda praca w tym miejscu, zatem pomóż wyciągnąć im wnioski o niej.

hiphop
@Obiektywny

No dokładnie tak. Niby dorośli ludzie, a zachowują się jak za dzieciaka brakuje tylko tupnięcia stopą bo się wszystko należy, a pracodawca jest głupi i ma wszy, po przeczytaniu niektórych komentarzy takie odnoszę wrażenie

w tylku takie cos
@hiphop

nie lubie generalizowac ale typowe podejscie młodych, zero wiedzy, a oczekiwania z kosmosu. Wszysttko najlepiej pod nos podlozyc. A na przykladzie ostatnich wydarzen, pije do tego że Owsiak odchodzi był jaki był rózne żeczy mozna by bylo zarzucic ale tez zrobil chlop duzo dobrego, i w koncu chlop rezygnuje i (usunięte przez administratora) zobaczymy a nie sprzety do ratowania dzieciakow bo tak to juz w mentalnosci mamy tylko marudzenie tylko zazdrosc zawisc zadnej wdziecznosci tylko dostac dostac nic dac

@Prawownik

zgadzam się plotki to podstawa ludzi (usunięte przez administratora)

zaszokowana

Powiem tak, pracowałam tam bardzo długi czas i nie polecam tam pracy, może i zarobki jakoś dają rade. Ale to co się dzieje tam teraz to katastrofa. Dziwią się że nie mają ludzi do pracy a tych którzy są traktują jak śmieci. Od dobrej koleżanki ( jedynej normalnej jaka tam była) dowiedziałam się że teraz na wzgląd na widzimisie (usunięte przez administratora)pomieszali ludzi między zmianami, nie patrząc na fakt że ktoś nie ma dojazdu albo że ktoś akurat na następny tydzień miał ustalone plany, kolejna sprawa to nocki których miało nie być a jednak dalej się utrzymują. Jedni na nie chodzą a druga powie że nie chce i już na nie idzie. Panie dyrektorze radze się zainteresować swoją firmą bo dzieje się coraz gorzej i za chwile nikt Panu w niej nie zostanie.

olcha
@zaszokowana

Powiem tak, mam więcej niż jednego znajomego w pracy więc skoro przed bardzo długi czas zakolegowałaś się z jedna osobą to trochę smutne, a po drugie na prawdę uważasz ze decyzja o reorganizacji podejmuję się przez widzimisie? świetne tłumaczenie jeśli się na czegoś nie rozumie

Cukero

Oprócz oczywiście wypłat, umowy, warunków i atmosfery, które uważam, że są okey, to pasuje mi system dwuzmianowy. Są sprawy do załatwienia rano, ale popołudniu też by człowiek posiedział z rodziną czasami i wtedy wchodzą na pierwszy plan dwie zmiany, bez proszenia, brania wolnego żeby badania zrobić czy coś tylko do ogarnięcia wszystko

loki
@Cukero

trzeba sie przyzwyczaic do dwuzmianowki, teraz to bym juz nie chcial na jedna robic ale na trzy tez

Anonymous

Jest ogłoszenie na olx:)

krzychu
@Anonymous

sory ze zawracam wam glowe ale nie moge znalesc tej oferty bylbym wdzieczny jakbys podeslal linka

Adrian
@Anonymous

Na jakie stanowisko prowadzona jest rekrutacja do Markisol? Zachęcam Ciebie do podzielenia się tą informacją z użytkownikami forum, a także wymaganiami jakie musi spełnić kandydat na nie rekrutujący. Pomożesz swoją wypowiedzią osobom poszukującym pracy w Wejherowie.

anonymus
@Adrian

starszy pracownik przygotowania produkcji lub operator maszyn :)

paweł
@anonymus

czyli wszystkie dla doświadczonych, a na staż przyjmują?

Romczan
@paweł

najlepiej to jakbyś po prostu podszedł osobiście i pogadał, nie ma co gdybać

Pirat

Ja złego słowa na Markisol nie powiem bo byłem w podbramkowej sytuacji nie wnikając w szczegóły było ciężko zatrydniłem się tutaj poszli mi na rękę robie na 3/4 etatu miejsce czyste warnki dobre język by mi wykręciło jakbym z jakieś pretensje miał

flipppi

kontakty z reszta sa tam w miare w porzadku i nie mam nic zlego do powiedzenia na ten temat. PRzychodze do tej pracy i nie mam poczucia, ze zaraz ktos mi zepsuje humor czy cos takiego...to jest serio wazne.

Rajmy
@flipppi

noo dokladnie pracuja tu ludzie w roznym wieku, ale raczej idzie sie porozumiec z kazdym. To moge powiedziec ze swojego doswiadczenia.

kwaitek
@Rajmy

Generalnie klimat nie jest zly. Zalezy mi na tym zeby sie raczej dogadywac z innymi bo jednak to z ludzmi z pracy sie spedza troche czasu w ciagu dnia.

Lama
@kwaitek

Zgadzam się z przedmówcami, przynajmniej z moich doświadczeń przyznaje, że nie miałam problemów ani z ludźmi w pracy ani z przełożonymi. Jasne, że nawet mi się zdarzają gorsze dni, kiedy odburknę, najbardziej oględnie mówiąc jestem markotna;p ale generalnie chwalę sobie atmosferę w markisolu. Warunki pracy też nie odbiegają od oczekiwań także reasumując wszystko to jestem zadowolona

Lolo

Atmosfera koszmarna, ludzie boja sie chorowac juz nie mowiac o chorobach dzieci bo zaraz(usunięte przez administratora) obetnie premie uznaniowa ktora tak na prawde jest czescia wyplaty na jaka sie umawialismy na rozmowie. Nie mozna isc normalne na urlop bo zawsze cos wazniejszego . Jedyny plus to wyplata na czas (wielka laska !) doplata do multisport i autobus pracowniczy. Premia na swieta smiechu warta.. na karpia mie starczy .jak ktos sie zwania nie zatrudnia sie nowych tylko dodaje pracy innym. Nie polecam za atmosfere.

Stich
@Lolo

Lolo pracowałaś gdzies wczesniej ? a teraz pomysl ze jestes kierownikiem, nie raz nadstawiasz karku a tu jeden glowa boli drugi ma katar a trzeciej dziecko 1500 raz w miesiacu chpruje. kazdy chcialby na l4 cale zycie za 5 k na miesiac pracowac. Moja corka 30 lat posade ma pensje niezla tez ale nawet chora do pracy idzie bo zle to wyglada a jak juz nie moze z łozka wyjsc to zdalenie pracuje, ma byc zrobione i juz. takie czasy i tak w markisolu nie jest zle

Stil
@Stich

(usunięte przez administratora)być gotowy na takie sytuacje tak poza tym powinien też mieć zapas załogi na każdą zmianę a nie że jeden zachoruje a drugi odwala za niego robotę i zaraz się zwolni a no nockę masz po 4 stanowiska żal i rozpacz i po co to porównywanie do zarobków 5 koła jak tu ciężko połowę osiągnąć przy dobrych wiatrach z (usunięte przez administratora)

korn
@Stil

ciebie tez nikt nie zmusza do pracy w markisolu. Robota ma byc zrobiona, tymbardziej że nie za darmo

Stil
@korn

Ja się nie stresuje i jest okej to ktoś biadoli jak ciężko ma kierownik tak nie za darmo dokładnie a 2100 brutto na umowie z biura to jest dla Ciebie jakaś niebotyczna kwota ?

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol